مغلوب ساختن پیشی جستن و بلومبرگ دستمزد نیویورک سبک معلمان دانش آموزان برای مبارزه با امریکا در آینده

زبان سیاست و تحلیل سیاسی غنی در pugilistic استعاره. نامزدهای “jab” یا “اسلم” مخالفان خود را به امید یک “ضربه.” آنها “کانتر” در برابر حملات و یا “اردک” زمانی که سوالات سختی هستند که در آنها پرتاب. اما چه شده است که در روزهای اخیر بین دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و مایک بلومبرگ ، شهردار سابق نیویورک که در حال اجرا است برای حزب دموکرات نامزدی ریاست جمهوری مخالف قیاس به یک مسابقه بوکس یا هر گونه تحریم ورزشی رقابت — و نه فقط به دلیل مشکل از تصور دو septuagenarians یکی 6 اینچ بلندتر و (در یک حدس) 75 پوند سنگین تر از دیگر تربیع در بوکس تنه.

رئیس جمهور تهمت و سابق مایکل بلومبرگ شهردار. (تصویر عکس: اخبار یاهو; عکس: AP Cengiz یار/گتی ایماژ, گتی ایماژ)

عقب و جلو بین آنها را در توییتر و در تظاهرات و در اظهارات خود مبارزات و عملیاتی تماس به ذهن چیز دیگری است که هر کسی از نسل خود را از مغلوب ساختن پیشی جستن بومی و ملکه و یا مهر را تصویب خانه منهتن را فورا تشخیص: دو هوشمند-alecky بچه ها فریاد توهین در هر یک از دیگر از مربوطه خود را stoops.

اخیر ارز بود لگد توسط ریاست جمهوری در یک توییت در روز پنج شنبه صبح که بسته بندی شده به 280 شخصیت های دو تکرار مورد علاقه خود لقب برای فردا نیوز — “مینی” — به علاوه یک “کوچک” و نامطلوب نسبت به جب “کم انرژی” بوش.

او به دنبال آن است که با یک دوم دور از توهین در بلومبرگ به عنوان “5’4″ جمعی از مرده انرژی” تفاضل 4 اینچ از مسلما کوچک شهردار سابق ارتفاع به عنوان ذکر شده در ویکیپدیا.

بلومبرگ در پاسخ با یک صدای جیر جیر که ابداع بدیهی است که تحقیرآمیز, اگر, مبهم, لقب برای مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان “کارناوال پارس دلقک.” بیشتر تیز آن در خدمت به عنوان یک یادآوری است که تهمت بود هرگز پذیرفته منهتن نخبگان که “خنده را در شما … پشت سر خود را” — در حالی که بلومبرگ میلیاردر 50 برابر بیش از یکی از این چند نفر در جهان در یک موقعیت برای نگاه کردن به لحاظ اجتماعی و مالی از رئیس جمهور ایالات متحده است.

در یک تجمع چند ساعت بعد مهر طریقی دیگر zinger که به نظر می رسد شده اند ناشیانه ترجمه شده به زبان انگلیسی از یک زبان خارجی توهین-طنز روال: “دونالد که در آن من می آیند از ما اندازه گیری ارتفاع از گردن به بالا.”

و یا به عنوان آنها می گویند در schoolyards از برانکس به جزیره ادم ساده لوح “من لاستیک شما چسب.”

مغلوب ساختن پیشی جستن و البته با تجربه در این. خود را حاکم بر شیوه ای است که قسمت مساوی نوجوان مبالغه و کودکانه طعنه مشخص شده توسط شهرستان و دولت مجله به عنوان “متخاصم سبک در سیاست آمریکا” که نماد دیگری بود و عقیدتی بیمار مطلع قلدر از ملکه مورچه پناهگاه. به خوبی گذشته سن حدود 10 — زمانی که بسیاری از پسران متوجه وجود دارد بیشتر موثر ripostes نسبت به کسی که یک میگو “کمی” همچنان یکی از رفتن به توییتر برچسب اعمال یکسره به مخالفان و رقبای کوتاه (کیم جونگ سازمان ملل متحد, گزارش 5 فوت 7 در کفش آسانسور) میانگین (مارکو روبیو 5 فوت و 9) و قد (Adam Schiff, 5 فوت و 11 نیز یک triathlete). (تهمت آخرین گزارش پزشکی به ارتفاع خود را به عنوان 6 فوت 3 همان بیس بال ستاره الکس رودریگز و 2 اینچ بلندتر از سابق رئیس جمهور, باراک اوباما, به این عکس و این نشان می دهد.)

اگر آشکار آن است که لجام گسیخته بیان مغلوب ساختن پیشی جستن شخصیت بلومبرگ از آن است که شفاف یک استراتژی مبارزات انتخاباتی. در کسب و کار و دفتر خود را غالب حالت گفتمان متنوع در طول سال از جدی (دفاع از طرح خود را به مالیات بالا-کالری سودا) به کنایه امیز (ستایش جو بایدن در سال 2013 برای وادار کردن اوباما در حمایت از ازدواج همجنسگرایان: “من مطمئن هستم که رئیس جمهور شد ‘تحول’ و برای انجام آن به هر حال”). اما او در ابتلا به داشتن نمیفهمد که یکی از مطمئن ترین راه برای دریافت در مغلوب ساختن پیشی جستن است به مسخره کسب و کار خود را ضبط (همکار نیویورکی “می دانم که شما به ارث برده ثروت & حیف و میل آن با احمق معاملات و بی کفایتی”) و غرور خود را بیش از خود را به نظر می رسد. پس از مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا دروغ است که بلومبرگ خواسته بود برای ایستادن در یک جعبه به او نگاه بلندتر در آینده بحث دموکراتیک شهردار سخنگو پاسخ داد که مغلوب ساختن پیشی جستن “است پاتولوژیک دروغگو که در مورد همه چیز را مو جعلی خود را چاقی و اسپری قهوهای مایل به زرد.” پس از دادستان کل ویلیام Barr تکان دهنده پذیرش پنج شنبه که مغلوب ساختن پیشی جستن عادت به tweeting از او هر هوی و هوس بود و تداخل با بر توانایی اجرا به وزارت دادگستری حتی با ظاهر بی طرفی بلومبرگ توییتی snarkily که “اگر آن را هر گونه تسلی تهمت توييتها آن را غیر ممکن است برای او را به انجام کار خود را بیش از حد.”

به عنوان یک استراتژی به نظر می رسد محاسبه شده به درخواست تجدید نظر به طولانی سرکوب id دموکراتیک رای دهندگان سرخورده با نتایج حاصل از, در, میشل اوباما و عبارت مشهور, رفتن بالا زمانی که طرف دیگر می رود پایین. آنها هنوز هم نیش زده با حافظه جان کری با وقار سکوت در چهره ظالمانه “سریع قایق” حملات خود را در جنگ رکورد در سال 2004 مبارزات انتخاباتی است که می تواند در حال حاضر به عنوان یک نسخه بتا از جناح راست حمله ماشین که مغلوب ساختن پیشی جستن متحدان آورده اند به کمال است. مغلوب ساختن پیشی جستن خود را نشان داده مشتاق به پرتاب توهین در رقبا و حتی اعضای خانواده خود را بر اساس آنها به نظر می رسد هوش, سلامت, دین و هر چیز دیگری که او می تواند از فکر می کنم.

که برخی از دموکرات بلومبرگ در میان آنها به نظر می رسد تمایل به پاسخ در نوع خود است. به عنوان آنها استفاده می شود می گویند در schoolyards زمانی که هر دو مغلوب ساختن پیشی جستن و بلومبرگ در مدرسه بودند “مادر خود را می پوشد چکمه های ارتش.”

_____

بیشتر بخوانید از اخبار یاهو:

  • پوشش کامل سوالات متداول و بیشتر: 2020 انتخابات مرکز

  • وزارت خزانه داری ارسال اطلاعات در هانتر بایدن به گسترش ایران در مجلس سنا درخواست

  • جولیانی طوفان به اوکراین بررسی با هانتر بایدن مستند

  • به عنوان دموکراتیک مسابقه حرکت از New Hampshire, سیاه و لاتین رای دهندگان خواهد شد که خود می گویند — شاید یک تعیین

  • چرا مغز آسیب جدی گرفته شود?

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de