مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین و R. N. C. مطرح $131 میلیون در ماه ژوئن بالا

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در روز چهارشنبه اعلام کرد تا کنون بزرگترین نقدی مسافت از سال 2020 کمپین در ماه ژوئن در آوردن $131 میلیون بین کمپین و کمیته ملی حزب جمهوری خواه نشان می دهد که پول خود ماشین همچنان به همهمه و حتی به عنوان او تضعیف شده در پای صندوقهای رای است.

ماهانه مسافت نشان داده شده سنبله از $57 میلیون بیشتر از آقای ترامپ مطرح کرده بود در ماه مه بود که اول ماه است که معاون رئیس جمهور سابق آمده است. تا به حال outraised رئیس جمهور.

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین گفت که در حال حاضر آن را تا به حال 295 میلیون دلار در بانک های توانمند استفاده مالی از ورود به ماه تابستان و در آن مطرح کرده بود حدود 950 میلیون دلار در طول دو سال گذشته است.

آقای ترامپ صرف به شدت به عنوان به خوبی. ارقام منتشر شده در مبارزات انتخاباتی خود را نشان می دهد که او حدود 100 میلیون دلار در ماه ژوئن.

آقای ترامپ بود و پر سر و صدا ژوئن آغاز شد که با سراسر کشور تظاهرات پس از کشتن جورج فلوید توسط پلیس مینیاپولیس. آن را شامل پرقدرت و به طور گسترده ای مورد انتقاد قرار پاکسازی مسالمت آمیز معترضان در برابر کاخ سفید برای یک op عکس; انتشار یک scalding کتاب توسط آقای تهمت سابق مشاور امنیت ملی John R. بولتون; برکناری از ایالت متحده وکیل برای منطقه جنوب نیویورک; آقای تهمت اولین تجمع پس از coronavirus همه گیر تعطیل کشور در Tulsa, Okla., که موفق به پر کردن عرصه و یک سری از توییت از رئیس جمهور از جمله یکی بیش از آخر هفته بود که بعدا حذف شده است که در آن یک حامی فریاد زد: “قدرت سفید” که تمدید اتهام نژاد پرستی.

Coronavirus موارد نیز شروع به افزایش در ایالات متحده است که تا به حال بازگشایی اقتصاد خود را بیشتر به طور کامل شامل سراسر جنوب و خورشید کمربند.

هیچ کدام از آن کاهش جریان پول. نه متعدد ملی نظرسنجی نشان آقای ترامپ انتهایی دو رقمی از جمله نیویورک تایمز/سینا کالج نظرسنجی که تا به حال آقای بایدن در 50 درصد و آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در 36 درصد است.

آقای تهمت کمپین گفت: آن را تنظیم کرده بود یک روز رکورد به صورت آنلاین و سرمایه در ژوئن 14, جمع آوری 14 میلیون دلار. کامل $131 میلیون مجموع در آمد که آقای ترامپ برگزار شد تنها دو صندوق-افزایش حوادث برای ماه.

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین شکستن چقدر پول مطرح شد آنلاین و یا از کمک های مالی خود را — کمیته مشترک با R. N. C. می توانید دریافت چک های بیش از $500,000 — اما گفت غلیان احساسات بود “تا حد زیادی سوخت دیجیتال قوی, پست, آنلاین و پایگاه دهنده” از رئیس جمهور.

در مجموع بیش از آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و R. N. C. تا کنون مطرح شده در یک ماه تنها در سال 2016.

“مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین های به یاد ماندنی ژوئن صندوق-افزایش مسافت ثابت می کند که مردم با رای دادن کیف پول خود را و است که شور و شوق پشت رئیس جمهور تهمت انتخابات فقط در حال رشد گفت:” براد Parscale آقای مغلوب ساختن پیشی جستن مدیر کمپین.

در روزهای اخیر آقای تهمت کمپین محفوظ حدود 95 میلیون در آگهی های تلویزیونی برای پاییز آغاز و پس از روز کارگر در نیم دوجین متحده: آریزونا و فلوریدا و کارولینای شمالی و اوهایو و ویرجینیا و ویسکانسین. او همچنین شروع به خرید اعتبار در میشیگان در روز چهارشنبه.

صندوق جمع آوری آمار و ارقام مورد نیاز نمی باشد به صورت عمومی منتشر شده تا اواسط ماه جولای. آقای تهمت کمپین منتشر شد شماره آن در تاریخ 1 ژوئیه در آنچه به نظر می رسد به یک نمایش سیاسی از زور.

آقای بایدن است هنوز رتبهدهی نشده است منتشر شده خود را در ماه ژوئن ارقام اما انتظار می رود آنها را به قوی ترین ماه مبارزات انتخاباتی و همچنین او مطرح $80.8 میلیون در ماه مه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im