مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا می کند او دارای “حق قانونی” به دخالت در پرونده های جناییدونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را نادیده گرفته است یک درخواست از دادستان کل ویلیام Barr, نه به صدای جیر جیر در مورد حقوقی مداوم موارد با استفاده از حساب توییتر خود را به می گویند که او یک “حق قانونی” برای انجام این کار.

بر تحویل قابل توجه عمومی توبیخ رئیس جمهور تنها چند ساعت قبل از آن گفت که تهمت توييتها “آن را غیر ممکن است برای من برای انجام کار من” و این که او نمی خواهد بود “مورد آزار واقع شدند و یا تحت تاثیر” بیش از وزارت دادگستری تصمیم گیری.

Barr نظر آمد که او با آن مواجه انتقاد شدید از حزب دموکرات بیش از مداخله خود را در مورد راجر سنگ دیرین محرم از تهمت که به اعدام محکوم شده در ماه نوامبر است. بر این هفته رد دادستان که تا به حال توصیه می شود که سنگ بود محکوم به هفت تا نه سال در زندان است.

چهار دادستان در مورد استعفا در اعتراض بر مداخله. این حرکت باعث یک بحران اعتبار برای ما نظام عدالت به عنوان برترین وکلا هشدار داد که می تواند به تضعیف یکپارچگی فدرال دادستان سیاسی اداره حقوقی از مغلوب ساختن پیشی جستن دوستان و دشمنان و در نهایت تهدید دموکراسی خود را.

اما در روز جمعه مغلوب ساختن پیشی جستن تقریبا بلافاصله نشان داد و بر تلاش برای قطع رئیس جمهور توييتها افتاده بود در گوش کر.

در یک صبح زود صدای جیر جیر مغلوب ساختن پیشی جستن با اشاره به Barr ادعا که تهمت هرگز از او خواست به انجام هر کاری مربوط به یک پرونده جنایی از جمله سنگ. “این به این معنا نیست که من به عنوان رئیس جمهور حق قانونی برای انجام این کار, من, اما من تا کنون انتخاب کرده اند نه!” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در پست.

سنگ محکوم شد در ماه نوامبر از دستکاری با یک شاهد و مانع کنگره بررسی اینکه آیا تهمت کمپین هماهنگ با روسیه در سال 2016 انتخابات. او برنامه ریزی شده بود محکوم کرد.

در مصاحبه با ABC News, که پخش شده در پنج شنبه شب بار گفت: او می خواست به رهبری وزارت دادگستری بدون اینکه تحت تاثیر نیروهای خارجی از جمله رئیس جمهور.

“من فکر می کنم آن زمان برای جلوگیری از به tweeting در مورد وزارت دادگستری پرونده های جنایی” بر گفت.

در مصاحبه خود تاکید بر مغلوب ساختن پیشی جستن “هرگز از من خواست برای انجام هر کاری در یک پرونده جنایی” اما او اذعان کرد که رئیس جمهور نظرات تضعیف اقتدار خود را.

بر هشدار داد مغلوب ساختن پیشی جستن در مشخصات بالا, مصاحبه تلویزیونی که خود را رسانه های اجتماعی interjections “آن را غیر ممکن است برای من برای انجام کار من”.

حس بحران در وزارت دادگستری ادامه داد: برای ساخت از طریق پنج شنبه عنوان های متعدد رسانه های خبری گزارش دادند که بر منصوب خارج دادستان نگاهی به پرونده جنایی در برابر تهمت سابق مشاور امنیت ملی, مایکل فلین.

ماه گذشته فلین خواسته یک قاضی به او اجازه می دهد به برداشت خود گناه به اتهامات او به دروغ FBI در طول رابرت مولر تحقیقات به انتخابات تبانی متهم دادستان از “ایمان بد vindictiveness و نقض مورد درخواست”. فلین دادخواست رد شد این هفته.

با توجه به NBC News, وزارت دادگستری مقامات در حال حاضر مداخله برای کمک به تغییر فلین صدور حکم توصیه از شش ماه حکم به آزادی مشروط.

وزارت دادگستری نیز جمعه اعلام کرد که اقدام سابق FBI مدیر اندرو McCabe نمی خواهد به اتهام بیش از دروغ گفتن به محققان در مورد رسانه ها افشا.

McCabe که مورد تایید بود رسیدگی به اتهام ارتباط بین 2015 تهمت انتخابات و روسیه مرتبط عملیات منجر به مولر را بررسی و گزارش شده است متهم از بازی سیاست های حزبی توسط رئیس جمهور نیز بارها و بارها به نام برای McCabe دادستان است.

رئیس جمهور تازه ادعای حق خود را به صدای جیر جیر در مسائل قضایی است به احتمال زیاد به بیشتر پیچیده رابطه بین بار و تهمت که قبل از ABC مصاحبه تا به حال دیده شده است که بسیار نزدیک است.

اما برخی از مفسران باقی مانده شک و تردید درباره انگیزه های پشت بر مصاحبه و اینکه آیا او در تلاش بود تا فاصله خود را از t تهمت یا مشغول به کار بود برای محافظت از وزارت دادگستری از دخالت.

سابق آمریکا وکیل Preet Bharara در توئیتر خود نوشت: “من فکر می کنم لایحه بر این است که زیرک و عمدی هوشمند و محاسبه دقیق و کامل از آن است.”

دونالد Ayer سابق معاون دادستان کل MSNBC گفت: “من فکر نمی کنم که او را مناسب برای دفتر زیرا من فکر می کنم آنچه که او انجام داده است که انجام یک کمپین برای تضعیف وزارت دادگستری است.”

آیر که قبل Barr به عنوان معاون دادستان کل تحت جورج هربرت واکر بوش افزود که Barr “الگوی رفتاری” پس از تبدیل شدن به دادستان کل شامل “مداخله از دوره های معمول برای محافظت از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن”.

Matthew Miller, اوباما دوران وزارت دادگستری رسمی در توییتر نوشت: “آیا نمی شود فریب خورده این مردم است. بر گفتن است که رئیس جمهور خود را شتابزدگي است و آن را از لحاظ سیاسی سخت تر برای او را به ارائه نتایج او می خواهد. اگر تهمت خواهد گشت تا بار می تواند مراقبت از او خیلی بیشتر موثر است.”

“بهترین شاخص عملکرد آینده این است که عملکرد گذشته” نوشت: ایالات متحده آقای جان وال Demings از فلوریدا. “دادستان کل بر عملکرد گذشته بود که برای گمراه کردن مردم آمریکا (در مورد مولر گزارش) به منظور سرپوش گذاشتن بر تخلف توسط رئيس جمهور. چرا ما نباید بر این باورند که دقیقا همان چیزی است که او را به انجام در حال حاضر؟”

اما اکثریت سنا رهبر میچ مک کانل رئیس فاکس نیوز گفت: تهمت باید توجه Barr مشاوره. “من فکر می کنم رئیس جمهور باید گوش” مک کانل قدرتمند جمهوری خواه گفت. “اگر دادستان کل می گوید آن را در راه انجام کار خود را رئیس جمهور باید گوش به دادستان کل.”

در مصاحبه با ABC, Barr افزود که اظهارات عمومی و توییتهایی دربارهی این گروه و آن موارد در حال بررسی “آن را غیر ممکن است برای من و برای اطمینان از دادگاه و دادستان در این بخش است که ما در حال انجام کار ما با صداقت”.

او گفت: “من قصد ندارم به اذیت می شود یا تحت تاثیر کسی … که آیا این کنگره یک روزنامه سرمقاله هیئت مدیره و یا رئیس جمهور. من میخوام انجام آنچه که من فکر می کنم درست است. و شما می دانید … من نمی توانم فراموش کار من در اینجا در بخش ثابت پس زمینه تفسیر است که به تایید من است.”

کاخ سفید وزیر مطبوعات استفانی گریشام در پاسخ گفت: رئیس جمهور “نبود زحمت” توسط Barr نظرات: “[بر] حق است و درست مثل هر شهروند آمریکایی به عموم ارائه نظرات خود را. رئیس جمهور تهمت با استفاده از رسانه های اجتماعی بسیار موثر برای مبارزه با مردم آمریکا در برابر بی عدالتی در کشور ما است.”

وزارت دادگستری اصرار تصمیم به لغو محکومیت توصیه برای سنگ ساخته شده بود و سه شنبه شب قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن جیر تماس توصیه می شود جمله “بسیار وحشتناک و غیر منصفانه”.

بر این است که نه تنها با مشخصات بالا را به شکل انتقاد و تهمت این هفته است. روز چهارشنبه سابق کاخ سفید رئیس ستاد جان کلی صحبت کردن در برابر درمان از اخراج استیضاح پرس و جو شاهد دگرمن الکساندر Vindman.

سازمان های کمک گزارش

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>