مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام و سپس لغو یک یانکی ها بشه. هر دو تعجب برانگیز بود.

واشنگتن — یک ساعت قبل از Dr. Anthony S. Fauci انداخت زمین برای اولین بار در فصل بازکن بین نیویورک یانکیز و اتباع واشنگتن رئیس جمهور تهمت بود در اتاق جلسه مرحله در کاخ سفید و اعلام کرد که او هم دعوت شده بود به پرتاب کردن خود به خود باز بشه.

“شیدا Levine یک از دوستانم از یانکی ها” آقای ترامپ با اشاره به رئیس جمهور از تیم بیس بال به خبرنگاران گفت: در روز پنج شنبه به عنوان دکتر Fauci آماده شد به تپه. “و او از من خواست برای پرتاب از زمین و من فکر می کنم من انجام می دهند که در اوت. 15 در استادیوم یانکی.”

یک مشکل وجود دارد: آقای ترامپ بود در واقع نه دعوت شده و در آن روز توسط یانکی ها با توجه به یک فرد با آگاهی از آقای تهمت برنامه. او اعلام تعجب هر دو یانکی ها و مقامات کاخ سفید کارکنان.

اما آقای ترامپ شده بود خیلی اذیت توسط دکتر Fauci را به نوبه خود در محل موردتوجه وتماشای عموم, یک مقام آشنا با واکنش خود گفت که او تا به حال به کارگردانی دستیاران خود را برای تماس با یانکی ها مقامات و خوب را در دراز مدت پیشنهاد ایستاده از آقای Levine به پرتاب کردن باز بشه. هیچ تاریخ تا کنون نهایی.

پس از رئیس جمهور را اعلام کاخ سفید دستیاران درهم به تیم اجازه می دانم که او در واقع رزرو Aug. 15 اگر چه آنها باید گفت آنچه که او قصد دارد انجام دهد. بیش از آخر هفته آقای ترامپ رسما لغو شد.

“از آنجا که من تمرکز قوی در چین Virus از جمله جلسات برنامه ریزی در واکسن اقتصاد ما و بسیاری دیگر من نمی قادر خواهد بود در نیویورک به پرتاب باز کردن زمین برای @Yankees در اوت 15,” آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در توییتر نوشت روز یکشنبه با استفاده از یک نژادپرست نام برای coronavirus. “ما آن را بعدا در این فصل!”

و بنابراین همچنان ارتباط تنش بین آقای مغلوب ساختن پیشی جستن یک رئیس جمهور که متنفر های رسانه ای توجه و دکتر Fauci مشهور بیماری های عفونی متخصص که مهم نیست کانون توجه است. او به نظر می رسد این ماه در مجله InStyle lounging (به طور کامل) در یک استخر.

آخرین به روز رسانی: جهانی شیوع کروناویروس

به روز شده

  • ماسک نیز ممکن است به محافظت از مردم با پوشیدن آنها برخی از کارشناسان می گویند.
  • همین حالا بازی توپ: لغو بازی های لیگ آخرین نشانه ای از چگونه این ویروس به طرح میتوانست تابستان است.
  • جمهوری خواهان به دنبال به بریده بریده انقضای بیکاری پرداخت دو سوم به عنوان بخشی از $1 تریلیون بازیابی لایحه.

تا مطمئن شوید که وجود دارد مشکلات بزرگتر در هر دو مرد را ورق: آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در تلاش برای توضیح دولت او را به اشتباه در یک بیماری همه گیر است که بیش از کشته 148,000 آمریکایی است. دکتر Fauci در تلاش است تا به دفاع از خود را به عنوان یک بهداشت عمومی-فکر صدای یک دولت است که به نظر می رسد که علاقه کمی در علم و گاهی اوقات حتی کمتر علاقه به او.

هر دو مردان طرفداران بیس بال. آقای ترامپ رشد ورزش بازی و دکتر Fauci با اتباع واشنگتن با مضمون coronavirus ماسک تقریبا رسیده متناوب طلسم وضعیت. هر دو ظاهرا بیش از حد شلوغ به گرفتار کردن با بازی بیس بال, رقابت, اما, این اولین بار نیست که آقای ترامپ ساخته شده است که یک درخواست برای دفع بالقوه upstaging.

در مارس روز قبل از معاون رئیس جمهور مایک پنس بود به صحبت می کنند در نیروی هوایی شروع مراسم در کلرادو آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به طور ناگهانی اعلام کرد که او خواهد بود در سخنرانی خود در وست پوینت. بود که اخبار را به مقامات در وست پوینت.

هفته گذشته دکتر Fauci مشخص شد برای آمدن به اتباع تپه آماده شده است. در حال رشد در بروکلین او shortstop در یک کاتولیک محلی تیم جوانان. روز قبل از زمین در روز پنج شنبه او رفت و به هوراس مان یک مدرسه ابتدایی در شمال غربی واشنگتن به تمرین بر روی چمن.

“من تن به تن و تن به تن” او در مصاحبه ای گفت: در روز دوشنبه. “من انداخت بازوی من است. من تا به حال پرتاب یک توپ بیس بال به معنای واقعی کلمه در چند دهه. من بعد از تمرین بازوی من بود حلق آویز در اطراف من ،

اما او گفت که او ساخته شده یک خطای مهلک. بدون زمین بیس بال در مدرسه برای تمرین در, او تا به حال به اندازه 60 فوت — فاصله از عمده-لیگ تپه به صفحه اصلی خود و به طور تصادفی آمد تا حدود 20 فوت ،

هنگامی که دکتر Fauci وارد بر روی تپه در اتباع پارک, او متوجه شد که گستره وسیعی را دیدار رفت جنوب. او لبه بازوی خود را به عقب فقط کمی کج و پرت توپ مورب به چمن دور از شان Doolittle به اتباع بازیکن اختصاص داده شده به گرفتن زمین.

“او به من شبیه او بود 500 فوت دور. ساخته شده است که من آن را پرتاب بسیار سخت تر از من شده بود تمرین” دکتر Fauci گفت. “من کاملا اشتباه محاسبه فاصله از تپه.”

دکتر Fauci گفت: دعوت از اتباع آمد هفته پیش به عنوان یک تشکر از شما از تد لرنر خانواده که صاحب این تیم پس از او به توصیه آنها و مقامات باشگاه در صحیح پروتکل برای coronavirus تست و ایمن ماندن در حالی که بازی.

دکتر Fauci پخش ظواهر به طور کلی تحت کنترل کاخ سفید اما در ظاهر اتباع پارک نیست باید از طریق معمول ترخیص کالا از روند در موسسه ملی سلامت که در دیگر رسانه های خبری و رویداد درخواست.

پرسید که آیا او تا به حال مشاوره اگر آقای ترامپ قادر به تایید یک تاریخ با یانکی ها دکتر Fauci گفت: رئیس جمهور باید مطمئن شوید که به “پرتاب بالا” و با “یک انبار.”

“بدترین چیزی که به انجام آن گزاف گویی مثل من,” او گفت:.

خاموش میدان بیس بال, Dr. Fauci ستاره نوبه خود رفته است و نه به عنوان به خوبی در کاخ سفید است.

در هفته های گذشته او را مورد سوال ارشد مقامات دولت در مورد تلاش برای جلوگیری از او در تلویزیون ظاهر و انتقاد مقامات دیگر را ساخته اند که اظهارات تحقیر در مورد او.

“من فکر می کنم آنها متوجه حالا که که محتاطانه چیزی که برای انجام به دلیل آن را تنها بازتاب منفی در آنها” دکتر Fauci گفت: این ماه از کاخ سفید و مشاوران از جمله پیتر ناوارو, آقای تهمت تجارت مشاور نوشت که یک op-ed سوال دکتر Fauci اعتبار.

به عنوان برجسته از coronavirus وظیفه نیروی پژمرده در هفته های اخیر دکتر Fauci مانده بود از یک گروه جدید از مقامات کاخ سفید که با این ویروس رهبری Jared کوشنر رئیس جمهور در قانون و مشاور ارشد و دکتر دبورا L. Birx این coronavirus پاسخ هماهنگ کننده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de