مغلوب ساختن پیشی جستن مشاور عمومی گفت “هیچ چیز به نگرانی در مورد’ در حالی که بخش خصوصی پیش بینی coronavirus روز قیامت


کاخ سفید مشاور پیتر ناوارو گفت: عمومی وجود دارد ‘هیچ چیز به نگرانی در مورد’ در حالی که بخش خصوصی پیش بینی coronavirus روز قیامت در یادداشت

  • پیتر ناوارو رئيس جمهور تهمت را بالای کاخ سفید مشاور در مسائل تجاری
  • ناوارو نوشت: یادداشت ها در ژانویه و فوریه هشدار ممکن است همه گیر
  • یادداشت اولین شناخته شده به عنوان مثال از مقامات آمریکایی آگاه از coronavirus
  • ناوارو با بیان زنگ در چشم انداز ویروس آلوده کردن میلیون ها نفر از آمریکایی ها
  • اما در مکان های عمومی, ناوارو اصرار داشت که وجود دارد ‘هیچ چیز به نگرانی در مورد’
  • او به چند مصاحبه های رسانه ای که در آن او اشاره نمی کند او هشدار دادند
  • اطلاعات بیشتر در مورد چگونه برای کمک به مردم نهفته COVID

یک مقام کاخ سفید به بخش خصوصی هشدار داد که یک بیماری همه گیر می تواند هزینه صدها نفر از هزاران نفر از آمریکا زندگی می کند و پاک کردن تریلیون دلار از اقتصاد در حالی که در همان زمان گفتن این که آن را به حال هیچ چیز به نگرانی در مورد.

پیتر ناوارو که رئيس جمهور تهمت ترین مشاور ارشد در مسائل مربوط به تجارت نوشت: دو یادداشت در اواخر ماه ژانویه و در اواخر مارس به کاخ سفید همکاران ابراز alarm بیش از چشم انداز یک بیماری همه گیر.

در اولین یادداشت که تاریخ ژانویه 29 و خطاب به شورای عالی امنیت ملی ناوارو خواست تهمت به دولت تحمیل ‘فوری سفر بان کی مون در چین’ با توجه به Axios.

در آن زمان گزارش ها از چین حاکی است که مقامات شد و تلاش برای مهار شیوع کروناویروس در ووهان.

Peter Navarro, President Trump's top trade adviser, appeared on CNBC on January 29, the same day he wrote a memo demanding an immediate travel ban from China due to the coronavirus outbreak

پیتر ناوارو رئیس جمهور تهمت را بالا تجارت مشاور, به نظر می رسد در CNBC در ژانویه 29, همان روز او نوشت یادداشتی خواستار فوری سفر بان کی مون از چین به علت شیوع کروناویروس

ژانویه یادداشت علائم اولین شناخته بالا-هشدار به گردش در بال غربی به عنوان مقامات برنامه ریزی شده خود را برای اولین بار مراحل اساسی برای مقابله با این بیماری است که در حال حاضر spiraled خارج از کنترل در چین است.

دومین یادداشت به تاریخ فوریه 23, بسیار وخیم بود. آن هشدار داد که تا 2 میلیون آمریکایی می میرند و هزاران میلیارد دلار از دست خواهد داد. از آنجا که از virus.

این یادداشت هشدار داد که “احتمال افزایش مقاصدشان COVID-19 همه گیر” است که تا به حال بالقوه برای آلوده کردن به عنوان بسیاری از 100 میلیون آمریکایی و می تواند کشتن ‘به عنوان بسیاری از 1-2 میلیون روح.’

“این یک زمان است برای پنی-جوانه یا اسب تجارت در تپه’ ناوارو نوشت.

ناوارو از دولت خواست به ارائه کمک های مالی به منظور به حداقل رساندن اقتصادی و اجتماعی اختلال.’

‘هر عضو از [coronavirus] نیروی کار است که می خواهد به محتاط در مورد اختصاص بودجه برای یک بحران است که می تواند تحمیل تریلیون دلار خسارت اقتصادی و جان میلیون ها نفر آمده است به اشتباه دولت,’ ناوارو نوشت.

یادداشت منتشر شد توسط شورای امنیت ملی به سازمان های مختلف در دولت است که برای انتقاد از آن آهسته پاسخ به بحران است.

Navarro wrote two memos warning of a possible pandemic, but President Trump (seen far left) said this week that he had not read them as of Tuesday

ناوارو نوشت: دو یادداشت هشدار دهنده همه گیر ممکن است اما رئیس جمهور تهمت (سمت چپ دیده می شود) این هفته گفت که او نمی به عنوان خوانده شده آنها را به عنوان از شنبه

آن را به عنوان شواهدی وجود دارد که مقامات بالا در دولت در نظر گرفته شده بود احتمال وقوع تبدیل به چیزی به مراتب جدی تر از تهمت بود تصدیق عموم در آن زمان است.

‘عدم حفاظت از سیستم ایمنی و یا یک موجود درمان یا واکسن را آمریکایی ها بی دفاع در مورد تمام عیار شیوع کروناویروس در خاک آمریکا,’ ناوارو نوشت.

‘این عدم حفاظت در افزایش خطر ابتلا به کروناویروس در حال تحول به یک تمام عیار همه گیر خصوصی زندگی میلیون ها نفر از آمریکایی ها است.’

اما در حالی که ناوارو قابل توجه بود فوری تن در خصوصی در آن کسب و کار به عنوان معمول است.

در همان روز او نوشت: اولین یادداشت ناوارو به نظر می رسد در مالی, اخبار کانال CNBC به مشتری جلب مغلوب ساختن پیشی جستن امضای USMCA به توافقنامه تجارت آزاد به توافق آمریکا و کانادا و مکزیک است.

در حین پخش ناوارو پرسیده شد که آیا شیوع کروناویروس در چین را تهدید به جبران برخی از دستاوردهای اقتصادی دولت.

‘ما باید واقعا قوی رهبری با (بهداشت و خدمات انسانی) منشی (Alex) آذر و CDC,’ ناوارو گفت CNBC.

“ما در حال کار بسیار با دقت و پشتکار در این, پس, بیایید ببینید که چگونه این گستراند.

‘این است که من لین فی نفسه بنابراین من قصد دارم به دیگران اجازه دهید می آیند در CNBC و اطلاع رسانی آن است.’

دو روز پس از اولین یادداشت منتشر شد که کاخ سفید تحمیل محدودیت های مسافرتی از سرزمین اصلی چین در ژانویه 31, اما نه یک ممنوعیت آشکار به عنوان ناوارو پیشنهاد شده است.

وقتی پرسیده شد که در مورد CNBC ظاهر ناوارو با سی ان ان گفت: “یک سوال در مورد کشاورزی خرید تعهدات است که به وضوح نه من خط.’

رییس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او آگاه از ناوارو را یادداشت و در زمان.

به روز سه شنبه گفت او هنوز هم تا به حال به عنوان خوانده شده یادداشت ها.

او نوشت: یک یادداشت و حق با او بود و من دیده می شود نیست این یادداشت” رئیس جمهور گفت:.

‘من آن را ببینید, بعد, بعد از این. اما این مهم نیست که آیا من دیدم یا نه چون من در عمل خود من است.

“من حدس می زنم من همان غرایز به عنوان پیتر.’

یک روز پس از ناوارو منتشر دوم خود را یادداشت در فوریه 23, او به خبرنگاران گفت: که ” هیچ چیز به نگرانی در مورد مردم آمریکا تحت مغلوب ساختن پیشی جستن رهبری است.

‘از روزی که رئیس جمهور تهمت کشیده پایین پرواز از چین به آمریکا او شده است به طور فعال و پیشرو در این وضعیت از نظر این بحران با نیروی کار. هیچ چیز به نگرانی در مورد مردم آمریکا’ ناوارو گفت.

‘این کشور انجام می شود یک کار زیبا رئیس جمهور تحت رهبری [sic] از نظر مدیریت این وضعیت است.

‘او کار روزانه با task force و ما در حال گام برداشتن به پیش بینی – آنچه من می خواهم به می گویند — که در آن جن جاوا بود.

‘ما در حال اسکیت وجود دارد در دفاع از مردم آمریکا و اقتصاد آمریکا است.

‘بنابراین شما می توانید مطمئن شوید که شما که در دست بزرگ با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت است.’

وقتی پرسیده شد که در مورد این “هیچ چیز به نگرانی در مورد’ نظرات ناوارو با سی ان ان گفت: ‘”هیچ چیز به نگرانی در مورد” نشان می دهد مردم آمریکا باید اعتماد به نفس در رهبری قوی از رئیس جمهور تهمت دست زدن به بحران جدی بودن بحران خود را.

‘به نشان می دهد در غیر این صورت به سادگی فساد و اخبار است.

در فوریه 23, ناوارو به نظر می رسد در فاکس نیوز’ صبح روز یکشنبه آتی برنامه میزبانی شده توسط Maria Bartiromo.

ناوارو گفت که ما اقتصاد شد ‘به ویژه آسیب پذیر به آنچه اتفاق می افتد در چین’ به عنوان آن مربوط به شیوع کروناویروس.

‘با توجه به اثرات اقتصادی ماریا من فکر می کنم آنچه که ما آموخته اند که با رئیس جمهور تهمت را سخت ایستاده در چین است که اقتصاد آمریکا بسیار قوی و به ویژه آسیب پذیر به آنچه اتفاق می افتد در چین,” او گفت:.

“بنابراین ما در حال رفتن به رفتن در مورد کسب و کار ما و سعی کنید به آنچه ما نیاز داریم در مغلوب ساختن پیشی جستن ،

ناوارو نیز گفت: رادیو میزبان هیو هویت که شیوع کروناویروس شد به احتمال زیاد مادی آسیب های این اقتصاد است.’

“من فکر می کنم اگر ما آموخته است که هر چیزی در این مذاکرات تجاری با چین این است که اقتصاد ما می تواند بسیار قوی در حضور تعرفه ها و کاهش واردات از چین,’ ناوارو گفت.

بنابراین این واقعیت است که چین در تلاش است به احتمال زیاد به مادی آسیب های این اقتصاد است.’

وقتی پرسید که توسط سی ان ان در مورد نظرات خود را کم اهمیت جلوه دادن پتانسیل اقتصادی از شیوع کروناویروس گفت: “من به صراحت پرسید که آیا رکود در اقتصاد چین خواهد آسیبی به اقتصاد ایالات متحده و به وضوح پاسخ داد “هیچ” از آنجا که ما اقتصاد نیست و به شدت وابسته به چین است.

“من نمی پرسید که یا به صراحت یا به طور ضمنی در مورد تاثیر بالقوه یک بیماری همه گیر در اقتصاد ایالات متحده و هر گونه پیشنهاد توسط سی ان ان که من نظرات مربوط به هر نحوی که ممکن است بررسی آثار اقتصادی همه گیر ممکن است گمراه کننده و غیر مسئولانه است.’

در سال 2006 ناوارو هشدار یک بیماری همه گیر در چین نشات گرفته و در کتاب خود آمدن چین جنگ.

‘چین در جهان تبدیل شده است نخست زمین پرورش برای جدید و عجیب و غریب سویه های آنفولانزا و ویروس های دیگر, از جمله هر دو کشنده ویروس سارس و آنفولانزای مرغی’ ناوارو نوشت.

‘دلیل اصلی به عنوان قبلی گزیده ای نشان می دهد این است که بسیاری از حیوانات مزرعه زندگی می کنند در چنین نزدیکی به انسان و سایر گونه ها است.’

برخی از تئوری های توطئه گردش در راست ترین محافل در ایالات متحده ادعا می کنند که دولت چین ایجاد شده coronavirus در آزمایشگاه هر چند کارشناسان می گویند هیچ مدرکی از این.

در طول یک ماه فوریه 10 ظاهر در فاکس نیوز, ناوارو گفت: ‘این سوال که چگونه این آغاز در نهایت پاسخ داده شود.

“من فکر نمی کنم در حال حاضر این است که لزوما زمان برای انجام این کار است چون آنچه ما باید انجام دهید این است که مبارزه با بحران ،

اما چین باید پاسخگو چگونه است که آغاز شده است.

‘چهارده سال پیش در یک کتاب به نام آینده چین جنگ که من نوشت: من در واقع پیش بینی یک بیماری همه گیر از یک ویروس از چین دقیقا به دلیل راه آنها را اجرا کنید و کشور خود را از نظر دامداری و شیوه های.

‘بنابراین آیا آن خفاش ها و یا دیگر چیزهایی که من واقعا مطمئن نیستم که در این نقطه, اما من بسیار شگفت زده شد که تهران نیست که جواب این سوال.’

کارشناسان نه قطعی اعلام کرد که آنها بر این باورند که coronavirus را از آمد.

آن را اعتقاد بر این است که توسط برخی به سرچشمه گرفته و در یک بازار مواد غذایی در ووهان بود که به طور غیر قانونی به فروش حیات وحش است.

کارشناسان بهداشت و فکر می کنم این ممکن است سرچشمه گرفته و در خفاش ها و سپس به انسان احتمالا از طریق یکی دیگر از گونه های.

وقتی پرسید که توسط سی ان ان به توضیح نظرات خود را در مورد چین برگزار می شود پاسخگو,’ ناوارو روشن است که ریشه این ویروس هنوز هم که هنوز ناشناخته است.

‘هنگامی که از من خواسته شد که آیا چین به ویروس “آغاز شده و در یک آزمایشگاه تحقیقاتی” پاسخ من به سادگی این بود که سوال از منشاء این ویروس در نهایت باید جواب داد: “ناوارو گفت.

‘هیچ دیگر وجود دارد ممکن است پاسخ به این سوال تا زمانی که ما می دانیم ریشه این ویروس.’

آیا ایالات متحده می دانید در مورد کوروناویروس در ماه نوامبر ؟ چگونه یک بحران آشکار شد

نوامبر 17, 2019: تاریخ چین در حال حاضر می گوید آن را ترسیم اولین coronavirus عفونت در هوبئی استان است. داده ها در حال حاضر نشان می دهد که وجود دارد تا به پنج مورد جدید در هر روز برای چند روز آینده. اگر اطلاعاتی ایالات متحده آگاه بود از جمله شیوع آن نشان می دهد یک منبع عالی و یا عمیق نفوذ دولت چین ارتباطات

اواخر نوامبر است.’ ABC اخبار و گزارش که مرکز ملی پزشکی هوش (NCMI) تولید گزارش جزئیات نگرانی در مورد سرایت این منطقه ووهان. این NCMI را انکار می کند مانند یک محصول/ارزیابی’ وجود ‘در نوامبر سال 2019’

نوامبر 28: شکرگزاری. ABC News می گوید: اطلاعاتی که وجود دارد این است که رمز و راز بیماری در داخل و اطراف ووهان در گردش در میان سازمان های ایالات متحده آمریکا توسط تعطیلات

دسامبر 1: اولین موردی که در حال حاضر شده است به این نتیجه رسیدند که اتفاق افتاده است و بدون قرار گرفتن در معرض مستقیم به ووهان, مرطوب, بازار ثبت شده است

‘دسامبر’: ABC اخبار گزارش می دهد که هشدارهای سرایت به اطراف ووهان در حال گردش به طور گسترده در ایالات متحده هوش دایره

17 دسامبر: برای اولین بار دو رقمی افزایش موارد در ووهان و منطقه

دسامبر 27: ژانگ Jixian, یک دکتر در هوبئی استانی بیمارستان یکپارچه چینی و طب غربی می گوید چین CDC معادل آن است که او معتقد است به راز بیماری ناشی از یک جدید – رمان – coronavirus

31 دسامبر: چین گزارش وجود موارد پنومونی با علت ناشناخته در ووهان به سازمان بهداشت جهانی گفت: آنها آغاز شده در دسامبر 12. موارد تایید شده در 266

ژانویه 1: مقامات چینی نزدیک به ووهان, مرطوب بازار در این باور است که حیوانات وحشی و فروش گوشت ممکن است منبع این ویروس تایید موارد 281

ژانویه 3: Alex آذر HHS وزیر و دیگر مقامات بهداشت اول هشدار درباره سرایت در چین است. رئيس جمهور در جلسه توجیهی روزانه است و به گزارش سی ان ان شامل یک هشدار در مورد شیوع بیماری در ووهان برای اولین بار; واشنگتن پست با این حال حاکی از آن بود که چند روز پس از این

ژانویه 5: سارس و MERS نیست منبع پنومونی عفونت چین می گوید:

ژانویه 7: رمان coronavirus گزارش شده است که جدا شده اند توسط مقامات چینی

9 ژانویه: اولین گزارش مرگ ناشی از این ویروس 61 ساله گفت: به معرض شده اند در بازار, مرطوب

11 ژانویه: که گفته شده توسط ملی چین کمیسیون بهداشت – معادل آن از CDC – که شیوع این بیماری در ارتباط است با ووهان مرطوب بازار

ژانویه 16: مقامات گزارش اولین عفونت خارج از چین, مردی که سفر به ووهان

ژانویه 20: Dr تونی Fauci اعلام NIH آغاز شده است کار بر روی یک ویروس

20 ژانویه: اولین مورد در خاک ایالات متحده آمریکا است که در گزارش واشنگتن 35 ساله شده بود که در ووهان

ژانویه 22: دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن آدرس coronavirus برای اولین بار زمانی که او در مصاحبه با CNBC Squawkbox در داووس. ‘وجود دارد نگرانی در مورد یک بیماری همه گیر در این نقطه است ؟’ او خواسته است با لنگر جو Kernen و پاسخ: “نه. نه در همه. و ما آن را کاملا تحت کنترل است. آن را یک فرد در آینده از چین و ما باید آن را تحت کنترل. این خواهد بود فقط خوب است.’

ژانویه 29: پیتر ناوارو می نویسد: “یادداشتی برای رئیس جمهور’ هشدار تا 5 میلیون مرده آمریکایی و یک $6 تریلیون آمار در اقتصاد از ویروس. در مارس 7 مغلوب ساختن پیشی جستن به او می گوید ” هرگز آن را بخوانید سپس در مارس 8 dodges که آیا او بود که در جریان آن گفت که او اصلا به یاد نمی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>