مغلوب ساختن پیشی جستن در مبارزات انتخاباتی به نظر می رسد در انتخابات نقشه و نمی خواهم آنچه در آن می بیند

رئیس جمهور تهمت مواجه است bleakest چشم انداز خود را برای حضور در انتخابات مجدد تا کنون با رای گیری شماره غوطه وری در هر دو خصوصی و عمومی بررسی و مبارزات انتخاباتی خود شروع به نگرانی در مورد جایگاه خود را در ایالات اوهایو و آیووا که او انجام رساندهاند چهار سال پیش.

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین به تازگی انجام شده یک میلیون دلاری تبلیغات تلاش در آن دو کشور و همچنین آریزونا به امید بهبود جایگاه خود را در حالی که همچنین تکان دادن تا سیاسی خود بهره برداری و تبدیل جدید و توجه به کشورهای مانند گرجستان است که یک بار در نظر گرفته شده و قابل اعتماد خواه. در خصوصی آقای ترامپ ابراز نگرانی کرده است که مبارزات انتخاباتی خود را است نه جنگ-آماده برای انتخابات عمومی در حالی که جمهوری خواهان نگران هستند که آیا رئیس جمهور می تواند ظهور در یک موقعیت قوی از ملی بحران ضرب و جرح کشور است.

آقای ترامپ شده است به طور مداوم منفور به عنوان رئیس جمهور با اکثریت آمریکایی ها; مشاوران او به مدت طولانی دیده می شود تلاش خود را برای برنده شدن یک اصطلاح جدید به عنوان بسته وفاداری خود را محافظه کار پایه و جمهوریخواه پسند شیب کالج انتخاباتی — عوامل است که می تواند اجازه می دهد که رئیس جمهور را به تصرف دیگری نازک پیروزی با وجود احتمال قوی از رای مردمی را از دست دوباره.

اما در میان انسان و ویرانی اقتصادی از coronavirus همه گیر و در حال حاضر موجی از تظاهرات و ناآرامی های اجتماعی در شهرهای آمریکا آقای ترامپ کاهش یافته است به طور قابل توجهی پشت سر خود را دموکراتیک چلنجر آمده است.

در خصوصی نظرسنجی انجام شده توسط آقای تهمت مبارزات انتخاباتی رئیس جمهور در حال حاضر به خوبی پشت سر آقای بایدن با توجه به مردم در جریان تازه ترین دور از نتایج. چندین نظر سنجی این هفته را در بر داشت آقای ترامپ انتهایی آقای بایدن, معاون سابق رئیس جمهور توسط دو رقمی حاشیه از جمله یک نماینده دانشگاه های نظرسنجی منتشر شده در روز چهارشنبه نشان داد که آقای بایدن پیش با 11 درصد است.

انتخابات ریاست جمهوری است که هنوز پنج ماه دور و آقای ترامپ با وجود سیاسی خود آسیب پذیری حفظ برخی از دارایی های مهم به عنوان یک نامزد. در حالی که آقای بایدن صندوق-افزایش تلاش ها را برداشت تا حرکت آقای ترامپ نشسته است بر روی یک بطور قابل توجهی بزرگتر قفسه سینه جنگ و از سرگیری فرد در صندوق جمع آوری در هفته آینده. تقریبا هیچ باز مخالفت در درون حزب جمهوریخواه آقای دادن تهمت جامد سیاسی بنیاد در سمت راست که از آن او می تواند تلاش برای بازسازی قدرت خود را قبل از سقوط مبارزه است.

تیم Murtaugh سخنگوی آقای تهمت کمپین در بیانیه ای گفت که این مسابقه باقی مانده است بسیار رقابتی است.

“ما داخلی داده ها به طور مداوم نشان می دهد که رئیس جمهور در حال اجرا قوی در برابر یک تعریف جو بایدن در همه ما کلید متحده” آقای Murtaugh گفت: با استفاده از یک اصطلاح است که به طور معمول اشاره به نظرسنجی که تست مثبت و منفی پیام در مورد هر دو نامزد.

اما آقای تهمت متخاصم پاسخ به اعتراضات پس از کشته شدن جورج فلوید یک مرد سیاه و سفید در حالی که در بازداشت پلیس سفید افسران در مینیاپولیس به نظر می رسد بدتر شده و موقعیت سیاسی خود را حتی بیشتر مقامات در هر دو طرف گفت. در تقریبا روزانه او صادر کرده است ترکیبی از تهدید و شکایت در مورد اخبار پوشش رسانه ای و شخصی دیگر نارضایتی.

“وجود دارد هیچ آشکار استراتژی در نظر پیام گفت:” راب Stutzman یک استراتژیست جمهوری خواه مستقر در کالیفرنیا است. “رئیس جمهور به صورت پیش فرض به پایه پیام بدون در نظر گرفتن استراتژی در نتیجه مبارزات انتخاباتی تبدیل به یک پایگاه محور مبارزات انتخاباتی.”

نشانه های اضطراب در داخل تهمت تیم مشهود در سراسر انتخاباتی نقشه. بیش از چند هفته گذشته رئيس جمهور در عملیات صرف حدود 1.7 میلیون نفر در تبلیغات فقط در سه متحده او انجام شده در سال 2016 — اوهایو, آیووا و آریزونا — که آن امیدوار بود و نه رقابت در همه این سال است. بسیاری از که مجموع رفت و به متمرکز دو هفته رگبار گلوله در اوهایو با توجه به رسانه ای-ردیابی شرکت, تبلیغات, تجزیه و تحلیل ترافیک.

هزینه در اوهایو مبهوت بسیاری از جمهوری خواهان با توجه به این که چهار سال پیش آقای مغلوب ساختن پیشی جستن را شکست داد هیلاری کلینتون وجود دارد با هشت درصد است.

شاید فقط به گفتن دو سفر ماه گذشته به گرجستان توسط معاون رئیس جمهور مایک پنس. دولت تبدیل به یک منبع از آزار دهنده نگرانی جمهوری خواهان هر دو به دلیل مخاطرات در انتخابات ریاست جمهوری و به دلیل وجود دو کرسی سنا برای انتخابات این سال از جمله یک برگزار شد بسیار محبوب منصوب سناتور کلی Loeffler است که بریتانیایی به یک رسوایی مالی شخصی.

اعتبار…بن خاکستری/مجله آتلانتا قانون اساسی از طریق آسوشیتد پرس

این واقعیت است که هر یک از این کشورها رقابتی است در این مرحله بافندگی را به عنوان یک مانع قابل توجهی برای آقای ترامپ انتخابات. باید او را از دست یک دولت مانند گرجستان با 16 رای کالج انتخاباتی یا آریزونا با 11, آن می تواند یک سوراخ در آقای تهمت نقشه حتی اگر او بودند به برگزاری دیگر میدان نبرد متحده مانند فلوریدا و کارولینای شمالی و ویسکانسین.

مجموعه ای از دولت در سطح نظرسنجی منتشر شده در روز چهارشنبه توسط فاکس نیوز در بر داشت آقای بایدن پیشرو آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در آریزونا با چهار درصد و کمی جلوتر از آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در اوهایو به عنوان به خوبی. معاون سابق رئیس جمهور برگزار شد و نه نقطه سرب در ویسکانسین که در آن آقای ترامپ eked یک پیروزی خانم کلینتون در سال 2016.

هارون Pickrell یک استراتژیست دموکرات در ایالت اوهایو که کمک به هدایت رئیس جمهور سابق باراک اوباما در مبارزات وجود دارد گفت: آقای ترامپ تصمیم به تغییر پول به دولت پیشنهاد فقط چگونه مخاطره آمیز خود را به طور کلی موقعیت بود. آقای Pickrell گفت: در حال حاضر وجود دارد مکالمات میان ملی دموکرات ها در مورد اینکه آیا به ارتکاب منابع به رقابت یک دولت است که به طور موثر به بعد از خانم کلینتون thumping شکست وجود دارد.

“من فکر نمی کنم کسی اختلاف خواهد شد این واقعیت است که اگر تهمت از دست می دهد اوهایو هیچ مسیر” آقای Pickrell گفت. “ما در حال رفتن به یک اوج نقطه خارجه در این زمان, اما من فکر می کنم جو بایدن در اینجا می توانید برنده و من فکر می کنم برگ برنده های کمپین را می بیند که.”

نظرسنجی منتشر شده در روز چهارشنبه نشان می دهد یکی دیگر از نشانه مشکل برای آقای ترامپ: شماره خود را پرچم اند به تازگی در میان رای دهندگان سفید, رانده شده توسط یک ادامه داد: فرسایش حمایت از کسانی که با مدرک دانشگاهی. آخرین منموته نظرسنجی نشان می دهد که آقای ترامپ با حمایت از تنها 52 درصد از سفید رای دهندگان در سراسر کشور و پنج درصد کمتر از سهم خود در سال 2016 با توجه به نظرسنجی های خروج.

نیز وجود دارد که حداقل نشانه های ضعف از تمدید ناراحتی با آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در میان خرده حومه جمهوری خواه اولیه رای دهندگان که می تواند عذاب او در مجموع اگر آنها برای تغییر به آقای بایدن در ماه نوامبر.

در چند متحده با اولیه انتخابات در این هفته دانش سطحی از حومه شهرستان ثبت شده قابل توجهی هر چند دور از قوی اعتراض به آرا در برابر رئیس جمهور از همکار خود خواهان.

در مریلند به عنوان مثال بیش از یک دهم جمهوری خواه اولیه رای دهندگان رأی گیری برای لایحه جوش, فرماندار سابق ماساچوست که به پایان رسید خود را وابسته به دان کیشوت کمپین در ماه مارس پس از ثبت نام در پایین تک رقمی در یک رشته شرکت کنند ، با اکثر حوزه, گزارش, آقای, جوش شد نقشه کشی بیش از 20 درصد اولیه رای گیری در دو پرجمعیت و متنوع حومه شهرستانهای خارج از واشنگتن دی سی که غنی از لحاظ نژادی متنوع و بسیار تحصیل کرده رای دهندگان که بزرگ شده اند به طور فزاینده ای ناراحت کننده با G. O. P. تحت آقای مغلوب ساختن پیشی جستن.

در ایندیانا آقای جوشکاری در زمان نزدیک به 13 درصد از آرا را در Hamilton County, حومه شهر ایندیاناپولیس در حالی که در نیومکزیکو مشابه به اشتراک گذاری از رای دهندگان در شهرستان برنالیلو به آلبوکرک رای برای یک غیر متعهد تخته سنگ از نمایندگان جمهوری خواه به جای آقای مغلوب ساختن پیشی جستن.

در بسیاری از کشورهایی که رای دادند در روز سه شنبه از جمله پنسیلوانیا و مونتانا وجود دارد تنها اندک نشانه ای از اعتراض به رای گیری تاکید حد آقای تهمت تسلط در درون حزب خود را حتی در یک دوره فوق العاده ای سیاسی سختی. و مشاوران او نقطه به نقطه نسبتا بالا و میزان مشارکت در آن طرف در برخی از کشورها مانند مکزیک جدید به عنوان یک نشانه آن است که آقای تهمت پایه است که هنوز هم به شدت درگیر است.

آن است که روشن نیست که چگونه به طور کامل آقای ترامپ محتضر اعماق سیاسی خود را در خطر; هنگامی که از او پرسیده شد که روز چهارشنبه در مورد فرار آقای بایدن در پای صندوق های رای او پاسخ داد: “من دیگر نظر سنجی که من برنده” هر چند او نه یک میلیون. در برابر متحدان خود را گرفته اند غیر معمول مراحل سعی کنید آرامش خود را سرخوردگی از جمله راه اندازی و پس از آن نشت یک نظرسنجی ماه گذشته که پیشنهاد کرد که آقای ناروا به دست آورده بودند زمین به سرعت در آقای بایدن مردم آشنا با تلاش گفت: حتی به عنوان دیگر خواه و حزبی رای گیری نشان داد رئیس جمهور اعداد راکد.

اما آقای ترامپ شده است شلاق هفته در برخی از سیاسی lieutenants با توجه به مردم در جریان واکنش های خود را که مجاز به صحبت های عمومی. او آنها را سرزنش برای این مشکل از کمپین مقایسه آنها نامطلوب به عملیات اطراف آقای بایدن. رئیس جمهور شکایت کرده است که او صندوق-افزایش مزیت کاهش یافته و در واقع برخی از آقای تهمت مشاوران بودند گرفتار کردن گارد هنگامی که آقای بایدن مطرح شده تقریبا به عنوان مقدار پول به عنوان رئیس جمهور در ماه آوریل است.

“بایدن یک تیم از قاتلان و همه من رو دفاع” آقای ترامپ گفت: به متحدان گرفتن قطعا متفاوت از نظر بایدن کمپین از بسیاری از جمهوری خواهان و همچنین به عنوان یک تعداد زیادی از دموکرات ها.

آقای تهمت مبارزات انتخاباتی در حال حاضر انجام یک سازمانی لرزش بالا بردن اعتماد مشاور بیل Stepien به نقش معاون مدیر کمپین و به او گسترده نمونه کارها. این حرکت پس از آقای ترامپ صرف مقدار از بهار نرده تلخی در مورد مبارزات انتخاباتی خود مدیر براد Parscale و دیگر جمهوری خواهان پرسش در مورد اینکه آیا آقای Parscale به حال به اندازه کافی سیاسی تجربه و دانش برای هدایت مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری.

آقای Parscale کار امن است, چند مقامات اصرار داشت اما تغییرات دیگر در مبارزات انتخاباتی می تواند اتفاق می افتد در هفته های آینده با توجه به افراد نزدیک به آقای مغلوب ساختن پیشی جستن.

در سراسر حزب جمهوری خواه وجود دارد یک خلق و خوی شدید دلهره و امید — هر چند نه خوش بینی — که آقای تهمت می تواند ثبات نامزدی خود را و بازسازی و موقعیت سیاسی خود را به عنوان او پس از چند بحران های سیاسی در سال 2016.

اما جمهوری خواهان همچنین اذعان کرد که آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به ندرت اگر تا کنون با آن مواجه لحظه به عنوان مشکل این یکی برای این کشور و یا برای مبارزات انتخاباتی خود به خصوص با توجه به نامنظم دست زدن به بحران دوقلو جنوبی کشور است.

مانند بسیاری از جمهوری خواهان از جمله مقامات بالا در آقای تهمت مبارزات انتخاباتی و دولت آقای Stutzman این استراتژیست دیدم رئیس جمهور انگیزه به عنوان تا حد زیادی داشتند ؛ مشکل: “او بیش از حد معیوب به هر گونه دیگر از استراتژی شود که او چه کسی است” آقای Stutzman گفت.

جیووانی Russonello کمک گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>