مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین جايزه به عنوان دموکرات بزرگ شب implodesآنها نمی تواند سازماندهی حزبی در یک آبجوسازی. یا یک کلیسا یا یک کتابخانه یا سالن تربیت بدنی مدرسه. دموکراتها قهرمانانه اتهام به پایان دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در نبرد نهایی برای نجابت و دموکراسی است spiralled به رای شمارش قتل عام و هرج و مرج است.

تصور کنید اگر کفش شده است بر روی پای دیگر. تصور کنید اگر مغلوب ساختن پیشی جستن در کاخ سفید تا به حال چهار سال را صرف آماده شدن برای یک انتخابات تنها به ظروف سرباز یا مسافر با آن است. این امر دیده شده است به درستی به عنوان نمونه دیگری از بی کفایتی خود را نادانی و ناتوانی در تمرکز بر روی جزئیات و یا حفظ کارکنان با تجربه.

به جای آن که به ما اجازه دهید یک هزار و تئوری های توطئه شکوفه آن است که حزب دموکرات است که برخی از تبیین کنند. آیووا مبارزات انتخاباتی آغاز شد دو و نیم سال پیش تنها برای پایان دادن به با بزرگترین تلویزیونی اشتباه از بهترین عکس اسکار ارائه شد به لا لا زمین به جای برنده واقعی مهتاب.

با هیچ نتیجه سیاسی تعداد کنندههای در کابل خبر خیره شد در وحشت خالی در نقشه ها و ستون ها از 0٪. داوطلبانی که تا به حال شده است در انتظار به پیروزی سخنرانی یا تسلی سخنرانی شدند در برزخ است.

سناتور ctq از مینه سوتا زیرکانه کشف و ضبط لحظه ای و ساخته شده از یک سخنرانی به هر حال تضمین زنده تلویزیون پوشش. دیگر نامزدها در زمان او نشانه با معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن رفتن سر به سر با ماساچوست سناتور الیزابت وارن. سپس آنها را سوار شدن هواپیما به نیوهمپشایر برای اولین بار اولیه.

اما پشت صحنه مبارزات بودند خروشد. بایدن تیم نوشت: به آیووا مقامات: “این برنامه که در نظر گرفته شده بود به رله حزبی نتایج به حزب شکست خورده; حزب پشتیبان تلفنی سیستم گزارش دهی نیز شکست خورده است. در حال حاضر ما درک می کنیم که حزبی صندلی در حال تلاش برای – و در بسیاری از موارد عدم –گزارش نتایج telephonically به حزب. این حاد شکست اتفاق می افتد در سطح ایالت.”

تاخیر کسل کننده خواهد شد تاثیر نتایج جستجو زمانی که آنها در نهایت می آیند. در ضخامت از مبارزات انتخاباتی در, نیوهمشایر, دولت بعدی در مسابقه اولیه برای رای دادن در 11 فوریه, نامزدهای قادر خواهد بود گفت: “من به دنبال به جلو.”

رسانه ها که مجموعه خیلی از روایت های اطراف که آیا انتظارات راضی بودند منحرف خواهد شد. که ممکن است یک خبر خوب برای بایدن و Klobuchar که اگر پای صندوق های رای و خلق و خوی موسیقی هستند هر چیزی به رفتن بودند به طور بالقوه برای یک شب در Des Moines.

دیوید Plouffe مبارزات انتخاباتی مدیر برای باراک اوباما و سابق کاخ سفید ارشد مشاور در توئیتر خود نوشت: “آیووا است که در مورد حرکت شما به دست آوردن یا از دست دادن – بسیار بیشتر از نمایندگان. به احتمال زیاد برنده و شگفت انگیزی قوی نمایش خاموش کنید و کسانی که ضعیف نیست پرداخت قیمت کامل. آن چه در آن است اما آن را مادی می تواند تحت تاثیر قرار دهد در این مسابقه است.”

در حال حاضر آیا این تهمت کمپین کشش یک رفیقانه دست در همبستگی با commiserations اخلاقی, پشتیبانی, شاید برخی از پیتزا به کمک دموکرات ها از طریق شب ؟

هیچ.

براد Parscale تهمت 2020 کمپین مدیر reveled در schadenfreude. “دموکرات ها کله پاچه در یک جلسه ظروف سرباز یا مسافر خود را با ایجاد sloppiest خراب قطار در تاریخ,” او گفت:. “این امر می تواند طبیعی برای مردم به شک انصاف روند. و این افرادی که می خواهید برای اجرای کل ما مراقبت از سلامت سیستم وجود دارد؟”

تمسخر صدای جیر جیر و سخنرانی از رئیس جمهور خود نمی تواند به مراتب پشت سر. قسمت شده است روابط عمومی فاجعه برای دموکرات ها و دندانه دار شهرت خود را برای شایستگی.

اما هیچ یک از این احتمال بسیار مهم در ماه نوامبر. یک میلیون دلار, اخبار حوادث اتفاق می افتد در حال حاضر و پس از آن. بزرگترین بازنده است آیوا میانه دولت از 3 میلیون نفر است که ادویه آن لحظه در خورشید هر چهار سال به عنوان اولین دولت به رای اولیه فصل طول می کشد و مسئولیت آن بسیار جدی است.

با وجود این شرایط زمستانی که وضعیت در حال حاضر به نظر می رسید charmingly عجیب و جالب و دمدمی با رای دهندگان جمع آوری در گوشه های مختلف اتاق و در تلاش برای برنده شدن در هر یک از دیگر بیش از. اما آن را در حال حاضر شده است مورد سوال به دلیل آیووا عدم تنوع نژادی (جمعیت آن 3 میلیون و 90% سفید). در حال حاضر زمینه وجود دارد به بپرسید که آیا آن را به کار.

صحبت در MSNBC شبکه Plouffe اظهار داشت: “ممکن است ما شاهد آخرین آیووا انجمن.” یک دولت می تواند بخشیده شود برای تنفس آه امداد. فلوریدا صحنه بسیاری از رای شمارش snafus باید فکر سپاسگزاری: برای یک بار آن را به ما.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>