مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا می کند او در پناهگاه برای ‘tiny’ دوره از زمان به بازرسی آن

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا کرده است که صرف تنها یک “کوچک” مقدار از زمان در تقویت امنیت پناهگاه تحت کاخ سفید به عنوان معترضان با عوامل سرویس مخفی خارج و اصرار زمان او وجود دارد که به صورت یک “بازرسی” نه خود ایمنی است.

در مصاحبه با رادیو فردا میزبان برایان Kilmeade در رادیو نشان می دهد در چهار شنبه تهمت همچنین ادعا کرد که در بازدید از این پناهگاه در طول روز و نه پس از تاریک هنگامی که معترضان و مأموران اجرای قانون برخورد خارج اجرایی عمارت.

نیویورک تایمز برای اولین بار گزارش داد که مغلوب ساختن پیشی جستن گرفته شده بود به ریاست جمهوری اورژانس مرکز عملیات در شب جمعه برای حدود یک ساعت. رسانه های دیگر به نقل از کاخ سفید منابع تایید آن است.

فضایی حفاظت شده تحت کاخ سفید مورد استفاده قرار گرفت توسط معاون رئیس جمهور دیک چنی در 11 سپتامبر سال 2001 زمانی که مقامات می ترسید یک هواپیما ممکن است اعتصاب ساختمان. از آن شده است از آنجایی که تقویت شده.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت Kilmeade: “من وجود دارد, برای, کوچک, کوتاه کمی زمان” و گفت که او تا به حال بازدید از پناهگاه “دو یا سه بار برای بازرسی”.

“و شما وجود دارد, روزی, شما ممکن است به آن نیاز دارید اما شما به آنجا رفتم پایین من در آن در طول روز آن را یک مشکل نیست. و من در مورد آن را مانند یک چیز بزرگ. وجود دارد هرگز یک مشکل هیچ کس تا کنون نزدیک به ما یک مشکل است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن به دست آورده رساند در روز شنبه توسط تویت بود که معترضان نقض کاخ سفید حصار شده اند ملاقات با “سگ باطل” و “شوم سلاح”.

تظاهرات در واشنگتن و شهرستانها در سراسر کشور بدترین ناآرامی های مدنی پس از ترور مارتین لوتر کینگ جونیور در سال 1968 به وجود آمد از کشتار در مینیاپولیس در هفته گذشته جورج فلوید 46 ساله آمریکایی آفریقایی تبار مردی که پس از یک افسر پلیس kneeled در گردن او برای تقریبا نه ساعت.

“بعد از ما تا به حال یک شب که شد یک کمی خشن” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت Kilmeade “ما در آورده سربازان”.

در تماس روز دوشنبه بود که به بیرون درز کرده به رسانه ها از جمله نگهبان تهمت harangued فرمانداران در مورد نیاز به “تسلط” معترض و خواستار آنها در گارد ملی. Guardsmen فدرال و ماموران مستقر شده اند در واشنگتن است. در روز سه شنبه مبارزه با سربازان عادی ارتش آمریکا منتقل شدند در رسیدن به پایتخت.

Kilmeade خواسته مغلوب ساختن پیشی جستن اگر به گزارش سرویس مخفی کرده بود به او گفت که او تا به حال به “طبقه پایین” به منظور حفاظت از خود را رفاه.

“بدون آنها نمی به من بگویید که در همه” گفت: “اما آنها گفت: این امر می تواند زمان خوبی برای رفتن برای یک نگاه, چرا که شاید برخی از زمان شما نیاز به رفتن به آن را … من نگاه کرد و من را برای یک دوره بسیار کوتاه از زمان … کل گروه از مردم رفت و با من به عنوان یک بازرسی از عوامل است.”

این بود گزارش داد در آخر هفته که بانوی اول, Melania Trump و پسر رئيس جمهور بارون تهمت نیز رفت و به پناهگاه.

“و برایان آن را در طول روز” مغلوب ساختن پیشی جستن اصرار داشت: “این نبود در طول شب. من فکر می کنم آنها گزارش در طول شب. در طول شب و شاید روزی آن را حس می کند.”

در روز دوشنبه مغلوب ساختن پیشی جستن در سخنرانی در کاخ سفید باغ گل رز امیدوار کننده “نظم و قانون” اما همچنین ابراز همدردی با معترضان مسالمت آمیز.

در همان زمان دادستان کل ویلیام بر دستور اجباری ترخیص کالا از صلح آمیز معترضان از میدان لافایت و منطقه اطراف کلیسای سنت جان در مقابل کاخ سفید پس از مغلوب ساختن پیشی جستن می تواند راه رفتن به کلیسا برای یک عکس op با کتاب مقدس.

گسترده گزارش به نقل از مقامات دولت گفت: تهمت می خواست به راه رفتن و در نتیجه رسوب حمله با گلوله های لاستیکی و عوامل شیمیایی در اعتراض صلح آمیز از جمله کشیش شدیدا بحث برانگیز حرکت به مقابله با ادراک او در پناهگاه پنهان در روز جمعه.

تصمیم به استفاده از تاریخی “کلیسای رئیس جمهور” برای چنین عکس op جذب گسترده انتقاد از جمله از رهبران مذهبی. برخی از مغلوب ساختن پیشی جستن حامیان ابراز میدارند.

مغلوب ساختن پیشی جستن اصرار داشت: “اکثر رهبران مذهبی آن را دوست داشتم. من شنیده ام [انجیلی رهبر] فرانکلین گراهام امروز صبح فکر کردم عالی بود من شنیده ام بسیاری از مردم دیگر فکر می کنم عالی بود … این تنها طرف دیگر که آن را دوست ندارم.”

مغلوب ساختن پیشی جستن به دروغ ادعا کرد که معترضان “سوزانده کلیسا روز قبل از. من شنیده ام چه خوب و فوق العاده معترضان بیش از وجود دارد. واقعا ؟ پس چرا آنها رایت کردن یک بخش از آن را؟”

در نامه ای به محله های کشیش نشین Rev رابرت فیشر کشیش این کلیسا گفت: “وجود یک آتش سوزی کوچک در قصبه خانه زیرزمین. خوشبختانه به نظر می رسد به موجود بوده اند به مهد کودک – هر چند به عنوان شما ممکن است تصور کنید که وجود دارد این است که دود و آب خسارت به مناطق دیگر از زیرزمین.”

کلیسای سوار شد تا زمانی که تهمت وارد شده است.

“ما راه می رفت به کلیسا آن را بسیار سریع آن بسیار نمادین” رئیس جمهور Kilmeade اضافه کرد: “این خبر جعلی باعث می شود همه چیز را بد بدون توجه به آنچه شما انجام دهد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>