مغلوب ساختن پیشی جستن بلوک C. D. C. s Coronavirus بازگشایی دستورالعمل

واشنگتن — به عنوان رئیس جمهور تهمت سراسیمه به بازگشایی اقتصاد یک نبرد فوران کرده است بین کاخ سفید و مراکز کنترل بیماری و پیشگیری بیش آژانس دستورالعمل های دقیق برای کمک به مدارس و رستوران ها و کلیساها و موسسات دیگر با خیال راحت بازگشایی شده است.

یک کپی از C. D. C. هدایت به دست آمده توسط نیویورک تایمز شامل بخش برای برنامه های مراقبت از کودکان و مدارس و اردوگاه های روز کلیساها و دیگر “جوامع از ایمان” کارفرمایان با کارگران آسیب پذیر رستوران ها و کافه ها و توده مدیران حمل و نقل. این توصیه ها عبارتند از: استفاده از ظروف یکبار مصرف و ظروف در رستوران ها بسته شدن هر ردیف از صندلی در اتوبوس و مترو در حالی که محدود کردن مسیرهای حمل و نقل میان مناطق دچار سطوح مختلفی از coronavirus عفونت و جدا کردن کودکان در مدرسه و اردوگاه ها به گروه هایی که نباید مخلوط در طول روز است.

اما کاخ سفید و دیگر مقامات دولت را رد کرده و توصیه های بیش از نگرانی های است که آنها بیش از حد تجویزی, نقض مذهبی در حقوق و در معرض خطر بیشتر آسیب رساندن به اقتصاد است که آقای ترامپ بود و بانکداری به سرعت بهبود می یابند. یک مقام ارشد در وزارت بهداشت و خدمات انسانی با روابط مذهبی و محافظه کاران مخالف هر گونه کنترل بر خدمات کلیسا.

“دولت ها وظیفه دارند به آموزش های عمومی در مورد چگونه برای ایمن ماندن در طول این بحران و کاملا می تواند انجام این کار بدون دیکته به مردم چگونه باید عبادت خدا گفت:” راجر سورینو مدیر دپارتمان سلامت و خدمات انسانی’ دفتر حقوق مدنی که پس از نظارت DeVos مرکز دین و جامعه مدنی در بنیاد میراث.

یک سخنگوی C. D. C. گفت: هدایت شد و هنوز هم مورد بحث با کاخ سفید و یک نسخه اصلاح شده می تواند به زودی منتشر می شود.

“در طول هفته گذشته, C. D. C. شده اضافی توصیه و راهنمایی برای بازگشایی, جوامع, بازگشت به, حوادث و من انتظار دارم حتی امروز که ما در حال رفتن به دریافت یک ارائه که” معاون رئیس جمهور مایک پنس گفت: در روز پنج شنبه در یک نمایش رادیویی پخش در پیتسبورگ. “و C. D. C. انجام خواهد شد به عنوان آنها اغلب فراموش شده است انتشار مراقبت های بهداشتی ارشاد در CDC.gov در آینده بسیار نزدیک.”

C. D. C. مدیر Dr. Robert R. Redfield و دیگر رهبران این سازمان تا به حال تقریبا هیچ پلت فرم عمومی در گیر با دکتر دبورا L. Birx, یک متخصص بیماری های عفونی هماهنگی کاخ سفید را coronavirus پاسخ دکتر Anthony S. Fauci, یکی دیگر از اعضای coronavirus نیروی کار است که از دیرین مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی دست زدن به بسیاری از صحبت های عمومی در فدرال بهداشت عمومی پاسخ معمولا در جلسات توسط آقای مغلوب ساختن پیشی جستن. پس از C. D. C. توصیه های عمومی پوشیدن ماسک آقای ترامپ گفت: او احتمالا نمی خواهد انجام این کار حتی به عنوان او اعلام کرد دستورالعمل.

آخرین به روز رسانی: شیوع کروناویروس در آمریکا

  • مغلوب ساختن پیشی جستن محدودیت های مسافرتی منجر به مهاجرت از نقاط داغ و کمی غربالگری دقیق در ایالات متحده آمریکا به فرودگاه.
  • مواد مخدر ترویج تهمت نه کمک و نه آزار بیماران محققان دریافتند.
  • یک نبرد فوران کرده است بین کاخ سفید و C. D. C. بیش از بازگشایی دستورالعمل.

رد C. D. C. دستورالعمل برای بازگشایی, آخرین گیج کننده سیگنال به عنوان برگ برنده دولت در تلاش برای تعادل رئیس جمهور تمایل به سرعت بازگشایی این کشور در برابر مشاوره از کارشناسان بهداشت عمومی که باید توصیه بازگشایی متد را از طریق یک سری از مراحل به کاهش میزان عفونت و گسترش تلاش ها برای کنترل گسترش coronavirus.

این هفته کاخ سفید نشانه آن خواهد باد کردن آن coronavirus نیروی کار تنها به عقب البته در میان ایرانیان ، هفته گذشته آقای پنس حاضر به پوشیدن فولاد ماسک در کلینیک مایو و سپس عذرخواهی کرد.

سیگنال مخلوط گسترش به بازگشایی دستورالعمل: در آوریل 16, آقای تهمت coronavirus task force منتشر گسترده هدايت متحده به بازگشایی در سه مرحله بر اساس مورد سطح و ظرفیت بیمارستان. اما برخی از اعضای نیروی کار و دیگر دستیاران دیدم بیشتر C. D. C. ارشاد به عنوان یک سند است که می تواند کاهش سرعت بازگشایی, تلاش, توجه به چند مردم با آگاهی از این مذاکرات در داخل بال غربی.

به تاریخ 24 متحده عمدتا در جنوب دشت بزرگ و داخلی غرب را آغاز کرده اند که اجازه می دهد کسب و کار خاص برای بازگشایی گاهی اوقات تنها در برخی از شهرستانهای استان است. بسیاری از باید کسب و کار است که مجموعه ای به بازگشایی و یا اقامت در خانه دستورات است که می تواند در هفته آینده یا دو.

در یک هیات ارشد جلسه هفته گذشته در کاخ سفید با علامت مراتع رئیس ستاد ابراز نگرانی کرد که این دستورالعمل بیش از حد یکنواخت و سفت و سخت برای مکان های با حداقل تعداد موارد با توجه به یک فرد آشنا با این بحث.

اعتبار…رایان کریستوفر جونز برای نیویورک تایمز

به خصوص در ستیز بودند C. D. C. توصیه های برای کلیساها و خانه های دیگر ، آقای سورینو صریحتر مخالف آنها.

“حمایت در برابر تبعیض مذهبی نیست به حالت تعلیق در اورژانس گفت: در بیانیه ای در روز پنج شنبه. “این به این معنی دولت فدرال نمی تواند تنها مذهبی انجام به نحوی که خطرناک تر است یا شایسته از بررسی دقیق نسبت به مقایسه سکولار رفتار است.”

توصیه های برای کلیساها شامل تشویق همه عبادت به پوشیدن پارچه پوشش صورت که در داخل ساختمان ارائه جریان ویدئو و یا درایو در گزینه های برای خدمات و با توجه به “تعلیق استفاده از گروه کر یا موسیقی گروه” در طول خدمات. همچنین کلیساها خواستار در نظر گرفتن “به طور موقت محدود به اشتراک گذاری اغلب لمس اشیاء” مانند hymnals, نماز, کتاب و گذشت مجموعه, سبد.

ارشد تهمت رسمی دولت که صحبت به شرط ناشناس ماندن صحبت آزادانه در مورد داخلی بحث گفت که دکتر Birx همچنین ابراز شک و تردید در مورد C. D. C. دستورالعمل در نیروی کار جلسات. این مقام گفت که دکتر Birx گفت: او عدم اعتماد داده آژانس ارائه شده بود اگر چه رسمی مشخص نیست که دقیقا چه چیزی از دکتر نگران بود.

هدایت که C. D. C. ارائه شده به دکتر Birx در فرم پیش نویس در آوریل 23 و به کاخ سفید دفتر مدیریت و بودجه در هفته گذشته بود که برای کمک به ایالت های محلی و کسب و کار اتخاذ اقدامات احتیاطی خاص برای کمک به حفظ coronavirus از گسترش هنگامی که آنها بازگشایی شد. اما چندین آژانس های فدرال که بررسی پیش نویس از جمله وزارت کار و دفتر حقوق مدنی در وزارت بهداشت و خدمات انسانی اعتراض کرد و گفت این امر می تواند مضر به کسب و کار و اقتصاد و بیش از حد سنگین برای خانه های عبادت است.

فدرال رسمی که پشتیبانی از هدایت گفت که دکتر Birx بود در حمایت از چاپ و نشر آنها که جو Grogan مدیر کاخ سفید سیاست داخلی شورا حتی سعی کردم به واسطه سازش — اما که دیگران در کاخ سفید تحت فشار قرار دادند به خصوص در عبادت بخش است. دکتر Birx بود نظر در دسترس نیست.

اعتبار…ارین Schaff/نیویورک تایمز

در یک نسخه از پیش نویس هدایت بخش با عنوان “موقت هدايت جوامع ایمان” خالی باقی مانده بود با یک توجه داشته باشید در حروف با اشاره به چندین آژانس های فدرال است که برای رسیدن به توافق است. اما یکی دیگر از نسخه شامل راهنمایی برای جوامع دینی با این نکته که این “در نظر گرفته شده است به تجاوز در متمم اول قانون اساسی حقوق مندرج در قانون اساسی ایالات متحده.”

“دولت فدرال ممکن است تجویز استاندارد برای تعامل جوامع دینی در خانه از عبادت” نسخه دوم متحده است. “C. D. C. ارائه می دهد این پیشنهادات که ایمان جوامع ممکن است در نظر و قبول یا رد کرد.”

ابی Goodnough گزارش از واشنگتن و مگی Haberman از نیویورک است. Michael D. برشی و نوح Weiland کمک گزارش از واشنگتن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>