مغلوب ساختن پیشی جستن حملات بایدن شناختی سلامت در امکان عمومی و انتخابات پیش نمایش

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن حمله جو بایدن توانایی های شناختی در پنج شنبه شب و در طول یک رویداد در سابق-معاون رئیس جمهور وطن است که می تواند مجموعه ای از تن برای یک انتخابات عمومی ،

ظاهر می شود در یک فاکس نیوز تاون هال در اسکرانتون پنسیلوانیا مغلوب ساختن پیشی جستن – که در مواجهه مکرر نظارت خود را بیش از حدت ذهنی – وجود دارد گفت: “چیزی” با بایدن در آنچه که ممکن است یک تمرین برای جمهوریخواهان حملات در طول انتخابات ریاست جمهوری.

پنج شنبه مشخص مغلوب ساختن پیشی جستن اولین رویداد پس بایدن شگفت عملکرد قوی در سه شنبه هنگامی که او برنده 10 از 14 متحده در دسترس برای سوق دادن او به سرب در دموکراتیک اولیه. مغلوب ساختن پیشی جستن و گفته “همه” به صورت بایدن رقیب برنی ساندرز او به نام “کمونیست” تا اخیر رای دادن.

“سپس ما باید این چیزی است که اتفاق افتاده است در روز سه شنبه که [بایدن] فکر سهشنبه, اما او همچنین گفت: 150 میلیون نفر کشته شدند, با اسلحه و, که او در حال اجرا بود برای این کشور ایالات متحده آمریکا. وجود دارد چیزی در رفتن وجود دارد,” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

بایدن – چه کسی می گویند کسانی که همه چیز – پیشینه gaffes و تبدیل در bumbling بحث اجراهای اما مغلوب ساختن پیشی جستن خط حمله مطرح unedifying عینک انتخابات تمرکز بر روی دو مرد در 70s خود حمله به یکدیگر اتهام زوال شناختی.

بایدن بلافاصله پاسخ به تهمت که صحبت کردن در اسکرانتون مرکز فرهنگی در همان خیابان که در آن بایدن بزرگ شده, یک مایل و نیم شمال شرق. تاون هال بود به میزبانی مغلوب ساختن پیشی جستن-دوستانه فاکس نیوز اما تا به حال بیشتر متین پرنیان از مغلوب ساختن پیشی جستن تظاهرات با بسیاری از جمعیت پوشیدن تا دکمه پیراهن و نه یک آمریکایی بزرگ دوباره کلاه دیده می شود.

مغلوب ساختن پیشی جستن که خار سوال در مورد دست زدن به او از coronavirus بیماری – نشان می دهد اقتصاد می تواند به نفع از آنجا که آمریکایی ها ممکن است را انتخاب کنید به سفر خارج از کشور – تا به حال خود دانشکده سوال در طول ریاست جمهوری خود.

در ماه دسامبر 350 روانپزشکان و روان-بهداشت حرفه ای با ارسال نامه ای به کنگره هشدار داد که مغلوب ساختن پیشی جستن سلامت روان به وخامت بود. ناشناس رسمی دولت که به قلم یک op-ed در نیویورک تایمز هشدار در مورد تهمت – و پس از آن کتاب نوشت هشدار – ادعا کرد که مردم در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نگران بودند در مورد او.

“مردم عادی که صرف هر زمان با دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ناراحت کننده هستند چه آنها شاهد. او تصادفا تهمت می شود اشتباه است که به راحتی تحریک شده و مشکل سنتز اطلاعات نیست اما گاهی اوقات با نظم” نویسنده ناشناس نوشت.

به عنوان تهمت صحبت مریلند اعلام کرد سه تن از ساکنان به حال قرارداد coronavirus موارد برای اولین بار در دولت است. در آمریکا 12 نفر در حال حاضر درگذشت و دولت مورد انتقاد قرار گرفته برای آن آهسته پاسخ به کروناویروس اما در روز پنج شنبه مغلوب ساختن پیشی جستن به جای آن پیشنهاد او داده شده بود “فوق العاده مارکس” برای پاسخ خود را.

“ما به انجام یک کار بزرگ است. ما باید بالاترین نظرسنجی شماره از کسی برای این نوع از چیزی” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

“مایک پنس در حال کار 20 ساعت در روز یا بیشتر در مورد این و واقعا انجام یک کار فوق العاده.”

در واقع یک سیاست عمومی رای گیری بررسی نشان داد که 51 درصد از آمریکایی ها از رد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از توزیع این بیماری همه گیر و 53 درصد از مردم مخالف با تهمت و ادعا می کنند که او انجام داده است “یک کار بزرگ” در دست زدن به coronavirus.

شاخص Dow Jones industrial average با کاهش 3.6% در روز پنج شنبه به عنوان بازار سهام ایالات متحده در ادامه به کاهش نگرانی بیش از اپیدمی اما تهمت ادعا اقتصادی آسیب جبران می تواند توسط آمریکایی ها نه سفر خارج از کشور.

“من باید بگویم مردم در حال حاضر اقامت در ایالات متحده صرف پول خود را در ایالات متحده – و من دوست دارم که” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن دقت برنده پنسیلوانیا در سال 2016 با 48.2 درصد به هیلاری کلینتون 47.5 درصد و دولت بخش مهمی از مسیر بالقوه برای پیروزی در ماه نوامبر. او برگزار شد هفت تظاهرات در دولت پس از او انتخاب شد و از جمله در دو سال گذشته اگر چه نامزدی بایدن می تواند یک تلنگر به دموکرات ها’ شانس در پنسیلوانیا است.

خروج از حزب دموکرات مسابقه در طول هفته گذشته از Mike Bloomberg, پیت Buttigieg و ctq – همه آنها پس از تایید بایدن – اتحاد چپ اسکرانتون بومی در توانمند موقعیت در مسابقه را در مغلوب ساختن پیشی جستن.

اگر بایدن موفق و سپس روز شنبه ارائه نه ناگوار نگاه اجمالی به چگونه است که جنگ می تواند آشکار.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>