مغلوب ساختن پیشی جستن تلفنی که جهانی مرگ و میر از coronavirus ‘غلط شماره’دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام زنده در تلویزیون در شب چهارشنبه كه به اعتقاد سازمان بهداشت جهانی در ارزیابی های جهانی مرگ و میر از coronavirus از 3.4%.

“من فکر می کنم 3.4 درصد است که واقعا یک غلط شماره,” او گفت: Sean Hannity, یکی از مورد علاقه خود را محافظه کار فاکس نیوز میزبان در یک مصاحبه تلفنی پخش زنده.

“در حال حاضر این است که فقط من قوز,” مغلوب ساختن پیشی جستن آغاز کرد و قبل از ادامه که “بر اساس بسیاری از مکالمات با بسیاری از مردم که این کار را بکنید زیرا بسیاری از مردم خواهد شد که این و آن بسیار خفیف آنها را دریافت کنید بهتر است بسیار به سرعت آنها حتی نمی دیدن یک دکتر آنها حتی نمی پزشک تماس بگیرید.”

او در رفت: “شما هرگز در مورد آن دسته از مردم است بنابراین شما نمی توانید آنها را در دسته های کلی جمعیت از نظر این تاج آنفولانزا و/یا ویروس. بنابراین شما فقط نمی تواند انجام دهد.”

هارون Rupar
(@atrupar)

مغلوب ساختن پیشی جستن به Hannity که گفت coronavirus مرگ و میر است 3.4%: “من فکر می کنم 3.4 درصد است که واقعا یک شماره نادرست. در حال حاضر این است که فقط من قوز اما بر اساس بسیاری از مکالمات … من شخصا می خواهم بگویم این شماره راه زیر 1 درصد.”

Astoundingly غیر مسئولانه است. pic.twitter.com/uC9c03zX31

5 مارس سال 2020

او سپس کنده خود surmising از احتمال مرگ و میر از هوا.

“شما می دانید همه از ناگهانی به نظر می رسد مانند 3 یا 4 درصد است که یک تعداد بسیار بالا به عنوان مخالف به یک کسری از 1%” او گفت: “شاید اشاره به نوعی مرگ و میر آنفلوانزای که کمتر از یک درصد است.

“اما آنها نمی دانند که در مورد آسان موارد به دلیل موارد آسان نیست رفتن به بیمارستان است. آنها نمی گزارش به پزشکان یا بیمارستان در بسیاری از موارد. بنابراین من فکر می کنم که این عدد بسیار بالا است. من فکر می کنم شماره من شخصا می گویند تعداد از راه های زیر 1%,” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

به عنوان تعدادی از coronavirus موارد شروع به متورم شدن در ایالات متحده رسانههای محافظه کار شده اند اختصاص ساعت شارژ برای کوبیدن دموکرات ها و رسانه های جریان اصلی مانند نیویورک تایمز و سی ان ان برای بودن مهم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و پاسخ خود را به coronavirus.

برای روز مغلوب ساختن پیشی جستن متحدان در راست گرا که گرایش رسانه ها به دفاع از رئیس جمهور و پاسخ خود را به coronavirus حمایت از دولت را روایت است که دموکرات ها با استفاده از coronavirus بیشتر سیاسی خود را در دستور کار توسط هدفمند اغراق شدت coronavirus فقط به سرزنش و تهمت برای آن است.

پیتر Hegseth یک شرکت میزبان از Fox & Friends تعطیلات آخر هفته اندرز دموکرات’ انتقاد کرد و گفت: “آنها ریشه برای coronavirus به گسترش است. آنها ریشه آن را به رشد. آنها ریشه این مشکل را بدتر می کند.”

“آنها احتمالا پریدن برای شادی” فاکس و دوستان شرکت میزبان Ainsley Earhardt گفت: در مورد دموکرات در واکنش به بازارهای سهام انداختن.

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین به نظر می رسد به رد خود را اداره مشاوره برای مردم احساس ناخوشی به ماندن در خانه. او گفت: “اگر ما هزاران نفر یا صدها هزار نفر از مردم که بهتر است فقط با شما می دانید نشستن در اطراف و حتی رفتن به محل کار برخی از آنها به کار می کنند اما آنها بهتر است و سپس هنگامی که شما انجام یک مرگ مانند شما تا به حال در ایالت واشنگتن مانند شما تا به حال یکی در کالیفرنیا به اعتقاد من شما تا به حال یکی در نیویورک است.”

شده اند وجود دارد هیچ مرگ و میر ناشی از کروناویروس در نیویورک است.

صبح روز پنجشنبه رئیس جمهور ضربه به عقب از طریق توییتر خود را در نظرات مربوط به رفتن به محل کار.

Donald J. Trump
(realDonaldTrump)

من هرگز گفت: افرادی که احساس بیمار باید به کار برود. این فقط بیشتر خبر جعلی و دروغ قرار داده دموکرات ها به ویژه MSDNC. Comcast را پوشش می دهد CoronaVirus وضعیت به طرز وحشیانه ای تنها به دنبال انجام آسیب به باور نکردنی و موفق تلاش ساخته شده!

5 مارس سال 2020

مدت کوتاهی پس از آن در صبح روز پنج شنبه در نیویورک, شهر, شهردار, بیل د Blasio اعلام کرد دو وجود دارد بیشتر موارد تایید شده از coronavirus آوردن تعداد افراد مبتلا در کشور به 13.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>