مغلوب ساختن پیشی جستن کبود به عنوان نظر سنجی به نفع بایدن – اما کارشناسان هشدار می دهند که خطر ابتلا به حقه های کثیفمنt مرگ یک فروشنده. با کراوات لغو کرد و مچاله “را در امریکا بزرگ دوباره” کلاه در دست دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن قطع forlorn شکل shambling در سراسر کاخ سفید در جنوب چمن در بازگشت خود را از او شکست خورده باز گشت تجمع در Tulsa, Oklahoma. برخی از ناظران تشبیه او به ویلی Loman غم انگیز شخصیت آرتور میلر معیار درام.

رئیس جمهور ایالات متحده منتقدان می گویند که سال ها صرف فروش بیل کالا به مردم آمریکا است. در حال حاضر آنها دیگر خرید.

نازک با حضور در تجمع در Tulsa, اوکلاهما, آخر هفته گذشته بود که تجلی فیزیکی از چه نظر سنجی پس از نظرسنجی نشان: مغلوب ساختن پیشی جستن انتهایی خود را دموکراتیک رقیب جو بایدن دو رقمی و به ظاهر البته برای یک شکست تاریخی در ماه نوامبر انتخابات ریاست جمهوری.

اما چاشنی مفسران هشدار می دهند در برابر خوشنودی است. مغلوب ساختن پیشی جستن هنوز زمان برای مبارزه با عقب و مبارزه ،

“شما در پای صندوق های رای و فکر می کنم “او نمی تواند برنده ایم” بیل کریستول که خدمت در دو دولت جمهوری خواه. “اما مغلوب ساختن پیشی جستن مسیر به پیروزی بستگی ندارد متقاعد کردن آمریکایی ها. این بستگی به رای دهندگان سرکوب توده دروغ خارجی دخالت و بی شرم با استفاده از قوه مجریه قدرت برای شکل دادن به حوادث و برداشت این سقوط است.”

این یک یادآوری است که این نظر سنجی فقط بگویم بخشی از هر انتخابات داستان. در سال 2016 تهمت تقریبا همیشه به نظر می رسد به عنوان به شکست هیلاری کلینتون ، در این زمان نظر سنجی به نظر می رسد به نقطه را به یک بایدن لغزش. معاون سابق رئیس جمهور منجر مغلوب ساختن پیشی جستن از 14 درصد در یک نظرسنجی ملی از رای دهندگان ثبت شده توسط نیویورک تایمز و سینا ،

همانطور که انتظار می رود این نظرسنجی نشان داد که بایدن به خوبی پیش رو در میان زنان و افراد جوان و آمریکایی های آفریقایی تبار و اسپانیایی رای دهندگان. نگران کننده برای رئیس جمهور بایدن نیز کشیده شده سطح در میان سفید رای دهندگان مردان میانسال و مسن تر رای دهندگان – به طور معمول این ستون از مغلوب ساختن پیشی جستن را پشتیبانی می کند. این و بسیاری دیگر نظرسنجی همچنین نشان می دهد مغلوب ساختن پیشی جستن انتهایی بد در شش نوسان متحده به احتمال زیاد برای تصمیم گیری همه مهم کالج انتخاباتی است.

در شروع سال تهمت بود با اعتماد به نفس از پیروزی اما تحقیقات نشان می دهد رای دهندگان در حال مجازات او را برای دست زدن به او از coronavirus همه گیر تشدید بحران اقتصادی و در واکنش خشونت آمیز به زندگی ماده تظاهرات. در این هفته او ادامه داد: به تطهیر ویروس و صحنه مبارزات انتخاباتی حوادث با چند ماسک صورت و کمی فیزیکی فاصله حتی به عنوان ملی مرگ و میر در صدر 120,000 و عفونت نرخ افزایش یافت و به بالاترین سطح خود از مارس.

اما مغلوب ساختن پیشی جستن از دشمنان را آموخته اند به نوشتن او در خطر است. او یک بار معروف افتخار است که او می تواند شلیک کسی که در نیویورک خیابان پنجم و از دست دادن هر رای دهندگان. او هنوز هم دارای مزایای قابل توجهی از وظیفه و مخالفان می گویند از اینکه به طور کامل untroubled توسط یک وجدان اخلاقی: رئیس جمهور در هیچ چیز متوقف خواهد برای چسبیدن به قدرت است.

کریستول سردبیر زیادی از سدی در سایت و مدیر انجمن حمایت از سازمان دفاع از دموکراسی هم در مصاحبه ای گفت: “در این شرایط خاص با مغلوب ساختن پیشی جستن در حال کل خود را رها از هر گونه محدودیت و حتی مهم تر, شاید, داشتن مردم اطراف او را که رها کرده ام هر گونه محدودیت در راه است که در آن آنها می خواهیم با استفاده از دولت فدرال قوه مجریه می گویند همه چیز انجام کارها تظاهر به انجام کارهای.

“ریچارد نیکسون انجام یک کمی از آن در سال 1972 و البته رئیس جمهور همیشه مشتری جلب کردن اخبار خوب در ماه های قبل از انتخابات. اما این بار آن را به درجه ای که شما می تواند یک تلاش مداوم برای سرکوب اقلیت رای گیری و نه آن را آسان برای مردم را به رای دادن.

“این درجه که شما می توانید از مداخله خارجی و همچنین تهمت تبانی نه در حس هماهنگی اما فقط استقبال از آن و ساخت آن را آسان تر است. این درجه که شما می توانید از پوتین تصمیم گیری اگر او می خواهد برنده دوباره انتخاب شود. به مغلوب ساختن پیشی جستن یک “سیاست خارجی پیروزی’ هفته قبل از انتخابات آن را به نوبه خود به یک پیروزی واقعی ماه بعد.”

کریستول افزود: “آن را با استفاده از وفاداران در دفتر مدیر اطلاعات ملی و به برخی از درجه ای وزارت امور خارجه و وزارت دادگستری. این درجه که ما ‘جدید’ اخبار در مورد بایدن و [پسر] هانتر بایدن مرتب کردن بر اساس چیزی اما شدید اغراق آمیز و بوق و کرنا و در رادیو فردا.

“اگر شما قرار داده که همه با هم و شما باید یک شرایطی که در آن کسی است که واقعا بی شرمانه و بسیاری از نرمال محدودیت را تضعیف و آن را قابل تصور است که تمایلی تهمت رای دهندگان از سال 2016 که تبدیل شدن به یک تمایلی بایدن رای دهندگان در سال 2020 به عقب می رود به عنوان یک تمایلی تهمت رای دهندگان. این چیزی است که نگرانی من بیشتر است.”
Trump at the BOK Center in Tulsa last week.

رای دهندگان سرکوب کرده است خالی از سکنه انتخابات آمریکا برای چند دهه, اما به همه گیر ارائه با فرصت های جدید است. متحده به دنبال گسترش عظیم از پست الکترونیکی-در آراء مردم نیست و باید خود را در معرض خطر سلامت با صف و رای گیری در فرد است. رئیس جمهور تشدید کرده است ادعا می کند که این منجر به تقلب گسترده و حتی مطالعات نشان داده اند که تقلب انتخابات بسیار نادر است.

“تقلب 2020 انتخابات: میلیون ها نفر از پست الکترونیکی-در برگه های رای چاپ خواهد شد توسط کشورهای خارجی و دیگران” یک ادعای نادرست او در توئیتر خود نوشت این هفته در حروف. “این خواهد بود که رسوایی از زمان ما!”

خود کلمات اغلب مورد حمایت سازمانی و عمل است. کمیته ملی حزب جمهوری خواه اختصاص داده شده $20m به مخالفت دموکراتیک پرونده های حقوقی در سراسر کشور به دنبال گسترش رای گیری. جمهوری خواهان نیز گزارش با هدف به استخدام 50000 نفر در 15 کلید متحده به عنوان نظرسنجی ناظران و چالش ثبت نام از رای دهندگان آنها باور دارند که فاقد شرایط لازم هستند.

Monika McDermott, یک استاد علوم سیاسی در دانشگاه فوردهام در نیویورک گفت: “آنچه که ما شاهد هستیم در برخی از اولیه متحده تعطیلی از حوزه های رأی گیری در مناطق تحت سلطه و اشتباه پالايش از دموکرات ها از رای دهندگان رول. برخی از این حدیثی اما این نگرانی در همه یکسان است. و آن را بدون شک ادامه از طریق انتخابات عمومی.”

تنها دو وقت رئیس جمهور شکست خورده شده اند برای انتخاب مجدد پس از جنگ جهانی دوم: جیمی کارتر و جورج هربرت واکر بوش است. مغلوب ساختن پیشی جستن مزایای قلدر منبر پشتیبانی از رادیو فردا و دیگر رسانه های محافظه کار بزرگ اطلاعات عملیات برداشت و پول بیشتر از بایدن. او به سفر در کشور پرتاب ویروس احتیاط به این بادها به عنوان دموکرات باقی مانده عمدتا محدود به زیرزمین خانه خود را.

اما منتقدان ترس از این که رئیس جمهور نیز می تواند خم دستگاه دولتی به نفع خود با اشاره به وفاداری از مقامات از جمله دادستان کل لایحه Barr که به دستور نیروهای امنیتی به استفاده از گاز اشک آور علیه معترضان مسالمت آمیز در خارج از کاخ سفید تا رئیس خود را می تواند به مرحله یک عکس op.

مغلوب ساختن پیشی جستن بارها ادعا یک بی پایه و اساس تئوری توطئه به نام “Obamagate” این ادعا که رئیس جمهور سابق باراک اوباما و بایدن جعل جعلی اتهامات در مورد تهمت لینک به روسیه در یک “کودتا” به انکار او در کاخ سفید است. او می تواند فشار بر و جمهوری خواهان در کنگره به تمرکز بر روی این عنوان در بایدن پسر شکارچی فعالیت های کسب و کار در اوکراین به عنوان روز انتخابات نزدیک.

لارنس قبیله یک قانون اساسی استاد دانشگاه هاروارد گفت: “او می تواند اعلام کند شاید بدون هیچ گونه پایه و اساس در همه, در اواسط ماه اکتبر که یک واکسن جدید یافت شده است و او می تواند فشار FDA [غذا و داروی آمریکا]به آن را تایید کند و است که می تواند ظروف سرباز یا مسافر با رای دادن. او می تواند کمک به مرتب کردن بر اساس او در حال حاضر در خواست از چین و روسیه به دخالت در انتخابات.”

“او می تواند درگیر در توطئه رای سرکوب است که در آن تعداد زیادی از مردم هستند که مانع از رای گیری ناگهانی اعلام کرد که وجود یک سنبله در coronavirus در برخی از حوزه های قضایی است. قدرت است که او به عنوان رئیس جمهور به دستکاری آرا در واقع بازیگران و علاوه بر آن برای راه اندازی چالش های که در آن دستکاری شده است به اندازه کافی موفق است که بسیار وسیع است.”

قبیله افزود: “اگر ما می دانیم که هیچ چیز دیگری در مورد این مرد ما می دانیم که اولویت های خود را به طور کامل شخصی و خودشیفتگی. ما می دانیم که او نگران است در مورد ثبات و امنیت در کشور و با توجه به این که مجموعه ای از های روانی واقعیت, آن را به یک مقدار بیشتر ironclad روند از ما به حکم هر درجه از اعتماد به نفس است که ما را صاف و گذار مسالمت آمیز به رئیس جمهور جدید در ژانویه آینده.

یکی دیگر از کریستول هشدار در مورد دخالت خارجی.

مشاور ویژه رابرت مولر شناسایی 272 تماس بین مغلوب ساختن پیشی جستن 2016 انتخاباتی و روسیه-ارتباط فعالان از جمله حداقل 38 جلسات. در سال گذشته پرسیده شده توسط شبکه خبری ABC اگر او را خاک بر یک حریف را از یک منبع خارجی رئیس جمهور گفت: با صراحت: “من فکر می کنم من می خواهم آن را.”

تهمت بود استیضاح برای درخواست رئیس جمهور اوکراین به منظور بررسی بایدن بر اتهامات بی اساس در ازای $400m در کمک های نظامی. و در جدید خاطرات سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون مدعی است که مغلوب ساختن پیشی جستن و خواستن که با رئیس جمهور چین شی جینپینگ برای کمک به او را دوباره انتخاب با خرید بیشتر با ما محصولات کشاورزی.

نیل Sroka یک سخنگوی مترقی گروه دموکراسی برای امریکا گفت: “ما در حال حاضر می دانیم که او به طور فعال بینی کمک یک دولت خارجی در این انتخابات از بولتون کتاب است.”

و نگرانی باقی بماند که سایت های رسانه های اجتماعی مانند Facebook و توییتر هنوز هم انجام بیش از حد کوچک به علف هرز خارجی مبتنی بر حساب های که دروغ با هدف تقسیم آمریکایی ها و به طور بالقوه کمک به مغلوب ساختن پیشی جستن.

Sroka افزود: “من فکر نمی کنم ما باید هر دلیل به این باور است که بازیگران خارجی خواهد بود موفق مزاحم در سیستم های رای گیری به این معنی که راه های که در آن آنها تاثیر داشته است که از طریق دروغ و تلاش برای استوک تا تقسیم در درون خودمان است. این دلیل دیگری است که چرا از آن بسیار مهم است که ما مطمئن شوید که ما برنده بزرگ است.”

زخم 2016 دموکرات می دانم که خود را بزرگترین تهدید می تواند خوشنودی به ویژه در میان رای دهندگان جوان که ممکن است تصمیم به ماندن در خانه در یک روز بارانی و نه به رای گیری. بایدن که برگزار مجازی جمع آوری کمک با اوباما این هفته در توئیتر خود نوشت: “چشم پوشی از این نظر سنجی. ثبت نام برای رای دادن.”

با چهار ماه به هر چیزی می تواند اتفاق می افتد.

Antjuan Seawright یک استراتژیست دموکرات مستقر در کلمبیا, کارولینای جنوبی توافق کردند که برنده نباید دست کم گرفت. “ما باید اتخاذ فلسفه که هیچ آموزش و پرورش در دومین ضربه از قاطر,” او گفت:.

“اگر کسی را پیدا می کند موفقیت در چیزی قبل از آنها در حال رفتن به سعی کنید به استفاده از همان مواد تشکیل دهنده برای پیدا کردن موفقیت دوباره. او مایل به انجام برای گفتن داشته باشد و بخشی از چیزی است که موقعیت او را در سراسر خط پایان اول است حتی اگر این به معنی انجام چیزی است که در دراز مدت منافع این کشور است.”