مغلوب ساختن پیشی جستن حملات یک انتخابات او در خطر از دست دادن

برای چندین سال بوده است این مسائل را از مخالفان خود را’ کابوس: که رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در مواجهه با چشم انداز شکست در سال 2020 انتخابات اعلام شده توسط ریاست جمهوری حکم است که رای گیری شده بود با تاخیر و یا لغو شود.

هرگز از ذهن است که بدون رئیس جمهور است که قدرت که زمان انتخابات فدرال ثابت شده است از قرن 19 و اساسی مجموعه غیر منقول تاریخ انقضا بر روی رئیس جمهور. با توجه آقای تهمت تحقیر برای محدودیت های قانونی در دفتر خود و خود را بارها ابراز تحسین خارجی دیکتاتورها آن را به سختی به نظر می رسید دور از ذهن به تصور او حداقل تلاش gambit.

اما هنگامی که لحظه ای آمد و در روز پنج شنبه با آقای مغلوب ساختن پیشی جستن نشان می دهد برای اولین بار است که انتخابات می تواند به تاخیر افتاد و پیشنهاد خود را به نظر می رسد به عنوان ناتوان به عنوان آن قابل پیش بینی بود — کمتر از یک خیره کننده ادعای اقتدار خود را از دیگری زاری که خود را در چشم انداز سیاسی را کم رنگ در میان جهانی بهداشت عمومی بحران. در واقع نظر خود را در توییتر آمد و در مدت کوتاهی پس از گزارش وزارت بازرگانی است که آمریکا اقتصادی خروجی قرارداد سه ماهه گذشته در سریع ترین میزان در تاریخ ثبت شده تاکید یکی از آقای تهمت شدید ترین آسیب پذیری به عنوان او به دنبال یک دوم.

دور از قدرتمند آقای مغلوب ساختن پیشی جستن است به تازگی تبدیل به یک هکلر در دولت خود را ترویج پزشکی تئوری های توطئه در رسانه های اجتماعی بازی هیچ نقش سازنده در هر دو مدیریت coronavirus همه گیر و یا مذاکره اقتصادی طرح نجات در کنگره و شکایت بی وقفه در مورد بی عدالتی از آن همه است.

“این خواهد بود که یک خجالت بزرگ برای ایالات متحده آمریکا” آقای ترامپ توییتی از انتخابات ادعا بدون شواهد که پست الکترونیکی-در رای گیری که منجر به تقلب. “تاخیر انتخابات تا زمانی که مردم می توانند به درستی امن و با خیال راحت رای???”

قدرتمند ترین رهبران کنگره بلافاصله به ضرب گلوله ایده حرکت انتخابات از جمله ارقام بالا در آقای تهمت خود ،

“هرگز در تاریخ این کشور از طریق جنگ افسردگی و جنگ داخلی را که ما تا کنون نداشته فدرال برنامه ریزی انتخابات در زمان ما پیدا کردن یک راه برای انجام این کار دوباره این Nov. 3,” میچ مک کانل ، رهبر اکثریت سنا گفت: در مصاحبه با WNKY تلویزیون در کنتاکی. “ما در مقابله با هر وضعیت است و باید انتخابات در نوامبر. 3 در حال حاضر به عنوان برنامه ریزی شده.”

آخرین به روز رسانی: 2020 انتخابات

به روز شده

  • مغلوب ساختن پیشی جستن شناور ‘تاخیر’ در انتخابات. هیچ کدام از معمول خود را متحدان در هیئت مدیره هستند.
  • اوباما خواستار تغییرات گسترده برای گسترش حقوق رای دهندگان.
  • G. O. P. شکستن با مغلوب ساختن پیشی جستن در حرکت انتخابات نادر حزب تقسیم می شود.

آقای تهمت صدای جیر جیر در مورد به تأخیر انداختن انتخابات قرار داده و خود pitying علامت تعجب در یک مرحله از ریاست جمهوری خود تعریف شده نه با انباشت قدرت اجرایی اما با کناره گیری از ریاست جمهوری رهبری ملی اضطراری است.

در مواجهه با این نوع از اقتصادی خرابه محاصره از میلیون ها آمریکایی دیگر رئیس جمهور خواهد بود شانه عمیق در روند marshaling خود را بالا lieutenants و رهبران کنگره به شکل یک قوی دولت پاسخ. به جای آقای ترامپ شده است غایب این هفته از اقتصادی-امداد مذاکرات حتی به عنوان یک مهم بیکاری آماده است به پایان می رسد و رئیس فدرال رزرو جروم H. پاول علنا هشدار داد که این کشور را بازیابی عقب مانده است.

و هر رئیس جمهور در مواجهه با یک بدخیم شیوع ویروسی بزرگ در سراسر مناطق کشور خواهد بود حداقل تلاش برای ارائه روشن و سازگار پیام در مورد امنیت عمومی. به جای آقای مغلوب ساختن پیشی جستن است ادامه داد: ترویج مواد مخدر از وجود اثر هیدروکسی کلروکین به عنوان یک پتانسیل درمان معجزه و تقاضا است که مدارس و کسب و کار بازگشایی سرعت — حتی به عنوان او همچنین ادعا کرد که ممکن است آن را غیر ممکن برای برگزاری سالم انتخابات است.

William F. جوش, فرماندار سابق ماساچوست که نصب شده تا حد زیادی نمادین چالش برای آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات مقدماتی حزب جمهوری خواه در سال جاری گفت: رئیس جمهور توییت شد نشانه آن است که آقای ترامپ دست پاچه شد و unmoored. هر چند آقای جوش معتقد است, سال است که آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به حال دیکتاتوری انگیزه های او روز پنجشنبه گفت که در انتخابات-تاخیر ایده “نه یک تهدید مشروع.”

“بسیاری از مرده و اقتصاد در سقوط آزاد — و چه واکنش ؟ تاخیر انتخابات” آقای جوشکاری گفت. “این نشانه ای از یک ذهن است که با داشتن مقدار زیادی از مشکل آمدن به شرایط با واقعیت است.”

آقای ترامپ حمله کرده مشروعیت آمریکا قبل از انتخابات از جمله یکی در سال 2016 ساخته شده است که او رئیس جمهور است. حتی پس از برنده شدن در کالج انتخاباتی آن سال آقای ترامپ تردید در آرای مردمی و فرض baselessly که هیلاری کلینتون قابل توجهی منجر شود که در متریک بوده و آلوده غیر قانونی رای گیری.

با آن به عنوان سابقه وجود دارد بوده است هرگز خیلی شک — قطعا در میان مخالفان خود — که آقای مغلوب ساختن پیشی جستن را تلاش برای تضعیف انتخابات اگر آن را به نظر می رسد به احتمال زیاد او خواهد آن را از دست بدهند. در حالی که آقای تهمت نمی کند و باید از این قدرت برای تغییر تاریخ انتخابات کافی وجود دارد نگرانی در میان دموکرات ها که خود انتصاب در واشنگتن و یا متحدان خود را در دولت می تواند در مقیاس بزرگ تلاش برای دندان قروچه کردن روند رای گیری.

با توجه به شدید طبیعت از آقای تهمت پیشنهاد وجود دارد یک فرد آشنایی به پاسخ آن را به دست آورد از رهبران سیاسی در هر دو طرف. هیچ تماس فوری به سنگر و یا تمدید فشار از دموکرات ها برای ریاست جمهوری استیضاح. رهبران اپوزیسیون ابراز خشم اما بیشترین توافق در عمومی و خصوصی که آقای تهمت فوران باید درمان شود به عنوان یک تماس پریشانی و نه از یک بیانیه خود حاکم نیت.

مجلس Nancy Pelosi, قدرتمند ترین دموکرات در دولت در پاسخ به آقای تهمت tweet به سادگی با ارسال در توییتر زبان از قانون اساسی بیان کرد که کنگره نیست, رئیس جمهور, مجموعه تاریخ ملی انتخابات است. نماینده Zoe Lofgren کالیفرنیا از حزب دموکرات که ریاست کنگره که نظارت بر انتخابات پیشنهاد در هیچ شرایط نامشخص که آقای تهمت جیر بود نشانه دیگری از عدم توانایی خود را به استاد coronavirus.

“تنها کنگره می تواند تغییر تاریخ انتخابات ما” خانم Lofgren گفت: “و تحت هیچ شرایطی از نظر ما انجام این کار به جای رئیس جمهور را بی منطق و اتفاقی در پاسخ به کروناویروس همه گیر و یا دادن اعتبار به دروغ و اطلاعات غلط او گسترش می یابد با توجه به شیوه ای که در آن آمریکایی ها می توانند با خیال راحت و ایمن صندوق های رأی رفتند.”

جمهوری خواهان که به طور معمول پاسخ به رئیس جمهور با ترکیبی از فرار و یا بدون نظر, آیا عجله نیست برای تبدیل شدن به پروفایل در شجاعت با غرش علیه an out-of-control ریاست جمهوری و برخی از ducked این موضوع به طور کامل در هنگام مواجه با خبرنگاران. اما بسیاری دیگر بودند بلانت در رد خود را از آقای تهمت موقعیت.

“اشتباه نکنید: این انتخابات اتفاق خواهد افتاد در نیوهمپشایر در نوامبر 3rd. پایان داستان” رژیم صهیونیستی. کریس Sununu از نیوهمشایر یک جمهوری خواه است که برای انتخابات مجدد گفت: در توییتر.

سناتور مارکو روبیو از فلوریدا گفت در کاپیتول هیل “از سال 1845 ما تا به حال یک انتخابات در اولین سه شنبه بعد از اول نوامبر است و ما در حال رفتن به یک دوباره این سال است.”

نماینده Kevin McCarthy, خانه, رهبر اقلیت و یکی از آقای تهمت متحدان سرسخت در کنگره تکرار آن موقعیت و گفت: “ما باید به پیش بروید.”

دیگران بیشتر مبهم زیر به خوبی پوشیده جمهوری خواه راهکار برای اجتناب از درگیری مستقیم با رئیس جمهور خود وایلدر اظهارات. وزیر امور خارجه مایک Pompeo خواست در مجلس سنا از شنیدن اینکه او بر این باور بود که قانونی برای یک رئیس جمهور برای به تاخیر انداختن انتخابات گفت که او “قصد ندارم وارد یک حکم قانونی که در پرواز امروز صبح.” خواهد بود که یک ارزیابی او گفت: برای وزارت دادگستری.

حتی آقای تهمت مبارزات انتخاباتی کاهش یافته است به نوبه خود صدای جیر جیر خود را به یک پاره جای بازی کردن این مفهوم است که آن را ممکن است یک سیاست نسخه. هوگان Gidley سخنگوی کمپین گفت: آقای ترامپ بود “فقط بالا بردن سوال در مورد هرج و مرج دموکرات ها ایجاد کرده اند با اصرار خود در تمامی پست الکترونیکی-در رای گیری” — یک بدیهی است که تفسیر نادرست از رئیس جمهور توییت یکی که حداقل برسد گرانش از آنچه آقای ترامپ گفته بود.

زمان آقای تهمت جیر آنجا که محتوای برجسته حدی که او را تبدیل به یک صدای بلند اما جدا رقم در دولت و در زندگی عمومی کشور است. در علاوه بر این به دلیل عدم تدبیر و معتبر ملی در پاسخ به کروناویروس همه گیر او شده بدون تلاش به بازی بازی های سنتی ریاست جمهوری نقش آرام کردن کشور در لحظات ترس و تسکین دهنده آن در لحظات غم و اندوه.

هرگز این بود که بیشتر آشکار نسبت به روز پنج شنبه زمانی که آقای ترامپ صبح را صرف ارسال ترکیبی از آتش زا و عابر پیاده توییتهایی در حالی که او سه فوری پیشینیان — باراک اوباما جورج دبلیو بوش و بیل کلینتون — جمع آوری شده در آتلانتا برای تشییع جنازه جان لوئیس کنگره و حقوق مدنی قهرمان.

به عنوان عزاداران مونتاژ در کلیسای باپتیست گنگ آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به حال مسائل دیگر در ذهن او مانند فرضی تقلب در انتخابات و آن را به عنوان اتفاق افتاده است, مواد غذایی ایتالیایی.

“حمایت پاسیو پیتزا و فوق العاده آن صاحب پسر کالیگیوری در سنت جیمز لانگ آیلند (n. y.).” رئیس جمهور توییتی با اشاره به یک رستوران که گفت: او رو واکنش برای حمایت از آقای مغلوب ساختن پیشی جستن. “بزرگ پیتزا!!!”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de