مغلوب ساختن پیشی جستن هدف بارب در ریگان بنیاد در جمع آوری کمک های مالی سکه kerfuffle

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن معروف سقوط کرد با خانواده بوش و به طور مرتب ادعا می شود بزرگترین حزب جمهوری خواه رئیس جمهور پس از اولین آبراهام لینکلن. او تا حد زیادی اجتناب حمله به یکی دیگر مدعی است که به عنوان رونالد ریگان. تا به حال است.

روز یکشنبه پس از ریاست جمهوری رونالد ریگان بنیاد خواسته تهمت و حزب جمهوری خواه برای جلوگیری از جمع آوری کمک کردن رئیس جمهور 40 نام 45 اخراج مشخصه والیبال در بازگشت.

“بنابراین واشنگتن پست در حال اجرا است ریگان بنیاد” مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی در بعد از ظهر یکشنبه پیوند ریگان به یک فانی, رسانه های دشمن در مدت کوتاهی پس از sallying از نیوجرسی باشگاه گلف به پرتاب قرمز کمپین کلاه به گروه هواداران.

در انجام این کار رئیس جمهور را بازتوییت کرد لری Sabato, مدیر مرکز سیاست در دانشگاه ویرجینیا که اشاره کرد که “فردریک J Ryan Jr که ریاست ریگان مدیره بنیاد نیز ناشر و مدیر اجرایی واشنگتن پست”.

Sabato افزود: “هممم…”

منبع نزاع بود یک پست در ستون منتشر شده در شنبه. آن گفت: ریگان بنیاد “درخواست کرده است که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و کمیته ملی حزب جمهوری خواه (RNC) ترک کمپین جمع آوری پول با استفاده از رونالد ریگان نام و شباهت.”

شکایت نگران یک ایمیل فرستاده شده در 19 جولای. از “دونالد J مغلوب ساختن پیشی جستن” و با عنوان “رونالد ریگان و ارادتمند شما” از آن ارائه شده برای کمک های مالی از $45 یا بیشتر یک “نسخه محدود” مجموعه ای از دو “یاد” طلا رنگی سکه یک نشان ریگان یکی از مغلوب ساختن پیشی جستن.

“سکه” ارسال گزارش “نصب شدند با یک سال 1987 عکس از ریگان و تهمت تکان دادن دست در کاخ سفید دریافت خط – نوع زودگذر تماس است که رئیس جمهور باید با هزاران نفر از مردم در سال است.”

ارسال ایمیل به یک لیست است که شامل خبرنگاران اما آن همچنین گفت: “این پیشنهاد نه برای عموم در دسترس پس لطفا نه به اشتراک گذاری این ایمیل با هر کسی.”

این RNC موافقت کرده بود برای جلوگیری از این پست گفت: هر چند از آن اشاره کرد که در روز شنبه سکه های باقی مانده در دسترس است. پست همچنین اشاره کرد اتصال آن به رایان Jr که در آن گفت: کاهش یافته است به نظر.

ریگان ساخته شده است که جیمی کارتر یک اصطلاح رئیس جمهور مدرن جمهوریخواه قهرمان. مغلوب ساختن پیشی جستن خیره در یک دوره رئیس جمهور خود را کمتر.

مانند بسیاری از سیاستمداران جمهوری خواه او به دنبال کراوات خود را به ریگان. در ماه جولای سال 2019 به عنوان مثال مغلوب ساختن پیشی جستن به اشتراک گذاشته یک صدای جیر جیر که شامل جعلی ریگان نقل قول جا به جا و بیش همان تصویر مورد استفاده در جمع آوری کمک ایمیل.

“زندگی من” جعلی نقل قول خواندن “و من هرگز می دانم که چگونه به آن را توضیح دهید وقتی که من ملاقات کرد که جوان مرد من احساس می کردم که یکی دست دادن با رئیس جمهور است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ حاوی یک کلمه از خود: “زیبا است.”

روابط بین Reagans و Trumps شده اند یکنواخت صمیمی. در آوریل 2019 سابق رئیس جمهور دختر پتی دیویس نوشت: یک ستون برای پست با عنوان “عزیز خواهان: توقف استفاده از پدرم و رونالد ریگان برای توجیه سکوت خود را در مغلوب ساختن پیشی جستن.”

“در این لحظه در آمریکا تاریخ” او نوشت: “زمانی که دموکراسی که پدر من متعهد خود و قانون اساسی که او سوگند یاد به رعایت … در حال تخریب و سون در دور توسط یک sneering هتاک که ترافیک در قلدری و نادرستی شما خاموش ماندن.

“شما خاموش ماندن زمانی که رئیس جمهور تهمت صحبت از مهاجران به عنوان اگر آنها زباله ریپ کودکان از آغوش پدر و مادر خود قرار می دهد و آنها را در قفس… می ماند سکوت زمانی که این رئیس جمهور fawned بیش از کیم جونگ سازمان ملل متحد و در زمان ولادیمیر پوتین کلمه … و در حال حاضر شما نمی کنند زمانی که مغلوب ساختن پیشی جستن [نشان می دهد] او اهانت مطلق” برای کنگره است.

در یکشنبه, صدای جیر جیر, تهمت همچنین نشان داد تحقیر برای یک عضو از استقرار جمهوری خواه سابق مجلس پل رایان ،

“RINO پل رایان در هیئت مدیره از روباه است که وحشتناک” به رئیس جمهور نوشت: استفاده از مخفف “خواه به نام تنها”.

“ما برنده خواهد شد به هر حال حتی با ساختگی فاکس نیوز سرکوب سنجی (که شده است به طور جدی اشتباه برای مدت پنج سال)!”

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین فشرده فاکس نیوز با پست به عنوان بخشی از “Lamestream رسانه”.

صد روز از انتخابات اصلی ترین نظرسنجی از جمله از فاکس نیوز, رئیس جمهور قرار می دهد پشت جو بایدن در سراسر کشور و در میدان نبرد متحده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de