مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد 60 روز ممنوعیت مهاجران به دنبال دائمی وضعیت در ایالات متحده

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرده است 60 روز ممنوعیت مهاجران به دنبال زندگی و کار در امریکا به طور دائم و گفت: او می تواند آن را گسترش دهد بسته به شرایط اقتصادی خرید اینترنتی از coronavirus بیماری همه گیر.

رئیس جمهور ایالات متحده قاب فرمان اجرایی که او انتظار دارد به ثبت نام در روز چهارشنبه به عنوان یک تلاش برای محافظت از کارگران آمریکایی از رقابت خارجی. او گفت: آن را فقط برای کسانی که به دنبال کارت سبز و کارگران موقت اما او توضیح نمی دهد که چگونه کسانی که برنامه های کاربردی در حال حاضر در حال پردازش می شود.

“توقف مهاجرت ما کمک خواهد کرد که قرار بیکار آمریکایی ها برای اولین بار در خط به عنوان شغل امریکا بازگشایی – بسیار مهم” مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: در روز سه شنبه coronavirus گروه ضربت جلسه. “این امر می تواند اشتباه و ناعادلانه برای آمریکایی ها گذاشته شدن توسط ویروس به جایگزین جدید مهاجرت نیروی کار پرواز از خارج از کشور. ما اول باید به مراقبت از آمریکا.”

“مکث” خواهد بود در اثر به مدت 60 روز او اضافه شده و پس از آن نیاز به یک فرمت و یا تناوب خواهد بود بررسی “بر اساس شرایط اقتصادی در زمان”. تحت بازجویی های او تایید کرد که او ممکن است پس از آن تصمیم به اضافه کردن بیشتر از 30 روز یا بیشتر.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “این دستور را تنها به اعمال افراد به دنبال اقامت دائم. به عبارت دیگر کسانی که به دریافت کارت سبز. عامل بزرگ است. آن را نمی خواهد به آن وارد به طور موقت … ما می خواهیم برای حفاظت از ما کارگران و من فکر می کنم همانطور که ما حرکت رو به جلو ما را تبدیل به بیشتر و بیشتر به حفاظت از آنها است.”

رئیس جمهور که از مدت ها مبارزه کرد و در برابر مهاجرت غیر قانونی و دوباره تبلیغ خود آمریکا و مکزیک, مرز, دیوار, در روز سه شنبه جلسه اضافه شده که این حرکت کمک خواهد کرد که صرفه جویی در منابع پزشکی برای ما شهروندان است.

حدود یک میلیون نفر اعطا شد کارت سبز سال گذشته است. بزرگترین سهم در حال مهاجرت مبتنی بر خانواده حمایت مالی برای اقامت دائم اتباع خارجی توسط خود آمریکایی همسران. الکساندر شکارچی-Mihalić یک CNN تولید کننده در توئیتر خود نوشت: “همسر من گرین کارت تمدید شده است – و یا در حال پردازش. آنچه که برای او؟”

این اظهارات به دنبال مبهم صدای جیر جیر در شنبه شب که خود مقامات با تعجب و باعث عصبانی واکنش از مهاجرت گروه های حقوق و دموکرات.

جو بایدن این, presumptive دموکراتیک نامزد را در مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر انتخابات گفت: “به جای اجرای سریع و تهاجمی تلاش به سطح شیب دار بالا, تست دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است به tweeting آتش زا لفاظی در مورد مهاجران به این امید که او می تواند همه از حقیقت هسته: او در نقل مکان کرد بیش از حد به آرامی به مهار این ویروس و ما همه پرداخت قیمت آن است.”

A supermarket in Miami, Florida. Many immigrants are working in essential roles that keep the US operating amid the virus.

علی نورانی رئيس جمهور از ملی, مهاجرت, فروم, گفت: “رئیس جمهور تهمت را به حالت تعلیق مهاجرت به آمریکا نادیده واقعیت از وضعیت ما: واقعیت این است که مهاجران در حال ایستاده شانه به شانه با شهروندان ایالات متحده در خط مقدم کمک به ما از طریق این بیماری همه گیر. چگونه بسیاری از خانواده ها را بدون مراقبت های بهداشتی مواد غذایی و یا در غیر این صورت اگر آن را برای مهاجران کار در کنار بومی آمریکایی دیروز, امروز و فردا؟”

مهاجران حساب 17 درصد از کارکنان بهداشتی درمانی و 24% مستقیم مراقبت از کارگران سراسر کشور نورانی افزود: در حالی که دارندگان ویزای H-1B در حال کمک به پیدا کردن یک واکسن به Covid-19 و کارگران کشاورزی همچنان ضروری در حفظ زنجیره غذایی است که دوباره عرضه در فروشگاه های مواد غذایی.

Mayra Macías, مدیر اجرایی, لاتینی, پیروزی گفت: “مغلوب ساختن پیشی جستن است یک بار دیگر خود را با استفاده از پیر راهکار قربانی مهاجران برای سرپوش گذاشتن بر شکست خود. اما ما نمی شود فریب خورده – او را به انجام آن برای منحرف کردن اذهان ما را از خود به نمایش گذاشت در پاسخ به کروناویروس بیماری همه گیر.”

در عمل بسیاری از ما سیستم مهاجرت در حال حاضر فلج با این بیماری همه گیر. سفر از چین و بخش هایی از اروپا و ایران است که عمدتا ممنوع و اکثر وزارت امور خارجه ویزا خدمات به حالت تعلیق درآمد. دولت با استفاده از بحران به طور موثر به پایان پناهندگی ما در مرزها از جمله اعراض کودکانی که وارد شده توسط خود و قرار دادن یک نگه بر اسکان مجدد پناهندگان.

در روز سه شنبه جلسه توجیهی تهمت بود همچنین سوال در مورد مالاریا مواد مخدر است که او شده است هل دادن بی وقفه به عنوان یک درمان برای coronavirus دفاع از یک دولت دموکراتیک نماینده در میشیگان که مدعی آن بهره برده و اغلب التماس: “چه چیزی شما را مجبور به از دست دادن؟”

تجزیه و تحلیل نشان داد که نزدیک به یک سوم از جانبازان نظامی فوت کرد زمانی که تحت درمان با هیدروکسی کلروکین بیش از بيمارانی که درمان استاندارد. رئیس جمهور به نظر می رسد به شانه یافته و گفت: “بدیهی است شده اند وجود دارد برخی از گزارش های خوب. شاید این یکی را نه یک گزارش خوب اما ما به دنبال در آن است.”

دکتر استفان هان غذا و دارو کمیسر هشدار داد در برابر نقشه کشی شرکت نتیجه گیری از 368-نمونه بیمار. “این مطالعه یک مطالعه گذشته نگر در VA [Veterans Affairs],” هان گفت. “این چیزی است که من نیاز به در نظر گرفتن به عنوان بخشی از تصمیم گیری در نوشتن یک نسخه برای هیدروکسی کلروکین.”

پیشتر در روز سه شنبه تهمت میزبانی اندرو کومو فرماندار نیویورک در کاخ سفید با تست بالا از دستور کار. او گفت: آنها توافق کردند که در بیمارستان کشتی USNS راحتی بود که دیگر مورد نیاز توسط دولت است. “من خواسته ام اندرو اگر ما می تواند به راحتی بازگشت به پایگاه خود را در ویرجینیا به طوری که ما می تواند آن را برای مکان های دیگر و او گفت: ما قادر خواهد بود به انجام این کار است.

“ما خواهید بود با آوردن کشتی در اولین زمان و ما آن را آماده برای ماموریت بعدی که من مطمئن هستم که بسیار مهم نیز می باشد. اما آن را یک افتخار است.”

آمریکا 823,786 تایید موارد ویروس و 44,999 مرگ و میر با توجه به کروناویروس مرکز منابع در دانشگاه جانز هاپکینز. بیش از 4 میلیون نفر آزمایش شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>