مغلوب ساختن پیشی جستن berates خبرنگاران در coronavirus جلسه: “شما هرگز آن را’

واشنگتن — برگ برنده استفاده می شود در روز دوشنبه جلسه از coronavirus نیروی کار برای ضربه زدن به چند تن از اعضای مطبوعات با وجود اینکه به تازگی ستایش پوشش رسانه ای خود در پاسخ به بحران به عنوان “بسیار منصفانه است.”

پس از لگد زدن جلسه توسط ستایش خود دولت برای پاسخ به ادامه coronavirus شیوع تهمت باز این جلسه به پرسش های که در طی آن او حاضر به قبول هر گونه انتقاد از خود را دست زدن به همه گیر آورده است که ایالات متحده برای متوقف مجازی.

یک نقطه از مشاجره شد یک گزارش منتشر شده امروز توسط بازرس کل فدرال وزارت بهداشت و خدمات انسانی. این گزارش گفت که “شدید کمبود تست لوازم و تمدید منتظر نتایج آزمون محدود بیمارستان توانایی برای نظارت بر سلامت بیماران و کارکنان است.” مغلوب ساختن پیشی جستن بارها اصرار داشت که ایالات متحده دارای بهترین coronavirus تست رژیم در جهان است, اما شواهد در تضاد است که ادعا.

مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد کرد که بازرس کل در سوال کریستی Grimm شد دولت اوباما holdover انگیزه برای به تصویر کشیدن تلاش های خود را در unflattering نور است. او در واقع با این گروه از سال 1999.

وقتی فاکس نیوز خبرنگار کریستین فیشر به ارمغان آورد تا HHS گزارش مغلوب ساختن پیشی جستن آهی کشید و سپس پاسخ داد که آن را دولت فدرال را به “ایستاده در گوشه و کنار خیابان انجام تست.” او سپس پیشنهاد کرد که فیشر گرفته اند باید یک رویکرد متفاوت است. “شما باید گفت:” تبریک, بزرگ, آمیزش پستانی,'” رئیس جمهور به او گفت: “به جای اینکه خیلی نفرت انگیز در راه شما یک سوال بپرسید.”

مغلوب ساختن پیشی جستن است و بارها و بارها در دفاع از خوش بینی خود را, در حالی که ریاست بر نیروی کار جلسات. “من می خواهم به مردم امید. من پریمیر برای کشور خواند و گفت: در هفته گذشته. اما این خوش بینی می تواند او را دشمن حتی کوچکترین انتقاد و یا سختی سوالات مطرح شده به او توسط روزنامه نگاران.

جاناتان کارل از ABC News متحمل فشار از مغلوب ساختن پیشی جستن wrath برای پرسیدن در مورد گریم و گزارش. “شما یک سوم نرخ خبرنگار گفت:” کارل. “و آنچه شما فقط گفت: یک رسوایی” رئیس جمهور افزود: به نظر می رسد نشان می دهد که کارل پنهان گریم کار رئیس جمهور اوباما است.

“شما هرگز آن را” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: veteran در کاخ سفید خبرنگار.

الکس براندون/AP

این HHS گزارش نبود تنها نقطه درگیری در روز دوشنبه جلسه. مغلوب ساختن پیشی جستن رشد اذیت زمانی که مک کلاچی را Francesca اتاق او را در مورد چک حفاظت از برنامه های مدیریت کسب و کار کوچک طرح که تا به حال اجرای شوم.

به عنوان با کروناویروس آزمایش جمهور نگهداری می شود که اندک مشکلات برای رسانه ها گزارش پس در مورد این برنامه است. “من آرزو می کنم شما می خواهم که سوال متفاوت است. چرا شما نمی گویند آن را بدست کردن به یک شروع فوق العاده ای داشتند ولی برخی از کمی اشکالات’ که توسط راه مشغول به کار شده اند ، این امر می تواند بسیار بهتر است اگر شما می خواهم این کار را, اما شما فقط ناتوان از پرسیدن یک سوال در راه مثبت” نسبت ناروا گفته و گاز ،

ممکن است که تهمت می خواهد از روزنامه نگاران نوع چاپلوسی آنها دفع به او دادن. او و متحدانش باید به طور معمول گفت که فشار بسیار مهربانتر به اوباما.

“من آرزو می کنم ما تا به حال یک نمایشگاه رسانه ها در این کشور و ما واقعا نمی” تهمت شکایت در روز دوشنبه. بعد از آن در جلسه او همچنین گفت که ساعت های طولانی به روز رسانی روزانه از نیروی کار لازم برای دفاع از خود دست زدن به coronavirus بیماری همه گیر. “یکی از دلایل من این اخبار کنفرانس ها است زیرا اگر من آنها را باور خبر جعلی و ما نمی توانیم اجازه دهید آنها را باور جعلی, اخبار,” او گفت:.

به طور فزاینده تهمت دفاع از خود coronavirus ضبط شده به رهبری او را برای حمله به کسانی که سوال آن است. اگر چه او گاهی اوقات غم انگیز و متمرکز در روز دوشنبه جلسه بود به خصوص ستیز.

در یک نقطه در این جلسه مغلوب ساختن پیشی جستن سوال Youyou وانگ خبرنگار ققنوس تلویزیون یک دلار هنگ کنگ خروجی. وانگ خواسته بود در مورد اینکه آیا تهمت خواهد همکاری با پکن در یک coronavirus پاسخ اما رئیس جمهور می خواست به صحبت در مورد تجارت و معامله او می خواهم امضا شده با چین در ماه دسامبر و خبرنگار را تداوم تحریک مغلوب ساختن پیشی جستن.

“که شما در حال کار برای” مغلوب ساختن پیشی جستن تعجب “چین؟”

“هنگ کنگ ققنوس تلویزیون” وانگ پاسخ داده است.

“که صاحب آن چین ؟ آن متعلق به دولت؟”

وانگ پاسخ داد که ققنوس تلویزیون یک شرکت خصوصی (هر چند آن را به نظر می رسد که روابط چین). که به نظر می رسید برای تایید مغلوب ساختن پیشی جستن سوء ظن و او هرگز زحمت پاسخ دادن به وانگ سوال اصلی است.

سه نفر از چهار خبرنگاران تهمت skirmished با روز دوشنبه بودند. او قبلا با انتقاد Yamiche Alcindor از PBS Newshour دروغ نشان می دهد که او تا به حال از کار اخراج شده توسط نیویورک تایمز. او نیز به نام او “تهدید می کند.”

_____

اینجا را کلیک کنید برای آخرین coronavirus اخبار و به روز رسانی. به گفته کارشناسان افراد بالای 60 و کسانی که ضعف سيستم ايمنی همچنان در خطر است. اگر سوالی دارید لطفا به CDC و WHO را منابع ،

ادامه مطلب:

  • چه باید بکنید اگر شما فکر می کنم شما باید coronavirus

  • چه علائم کروناویروس?

  • مشکوک به ویروس سارس و آنفولانزای نمونه های موجود در چمدان: FBI گزارش توصیف چین ‘امنیت زیستی در معرض خطر’

  • کربن تولید گازهای گلخانه ای کاهش یافته است اما با تغییر آب و هوا باقی می ماند یک تهدید وجودی

  • Coronavirus خبر خوب: جامعه رفاقت, زیبا و دلفریب, حیوانات خانگی, خنده دار, فیلم ها و بیشتر

  • است 2 تریلیون دلار به اندازه کافی برای نجات اقتصاد ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>