مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا راجر سنگ داوران بود آمیخته با تعصب

واشنگتن — با استناد به یک گزارش از رادیو فردا رئیس جمهور تهمت و گفت: این داوران که محکوم به دوست خود Roger J. سنگ جونیور بود و مغرضانه عضو — ادعای دفاع تیم که اخراج شده بود توسط یک قاضی فدرال و یک روز پیش از آن.

آن را بلافاصله روشن نیست که چرا آقای تهمت قرار دادن کلمه “عدالت” به نقل از او تمجید رهبر از وزارت دادگستری, دادستان کل William P. بار در روز چهارشنبه برای تصمیم گیری به نادیده گرفتن یک حکم توصیه برای آقای سنگ.

که قبلا مهر و موم شده تشکیل پرونده آقای سنگ استدلال کرد که یکی از داورانش بود مغرضانه علیه آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و بنابراین او سزاوار یک محاکمه جدید. روز چهارشنبه قاضی امی برمن جکسون در برابر حکومت است که حرکت در ایالات متحده دادگاه منطقه ای در واشنگتن است. آقای سنگ را صدور حکم را به بعد از این ماه است.

آقای سنگ به اعدام محکوم شده در سال گذشته از هفت جنایات برای مانع یک تحقیق کنگره دروغ گفتن به محققان و تلاش برای جلوگیری از شهادت یک شاهد. او چهره زمان در زندان اگر چه مدت او باید در خدمت شده است منبع اختلاف بین دادستان در این مورد و رهبران در گروه.

خواستار داور تعصب است آقای تهمت آخرین انتقاد از پرونده آقای سنگ.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>