مغلوب ساختن پیشی جستن و نظامی متقابل در آغوش ممکن است حل در خیابان های امریکا در

واشنگتن — برای سه سال اول رئیس جمهور تهمت را در خود blunt-نیروی از نظر نظامی محدود شد به تهدید آمریکا دشمنان: “آتش و خشم” اگر کره شمالی به چالش کشیده سربازان آمریکایی. یک هشدار است که او را “شلیک کردن و نابود کردن” نیروهای ایرانی در خلیج فارس. میلیاردها دلار صرف به جوانی از سر گرفتن زرادخانه هسته ای او به عنوان منبع نهایی از قدرت آمریکا.

ژنرال های خود و admirals پذیرفته شده و فرمانده کل قوا با آنها چه دیپلماتیک را رد کرد و به عنوان یک “سبک منحصر به فرد” — و آنها با استقبال از افزایش هزینه های نظامی. رئیس خود را دیپلمات در حالی که خجالت می دیدم برخی از ابزار در تلاش برای وادار کردن دشمنان به جدول.

در حال حاضر که تحمل است و چیز ساییده شده. شکاف آشکار در چند روز گذشته بین آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و فعلی و سابق رهبران نظامی بیش از با استفاده از active-سربازان وظیفه در خاک آمریکا تا حد زیادی در برابر معترضان مسالمت آمیز و غارتگران و تهدید او به استناد 1807 قیام عمل کرده گذاشته سر از شکاف در امنیت ملی جامعه ای که تشکیل شد و حتی زمانی که او برای کار در سال 2016.

در آن زمان این بود که تنها یک گروه محدود از “هرگز Trumpers” — استقرار جمهوری ملی و امنیت حرفه ای دفع آقای تهمت شرح چگونه قدرت آمریکا باید اختیار داشت در سراسر جهان — که نوشت و صحبت کرد و از خطرات. او “فاقد شخصیت و ارزش ها و تجربه” به رئیس جمهور نوشتند و “را در معرض خطر کشور ما امنیت ملی است.”

این هفته این بود که معاون وزیر دفاع سابق رئیس ستاد مشترک ارتش و طیف وسیعی از دیگر بازنشسته و افسران ارشد بودند گفت: در آنچه قبلا گفته فقط در خصوصی: که خطر در این واقعیت نهفته است که آقای ترامپ با توجه به نظامی که به لحاظ تاریخی دارای ارزش آن حزبی غیر غیر سیاسی, نقش در جامعه به عنوان فقط یک نیروی سیاسی به طور فراوان به نفع خود.

“وجود دارد یک خط نازک بین نظامی را تحمل مشکوک حزبی حرکت بیش از سه سال گذشته و نقطه ای که این تبدیل شدن به غیر قابل تحمل برای یک غیر سیاسی ارتش گفت: Douglas E. لوت بازنشسته سه ستاره ارتش که هماهنگ افغانستان و پاکستان عملیات در شورای عالی امنیت ملی برای رئیس جمهور جورج دبلیو بوش و باراک اوباما و بعدها سفیر آمریکا در ناتو است. “نسبتا جزئی در قسمت جمع شده اند خیلی خفیف اما ما در حال حاضر در یک نقطه که در آن آسیب واقعی در حال انجام است.”

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن راه رفتن به یک کلیسا در نزدیکی کاخ سفید روز دوشنبه با وزیر دفاع Mark T. Esper و رئیس ستاد مشترک ارتش ژنرال. Mark A. Milley در دو ممکن است لحظه ای همه چیز را منتقل آقای لوت گفت.

آخرین به روز رسانی: جورج فلوید تظاهرات

21m پیش
معترضان در منهتن, شعار ‘ممنوعیت N. Y. P. D.’
31m پیش
یک جمعیت بزرگ پیاده روی از بروکلین به منهتن.
41m پیش
فرماندار میشیگان راهپیمایی با معترضان در دیترویت.

“است که به عنوان تیم راه می رفت در سراسر پارک لافایت با رئیس جمهور” پس از دست سنگین پاکسازی یک تجمع مسالمت آمیز او گفت: “آنها عبور این خط.”

به عنوان برخی از این رهبران ارشد مواجه شده اند تگرگ از انتقاد از آن زمان به بعد روابط خود را به رئیس جمهور به نظر می رسد تغییر به نیروهای نظامی و قانون اساسی است. آقای Esper سابق افسر ارتش و خلیج فارس جانباز تبدیل کمربندی لابی برای دفاع پیمانکار Raytheon به نظر می رسید به خصوص حیرت زده در آنچه که او تصادفا به.

زمانی که او گفت: ان بی سی نیوز که “من نمی دانم که در آن من بود” او بود صحبت کردن به دقت در مورد اینکه غافل بود که او به سمت کلیسا. اما نظر خود را به نظر می رسید به اعمال به طور گسترده تر: که او را درک نمی کنند که او نمادین استقبال از استفاده از نظامی آمریکا نیروهای گارد ملی و در عین حال فعال وظیفه نیروهای نظامی به سرکوب تظاهرات مسالمت آمیز. او به کمک خود را اعلام کرد که همان روز به فرمانداران که در این ماموریت به “تسلط بر فضای نبرد” در شهرهای آمریکا, به عنوان اگر او در مورد یک عملیات در استان انبار.

پس از آقای Esper گفت: قیام عمل “تنها باید مورد استفاده قرار گیرد به عنوان یک ماده در رفت و آمد مکرر گذشته و تنها در فوری ترین و مبرم از شرایط” بسیاری در پنتاگون تعجب می کنم اگر او می تواند. حدس و گمان وجود دارد ممکن است در مورد استعفای برخی از مقامات ارشد.

آقای ترامپ باید متوجه شده است که یکی توسط یکی از سران نظامی صادر اظهارات به نیروهای یادآوری آنها که آزادی بیان و مجلس مندرج در قانون اساسی و آن این است که در آن وفاداری خود را باید اقامت. این اظهارات ساخته شده هیچ اشاره ای به آقای مغلوب ساختن پیشی جستن.

همه این ممکن است پراکنده در صورتی که رئیس جمهور پشت را از تهدید خود را برای قرار دادن فعال-سربازان وظیفه در خیابان به عنوان او می کند به طوری که اغلب یا تظاهرات و غارت فرو نشست.

اما چیزی که قابل توجه است در گذشته اتفاق افتاده و چهار روز: آخرین نهاد در داخل خود دولت است که آقای مغلوب ساختن پیشی جستن است و نه به جنگ رفته است در حال حاضر سوال که چه چیزی برای انجام آن باید دستور به رفتن به خیابان های آمریکا حتی اگر تظاهرات و غارت باقی می ماند در یک سطح است که می تواند موفق بدون militarizing اجرای قانون است.

آقای ترامپ را دوست دارد بسته بندی خود را در لباس شاهانه یا فاخر نظامی پوشیدن آن کلاه و تور خود را “قدرتمند” هواپیمای حامل, صحبت کردن در مورد “من ژنرال.” او به سختی اول رئیس جمهور به تکیه بر ارتش به عنوان یک سیاسی سرپا نگه داشتن: F. D. R. آن را در طول جنگ جهانی دوم; آیزنهاور مندرج در این نسل است که برنده جنگ; نیکسون و فورد و کارتر به حال همه خدمت کرده است.

اما برای آقای ترامپ که اجتناب از خطر پیش نویس به جنگ ویتنام با تشخیص استخوان مهمیز پذیرش در پنتاگون بود کلید را به او و به پایگاه خود را. او جشن استخدام ژنرال جیم Mattis به عنوان اولین وزیر دفاع در تماس تلفنی با “سگ دیوانه” یک وجه تسمیه کلی متنفر بودم. و سپس او رفت و به دنبال ژنرال دیگر: سرهنگ ژنرال Michael T. فلین اولین مشاور امنیت ملی بود که مجبور به استعفا شد و موفق شد توسط سرهنگ ژنرال H. R. مک مستر. و دوم خود را رئیس ستاد دیگری بود کلی, John F. کلی.

هیچ کدام از این روابط به خوبی به پایان رسید. اما این آقای Mattis تصمیم خود را به شکستن سکوت طولانی و اعلام کرد که آقای ترامپ بود “اولین رئیس جمهور در طول عمر من که نمی سعی کنید برای متحد کردن مردم آمریکا — و نه حتی تظاهر به سعی” که شکست سد.

آقای برخوردار به عنوان یک دانش آموز از ظهور و سقوط تمدن ها افزود: “ما باید رد هر گونه تفکر در شهرهای ما به عنوان یک” نبرد فضایی که ما یونیفورم نظامی بر اساس نام به تسلط.’ در خانه ما باید با استفاده از نظامی تنها زمانی که درخواست برای انجام این کار در موارد بسیار نادر توسط دولت برنداشته است.” نقد او سناتور لیزا Murkowski جمهوریخواه آلاسکا گفت: در روز پنج شنبه بود “درست و صادقانه و لازم است و سر رسیده” نادر جمهوریخواه با آقای مغلوب ساختن پیشی جستن.

آقای ترامپ را رد کرد و آقای Mattis در یک توییت در روز چهارشنبه به عنوان “ترین در جهان مبالغه عمومی” و گفت که “خود اصلی قدرت بود و نه نظامی بلکه شخصی روابط عمومی است.”

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد برای مشاهده نظامی به عنوان یک فرمت از اجرای قانون تا آنجا که در خارج از کشور مبارزه با.

اما تا این هفته که عواقب ناشی از آن دیدگاه متفاوت در مورد اهداف نظامی آمریکایی آشکار شد برای بسیاری از آمریکایی ها. Adm. مایک مولن رئیس سابق ستاد مشترک گفت: این کشور رسیده بود “یک نقطه عطف” و محکوم به استفاده از ارتش برای حمایت از اعمال سیاسی از یک رئیس جمهور که به “گذاشته لخت تحقیر خود را برای حقوق از اعتراض مسالمت آمیز در این کشور است.”

“ایالات متحده است و به عادلانه باشد گاهی اوقات مشکل تاریخچه استفاده از نیروهای مسلح برای به اجرا درآوردن قوانین داخلی” دریاسالار مولن نوشت: در اقیانوس اطلس. “این موضوع برای ما امروز این است که آیا این اقتدار وجود دارد اما اینکه آیا آن را عاقلانه اداره می شود.”

برای بسیاری از این افسران سوال این بود که آیا آقای ترامپ آگاه بود که تاریخ. اعلامیه استقلال, چند ذکر خواري در شکایت است که پادشاه انگلستان “نگه داشته و در ميان ما صلح ارتش ایستاده بدون رضایت ما قانونگذاری” و تلاش برای “رندر نظامی مستقل و برتر از قدرت مدنی.”

که بسیار نزدیک به آنچه که آقای مغلوب ساختن پیشی جستن را در دوشنبه شب هنگامی که او اعلام کرد که به طور کلی Milley بود “مسئول” از آنچه اتفاق می افتد در خیابان. آن است که یک نقش معلوم است که بیشتر در نظامی خود را می خواهید.

چه چیزی تغییر نظامی بود رفت و از بودن “به تصویر کشیده شده به عنوان مدافع آمریکایی آزادی” به “را به تصویر کشیده به عنوان ظالم آمریکا آزادی گفت:” پیتر Feaver یک استاد دانشگاه دوک که در خدمت امنیت ملی نقش برای رئیس جمهور بوش و بیل کلینتون. “البته که این است که چگونه کاخ سفید بود و مشاهده آنچه در آن بود درخواست نظامی را انجام دهد. اما این راه آن نگاه کرد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>