مغلوب ساختن پیشی جستن در مراسم عروسی از مهاجرت تندرو مشاور استفان میلردونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است با حضور در عروسی آخر این هفته از بحرانزده و بحث برانگیز کاخ سفید دستیار استیون میلر که محکوم شده خود را برای لینک کلیک کنید برای سفید ناسیونالیسم و تندرو موضع در مهاجرت.

“رئیس جمهور در هتل بین المللی ترامپ برای عروسی خانم و آقای استفان میلر” کاخ سفید در بیانیه ای گفت:. مغلوب ساختن پیشی جستن شده بود در فلوریدا در اوایل روز یکشنبه برای حضور در نسکار 62 دیتون 500. او در بازگشت به واشنگتن, DC, مدت کوتاهی پس از 6.00 pm.

با توجه به گزارش های رسانه ها میلر ازدواج کتی Waldman, معاون رئیس جمهور مایک پنس دبیر مطبوعاتی.

میلر یکی از معدود باقی مانده کارکنان از مغلوب ساختن پیشی جستن در کمپین 2016 و به طور گسترده ای دیده می شود به عنوان یک نیروی محرکه قدرتمند در پشت سیاست های بحث برانگیز مانند ممنوعیت سفر که تا حد زیادی اثرات عمدتا از کشورهای مسلمان و صفر و تحمل خانواده جدایی سیاست که باعث خشم جهانی به عنوان کودکان در مرز جنوبی بودند که در قفس نگهداری می شوند.

میلر همچنین آمار عناوین به تازگی برای ترویج سفید ملی, مقالات و نژادپرستانه کتاب در ایمیل های ارسالی به یک نویسنده در Breitbart که پس از خروج سخت-وب سایت حق به بیرون درز 900 از پیام های ضد کمپین نفرت گروه مرکز قانون فقر جنوب.

هفته گذشته دموکراتیک رهبران کنگره خواستار میلر استعفای مشترک قطعنامه گفت: “سفید خود را supremacist ضد مهاجر ایدئولوژی هیچ جایی در کشور ما”.

قطعنامه میلر گفت: باید ترک شغل خود را پس از “قاچاق در تعصب و نفرت و تفرقه شعارهای سیاسی و برای ترویج سیاست هایی که مغایر با اعتماد و اعتماد به نفس قرار داده شده به او به عنوان یک مشاور ارشد رئیس جمهور”.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de