مغلوب ساختن پیشی جستن دستیاران تضعیف Fauci به عنوان او صحبت می کند تا در ویروس نگرانی

رئیس جمهور تهمت مشاوران تضعیف ملت بیماری های عفونی, متخصص, Dr. Anthony S. Fauci, در طول تعطیلات آخر هفته به صورت ناشناس ارائه اطلاعات به رسانه های خبری در مورد اظهارات وی تا به حال ساخته شده در اوایل شیوع کروناویروس که آنها گفته شد نادرست است.

این حرکت برای درمان دکتر Fauci که رهبری موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی برای چندین دهه به عنوان اگر او بودند متخاصم سیاسی رقیب آمد و به عنوان او رشد کرده است به طور فزاینده ای آوازی در نگرانی های خود را در مورد ملی افزایش coronavirus موارد و همچنین عدم دسترسی به آقای ترامپ بیش از چند هفته گذشته. از آن شده است به همراه اندازه گیری بیشتر انتقاد از مقامات دولت از جمله رئیس جمهور.

و این آمد و تنها چند روز پس از کاخ سفید به نام مدرسه بازگشایی دستورالعمل های منتشر شده توسط مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری بیش از حد محدود کننده بخشی از یک الگوی دولت در تلاش برای به حاشیه توصیه هایی است که می تواند سرعت بازگشایی اقتصاد است که آقای ترامپ انداز به عنوان حیاتی به خود آور دوباره انتخابات تلاش کنند.

دستیاران آقای ترامپ برای اولین بار منتشر شد, واشنگتن پست, آنچه در این مقاله به نام “فهرستی طولانی” از سخنان دکتر Fauci ساخته شده بود در مورد این ویروس زمانی که آن را در مراحل اولیه آن. که در لیست برجسته چند دیدگاه از دکتر Fauci که کاخ سفید و مشاوران و تا به حال بخش خصوصی در مورد شکایت برای ماه, از جمله یکی در ماه فوریه که او در آن به حداقل برسد شانس بدون علامت و گفت: مردم نیاز به ایجاد تغییرات بزرگ در زندگی خود را.

یک مقام رسمی گفت: نوشته است که چند تن از دیگر مقامات نگران بودند در مورد چگونه اغلب دکتر Fauci شده بود اشتباه است.

آخرین به روز رسانی: 2020 انتخابات

به روز شده

  • مغلوب ساختن پیشی جستن چهره سخت چشم انداز به عنوان coronavirus موارد همچنان به افزایش است.
  • حزب جمهوری خواه به مقامات هنوز برنامه خود را برای حضور در کنوانسیون در فلوریدا یک کانون virus.
  • آلاباما در سنای رواناب نشان می دهد مغلوب ساختن پیشی جستن شکل دهی مجدد از حزب جمهوری خواه سیاست است.

برای مثال مقامات کاخ سفید با اشاره به بیانیه توسط دکتر Fauci در یک Feb. 29 مصاحبه که “در این لحظه وجود دارد بدون نیاز به تغییر هر چیزی که شما در حال انجام در یک روز به صورت روز.” اما آنها حذف یک هشدار او تحویل داده و پس از راست.

“در حال حاضر خطر است هنوز هم کم است اما این تغییر می تواند او گفت:” در این مصاحبه انجام شده توسط NBC News. “هنگامی که شما شروع به دیدن جامعه گسترش این می تواند تغییر کند و شما را مجبور به تبدیل شدن به خیلی بیشتر متمایل به انجام کارهایی است که شما را محافظت از گسترش است.”

در همان مصاحبه با دکتر Fauci همچنین هشدار داد که coronavirus می تواند تبدیل به “عمده شیوع.”

لیست اظهارات گذاشته در سبک یک کمپین مخالفت پژوهش سند بعدها منتشر شد به چند رسانه های خبری. این یک حرکت فوق العاده برای کاخ سفید برای ارائه به سازمان های خبری با چنین یک سند در مورد سلامت رسمی که با این نسخهها کار برای دولت و حفظ سطح بالایی از اعتماد عمومی است.

دکتر Fauci کاهش یافته است به نظر. یک مقام کاخ سفید صحبت کرد که به شرط ناشناس ماندن اصرار داشت که دولت بود و نه تلاش برای بی اعتبار کردن دکتر Fauci که در آن اذعان کرد این است که یک متخصص بلکه یادآوری عمومی خود را ضبط و آن را باید با گوش دادن به طیف وسیعی از پزشکان.

یک نظرسنجی انجام شده برای نیویورک تایمز توسط سینا کالج ماه گذشته نشان داد که 67 درصد از آمریکایی ها مورد اعتماد دکتر Fauci هنگامی که آن را به ویروس; تنها 26 درصد مورد اعتماد رئیس جمهور است.

با ایالات متحده پیشرو در جهان توسط یک حاشیه بزرگ در هر دو مورد و مرگ و میر دکتر Fauci رشد کرده بیشتر به تازگی در مصاحبه با نگرانی های خود را در مورد این ویروس حتی به عنوان آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در تلاش است تا با فشار به صورت متحده برای بازگشایی سریعتر و تهدید کرده است که خودداری فدرال پول از مدارس اگر آنها نمی بازگشایی در پاییز.

در یک مصاحبه در یک پادکست با FiveThirtyEight.com هفته گذشته دکتر Fauci گفت که چند متحده تا به حال این ویروس را تحت کنترل اما که “به عنوان یک کشور هنگامی که شما مقایسه ما را به کشورهای دیگر فکر نمی کنم شما می توانید می گویند که ما در حال انجام بزرگ. منظورم این است که ما درست نیست.”

در مقابل آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در تلاش است تا بازی کردن تهدید تقریبا بدون وقفه در حالی که ادعاهای دروغین در مورد چگونه به سرعت و به طور موثر خود دولت به آن پاسخ دادند.

مقامات کاخ سفید نمی خواهد صحبت می کنند برای ضبط. اما یک مقام ارشد دولت گفت: در این سند ارائه شده در این پست در نظر گرفته شده بود را به عقب براند در هر باور است که دولت غفلت بود اگر آن را همیشه پایبند به دکتر Fauci کلمات. این مقام استدلال کرد که افرادی که دوست نداشتند آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در خارج از دولت داده بود و آستین ، ارزش به دکتر Fauci صدای.

و در یک خانه که در آن تقریبا همه چیز تحت درمان در نظر چگونه آن را مربوط به آقای ترامپ, کارکنان, ناکامی های دکتر Fauci را بالا اجرا برای ماه می باشد.

هفته گذشته آقای ترامپ گفت: فاکس نیوز که دکتر Fauci شده بود غلط در مورد بسیاری از جنبه های این بیماری همه گیر. دکتر Fauci “است اما او ساخته شده بسیاری از اشتباهات” رئیس جمهور گفت:.

با وجود ادعای اولیه در مبارزه با این ویروس این است که آنها لذت می برد هر یک از دیگر شرکت آقای ترامپ شده است بی اعتنا از دکتر Fauci در خصوصی به گفته مقامات کاخ سفید گرفتن توجه داشته باشید از مقدار زمان صرف کرده و در تلویزیون و از زمانی که دکتر در تضاد او در جلسات مطبوعاتی. آقای ترامپ شروع به رشد نا امید با دکتر Fauci زمانی که او ابراز نگرانی در مورد اثر استفاده از هیدروکسی کلروکین یک مالاریا دارو برای درمان افرادی که تا به حال coronavirus. آقای مغلوب ساختن پیشی جستن است ادامه داد: برای تبلیغ در حمایت از این دارو حتی پس از غذا و دارو انصراف اضطراری مجوز اجازه می دهد آن را برای استفاده در coronavirus موارد است.

رئیس جمهور مشاوران تکرار شده و گاهی تکثير آقای مغلوب ساختن پیشی جستن ناکامی.

“دکتر Fauci نیست 100 درصد درست و او نیز لزوما — و او اذعان می کند که — باید تمام منافع ملی در ذهن” Adm. برت P. Giroir دستیار بهداشت و خدمات انسانی, منشی, در مصاحبه ای گفت: پخش یکشنبه در ان بی سی در برنامه “دیدار با مطبوعات است.” “او به نظر می رسد در آن از بسیار باریک بهداشت عمومی از نقطه نظر.”

پم Belluck و نوح Weiland کمک گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im