ترامپ و بایدن جوستی در فلوریدا به دنبال رای در حاشیه هستند

LONGBOAT KEY, Fla. — As Linda Kanner hoisted groceries into her Volvo outside the Publix in this affluent Gulf Coast enclave last week, she unleashed a stream of invective toward President Trump to explain why she would “vote for Mickey Mouse” before an incumbent whose conduct she finds appalling.

یک بازنشسته جمهوری خواه غرب میانه مانند بسیاری از رای دهندگان در اینجا، خانم کانر به جای دوری از هر دو نامزد حزب بزرگ مانند او در سال ۲۰۱۶، از جوزف آر بایدن جونیور حمایت می کند، زیرا او را گزینه ای قابل لمس تر از هیلاری کلینتون می بیند.

در سراسر ایالت در میامی ، هر چند ، این لغزش آشکار آقای بایدن با اسپانیایی ها است که جلب بیشترین توجه و دموکرات ها wring دست خود را. مقامات جمهوريخواه، و خود آقای ترامپ، بارها نه تنها برای کوبائی-آمريکايی ها که بخش ماندگاری از ائتلاف خود بلکه برای هيسپانیک های غير کوبائی بوده اند، که يک گروه رای گيری رو به رشد و بالقوه محوری بوده اند، اضافه کاری کرده اند.

آقای بایدن به همان اندازه بعید است که برنده لانگ قایق کی، در شهرستان ساراسوتا خواب آلود و عمدتا سفید پوست، حتی با حمایت رای دهندگانی مانند خانم کانر شود، چرا که قرار است آقای ترامپ در شهرستان میامی-داد، قطب ضربان دار و متنوع دموکرات ها در سراسر ایالت پیروز شود. با این حال فلوریدا، و خود کاخ سفید، می تواند در توانایی دو نامزد برای محدود کردن زیان خود را در چنین مردم محلی ممنوع لولا.

در دورانی از قطبش، جایی که رای دهندگان نوسانی کمیاب هستند، انتخابات در فلوریدا با رانندگی مشارکت در میان وفاداران و در حال اجرا تا حاشیه در زمین های مطلوب در حالی که از دست دادن نزدیک تر در حوزه های خصمانه برنده می شود. در یک دولت به طور مساوی تقسیم شده است که نژادها اغلب با چند هزار رای تصمیم گیری — و یا ، یادگاری تر ، چند صد — بسیج تبدیل بیشتر موعظه به چند تصمیم گرفته نشده است.

گوئن گراهام، زن سابق کنگره که دهه ها در کمپین های پدرش، سناتور تبدیل شده به فرماندار باب گراهام، کار می کرد، می گوید: «راز فلوریدا در حال حاضر این است که این یک بازی حاشیه ای است.»

به همین دلیل است که دموکرات ها تا هفته گذشته توسط تصمیم دادگاه تجدید نظر فدرال نیش زده شد که تقریبا تضمین کرد که حداقل 774،000 felons سابق در این ایالت — که بسیاری از آنها لاغر دموکرات — قادر نخواهد بود به پس گرفتن حق رای خود را در سال جاری بدون پرداخت اولین بار تمام هزینه های دادگاه خود را. اما اين حزب در طول آخر هفته هنگامی که ميلياردر مايکل آر بلومبرگ تحت فشار برای خوب کردن وعده های خود، عهد کرد ۱۰۰ ميليون دلار در فلوريدا خرج کند تا به آقای بايدن در پیروزی در آنجا کمک کند، خبرهای خوبی دريافت کرد.

جونیور روز یکشنبه سنت جوزف را در کلیسای کاتولیک رومی برندی واین در ویلمینگتون دل ترک کرد. اعتبار… Amr Alfiky/The New York Times

چهار سال پس از آقای ترامپ برنده فلوریدا با کمتر از یک درصد نقطه، نظرسنجی ها نشان می دهد که دولت است، درست به شکل، نشستن بر روی لبه چاقو – و بلندی دوباره به عنوان یک نقطه اوج بالقوه است. آقای بايدن روز سه شنبه از زمان ادعای نامزدی در بهار گذشته، اولين سفر خود را به اين ايالت انجام خواهد داد. آقای ترامپ چند دیدار از این ایالت از جمله هفته گذشته انجام داده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>