مغلوب ساختن پیشی جستن تصویب امتیاز افزایش به 49% خود به بالاترین سطح خود در دفتر

نزدیک شدن به پایان استیضاح محاکمه و در آستانه سوم دولت از آدرس اتحادیه رئيس جمهور تهمت را تصویب امتیاز در آخرین نظرسنجی گالوپ آمار بالاترین سطح پس از او در زمان دفتر: 49 درصد در مقایسه با 50 درصد از پاسخ دهندگان که رد.

این نظر سنجی سه شنبه منتشر شد نشان داد افزایش از 4 درصد در مغلوب ساختن پیشی جستن تصویب از اوایل ژانویه. آن نیز 3 امتیاز بیش قبلی خود را بالا علامت آب از 46 درصد در اواخر ماه آوریل 2019 در اطراف این زمان مشاور ویژه رابرت مولر گزارش منتشر شد.

هنگامی که مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان کار در سال 2017 را تصویب رتبه 45 درصد است. این آمار پایین از 35 درصد سه بار در تمام طول سال اول خود را در دفتر.

گالوپ

مغلوب ساختن پیشی جستن آخرین تصویب انداز به نظر می رسد که رانده شده توسط رتبه بندی بالاتر در میان جمهوری خواهان (94 درصد تا 6 درصد از نظرسنجی قبلی) و مستقل (42 درصد تا 5 امتیاز). آن را نیز احتمالا نشان دهنده آمریکایی ها اعتماد به نفس در اقتصاد است که با توجه به گالوپ بالاتر است در هر نقطه در دو دهه گذشته.

علاوه بر این گالوپ این نظرسنجی اشاره کرد که بیشتر آمریکایی ها تایید شده (53 درصد) از سایتهای (45 درصد) از مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم بحث برانگیز برای راه اندازی امریکا که به کشته شدن ژنرال قاسم سلیمانی بالا ايراني, فرمانده نظامی است.

رئیس جمهور تهمت و بانوی اول Melania Trump. (اندرو Caballero-رینولدز/خبرگزاری گتی ایماژ)

این نظرسنجی انجام شد Jan. 16-29 طول رئيس جمهور در مجلس سنا استیضاح محاکمه به اتهام سوء استفاده از قدرت و انسداد کنگره است. مجلس سنا قرار است رای گیری در مورد این اتهامات شنبه و مغلوب ساختن پیشی جستن را تبرئه در نظر گرفته شده است تقریبا قطعی است.

این بررسی نشان داد که 52 درصد از آمریکایی ها حمایت خواهد خود را تبرئه توسط سنا در مقایسه با 46 درصد که می خواهید او را محکوم و خارج از دفتر.

___

بیشتر بخوانید از اخبار یاهو:

  • ویژگی های افتضاح در گزارش رای ابرها آینده آیووا قفقاز

  • با هیچ مقام رسمی نتایج مبارزات مشتری جلب کردن شماره داخلی

  • مغلوب ساختن پیشی جستن را جانشین ارتش فرود در آیووا — و چهره یک اعتراض

  • دموکرات ها را نهایی مغلوب ساختن پیشی جستن درخواست استیضاح

  • هنوز مردد در مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح, Manchin تماس برای سرزنش به جای

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>