مغلوب ساختن پیشی جستن در بلندگو درخواست اگر پایه خواهد ماند پس از نام Robert E. Lee


دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است در بلندگو گفت: “ما قصد داریم به نگه داشتن نام Robert E. Lee?’ به نیروهای مسلح سنا صندلی جیمز Inhofe – چه کسی می گوید “من آن را اتفاق می افتد’

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گرفتار شد در بلندگو درخواست برای اطمینان از یک نماینده مجلس ایران که ویرجینیا پایگاه نظامی باقی خواهد ماند به نام مؤتلفه ژنرال رابرت E. Lee.

نیویورک تایمز به دست آمده صوتی از یک شنبه شب تماس بین تهمت و نیروهای مسلح سنا رئیس کمیته جیم Inhofe به عنوان اوکلاهما جمهوری خواه قرار داده و گفتگو با رئیس جمهور در بلندگو به عنوان او dined در کاپیتول هیل رستوران.

“ما قصد داریم به نگه داشتن نام Robert E. Lee?’ مغلوب ساختن پیشی جستن خواسته Inhofe که با وجود بلندگو تابع او گوش فشرده به تلفن. “فقط به من اعتماد کن من آن را اتفاق می افتد,’ Inhofe پاسخ داد.

President Donald Trump was caught on speakerphone Wednesday night conversing with Sen. Jim Inhofe who was eating at a Capitol Hill restaurant. Trump was asking for assurance from Inhofe that a military base would remain named after Robert E. Lee

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گرفتار شد در بلندگو گفت و گو با سناتور. جیم Inhofe که غذا خوردن در یک کاپیتول هیل رستوران. مغلوب ساختن پیشی جستن درخواست شد برای اطمینان از Inhofe که یک پایگاه نظامی باقی خواهد ماند پس از نام Robert E. Lee

Sen. Jim Inhofe told President Donald Trump that he would 'make it happen,' though it's still unclear if Inhofe, a conferee during Conference Committee discussions, would be able to strip the amendment out of the Defense package, as the bill overwhelmingly passed both houses

سناتور. جیم Inhofe گفت: رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که او را ‘آن را به اتفاق می افتد’ اگر آن را هنوز مشخص نیست اگر Inhofe یک conferee در طول کنفرانس کمیته بحث خواهد بود قادر به متمم قانون اساسی از دفاع بسته به عنوان لایحه تصویب اکثریت هر دو مجلس

According to The New York Times, Sen. Jim Inhofe was eating at the Capitol Hill Italian restaurant Trattoria Alberto's and put the president on speakerphone, though still held the device up to his ear. Several neighboring tables heard the conversation

به گفته نیویورک تایمز دیابت جیم Inhofe خوردن در کاپیتول هیل رستوران ایتالیایی Trattoria آلبرتو و قرار دادن رئیس جمهور در بلندگو هر چند هنوز هم برگزار می شود این دستگاه به گوش خود را. چند همسایه جداول شنیده گفتگو

رئیس جمهور تا به حال توییتی جمعه که Inhofe به او گفته بود که 10 پایگاه نظامی به نام بعد از مؤتلفه و ارقام را نمی توان تغییر نام داد.

“من صحبت کرد و به شدت مورد احترام (رئیس) سناتور جیم Inhofe که به من اطلاع داد که او نمی خواهد تغییر نام بزرگ ما پایگاه های نظامی و قلعه ها و مکان هایی که از آن ما برنده دو جنگ جهانی (و آداب و رسوم!),’ مغلوب ساختن پیشی جستن نوشت. ‘مثل من جیم است که یک مؤمن در “انصراف از فرهنگ است.”‘

در طول Inhofe را در شام تماس اشاره ‘انصراف از فرهنگ’ دوباره و گفت: قانونگذار است که مردم می خواهند قادر به بازگشت به زندگی ” با اشاره به جریان فرهنگی حساب با یک expletive, بار گزارش شده است.

تهمت نیز می تواند شنیده مباهات در مورد چگونه به خوبی او جمعه توییت انجام شده است.

سناتور خوردن در Trattoria آلبرتو یک کاپیتول هیل رستوران ایتالیایی محبوب با جمهوری خواهان.

“من تا به حال در مورد 95,000 مثبت رسانهها در آن است. که بسیاری’ تهمت شنیده میشد گفت.

صدای جیر جیر در حال حاضر 34,500 رسانهها شد اما مانند 134,200 بار.

مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی یک روز پس از جمهوری خواه به رهبری سنا گذشته بود $740.5 میلیارد هزینه های دفاعی لایحه که شامل اصلاحیه پیشنهادی سناتور. الیزابت وارن به تغییر نام این پایگاه هنوز به نام مؤتلفه مبارزان.

این لایحه در مجلس سنا به حال قوی دو حزبی حمایت و تصویب 86-14.

این لایحه همراه در مجلس نیز به تصویب رسید و شامل یک ماده به نام پایگاه های مانند کارولینای شمالی فورت براگ اما به وزارت دفاع مهلت یک سال به جای سه سال در دوره مشخص شده در سنا متمم.

ارائه به تغییر نام این پایگاه می تواند از جیبش در کنفرانس کمیته و Inhofe یکی از conferees اما با اندازه گیری گسترده ای از حمایت هر دو حزب است که بعید است.

مغلوب ساختن پیشی جستن اول به طور چشمگیری بیرون آمد و در برابر تغییر نام از پایگاه های نظامی که به نام مؤتلفه ارقام در ژوئن 10, به tweeting از یک بیانیه و سپس با سفید, خانه مطبوعات, منشی, Kayleigh McEnany دست آن را به خبرنگاران و خواندن آن با صدای بلند.

‘این به یاد ماندنی و بسیار قدرتمند پایگاه باید تبدیل به بخشی از یک آمریکایی میراث فرهنگی و سابقه پیروزی, پیروزی و آزادی مغلوب ساختن پیشی جستن است. ‘ایالات متحده آمریکا آموزش دیده و اعزام قهرمانان ما در این مقدس زمینه و برنده دو جنگ جهانی.’

‘بنابراین دولت نمی خواهد حتی در نظر گرفتن این تغییر نام از این شکوه و افسانه تاسیسات نظامی,’ مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

ارتش, منشی, رایان مک کارتی گفته بود سیاسی او ‘باز’ به تغییر نام 10 پایگاه به نام مؤتلفه ، وزیر دفاع علامت Esper همچنین پشتیبانی از مکالمه.

روز یادبود مرگ جورج فلوید, سیاه, مینیاپولیس, مردی که کشته شد, یک افسر پلیس و پس از آن ‘Black Lives Matter’ تظاهرات انگیزه مک کارتی را تغییر قلب یک ارتش رسمی گفت: Politico.

حوادث ‘ما شروع به نگاه کردن به خودمان و چیزهایی که ما انجام می دهیم و چگونه است که ابلاغ به زور و همچنین مردم آمریکا’ این منبع گفت.

مؤتلفه مجسمه های, در میان چیزهای دیگر قرار داده شده اند برای حذف از آنجا که جنوب جدا شده از سوی ایالات متحده برای حفظ سیاه آمریکایی ها به بردگی گرفته شده.

اما مغلوب ساختن پیشی جستن نشان داده است هیچ تحول در این موضوع و به جای آن بنا انتخاب مجدد او به چشم انداز در نظر گرفتن که طرف در جنگ فرهنگی.

وارن عضو کمیته نیروهای مسلح سنا معرفی متمم در طول یک جلسه بعدی در تاریخ 11 ژوئن و با کمک برخی از همکاران جمهوری خواه از آن گذشت.

رای گیری انجام شد و با صدای بنابراین وجود دارد هیچ سابقه ای از آن سناتورها به آن رای دادند.

تهمت گرفتار باد حرکت می کند اما تنها پس از آن اتفاق افتاده بود.

“به طور جدی نتوانست نامزد انتخابات ریاست جمهوری سناتور الیزابت “پوکاهونتاس” وارن فقط معرفی یک اصلاحیه در مورد تغییر نام بسیاری از ما افسانه ای پایگاه های نظامی که از آن ما آموزش دیده برای برنده شدن در دو جنگ جهانی’ تهمت نوشت. ‘امیدوارم ما بزرگ مغان نیست این سقوط!’

رهبر اقلیت سنا چاک شومر نیویورک دموکرات به سخره مغلوب ساختن پیشی جستن در مورد تهدید خود را.

“من به جرات جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن به حق وتو این لایحه بیش از مؤتلفه پایه نامگذاری. آن را در این لایحه است. این حمایت هر دو حزب. آن را به ماندن در این لایحه’ شومر گفت.

به عنوان لایحه مشغول به کار راه خود را از کمیته به سنا تهمت قول به حق وتو قانون در اواخر ماه گذشته.

‘من وتو دفاع مجوز لایحه اگر الیزابت “پوکاهونتاس” وارن (از همه مردم!) متمم که منجر به تغییر نام (به علاوه دیگر چیزهای بد!) فورت براگ در فورت Robert E. Lee, و بسیاری دیگر از پایگاه های نظامی که از آن ما برنده دو جنگ جهانی است که در این لایحه!’ مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی در ژوئن 30.

هر دو اسکناس با تصویب وتو ضد اکثریت.

10 پایگاه به نام مؤتلفه ژنرال

اردوگاه Beauregard, لوئیزیانا,

گارد ملی مرکز آموزش. در ابتدا به نام اردوگاه استافورد. تغییر نام برای مؤتلفه کلی P. G. T. Beauregard در سال 1917

Beauregard بود وست پوینت سرپرست زمانی که مادری خود لوئیزیانا جدا شده در سال 1861 اما ترک برای پیوستن به شورشیان شلیک اولین عکس در فورت سامتر و فرمانده آنها را در شیلوه. او توصیه تسلیم در سال 1865. غیر منتظره ای حمایت ادغام در زندگی آینده.

Fort Benning, آلاباما/گرجستان

‘خانه از پیاده نظام است.’ نام در سال 1917 برای کشت و زرع صاحب Henry L. Benning که استدلال برای جدایی از سال 1849 و برافراشته در برابر ” سیاه فرمانداران قانونگذاران سیاه, سیاه, داوران, سیاه همه چیز است.’ هیچ تجربه نظامی اما رز به طور کلی و یکی از آخرین به تسلیم در این مراسم در Appomattox دادگاه در خانه.

فورت براگ در کارولینای شمالی

صفحه اصلی ویژه فرماندهی عملیات. نام عمومی Braxton براگ در هنگام افتتاح آن در سال 1918

Slaveowner سابق افسر ارتش ایالات متحده که پیوست Confederates افزایش یافت و به طور کلی اما نظارت یک رشته از شکست منجر Chattanooga که او استعفا داد. به طور گسترده ای متنفر شده توسط مردان خود را برای او خلق و خوی سریع و وسواس با نظم و انضباط; مورخان گفته اند او ضرر و زیان شدند و یک بخش کلیدی در اعطای پیروزی.

 فورت گوردون گرجستان

پایه برای ارتش سیگنال سپاه و سایبری سپاه. نام اصلی جنرال جان گوردون براون در هنگام افتتاح آن در سال 1917

با وجود هیچ آموزش نظامی گوردون رز سازمان در پشت شخصی شجاعت و توانایی تاکتیکی. Led گذشته مسئول ارتش ویرجینیای شمالی در Appomattox. به طور کلی – و نه قطعی – اذعان به KKK رهبر در گرجستان و سپس ضد بازسازی فرماندار و سناتور. درگذشت در سال 1904 مورد ستایش قرار داد به عنوان ” تجسم زندگی کنفدراسیون.’

Fort A. P. Hill, ویرجینیا

آموزش و مانور در مرکز. نام General A. P. Hill هنگامی که آن را باز کرد در سال 1940

تپه بود یک ارتش حرفه ای افسر ترک فقط قبل از ویرجینیا جدا و بلافاصله پیوست نیروهای خود را. برجسته تیپ و فرمانده لشکر شاگردانش به عنوان سومین فرمانده کل سپاه برای بخشی از Gettysburg شکست و منجر به شورشی عقب نشینی است. کشته در عمل یک هفته قبل از مؤتلفه تسلیم و پس از گفت او نمی خواست به عمر کنفدراسیون.

فورت هود تگزاس

مقر سپاه سوم. نام در باز کردن در 1942 به صورت کلی جان بل هود

کنتاکی بومی هود خود استعفا داد ارتش کمیسیون و داوطلب برای Confederates در تگزاس به سرعت در حال تبدیل شدن سرتیپ-general اما نتوانست به عنوان یک فرمانده ارتش بود و رها از فرمان پس از شکست در نشویل.

فورت لی در ویرجینیا

ستاد ترکیب سلاح های فرماندهی پشتیبانی. نام در باز کردن به عنوان یک اردوگاه در سال 1917 برای General Robert E. Lee

Slaveowner لی ارتش درخشان ترین افسر تبدیل کردن یک اتحادیه فرمان برای پیوستن به شورشیان با وجود مخالفت با تجزیه طلبی. پیروزی های او در هفت روز جنگ و دوم بول رون اما رهبری شورشیان را به محوری شکست در گیتزبرگ. برگزار کردن کمک مالی از پیروزی کامل و سپس شخصا تسلیم در Appomattox به طور کلی به عنوان رئیس. پس از جنگ حمایت پایان برده داری اما گفت: مردم سیاه و سفید ‘فاقد هوش است.’

قلعه Pickett, ویرجینیا

گارد ملی سایت آموزش. نام اصلی ژنرال جورج Pickett در باز کردن در سال 1941

Pickett مطرح در کشت و زرع خود استعفا داد ارتش کمیسیون یک ماه پس از پیوستن به کنفدراسیون. بهترین و شناخته شده برای حمام خون از Pickett را شارژ که منجر به شکست در Gettysburg او همچنین دستور داد 22 اتحادیه سربازان اعدام پس از شکست در نیو برن, North Carolina. فرار به کانادا برای یک سال پس از مؤتلفه شکست ترس او را تحت پیگرد قانونی برای جرم و جنایت. همسر خود را hagiography از او بود و یک بخش کلیدی از دست داده و علت حرکت و 1890 به بعد – که خود منجر به پایگاه’ مؤتلفه نام.

فورت پووک, لوئیزیانا,

خانه مرکز مشترک تمرینات آماده. نام در باز کردن در سال 1941 به صورت کلی (و اسقف) Leonidas پولک

پولک ترک مختصری ارتش حرفه ای برای تبدیل شدن به یک اسقفی کشیش اما تخمین زده شده بود به عنوان بسیاری از 400 بردگان در 1850s. بنابراین مشتاق طلبی است که او راه اندازی یک مؤتلفه کلیسا کوتاه خود تجربه نظامی او را به دست آورده کمیسیون به عنوان major-general. رهبری نیروهای خود را در یک سری از شکست از جمله شیله بود و به عنوان یک فقیر با تدبیر دوست نداشتند با کسانی که او منجر شده است. کشته shellfire در آتلانتا پس از اینکه خال خال شخصا با شرمن.

قلعه Rucker آلاباما

صفحه اصلی به ارتش حمل و نقل هوایی مرکز تعالی. تغییر نام داد و از اوزارک مثلثی تقسیم اردوگاه در سال 1942 برای سردار ادموند Rucker

Rucker داوطلب به عنوان خصوصی و افزایش سرعت و نقش کلیدی را در مؤتلفه پیروزی در Chickamauga اما دستگیر شد و آزاد در مزارشریف برگزار شده توسط ناتان بدفورد فارست. با فارست زمانی که اتحادیه زندانیان قتل عام سیستماتیک در بالش هیل و با او کار می کرد پس از تسلیم هنگامی که فارست تاسیس KKK.

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net