مغلوب ساختن پیشی جستن بودجه صفر کردن بودجه برای ستاره و راه راه نظامی روزنامه

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت کشیده بودجه در آن 2021 بودجه برای ستاره و راه راه نظامی ایالات متحده, سازمان خبری که منتشر کرده است یک روزنامه به طور مداوم پس از جنگ جهانی دوم برای نیروهای مستقر در اطراف جهان است.

در یک پنج شنبه در کنفرانس مطبوعاتی در بلژیک, وزیر دفاع علامت Esper توضیح منطق پشت این تصمیم به خودداری حدود 15.5 میلیون دلار بودجه برای ستاره و راه راه.

“بنابراین ما کمرنگ برای حمایت از ستاره و راه راه از آنجا که ما نیاز به سرمایه گذاری که پول ما با بسیاری از برنامه های دیگر به بالاتر اولویت مسائل” Esper گفت.

رئیس جمهور با اعضای نظامی در یک ناهار خوری مرکز در طول یک روز شکرگزاری سفر به افغانستان در سال 2019. (AP Photo/الکس Brandon)

پنتاگون 2021 صرف پیشنهاد $705.4 میلیارد دلار است.

ستاره و راه راه متکی بر بودجه دولت برای پوشش نیمی از آن از بودجه سازمان خبری گفت: با نیم دیگر که از ترکیبی از فروش اشتراک و تبلیغات در نسخه های چاپی و آنلاین.

هر چند ستاره و راه راه است که بودجه به عنوان بخشی از پنتاگون دفاع رسانه ای فعالیت های کاغذ خود را حفظ سرمقاله استقلال و می گوید آن می رسد مخاطب روزانه 1 میلیون خوانندگان.

در اجرا تا انتخابات ریاست جمهوری 2016 این مقاله یک مقاله در مورد یک کنفرانس مطبوعاتی برگزار شده توسط بازنشسته و افسران نظامی که مورد سوال تهمت وابستگی خود به روسیه با عنوان: “سابق admirals و ژنرال هشدار مغلوب ساختن پیشی جستن است ‘خطرناک’ به ارتش و کشور است.”

اما از آن شده است evenhanded در پوشش خود را از دولت گزارش داد که نیروی هوایی یافت “هیچ چیز نادرست” در مورد خدمات اعضا که با حضور تهمت را 2018 بازدید به Ramstein پایگاه هوایی در آلمان با پوشیدن قرمز “را در امریکا بزرگ دوباره” کلاه.

معلوم نیست که آیا این مقاله را برای زنده ماندن کاهش بودجه.

_____

بیشتر بخوانید از اخبار یاهو:

  • پوشش کامل سوالات متداول و بیشتر: 2020 انتخابات مرکز

  • وزارت خزانه داری ارسال اطلاعات در هانتر بایدن به گسترش ایران در مجلس سنا درخواست

  • جولیانی طوفان به اوکراین بررسی با هانتر بایدن مستند

  • به عنوان دموکراتیک مسابقه حرکت از New Hampshire, سیاه و لاتین رای دهندگان خواهد شد که خود می گویند — شاید یک تعیین

  • چرا مغز آسیب جدی گرفته شود?

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im