مغلوب ساختن پیشی جستن و بایدن پیشنهاد کاملا دیدگاه های مختلف با ملت در یک چهارراهوجودی انتخاب رو امریکا گذاشته شد لخت در روز سه شنبه به عنوان دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و جو بایدن مجموعه ای کاملا متضاد سند چشم انداز برای یک ملت, تکان هفت شب از اعتراض به خشونت پلیس و نژادی و بی عدالتی است.

رئیس جمهور در بازدید از این سنت جان پل دوم ملی حرم در واشنگتن پس از تهدید به استقرار نظامی آمریکا علیه مردم آمریکا و eviscerated توسط رهبران کلیسا برای استفاده از کتاب مقدس به عنوان یک سیاسی سرپا نگه داشتن.

بایدن معاون سابق رئیس جمهور و presumptive دموکراتیک نامزد برای ریاست جمهوری در ماه نوامبر تحویل داده حزن انگیز سخنرانی در فیلادلفیا شهرداری پیشنهاد ما این است که در یکی از مهم ترین تقاطع در تاریخ آن است.

یک هفته از تظاهرات باعث شد با کشتن جورج فلوید یک آمریکایی آفریقایی تبار که فوت کرد زمانی که یک سفید مینیاپولیس افسر پلیس فشرده زانو خود را به گردن خود برای چند دقیقه حتی پس از فلوید متوقف شد و التماس کرد: “من نمی توانم نفس بکشم.”

این واژه هنوز هم “انعکاس در سراسر این کشور” بایدن گفت: در بسیاری از مشخصات بالا ظاهر عمومی از این بیماری همه گیر کوروناویروس او را مجبور به کمپین از خانه.
Joe Biden speaks about the unrest across the country from Philadelphia City Hall on Tuesday.

“آنها صحبت می کنند به یک کشور که در آن بیش از حد اغلب فقط به رنگ پوست شما قرار می دهد زندگی خود را در خطر” او گفت:.

“آنها صحبت می کنند به یک کشور که در آن بیش از 100 ، 000 مردم از دست داده اند و زندگی خود را به یک ویروس و 40 میلیون آمریکایی که در زمینه بیکاری – با یک تناسب تعداد این مرگ و میر و از دست دادن شغل متمرکز در سیاه و جوامع اقلیت.”

وی افزود: “این یک بیدارباش برای ملت ما. برای همه ما است.”

بایدن وعده داده شده پلیس اصلاحات برای مقابله با نژادپرستی نظاممند. او همچنین با زور و اجبار محکوم تهمت که دارای یک سابقه طولانی از کاشت نژادی را بدست آورد.

“ما می تواند بخشیده شود و اعتقاد داشتند که رئیس جمهور بیشتر علاقه مند به قدرت از اصل” او گفت:, و اضافه کرد که مغلوب ساختن پیشی جستن “است که بخشی از این مشکل و تسریع آن”.

او در مقایسه با رئیس جمهور به شدت نژادپرستانه مقامات از 1960s و اضافه کرد: “من به شما قول می دهم این است. من نمی ترافیک در ترس و تقسیم. من نمی فن شعله های آتش از نفرت. من به دنبال التیام نژادی زخم که به مدت طولانی گرفتار این کشور – و نه استفاده از آنها را به صورت سیاسی به دست آورید.”

بایدن انتقاد یک روز پس از تهمت و تهدید دولت و استانداران که او را از استقرار نظامی اگر آنها نمی تمبر از تظاهرات. اگر فرمانداران آیا استفاده از گارد ملی در تعداد کافی برای “تسلط بر خیابان های” رئیس جمهور هشدار داد نظامی را به “سرعت حل این مشکل برای آنها”.

دموکرات ها آن را به نام زبان یک “دیکتاتور” و “فاشیسم”.
Demonstrators stage a protest near the Saint John Paul II National Shrine, where President Donald Trump planned a visit on Tuesday.

به عنوان تهمت صحبت در باغ گل رز کاخ سفید در روز دوشنبه, ما, پارک پلیس و گارد ملی و نیروهای نظامی استفاده می شود teargas و فلش-موی چتری به تعقیب دور مسالمت آمیز معترضان و روزنامه نگاران خارج است. این طوری بود که رئیس جمهور می تواند راه رفتن از کاخ سفید به تاریخی سنت جان کلیسا که آسیب دیده بود توسط آتش و نقاشی های دیواری.

“رئیس جمهور برگزار شد تا یک کتاب مقدس می شود.” “من فقط آرزو او آن را باز کرد یک بار در چندی به جای brandishing آن است.”

ریاست جمهوری عکس op نیز خشم رهبران مذهبی. Mariann ادگار زمانی مشخص اسقف اسقف نشین اسقفی از واشنگتن با سی ان ان گفت: “من عصبانی هستم. رئيس جمهور نبود دعا هنگامی که او آمد به سنت جان و نه … او اذعان عذاب کشور ما در حال حاضر است.”

بیش از 5600 نفر در سراسر کشور بازداشت شده اند طی هفته گذشته برای جرائمی مانند سرقت مسدود کردن بزرگراه ها و شکستن حکومت نظامی با توجه به تعداد توسط آسوشیتد پرس قرار می دهد که مرگ و میر به عنوان حداقل نه.

دوشنبه شب شاهد صلح آمیز تظاهرات مربوط توسط خشونت در آتلانتا Nashville نیویورک و فیلادلفیا و دیگر شهرستانها. یک SUV فرار بیش از یک گروه از افسران در یک تظاهرات در بوفالو زخمی شدن سه نفر از جمله یک سرباز دولت که دچار یک پای شکسته و خرد لگن. منهتن گل سرسبد ال جی, فروشگاه بود در میان بسیاری از غارت.

این وضعیت در مینیاپولیس به نظر می رسد به ده-تشدید فلوید پس از برادر یک درخواست مهیجی برای صلح در جایی که او درگذشت. افسر سابق Derek چوین که قرار زانو خود را بر روی دستبند فلوید گردن با اتهام قتل است.

در واشنگتن ستاد مشترک رئیس Gen علامت Milley و دادستان کل, William بار راه می رفت خیابان های واشنگتن در حالی که هلیکوپتر نظامی پرواز سربار. در روز سه شنبه مغلوب ساختن پیشی جستن در توئیتر خود نوشت: “DC تا به حال هیچ مشکلی شب گذشته. بسیاری از بازداشت. کار بزرگ انجام توسط همه. قریب به اتفاق نیروی. سلطه. به همین ترتیب مینیاپولیس عالی بود (با تشکر از شما رئیس جمهور تهمت!).”
President Donald Trump walks from the White House through Lafayette Park to visit St John’s church in Washington on Monday.

او به بازیگران خود را به عنوان یک حزب جدا و “رئیس جمهور شما از نظم و قانون” پیش نمایش به احتمال زیاد انتخاباتی استراتژی برای به تصویر کشیدن بایدن به عنوان نرم افزاری در جرم و جنایت. در سال 1968 ریچارد نیکسون زد به عنوان قانون و نظم نامزد پس از شورش پس از ترور مارتین لوتر کینگ جونیور, ضرب و شتم هوبرت هامفری برای کاخ سفید است.

با استفاده از حروف تهمت ارسال شده یک عبارت محبوبیت توسط Nixon: “اکثریت خاموش!”

رئیس جمهور دریافت کرده است حمایت از متحدان جمهوری خواه. سناتور تام پنبه از آرکانزاس است: “هرج و مرج شورش و غارت نیاز برای پایان دادن به امشب. اگر اجرای قانون محلی ضعف است و نیاز به بازگشت به بالا بیایید ببینید که چگونه سختی این Antifa تروریست ها زمانی که آنها در مواجهه با لشکر 101 هوابرد. ما نیاز به تحمل صفر برای این تخریب است.”

در عمیق قطبی واشنگتن دموکرات هشدار داده اخلاقی رهبری خلاء. نانسی پلوسی خانه سخنران روز سه شنبه گفت: “ما امیدواریم که رئیس جمهور ایالات متحده خواهد دنبال رهبری بسیاری از دیگر روسای جمهور قبل از او را به عنوان یک شفا دهنده-in-chief, و نه یک fanner از شعله.”

ناآرامی بیش از فلوید مرگ را لرزاند یک کشور در حال حاضر در بحران بیش از coronavirus شیوع و اقتصادی shutdown است که چپ 105,000 کشته و بیش از 41 میلیون پرونده برای مزایای بیکاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>