مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد برای تایید کشته شدن القاعده رهبر در یمندونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد روز شنبه با تایید مرگ قاسم al-Rimi, رهبر القاعده وابسته در یمن از طریق یک سری از توییت.

با توجه به گزارش نیویورک تایمز روز جمعه Rimi, 41 و رهبر splinter-گروه القاعده در شبه جزیره عربستان و یا قدرت نمایی است و بر این باور اند که در یک حمله هواپیماهای بدون سرنشین در وادی Abedah در مرکز این کشور جنگ زده در ماه گذشته.

در شنبه تهمت بود در فلوریدا رفت و آمد مکرر. قبل از اعتصاب شده بود علنا تایید یا مقامات ایالات متحده و یا قدرت نمایی او را بازتوییت کرد پست از یک تحلیلگر اطلاعاتی و یک خبرنگار که مورد بحث گزارش Rimi مرگ است. او پس از آن, توییتی یک تصویر از نوسان گلف.

تماس با سرپرست وزارت دفاع سخنگوی ارائه اطلاعات است.

سیاسی به نقل از پنتاگون رسمی عنوان کرد و گفت: “این نه یک DoD عملیات.”

Rimi در نظر گرفته شد یک جانشین بالقوه برای Ayman al-Zawahiri مصر رهبر القاعده استراتژیک عملیات.

در سال 2006 Rimi و دیگر قدرت نمایی اعضای فرار از زندان در یمن برای ایجاد آنچه ما در نظر گرفته می شود یکی از القاعده ترین شدید محلی در شاخه سازماندهی حملات در خطوط لوله حمل نفت و گاز به پایانه در جنوب کشور است.

در سال 2013 در یک پیام “به ملت آمریکا”, Rimi گفت: “امنیت خود را به دست نمی توسط despoiling کشورهای دیگر امنیت و یا با حمله و سرکوب آنها.”

آمریکایی ها باید “ترک ما با دین ما زمین و ملل و ذهن خود را در امور داخلی” او گفت:.

Rimi گزارش شد رهبر اتریش پس از 2015 حمله هواپیماهای بدون سرنشین که به کشته شدن Nasir al-Wuhayshi.

در سال 2017, روز پس از حمله نیروهای ویژه در یک ترکیب در یمن است که در آن یک سرباز آمریکایی کشته شد Rimi به سخره تهمت و گفت: در یک پیام ضبط شده: “جدید احمق از کاخ سفید دریافت دردناک سیلی سراسر چهره خود را.”

در تلاش برای جلوگیری از القاعده از ایجاد یک پایگاه امن در یمن, آمریکا ثبت 131 حملات وجود دارد در سال 2017 اما تنها 36 در سال 2018 است. در آن سال ما گفته مقامات سازمان سیا حمله هواپیماهای بدون سرنشین کشته شدن ابراهیم العسیری ارشد القاعده بمب ساز پشت به “بمب” تلاش در یک پرواز در روز کریسمس در سال 2009.

در ژانویه سال گذشته به ما حمله کشته Jamal al-مورد یک القاعده عمل مربوط به 2000 حمله به ناو یو اس اس کول در حالی که در حال refuelled کردند.

یمن شده است گریبانگیر جنگ داخلی پس از 2015. این هفته مایک Pompeo, وزیر امور خارجه گفت: ما این بود که “احساس خطر” با افزایش خشونت های اخیر در یمن.

خشونت “تولید بی ثباتی است که گروه های تروریستی و دیگر بدگویی بازیگران می تواند بهره برداری برای مقاصد خود”, Pompeo گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de