مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد ما به قطع همه روابط با کهدونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرده است که قطع همه ما روابط با سازمان جهانی بهداشت سه هفته پیش از مهلت او گذاشته در اوایل این ماه.

در یک سخنرانی در کاخ سفید به باغ گل رز بود که عمدتا اختصاص داده شده به castigating چین و تهدید تحریم های جدید بر اقدامات خود در هنگ کنگ رئیس جمهور ادعا کرد که “چین است و در مجموع شاهد بیش از” چه کسی است.

“ما باید دقیق اصلاحات که باید آن را به و تعامل با آنها را به طور مستقیم اما آنها حاضر به عمل می کنند چرا که آنها شکست خورده اند به درخواست و به شدت نیاز به اصلاحات” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

“ما خواهد بود امروز فسخ رابطه ما با سازمان بهداشت جهانی و هدایت آن پول را دیگر در سراسر جهان و مستحق فوری جهانی بهداشت عمومی نیاز دارد.”

آمریکا بزرگترین حامی مالی جهانی سلامت بدن با پرداخت حدود $450m در حق عضویت و کمکهای داوطلبانه برای برنامه های خاص.

در مارس 19 مغلوب ساختن پیشی جستن ارسال یک چهار-صفحه نامه ای به مدیر کل WHO Tedros Adhanom Ghebreyesus هشدار او را به طور دائم قطع ما بودجه است و تجدید نظر ما اگر عضویت این سازمان را “نه متعهد به اصلی اساسی پیشرفت در ظرف 30 روز آینده.”

او اعلام کرد که خروج آمریکا روز جمعه تنها 10 روز پس از این نامه است.

بعد از آن اتمام حجت اعلام شد, چند ما مقامات بهداشت خواست که به سیگنال تمایل خود را به تغییر به مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در امید آن را تغییر رئیس جمهور را داشته اما ما منابع وجود دارد گفت: هیچ هماهنگ گفت و گو بین دولت و این که بیش از اصلاحات.

در اوایل این ماه سازمان بهداشت جهانی (بهداشت) از کشورهای عضو توافق کردند که وجود دارد باید یک بررسی کامل از این سازمان در پاسخ به این بیماری همه گیر.

آمریکا در حال لابی به تایوان دعوت به مجمع به عنوان ناظر و معنیداری غربی برای حمایت از این پیشنهاد. اما دیپلمات های اروپایی گفت: ما شد دل در مبارزات انتخاباتی خود را از دست داده و کشمکش با چین است.

“چه جالب به دنبال در آخرین بهداشت جلسه برای من بسیار روشنی است که آمریکا نفوذ قابل توجهی کاهش یافته است” گفت: ابراهیم دانمارک معاون سابق دستیار وزیر دفاع برای شرق آسیا است. “این شرم آور است که ما نمی قادر به داد و بیداد کردن حمایت بین المللی از سیاست ما اهداف در این جلسه که چین واقعا قادر به دریافت آنچه آنها نیاز پیدا می کند.

این حرکت به نظر می رسد برای تایید سوء ظن بسیاری از در که و در پایتخت های غربی که مغلوب ساختن پیشی جستن در نظر گرفته شده هرگز به دنبال اصلاحات و یا باز کردن یک گفت و گو با که و اما در سمت چپ بدن به دلایل سیاسی. او به دنبال مقصر آن برای عمق coronavirus همه گیر در ایالات متحده است.

“هرگز در مورد اصلاح که. که همه دروغ” سناتور دموکرات کریس مورفی گفت در توییتر. “همیشه در مورد حواس پرتی و قربانی. ترک اختهها توانایی ما برای جلوگیری از آینده بیماری های همه گیر و افزایش چین به دنیا رفتن-به قدرت جهانی بهداشت. چه یک کابوس است.”

در یک روز که در آن چندین شهر ایالات متحده هنوز در وضعیتی وخیم از یک شب از اعتراضات و غارت بود که فوران پس از مرگ جورج فلوید رئیس جمهور نیست آدرس ناآرامی و یا اتهام قتل بر آورده سفید افسر پلیس است که فیلم برداری زانو در Floyd گردن.

به جای تهمت سخنرانی روز جمعه بود و بیشتر تمرکز بر چین و احیای دیرینه شکایت در مورد پکن شیوه های تجارت سرزنش پکن برای همه گیر و محکوم کردن آن اعمال خشن چینی امنیتی قانون در هنگ کنگ. او تایید کرد که ما را محدود ورود به دانش آموزان چینی و بس برای درمان هنگ کنگ به عنوان مستقل و پایان دادن به روابط تجاری ترجیحی.

او همچنین گفته می شود وجود تحریم ها علیه مقامات چینی.

“ما نیز اقدامات لازم به تحریم PRC [جمهوری خلق چین] و هنگ کنگ مقامات به طور مستقیم یا غیر مستقیم درگیر در فرسایش هنگ کنگ استقلال,” او گفت:.

ترک که به معنی abrogating یک معاهده آخرین در یک سری از موافقت نامه های بین المللی ترامپ کشیده بیرون. ایالات متحده تنها کشور عضو است که از نظر قانونی می تواند برداشت از این که یک امتیاز واشنگتن اصرار داشت قبل از آن را به تصویب رساند که اساسی است.

آماندا Glassman اجرایی-معاون رئیس جمهور از مرکز توسعه جهانی گفت که ما تا به حال گسترده روابط به چه کسی و از دست دادن مقدار زیادی از نفوذ بهداشت جهانی تحقیقات و سیاست گذاری.

“ما باید بسیار عمیق و طولانی روابط با این که به عنوان فضایی که در آن ما هماهنگ جهانی بهداشت سیاست” Glassman گفت. “من فکر می کنم آن را کاملا ناکارآمد به انجام آن در یک دوجانبه شیوه است.”

بث کامرون یک زیست شناس و سابق مقام ارشد در شورای امنیت ملی گفت: در توییتر “وجود ندارد کلمات چقدر در این تصمیم گیری خواهد کرد صدمه زدن به ما و شرکای جهانی و توانایی ما برای به تاثیر #COVID19 بیماری همه گیر است که یک تهدید به ملی ما و صلح و امنیت جهانی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>