مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا coronavirus افزایش به 50 ، 000 مورد جدید در روز است “به کار گرفته’


دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا coronavirus افزایش به 50 ، 000 مورد جدید در روز است “به کار گرفته سپس می گوید:” ما در حال قرار دادن که زندگی چون یک زندگی بد است که ما در حال صحبت کردن در مورد.

رئیس جمهور تهمت دست تکان داد خاموش 50,000 جدید کروناویروس موارد یک روز در آمریکا گفت: آنها دوباره ‘در حال رسیدگی” به عنوان او با تمرکز بر بازگشایی کلیساها و کسب و کار در ظاهر خود را روز شنبه در جلسه کاخ سفید اتاق.

“این یک زندگی است. و ما قرار دادن که زندگی چون یک زندگی بد است که ما در حال صحبت کردن در مورد او گفت: صحبت کردن در مورد ویروس. او همچنین ادعا می شود ‘قرار دادن از آتش سوزی.’

مدت کوتاهی پس از مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت خود را دموکراتیک رقیب جو بایدن به نظر می رسد از طریق livestream و با انتقاد از رئیس جمهور ‘bungled’ پاسخ به همه گیر و گفت او حیرت زده کرد که دهها هزار نفر از جدید COVID-19 موارد هرگز ذکر شده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن بیرون آمد و به روی سکو به مشتری جلب کردن اضافه کردن 4.8 میلیون شغل به اقتصاد گفت: اقتصاد ‘خروشان بازگشت به آینده بسیار قوی’ در حالی که همه کشورهای در حال داشتن به عقبگرد تعطیلی با توجه به کشت جدید COVID-19 موارد است.

بایدن با اشاره به این که شغل داده بود از کار روز 12 ژوئن و موارد هر روز باید نزدیک به دو برابر شده است پس از آن.

President Trump waved off the 50,000 new coronavirus cases a day in the U.S. saying they're 'being handled'

رئیس جمهور تهمت دست تکان داد خاموش 50,000 جدید کروناویروس موارد یک روز در آمریکا گفت: آنها دوباره ‘در حال رسیدگی’

‘اجازه دهید نه از دست دادن بینایی از یک نقطه بحرانی, این گزارش اقدامات سود کار خود را از ماه ژوئن 12th. در این روز پس از ما دیده ایم موارد خونتان در سراسر کشور است. برخی از کسب و کار نزدیک دوباره برخی از کشورهای reimposing محدودیت’ بایدن گفت. ‘و در دو هفته گذشته ما دیده ایم و تقریبا 3 میلیون بیکاری براده و یکی دیگر از 1.7 میلیون نفر از مردم به دنبال همه گیر بیکاری uninsurance.’

‘هیچ پیروزی را جشن گرفت,’ بایدن گفت.

هنگامی که مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت در مورد ویروس های جمعه او عنوان خوشه و ادامه داد: برای تشویق بازگشایی.

‘و در حال حاضر ما در حال باز کردن آن را و آن را باز به مراتب سریع تر از هر کسی فکر حتی ممکن و موفق تر’ رئیس جمهور گفت:.

بایدن تفسیر آنچه رئیس جمهور گفت: ادعا, ‘دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به تازگی داده شده است.’

او حتی تلاش برای حفظ بهداشت عمومی دیگر’ دموکراتها presumptive نامزد گفت. ‘او می خواهم به جای بازگشت به تجمعات انتخاباتی او را علاقه مند به متحد ما در این مبارزه با یک تهدید مشترک مواجه هستیم و او تصمیم گرفت که او را بیشتر به دست آوردن با تقسیم این کشور برای اهداف سیاسی.’

بدون رهنمود دادن به کشورهای بایدن پیشنهاد های همه گیر خواهد تنها رشد بدتر است.

مغلوب ساختن پیشی جستن است ادامه داد: به آمریکا اختیارات کامل برای مقابله با بازگشایی و گفت: او می خواهم تنها درگیر “اگر ما می بینیم چیزی فاحش’ – معنی اگر یک دولت بیش از حد محتاط در آن بازگشایی.

“ما بدست درگیر با یک زن و شوهر از آنها را زمانی که ما فکر آن را ناعادلانه’ رئیس جمهور گفت:. “ما می خواهم برای دیدن کلیساها باز به سرعت. و برخی از آنها فقط نمی خواهید انجام دهید به که از او شکایت کرده است.

در تریبون او دفاع و پشتیبانی دولت او را از دست زدن به ویروس و گفت: این ذخیره ‘میلیون ها نفر.’

بایدن chided او به ندرت اذعان مرده.

‘او حتی پس از ابراز هر گونه واقعی همدلی برای خانواده هایی که هرگز تمام دوباره به دلیل این ویروس ؟’ معاون سابق رئیس جمهور پرسید.

مغلوب ساختن پیشی جستن با بیان این که اولویت او بود آمریکایی ها به کار می کنند.

‘ما به پیاده سازی یک استراتژی تهاجمی برای پیروز شدن و کشتن ویروس ها و محافظت از آمریکایی ها در بالاترین خطر در حالی که اجازه می دهد کسانی که در کاهش خطر ابتلا به بازگشت با خیال راحت به کار – این چیزی است که اتفاق می افتد,” او گفت:. ‘ما کارشناسان بهداشت و درمان در ادامه به آدرس موقت در نقاط خاصی از شهرها و استان ها است و ما در حال کار بسیار سخت است.’

بایدن هشدار داد که مغلوب ساختن پیشی جستن خوش بینانه چرخش بود خطرناکی از لمس.

وی با اشاره به نظرات مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده در طول یک فاکس کسب و کار شبکه مصاحبه روز شنبه نشان می دهد coronavirus خواهد شد ناپدید می شوند امیدوارم.’

“این مانند deja vu بیش از همه دوباره’ بایدن گفت. ‘ما در حال ماه به این بحران و این خود بهترین پاسخ است ؟ ترک به امید بهترین ها آقای رئیس جمهور ترک مدعی پیروزی با تقریبا 15 میلیون … آمریکایی ها هنوز از کار به دلیل بحران ترک نادیده گرفتن واقعیت این بیماری همه گیر و هولناک از دست دادن زندگی در آمریکا است.’

‘عمل می کنند. منجر شود. منجر شود. یا از راه دریافت بنابراین دیگران می توانند آقای رئیس جمهور’ بایدن دستور.

رئیس جمهور همچنین گفت که در یک فرمانداران تماس با معاون رئیس جمهور مایک پنس که منجر coronavirus گروه ضربت نه تنها اجرایی خواست برای تجهیزات پزشکی.

‘ارتباط با فرمانداران بسیار خوب است,” او گفت:. ‘مایک پنس ساخته شده یک تماس فقط دیروز و گفت: آنچه شما نیاز دارید و نه یک فرماندار مورد نیاز هر چیزی.’

“آنها چیزی نیاز نداریم. آنها تمام تجهیزات پزشکی آنها می تواند داشته باشد,’ مغلوب ساختن پیشی جستن ادامه داد. ‘با تشکر از شما, دولت ایالات متحده.’

با این حال در طول پنس سفر به آریزونا, دوشنبه, دولت, فرماندار, آیا درخواست دولت آمریکا برای 500 متخصصان پزشکی به منظور اعزام به دولت برای رسیدگی به افزایش موارد است.

مغلوب ساختن پیشی جستن سخنان ایستاده بود در مقایسه با هشدار دادند که spouted بیش از دو هفته گذشته توسط Dr. Anthony Fauci, ملت را بالا بیماری های عفونی متخصص.

در مصاحبه ای با رادیو بی بی سی 4 در انگلستان Fauci گفت: آمریکا coronavirus مستند برداشته شده بود خیلی زود بود و هرگز سخت به اندازه کافی برای شروع با.

‘مشکل ما با آن روبرو هستیم در حال حاضر این است که تلاش برای به اصطلاح بازگشایی و یا باز کردن این دولت و آن را به برخی از فرم نرمال – ما شاهد بسیار نگران کننده خوشه های مختلف فردی متحده در ایالات متحده’ Fauci گفت.

“آنچه که ما دیده ایم در طول چند روز گذشته سنبله در موارد هستند که فراتر از بدترین خوشه که ما دیده ایم. او ادامه داد. که خبر خوبی نیست ما که تحت کنترل و یا ما در معرض خطر و حتی بیشتر شیوع.’

تهمت نمی تواند کمک به چیزهایی بیش از دو روز بعد او به عنوان سفر به داکوتای جنوبی جمعه به ارائه بیانات در Mt. Rushmore.

ما خواهید بود به رایگان ماسک صورت اگر آنها را انتخاب کنید برای پوشیدن یک. اما ما نمی شود, اجتماعی, فاصله,’ داکوتای جنوبی رژیم صهیونیستی است. کریستی Noem گفت: در مصاحبه با فاکس نیوز کانال Laura Ingraham در روز دوشنبه.

سپس در شنبه تهمت میزبان خود را ‘سلام به امریکا’ رویداد در کاخ سفید در جنوب چمن و در بیضی.

‘ما در ارتباط برقرار کردن با آنها این است که نه در همراهی با CDC و وزارت بهداشت هدایت’ سی شکایت شهردار موریل Bowser خود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im