تهمت ادعای ما خواهد بود ‘هولناک’ با Covid-19 نبود مرز دیوار



دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا کرده است که ما خواهد بود “هولناک” با coronavirus شد آن را برای بخش جدید از مرز دیوار – صرف ساعت پس از همتای مکزیکی او را برای اجتناب از خار موضوع طی یک نشست این هفته است.

پرداختن به مقامات مبارزه با مواد مخدر رئیس جمهور ایالات متحده ادعا کرد که 250 مایل شمشیربازی بنا در مرز پس از او در زمان کار متوقف شده بود coronavirus ،

“آن را تبدیل به بسیار خوش شانس برای ما است که ما تا به حال روی دیوار و یا ما خواهد هولناک شده است چرا که آنها برخی از مشکلات بزرگ وجود دارد و [در مکزیک],” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: اگر چه او ارائه هیچ مدرکی برای حمایت از ادعای خود را.

این هفته تایید ما coronavirus caseload رسید گذشته 3 میلیون نفر به نمایندگی از حدود یک چهارم از جمعیت کل موارد. چندین جنوبی کشور ایالات متحده در حال حاضر در حال تقلا برای reimpose مستندات در میان تازه شیوع.

مکزیک caseload بسیار پایین تر است اگر چه آن تست برنامه است و حتی محدود تر از آن است که از ما و ساکنان در برخی از شهرهای در شمال مکزیک را تلاش برای آهسته مرزی ترافیک برای جلوگیری از مسافران از در آوردن ویروس از ما.

آندرس مانوئل لوپز Obrador ملاقات مغلوب ساختن پیشی جستن در واشنگتن روز چهارشنبه در تمجید او را برای درمان مکزیک با “احترام” و “درک.” روز جمعه رئیس جمهور شناخته شده به عنوان Amlo مکرر خود را با تشکر به رئیس جمهور ایالات متحده برای ایجاد یک کمتر “تبعیض آمیز تن”.

“ما از او تشکر می کنم برای بالا بردن این موضوع [از مرز دیوار] در” Amlo گفت: اگر چه او اذعان کرد که در آن ذکر شده بود و در طول شام کاخ سفید.

اما مدت کوتاهی پس از Amlo نظرات تهمت است که رو به سختی دوباره انتخابات کوتاهی به یک موضوع مورد علاقه.

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین ادعا کرد که این قطعات جدید از مرز دیوار بودند کاهش مستند نشده مهاجرت اگر چه آمار و ارقام جدید در این هفته نشان داد که دستگیری در مرز – که تا به حال به طور چشمگیری کاهش یافته و با توجه به همه گیر مستندات – تا به حال در واقع افزایش یافته است 40 درصد در ماه ژوئن.

“این فوق العاده ای ساخته شده تفاوت” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “از آنجا که تعداد ما در مرز جنوبی بسیار کوچک و به خصوص با Covid.”

پس در دسامبر 2018, Amlo انتخاب کرده است و نه به طور علنی انتقاد تهمت یا صدای بلند شکایت ما و سیاست – از جمله مرز دیوار – با وجود نگرانی های آن می تواند باعث آسیب های زیست محیطی در هر دو ایالات متحده و مکزیک است.

مغلوب ساختن پیشی جستن توصیف Amlo روز جمعه به عنوان “یک آقایی” و بعد از آن اظهار داشت: “ما تا به حال یک بحث طولانی در مورد مرز جنوبی و مکزیک و آنها تا به حال برخی از مشکل اما او را برای انجام یک کار فوق العاده به عنوان رئیس جمهور.”

در ضمن حداقل 11 کارگران ساختمان یک بخش از دیوار در آریزونا مورد آزمایش قرار داده اند مثبت با توجه به KJZZ رادیو.

“مرز ساکنان شهر شکایت کرده اند برای ماه ها در مورد مرز دیوار کارگران نه زیر اجتماعی فاصله دستورالعمل و برای پوشیدن ماسک” ایستگاه گزارش شده است.

tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de