مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا می کند ‘حق قانونی’ به دخالت در عدالت Dept. موارد

واشنگتن — رئیس جمهور تهمت جمعه اظهار داشت که او تا به حال حق قانونی برای دخالت در فدرال پرونده های جنایی یک روز پس از دادستان کل William P. بار علنا او را سرزنش برای حمله به وزارت دادگستری دادستان و دیگران درگیر در مورد Roger J. سنگ جونیور رئیس جمهور دوست دیرین.

در یک صبح توییت آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به نقل از آقای Barr گفت که رئیس جمهور “هرگز از من خواست برای انجام هر کاری در یک پرونده جنایی.” رئیس جمهور گفت که او “تا کنون انتخاب کرده اند” نه به دخالت در یک پرونده جنایی حتی اگر او اصرار داشت که او را از نظر قانونی ملزم به انجام آن است.

“این به این معنا نیست که من به عنوان رئیس جمهور حق قانونی برای انجام این کار, من, اما من تا کنون انتخاب کرده اند نیست!” او گفت:.

هر چند او و آقای Barr هر دو گفت: رئیس جمهور است و نه به طور مستقیم خواسته برای هر گونه سوالات آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به مدت طولانی تحت فشار مقامات اجرای قانون در هر دو صورت عمومی و خصوصی برای باز کردن تحقیقات به رقبای سیاسی و رها کردن سوالات. آقای ترامپ نیز فشرده سابق دادستان کل جف جلسات برای بازپس گرفتن کنترل روسیه تحقیقات پس از او recused خود را.

ادعای رئیس جمهور که به طور ضمنی رد درخواست توسط آقای Barr برای جلوگیری از به tweeting در مورد بخش موارد می افزاید: برای نصب جنجال بر سر این تصمیم توسط مقامات ارشد وزارت دادگستری مقامات به ابطال دادستان که توصیه کرده بود هفت تا نه سال حبس برای آقای سنگ بود که محکوم به هفت جنایات در تلاش برای مانع یک بررسی کنگره که تهدید رئیس جمهور.

که توصیه خشم آقای ترامپ که به نام بخش را از دست داده و در مورد “رسوایی” و بعد از آن ستایش آقای Barr پس از مقامات بالا مداخله به توصیه یک فندک حکم برای آقای سنگ. چهار دادستان بودند که رد استعفا از این مورد در اعتراض; یکی از ترک گروه به طور کامل.

به دنبال آرامش تحول در بخش خود آقای Barr در روز پنج شنبه صادر شده اشاره کرد و انصراف از آقای تهمت توییتهایی که شامل انتقاد از قاضی فدرال نظارت بر سنگ مورد و حتی داوران forewoman. آقای Barr گفت: این تفسیر از رئیس جمهور ساخته شده از آن “غیر ممکن است برای من برای انجام کار من” و اصرار داشت که “من قصد ندارم به زورگویی و یا تحت تاثیر قرار توسط هر کسی.”

“من نمی توانم فراموش کار من در اینجا در بخش ثابت پس زمینه تفسیر است که رهبری به من گفت:” آقای Barr شده است که یکی از آقای تهمت نزدیک ترین و قابل اعتماد ترین متحدان پس از مصرف بیش در وزارت دادگستری.

گذشته رئیس جمهور در هر دو طرف باید احترام طولانی ایستاده سنت است که با هدف جلوگیری از نفوذ سیاسی از کاخ سفید در وزارت دادگستری تحقیقات ویژه جنایی سوالات که شامل مقامات دولت و یا دوستان از رئیس جمهور. قوانین شده اند در محل پس از واترگیت بررسی که در آن رئیس جمهور سابق ریچارد نیکسون به دنبال فشار F. B. I.

آقای ترامپ بارها نادیده گرفته و آن سنت, ساخت تماس با F. B. I. مقامات و برقراری ارتباط با مقامات وزارت دادگستری را از طریق توییتر و در فرد. ادعای خود را در روز جمعه توییت کرد که تا کنون انتخاب کرده اند” نه به دخالت در پرونده های جنایی است که در تضاد با یک رکورد از اقدامات خود در طول سه سال خود را در دفتر.

Robert S. مولر سوم ویژه مشاور در انتخابات دخالت تحقیق و مستند به موارد متعددی است که در آن رئیس جمهور به دنبال مانع عدالت به عنوان بازرسان فدرال به بررسی فعالیت های آقای تهمت کاخ سفید مشاوران سابق کمپین دستیاران. در گزارش نهایی خود را آقای مولر گفت که وزارت دادگستری قوانین اجازه نمی دهد رئیس جمهور نشسته بود و تحت تعقیب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>