مغلوب ساختن پیشی جستن و فاکس نیوز: خطرناک رابطه شکل دادن به امریکا coronavirus پاسخ“من می خواهم بگویم بدون سوال این بزرگترین تصمیم زندگی ام داشته ام را به” دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: روز جمعه زمانی که فکر و چگونه او را از آرامش جسمی فاصله دستورالعمل ها و بازگشایی اقتصاد آمریکا.

در یک گوش او کارشناسان پزشکی شفاعت احتیاط. در دیگر فاکس نیوز خواستار مخالف است.

محافظه کار شبکه تلویزیونی شده است به طور گسترده ای محکوم به کم اهمیت جلوه دادن تهدید Covid-19 حتی آن را به عنوان اقداماتی برای محافظت از خود کارکنان است. و با پیش بینی مرگ و میر آماده برای جلوگیری از بدترین سناریو برخی از میزبان در حال از سرگیری خود gung-ho نگرش است.

“در برخی از نقطه, رییس جمهور در حال رفتن به مجبور به نگاه Drs Fauci و Birx و می گویند ما در حال باز کردن در مارس 1,” Laura Ingraham توییتی این هفته است. “من به شما بهترین راهنمایی در مورد پروتکل اما ما نمی تواند انکار کند ما مردم خود را از آزادی های اساسی دیگر هیچ.”

Tomi Lahren یک میزبان در فاکس ملت اضافه شده به صراحت: “وقت آن است برای شروع بازگشایی آمریکا است.”

این رابطه همزیستی بین مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و فاکس نیوز شده است وقایع. ایده ها و پرسنل حرکت به عقب و جلو. رئیس جمهور به طور منظم اسناد و میزبان Sean Hannity هنگامی که صحبت می کرد در یک مغلوب ساختن پیشی جستن رالی.

در واقع در برخی از موارد فاکس نیوز پژواک تقویت و پالایش تهمت پیام در حالی که در دیگران به رئیس جمهور خود را طول می کشد نشانه از برنامه نویسی آن.

Sean اسپایسر یک میزبان در محافظه کارانه نیوز مکس کانال و سابق مغلوب ساختن پیشی جستن دبیر مطبوعاتی کاخ سفید گفت: “هیچ تردیدی در مورد آن است که او به تماشای بسیاری از روباه و شما می توانید بگویید با سخنان و نظرات و اقدامات خود را. او توییت کردن “من فقط دیدم در فاکس و دوستان” یا ” Hannity بخش امشب. من فکر نمی کنم که قابل بحث است. من نمی فکر می کنم کاخ سفید خواهد بحث است. من امید نیست.”

اما زمانی که شیوع کروناویروس شروع ریسک افزایش یافت. در حالی که فاکس نیوز, خبرنگاران هم آن را پوشش برخی از نظر میزبان قافیه با مغلوب ساختن پیشی جستن در مقایسه با آن به آنفولانزا و متهم به لیبرال ها از شلاق تا هیستری. در 3 مارس, Jesse Watters یک شرکت میزبان از پنج افتخار: “شما می خواهید بدانید که چگونه من واقعا احساس می کنید در مورد coronavirus خوان? اگر من از آن من آن را ضرب و شتم … من نمی ترسم از coronavirus و هیچ کس دیگری باید که ترسد.”
birx, trump, pence

Watters بعد او اعتراف کرد او اشتباه بود اما این سخنان از Hannity, جانین Pirro و دیگر رادیو فردا و رسانه های محافظه کار را در رسوایی زندگی می کنند در یک تدوین فیلم تولید شده توسط The Daily Show with Trevor Noah, تحت عنوان: “ستایش قهرمانان Coronavirus Pandumbic”.

چه اثر انجام این نظرات را داشته باشد ؟ چهار در پنج فاکس نیوز بینندگان بررسی تحقیقات پیو گفت: آنها معتقد بودند رسانه ها اغراق آمیز خطرات ناشی از ویروس است. نامه ای سرگشاده به فاکس شرکت رئیس روپرت مرداک و مدیر اجرایی, Lachlan مرداک امضا شده توسط 74 اساتید روزنامه نگاری و روزنامه نگاران پیشرو توصیف فاکس نیوز اطلاعات غلط به عنوان “خطری برای بهداشت عمومی”.

آن استدلال کرد: “به عنوان ویروس در سراسر جهان, Fox News میزبان و مهمان به حداقل برسد خطرات متهم دموکرات ها و رسانه ها از باد خطرات (در Sean Hannity کلمات) به “چماق زدن تهمت با این جعل’. چنین تفسیر تشویق دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به بی اهمیت دانستن تهدید و کمک کرد تا مانع ملی و ایالتی و محلی تلاش برای محدود کردن coronavirus.”

Hannity مصر بود. او گفت: نیوزویک: “برو به وب سایت من و شما از دیدن مدارک و شواهد انکار ناپذیر است که من گرفته اند به طور جدی این راه قبل از اینکه بیشتر در رسانه ها انجام داد. من هشدار داد در ماه ژانویه است که آن را خطرناک به دلیل آن بسیار مسری بود اما برخی از مردم بدون علامت پس از آن به سرعت گسترش یافته است.”

برخی از مغلوب ساختن پیشی جستن گارد قدیمی مانند استیو Bannon و Tucker Carlson بودند سریعتر به تشخیص ویروس نمی تواند آرزو دور است. در 7 مارس کارلسون تحویل یک هشدار در فرد به مغلوب ساختن پیشی جستن در Mar-a-لاگو و مستغلات در فلوریدا. در 9 مارس گفت: فاکس نیوز بینندگان: “مردم به شما اعتماد مردم احتمالا شما رای دادند را صرف هفته به حداقل رساندن آنچه که به وضوح یک مشکل بسیار جدی است.

“این فقط سیاست های حزبی آنها می گویند: ‘آرام. در پایان این درست مانند آنفولانزا و مرگ مردم از آن هر سال است. Coronavirus را منتقل می کند و هنگامی که آن را می کند ما احساس احمقانه برای نگرانی در مورد آن.’

“این که موقعیت خود را. اما آنها در اشتباه هستید.”

در 13 مارس مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام اضطراری ملی و به زودی پس از خود را به نام یک “جنگ به رئیس جمهور”. Hannity و دیگران کاهش یافت و به خط انکار آنها همیشه به دنبال تطهیر ویروس.

‘عمده مسئولیت’

دن Cassino یک دانشمند علوم سیاسی در دانشگاه ایالتی کالیفرنیا و نویسنده فاکس اخبار و سیاست آمریکا: چگونه یک کانال اشکال سیاست آمریکا و جامعه گفت: “در برخی از ساعات پر بیننده نشان می دهد که بهتر است در شکل دادن به [تهمت] بیش از دیگران است. Hannity همه چیز در مورد تکرار آنچه رئیس جمهور می گوید.

“Hannity نیست او را که منجر به جز گاهی اوقات در فصاحت و بلاغت: او بسیار خوب در نظر گرفتن آنچه مغلوب ساختن پیشی جستن است و گفت و آن را متناسب با قالب محافظه کاری. Tucker Carlson شده است بیشتر موثر در هل دادن او را به موقعیت های خاص. ما شاهد آن در هوا و با توجه به گزارش در ظرفیت شخصی.”

آن را در طولانی برای رسانه های محافظه کار به backslide. پیش بینی مدل در حال حاضر پیشنهاد نهایی ما تلفات می تواند در حدود 60,000 متناوب در هر اندازه گیری توسط اما به طور قابل توجهی پایین تر از یک طرح در 31 مارس از بين 100000 240,000 مرگ و میر.
Tucker Carlson, Laura Ingraham and Sean Hannity of Fox News.

چند میزبان در فاکس نیوز و در جای دیگر باید شناور تئوری توطئه که اعداد ممکن است اغراق آمیز استفاده نامربوط شرایط پزشکی در تلاش برای رنگ مغلوب ساختن پیشی جستن در نور منفی در انتخابات سال است. حتی کارلسون گفت: “ممکن است دلایل مردم به دنبال نادرست تعداد مرگ. هنگامی که روزنامه نگاران کار با اعداد وجود دارد گاهی اوقات یک دستور کار است.”

کارلسون همچنین پیشنهاد بحران “ممکن است منتقل می شود” حتی در حالی که آمریکا روش یک و نیم میلیون نفر در میان جهنمی از بیمارستان ها شلوغ و جزیره تدفین در نیویورک است. حق نیز با حمله Dr Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی اتصالات دیرینه روایت است که derides کارشناسان و به اصطلاح “دولت عمیق”. شده است وجود دارد و یک گروه پشتیبانی برای مغلوب ساختن پیشی جستن ارتقاء هیدروکسی کلروکین ضد مالاریا مواد مخدر است که اثبات نشده برای درمان coronavirus.

دستورالعمل های فدرال فیزیکی فاصله منقضی در 30 آوریل. مغلوب ساختن پیشی جستن است برخورد نسبت به زندگی و مرگ تصمیم گیری در مورد اینکه آیا به گسترش آنها و یا با میلیون ها شغل در حال حاضر از دست داده حداقل تا حدودی راه اندازی مجدد اقتصاد است. او وعده داده شده در روز جمعه: “من را نگاه کنید در هر دو طرف استدلال.” اما می تواند فاکس نیوز شیب تعادل دوباره ؟

سیدنی Blumenthal یک مشاور سابق رئیس جمهور بیل کلینتون گفت: “فاکس نیوز خرس عمده مسئولیت پذیری عمومی به کروناویروس و تلفات فقط به عنوان مغلوب ساختن پیشی جستن می کند. مغلوب ساختن پیشی جستن است گفت که او مسئول است. او است و بنابراین فاکس نیوز. آنها با هم مرتبط هستند در مسئولیت عواقب ناشی از کوروناویروس.

“وجود دارد یک بعد اخلاقی است که جریان از بی مسئولیتی که در آن شما باید با قرار دادن صدها میلیون نفر از مردم در معرض خطر زندگی خود را نه تنها غافل اما آگاهانه. اما این ایده که روپرت مرداک بیش از هر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می تواند مایه شرمساری خود رفتار اخلاقی است که خرید و فروش در این فوق العاده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>