تهمت و ادعای پایان آمریکایی ‘کاهش’ در حالی که اجتناب از ذکر استیضاح در دولت از اتحادیه

واشنگتن — رئیس جمهور تهمت ادعا اعتباری برای یک “بزرگ به آمریکا باز گشت” در یک سخنرانی در کنگره در روز سه شنبه شب در مباهات قوی اقتصاد متضاد موفقیت های او با سوابق پیشینیان خود و طرح خوش بینی در مواجهه با یک monthslong دموکراتیک تلاش به زور او را از اتاق.

آقای ترامپ که تاسف آنچه که او به نام “آمریکا قتل عام” زمانی که او افتتاح شد, در ماه ژانویه سال 2017 توصیف های مختلف کشور امروز اعلام کرد در سومین دولت از آدرس اتحادیه که آینده کشور بار دیگر “فروزان روشن است.”

“تنها در سه سال کوتاه ما را به هم ریخت ذهنیت آمریکایی کاهش و ما را رد کرده و آزادسازي آمریکا سرنوشت” آقای ترامپ گفت: در یک سخنرانی که 78 دقیقه به طول انجامید. “ما کاملا رد کوچک سازی. ما در حال حرکت رو به جلو در سرعت است که غیر قابل تصور بود فقط یک زمان کوتاه پیش است و ما هرگز قصد بازگشت!”

“دولت از اتحادیه ما” آقای ترامپ اعلام کرد “قوی تر از همیشه قبل از.”

استقبال تشویق مشتاق از قانونگذاران جمهوری خواه رئیس جمهور در راهپیمایی با اطمینان به همان تاریخی مجلسی که در آن او بود استیضاح 49 روز پیش از آن. آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در توصیف این کشور به عنوان با بهره گیری از آنچه که او به نام “یقه آبی رونق” سوخت موافقت نامه های تجاری و موفقیت خود را در “بازگرداندن ملت ما تولید ممکن است.”

در آستانه رای گیری مجلس سنا می رود به تبرئه او آقای ترامپ هرگز با اشاره به استیضاح پرسش که تهدید کرده است که ریاست جمهوری خود و مصرف واشنگتن است. اما خود فعل و انفعالات در سه شنبه شب با بلندگو نانسی پلوسی که در آغاز این تحقیقات توسط دموکرات ها است که برای همیشه لطفا برای رنگ آمیزی خود را میراث بر تلخی عمیق بین آنها را.

به عنوان او وارد منبر آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به دست کپی از سخنان خود به خانم پلوسی و معاون رئیس جمهور مایک پنس. اما زمانی که خانم پلوسی ارائه شده دست او را به لرزش رئیس جمهور تیز تبدیل به دور و بدون در نظر گرفتن آن است.

نشسته درست در پشت رئیس جمهور خانم پلوسی grimaced و سرش را تکان داد و چندین بار در طول آدرس خود را. لحظات پس از آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به پایان رسید و جوابی نیامد و در تشویق از جمهوری خواهان بلندگو پاره پاره کردن صفحات از سخنان خود برگزاری آنها بالا برای دوربین خود را به گرفتن بی تردید بیانیه ای از تمسخر.

با تئاتر لمس یک شومن-تبدیل-رئیس جمهور آقای ترامپ تعجب, همسرم, ارتش, سرباز با سرباز خانه بازگشت از نبرد برجسته داستان 100 سال تاسکیگی airman و 13 ساله نوه بزرگ و در یک لحظه قابل توجه — اهدا مدال آزادی ریاست جمهوری به راش Limbaugh ، مجادله و بحث محافظه کار رادیو میزبان و برای چندین دهه یک تبه کار به سمت چپ.

ایستاده در کنار آقای Limbaugh که به تازگی آموخته است که او تا پیشرفته سرطان ریه Melania Trump, اولین بانوی آویخته مدال در اطراف گردن خود را به عنوان آقای مغلوب ساختن پیشی جستن او را برای “دهه خستگی ناپذیر ارادت به کشور ما است.”

به عنوان رئیس جمهور دعوا برای دور دوم در انتخابات است که نیاز به او را به گسترش درخواست تجدید نظر خود را به او افتخار از افزایش بودجه برای تاریخی سیاه و سفید کالج ها و به طور خاص چند آفریقایی-آمریکایی ها در خانه مجلسی برای ستایش قابل توجه خروج برای یک رئیس جمهور که تمسخر کشورهای آفریقایی به عنوان “shithole کشورها” و بارها و بارها با انتقاد شهر بالتیمور نشان داده شده در آن زمان توسط یکی از کشور های پیشرو سیاه سیاستمداران نماینده الیاس E. Cummings که سال گذشته درگذشت.

در همان زمان آقای ترامپ با استفاده از گفتار به عنوان یک شیپور به خود محافظه کار ترین حامیان باعث برخی از جمهوری خواهان در اتاق به شعار “چهار سال دیگر.” رئیس جمهور همچنین افتخار است که او در ساختمان “بلند قد و بسیار قدرتمند دیوار” در سراسر مرز جنوب غربی و قول داد به مخالفت با آنچه که او به نام “سوسیالیستی تصاحب” از سیستم مراقبت های بهداشتی توسط دموکرات ها در واشنگتن و کسانی که در حال اجرا به جای او در کاخ سفید است.

“به کسانی که به تماشای امشب در خانه من می خواهم شما بدانید که: ما هرگز اجازه سوسیالیسم از بین بردن آمریکایی مراقبت های بهداشتی!” آقای ترامپ اعلام کرد.

حتی به عنوان او تحویل سخنان خود آن را دموکرات ها بودند که در بی نظمی هنوز هم قادر به اعلام برنده نهایی در اول-در-این-ملت آیووا قفقاز. مقامات وزارت امور خارجه گفت: آنها انتظار برای انتشار نتایج بیشتر بعد سه شنبه شب در یک botched روند انتخابات که آقای تهمت بود سریع به مسخره آنلاین.

“از دموکرات حزبی است که یک فاجعه کامل” رئیس جمهور اعالن در توییتر پیش از آن در روز. “هیچ چیز با این نسخهها کار درست مانند فرار آنها از کشور است. به یاد داشته باشید 5 میلیارد دلار Obamacare وب سایت است که باید هزینه 2 درصد از آن است. تنها کسی است که می تواند بسیار بزرگ پیروزی در آیوا شب گذشته است ” مغلوب ساختن پیشی جستن.'”

آقای ترامپ بود اول رئیس جمهور به صورت خود شاکیان حتی به عنوان آنها سعی کنید به حذف او را از دفتر. در سال 1999 رئیس جمهور بیل کلینتون تحویل دولت از آدرس اتحادیه به کنگره در میانه استیضاح محاکمه به اتهام شهادت دروغ و انسداد عدالت ناشی از آزار و اذیت جنسی دعوی در دادگاه. آقای کلینتون اشاره نمی کند سنا محاکمه و سپس هنوز هم در جریان است.

مانند آقای کلینتون و آقای ترامپ استفاده نمی تلویزیونی در سراسر کشور آدرس به تلافی روزانه خود را در مطالب در مورد استیضاح خود را ساخته شده در توییتر. به جای آقای ترامپ — که بدنام خود را درهم و برهم ، طعن پر سخنرانی در تظاهرات — تا حد زیادی گیر به طور خوش بینانه اگر نه همیشه دو حزبی اسکریپت.

رئيس جمهور نبود پرده هر عمده طرح های جدید ولی به نام در کنگره به تصویب لوایح به منظور تشویق انتخاب مدرسه, کاهش تجویز دارو قیمت ارائه مقدار کمی از بودجه برای نوزادان تحقیقات ممنوعیت سقط جنین در اواخر مدت و کار به سمت بهبود جاده های کشور, پل ها و تونل ها.

به عنوان او انجام داده است و هر سال آقای ترامپ متمرکز بخش زیادی از سخنرانی در مهاجرت. او به نام در کنگره به بان “رایگان دولت مراقبت های بهداشتی برای بیگانگان غیر قانونی” و به تصویب قانون اجازه می دهد که قربانیان جنایات توسط مهاجران مستند نشده به شکایت به اصطلاح پناهگاه شهرستانها.

رئیس جمهور گفت که یک “ولگردی و قانونی شکنی وحشتناک از خشونت مرگبار” توسط یک مهاجر مستند نشده در کالیفرنیا و معرفی برادر یکی از قربانیان, Rocky جونز که به ضرب گلوله کشته شد و هشت بار.

“دل ما گریه برای از دست دادن خود را” آقای ترامپ گفت: قربانی برادر جودی جونز “و ما نمی خواهد استراحت تا زمانی که شما به عدالت است.”

عنوان سخنرانی رئیس جمهور بود “بزرگ به آمریکا باز گشت” رسمی تر شعار است که ترکیبی از احساسات “را در امریکا بزرگ دوباره” رئیس جمهور ویروسی عبارت از کمپین 2016 و اخیر “نگه داشتن امریکا بزرگ” سرود که او استفاده می شود به آتش تا جمعیت در تظاهرات.

در سخنرانی خود او bragged در مورد اقتصادی مهمی در موفقیت حتی “هر چند پیش بینی می شد که این هرگز نمی تواند انجام شود.” اما خود را به رخ کشیدن به اضافه 12,000 کارخانه های جدید بیش از حد خود را ادعا می کنند برای ارائه یک معجزه اقتصادی به طبقه کارگر رای دهندگان در شهرک صنعتی میانه.

اشتغال در ساخت و ساز و تولید و استخراج ترکیب رشد آهسته تر در سال گذشته از تقریبا در هر نقطه در زمان گسترش است. تولید و اشتغال رشد کند به کمتر از 50,000 شغل برای سال 2019 در بدترین رای خود را در انتخابات ریاست جمهوری و دوم-بدترین بهبودی طولانی از رکود است.

تبدیل به تجارت او گفت که او تا به حال موفق به تجدید نظر در توافقنامه تجارت آزاد آمریکای شمالی چیزی با حمایت بسیاری از دموکرات ها نیز خواهان.

“بسیاری از سیاستمداران آمد و رفت متعهد به تغییر و یا جایگزین نفتا تنها به انجام هیچ” آقای ترامپ گفت: ادعا این موفقیت بدون تصدیق دقیقتر واقعیت است. “اما بر خلاف بسیاری از کسانی که قبل از من حفظ من وعده داده است.”

در این مقام دموکراتیک پاسخ به آقای تهمت سخنرانی, رژیم صهیونیستی. گرچن Whitmer میشیگان به چالش رئیس جمهور خود می بالد در مورد اقتصاد است.

“مهم نیست که آنچه رئیس جمهور می گوید در مورد بازار سهام” خانم Whitmer گفت. “آنچه مهم است این است که میلیون ها نفر از مردم در تلاش برای دریافت و یا به اندازه کافی پول ندارد در پایان این ماه پس از پرداخت برای حمل و نقل و وام های دانشجویی و یا داروهای تجویزی.”

بسیاری از قانونگذاران دموکرات حضور در سخنرانی بودند در لباس سفید نماد suffragist جنبش و حقوق زنان. چند قانونگذاران دموکرات از جمله نمایندگان اسکندریه Ocasio-کورتز از نیویورک و Ayanna S. Pressley ماساچوست نمی شد در حضور و غیاب پس از اعلام آنها تحریم آن است.

“من نمی خواهد با استفاده از حضور من در وزارت امور خارجه مراسم برای عادی مغلوب ساختن پیشی جستن lawless انجام & براندازی قانون اساسی” خانم Ocasio-کورتز توییتی.

در حالی که بحث امنیت ملی آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در جشن خوفناک نظر دو هدف قتل او دستور داده بود در ماه های اخیر.

او مورد ستایش قرار داد اکتبر حمله منجر به مرگ رهبر دولت اسلامی ابوبکر البغدادی که آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به نام “یک قاتل خون آشام” و مرگ او به عنوان بازیگر عدالت برای قتل Kayla مولر یک جوان آمریکایی بشردوستانه کارگر ربوده شده در سوریه در سال 2013. آقای ترامپ گفت که خانم مولر که پدر و مادر او معرفی شد “شکنجه و به بردگی گرفته شده توسط داعش” پس از “بیش از 500 هولناک روز از اسارت.”

رئیس جمهور همچنین به یاد می آورد با رغبت Jan. 3 حمله موشکی که به کشته شدن ایران فرمانده مسلح ، ژنرال قاسم سلیمانی یک “بی رحمانه قصاب” که آقای ترامپ گفت: تا به حال “هماهنگ مرگ تعداد بیشماری از مردان و زنان و کودکان است.”

گفت: “آقای سلیمانی از مرگ به عنوان یکی دیگر از عمل میهنی انتقام یادآوری و ایران نقش مهمی در تهیه بمب اعتقاد به کشته شدن صدها نفر از سربازان آمریکایی در طول جنگ عراق و گفتن داستان یک سرباز آمریکایی کریستوفر هیک “که فداکاری کردند برای کشور خود” زمانی که او Bradley وسیله نقلیه برخورد با یک بمب کنار جاده ای.

و در یک قطعه کوتاه با اشاره به تمایل خود را برای خروج نیروهای خود از افغانستان آقای ترامپ مطمئن باشید که او “نه به دنبال کشتن صدها نفر از هزاران نفر از مردم” در کشور “بسیاری از آنها بی گناه است.”

رئیس جمهور در معرفی یک رژه از مهمانان در طول سخنرانی خود از جمله a 13-year-old boy با آرمان به پیوستن به فضای زور و چارلز مک گی, خود 100-year-old بزرگ و پدر بزرگ یکی از آخرین بازمانده تاسکیگی نیروی هوایی. آقای ترامپ گفت: ترویج آقای مک گی به سردار در یک مراسم در کاخ سفید قبل از سخنرانی.

در علاوه بر این به آقای مک گی رئیس جمهور برجسته داستان تونی Rankins یک کهنه سرباز که مبارزه را از اعتیاد به مواد مخدر و Stephanie Davis به او اعطا شده یک فرصت بورس تحصیلی برای چهارم ابتدایی, دختر, Janiyah برای رفتن به مدرسه خود را انتخاب کنید. تمام شد آفریقایی-آمریکایی است.

آقای ترامپ نیز معرفی همسر و پسر از یک ارتش گروهبان که در عراق توسط یک بمب کنار جاده ای عرضه شده توسط ژنرال سلیمانی.

در نقطه دیگر رئیس جمهور خاص ژوئن Guaidó رهبر ونزوئلا مخالفان جنبش که دریافت های خود را بیشتر قابل مشاهده است نشان می دهد و در عین حال حمایت از آقای ترامپ: یک صندلی در رئیس جمهور مهمان جعبه برای دولت از اتحادیه.

بسیاری از دستیاران کاخ سفید امیدوار بود به استیضاح محاکمه در پشت آنها قبل از آقای تهمت گفتار. اما همانطور که معلوم شد او سومین دولت از آدرس اتحادیه بخشی از قابل توجه سیاسی برخورد در تقویم: تحویل او در این سخنرانی یک روز قبل از نهایی استیضاح رای و یک روز پس از مردم آیووا نمایندگان شان شرکت در رای گیری برای اولین بار از سال 2020 کمپین های نجومی.

هیچ سوال وجود دارد که رئیس جمهور خواهد شد تبرئه روز چهارشنبه توسط جمهوریخواهان کنترل سنا را به او فرصتی به ادعای بیگناهی در آنچه که وی به عنوان یک اقدام سیاسی ترور توسط دشمنان خود را. اما او برای همیشه خواهد بود سوم استیضاح رئیس جمهور در تاریخ آمریکا و تنها به درخواست رای دهندگان برای انتخابات مجدد پس از متهم شدن به ارتکاب high crimes and misdemeanors.

در طول سال گذشته توسط خانم پلوسی پس از دموکرات ها در زمان کنترل از خانه در سال 2018 این حرکت به استیضاح شد کارگردان خانه مدیران در طول یک هفته دو مجلس سنا محاکمه. آن ساخته شده بود بر شواهد محکم که رئیس جمهور نکردن امنیت برای کمک به اوکراین و یک آرزو دفتر بیضی جلسه به عنوان اهرم برای تحقیقات است که می تواند آسیب های سیاسی و اقبال معاون رئیس جمهور سابق آمده است. و پسرش هانتر بایدن.

جمعه بود و روز دوم که سناتور خود را اعلام کرد قضاوت درباره رئیس جمهور رفتار ارائه سخنرانی در مجلس سنا طبقه. قابل توجه در میان آنها بودند condemnations از جمهوری خواهان که قبول حقیقت از اتهامات علیه آقای ترامپ حتی به عنوان آنها گفت که آنها برنامه ریزی برای رای به تبرئه او.

“رئیس جمهور رفتار شرم آور بود و اشتباه” سناتور لیزا Murkowski جمهوریخواه آلاسکا گفت: دوشنبه شب در طبقه سنا حتی به عنوان او را محکوم کرد یک ناعادلانه به شدت حزبی روند و اعلام کرد “من نمی توانم رای به محکوم است.”

گزارش شد کمک توسط پیتر بیکر, Jim Tankersley لارا کثافت مایکل کراولی و مگی Haberman.

ترجمه مقاله ISI

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im