مغلوب ساختن پیشی جستن مشورت بوش شکنجه وکیل در مورد چگونه به دامن قانون و قانون توسط فرمانمغلوب ساختن پیشی جستن دولت شده است مشاور سابق دولت وکیل نوشت که توجیه قانونی برای ارایه کرده که چگونه رئیس جمهور ممکن است سعی کنید به قانون توسط فرمان.

John Yoo گفت Axios او شده است صحبت کردن با مقامات کاخ سفید مورد نظر خود را که اخیر حکم دادگاه عالی در مورد مهاجرت که اجازه می دهد مغلوب ساختن پیشی جستن به صدور دستور اجرایی که دست انداختن قانون فدرال است.

در یک فاکس نیوز یکشنبه مصاحبه مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد او می خواهد سعی کنید به استفاده از آن تفسیر به زور سعی کنید به از طریق احکام در مراقبت های بهداشتی و مهاجرت و “مختلف دیگر برنامه های” بیش از ماه آینده.

قانون اساسی محققان و فعالان حقوق بشر نیز با اشاره به استقرار شبه نظامی نیروهای فدرال علیه معترضان در پورتلند به عنوان یک نشانه آن است که صدای شیپور آماده است برای استفاده از این گسترده تفسیر از قدرت ریاست جمهوری به عنوان وسیله ای برای سرکوب اساسی حقوق اساسی.

“این است که چگونه آن را آغاز می شود” لورنس قبیله یک دانشگاه هاروارد قانون اساسی استاد در توییتر نوشت. “دیکتاتوری گرسنگی برای قدرت است که سیری ناپذیر است. اگر تا کنون یک زمان وجود دارد به صورت صلح آمیز و نافرمانی مدنی که زمان بر ما.”

Yoo شد برای بدنام یادداشت های حقوقی او پیش نویس در آگوست 2002 زمانی که او معاون دادستان کل در وزارت دادگستری و دفتر وکیل.

آن اظهار داشت: “ضرورت و یا دفاع از خود ممکن است توجیه بازجویی روش های که ممکن است نقض’ جنایی ممنوعیت شکنجه.”

یادداشت پیش نویس توسط Yoo استفاده شد برای توجیه ارایه کرده و دیگر اشکال شکنجه در مظنون به تروریسم در سیا “سیاه سایت” در سراسر جهان است.

در یک کتاب با عنوان مدافع در ارشد با توجه به هفته ی آینده منتشر شود, Yoo استدلال می کند که مغلوب ساختن پیشی جستن است بازگرداندن اختیارات ریاست جمهوری پیش بینی شده توسط تدوین کنندگان این قانون اساسی ایالات متحده.

در ماه ژوئن, مقاله, ملی, بررسی, او نوشت که دادگاه عالی تصمیم گیری است که مسدود شده و مغلوب ساختن پیشی جستن از تلاش برای لغو, باراک اوباما, اقدام معوق برای ورود دوران کودکی برنامه شناخته شده به عنوان Daca و ایجاد شده توسط فرمان اجرایی به معنای تهمت می تواند انجام دهد همان چیزی که برای رسیدن به سیاست و اهداف.

Daca به حالت تعلیق در تبعید مستند نشده مهاجران که وارد ما به عنوان کودکان. به عنوان مثال از چه تهمت ممکن است رسیدن به راه همان Yoo پیشنهاد رئیس جمهور می تواند اعلام ملی حق حمل سلاح گرم آشکارا در تضاد با بسیاری از قوانین دولتی.

“او می تواند اعلام کند که او نمی خواهد اجرا فدرال سلاح گرم قوانین” Yoo نوشت: “و این که یک “تهمت اجازه’ را آزاد خواهد بود هر دارنده ایالتی و محلی تفنگ-کنترل محدودیت.

“حتی اگر تهمت می دانستند که او در طرح فاقد اختیارات قانونی او می تواند دور با آن برای طول ریاست جمهوری خود. و علاوه بر این حتی اگر دادگاه اعلام کرد مجوز غیر قانونی جانشین او را به خاطر اجرای این برنامه برای یک سال دیگر یا دو.”

Yoo مقاله بعدها خال خال در مغلوب ساختن پیشی جستن میز در دفتر بیضی.

قانون اساسی دانشمندان رد Yoo استدلال به نادیده گرفتن محدودیت در قدرت اجرایی رئیس جمهور تحمیل شده توسط موسسان, که مصمم به جلوگیری از ظهور یک مستبد.

قبیله به نام Yoo را تفسیر If حاکم “غیرقابل دفاع”.

وی افزود: “نگرانی من این است که این یاغی دولت را به استفاده کامل از این واقعیت است که قضایی چرخ اسیاب به آرامی و با آن دشوار خواهد بود به نگه دارید تا با بسیاری از مغلوب ساختن پیشی جستن غارتی توسط بیل بار به عنوان دادستان کل و چاد گرگ به عنوان سرپرست امنیت می تواند غصب کنگره قدرت و abridge حقوق اساسی در مهاجرت فضای خاص بلکه در امور بهداشت عمومی و ایمنی است.”

Alka Pradhan یک وکیل دفاع در 9/11 تروریسم موارد در برابر زندانیان در خلیج گوانتانامو زندان اردوگاه گفت: “John Yoo به اصطلاح استدلال همواره بر اساس چه می تواند رئیس جمهور دور با?’ به جای ‘چه هدف و نامه ای از قانون است?’

“است که استدلال حقوقی آن را ذاتا استبدادی و ضد دموکراتیک است.”

Yoo بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

Pradhan و دیگر وکلای مدافع در دادگاه پیش جلسات در خلیج گوانتانامو در دادگاه نظامی استدلال کرده اند که استفاده از شکنجه در برابر مشتریان خود ساخته شده ممکن است توسط Yoo را در سال 2002 یادداشت باطل بسیار از این مورد در برابر آنها.

“واقعیت این است که John Yoo کار شده است و رایگان برای اظهار نظر کردن در مسائل حقوقی است که یک نمونه از فرهنگ معافیت از مجازات در ایالات متحده,” او گفت:.

“شکست ما او را نگه دارید (و دیگر شکنجه-مروج) پاسخگو پس از دولت بوش را فعال کنید او را به ادامه به پوسیدگی حقوقی چک و توازن در اطراف ریاست جمهوری امروز.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de