مغلوب ساختن پیشی جستن موافقت خود را با ارسال نیروهای نظامی از واشنگتن کاهش تنش با پنتاگون

واشنگتن — رئیس جمهور تهمت توافق روز پنج شنبه شروع به ارسال صفحه اصلی 82nd Airborne Division نیروهای او دستور داده بود به واشنگتن به طور موقت کاهش ستیز ” با پنتاگون بیش از نقش نیروهای مسلح در سرکوب تظاهرات که باید شکسته در سراسر کشور.

هیچ کدام از فعال وظیفه نیروهای همیشه در واقع مستقر در واشنگتن به جای مانده در حالت آماده باش خارج از شهر در حالی که سرباز گارد ملی در زمان و موقعیت در نزدیکی کاخ سفید و در جای دیگر در اطراف شهر. اما آنها گرفتار شد تا در رویارویی سوراخ سوراخ شدن یک فرمانده ارشد قصد نشان دادن قدرت در برابر تظاهرات خیابانی در مقابل یک نظامی فرماندهی مقاوم در برابر کشیده به اجرای قانون و یا انتخابات سال سیاست است.

وزیر دفاع Mark T. Esper در ابتدا تلاش برای ارسال یک بخش کوچک از 1600 فعال-سربازان وظیفه در چهارشنبه تنها به آقای ترامپ سفارش او را به عقب البته در طول عصبانی نشست. رئیس جمهور در نهایت acquiesced در روز پنج شنبه به طور رسمی دولت که خواسته بود به نام بحث داخلی مذاکرات اما به نظر نمی رسد این دو نفر به طور مستقیم صحبت کرد.

آقای Esper دستور داد 700 سربازان هوابرد به سر به عقب به فورت براگ, N. C., توسط شب و پنتاگون گفت: باقی مانده 900 سربازان از این بخش به عنوان به خوبی به عنوان یک پلیس نظامی واحد از فورت درام, n. y. می تواند شروع برداشت کردند. بیش از 2000 گارد ملی نیروهای باقی می ماند در واشنگتن یک عدد را برای صعود به 4500.

معترضان بازگشت به کاخ سفید روز پنج شنبه برای پیدا کردن که گارد ملی واحد است که تا به حال ایجاد یک محیط بلوک های دور تا به حال به عقب کشیده اجازه می دهد که جمعیت تمام راه را به لبه شمالی میدان لافایت یک بار دیگر حداقل در طول روز روشن است. اما دولت غنی مربع اضافه کردن بتن موانع پشت زنجیره ای پیوند حصار نصب شده پیش از آن در هفته و گسترش نرده ها دورتر در اطراف کاخ سفید است.

آنچه به نظر می رسد در روز پنج شنبه به آرامش نسبی بین کاخ سفید و پنتاگون معنی نیست که جنگ شد. در حالی که آقای تهمت مشاوران توصیه او را به آتش آقای Esper رئیس جمهور صرف مقدار از روز به بخش خصوصی نرده در مورد وزیر دفاع که همراه با ژنرال Mark A. Milley رئیس ستاد مشترک ارتش مخالفت با رئیس جمهور تمایل به ارسال منظم نیروهای خود را به این کشور شهرستانها.

آقای ترامپ شده است بی اعتنا از آقای Esper به عنوان ضعیف با توجه به افرادی که شنیده ام رئیس جمهور صحبت در مورد این موضوع اما او گفت: مشاوران که او را درک هشدارهای خود را که او را بیشتر در معرض خطر انتقاد از مقامات نظامی اگر او بودند به اخراج وزیر دفاع سوخت افزایش شورش در میان افسران بازنشسته در ضخامت مجدد انتخابات.

اعتباری…Carlos Barria/ایسنا

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن است و بارها و بارها به تصویر کشیده شده خود را به عنوان یک حامی قوی از ارتش در مقابل رئیس جمهور باراک اوباما و افتخار از مالیات دهندگان دلار به او سرمایه گذاری کرده در نیروهای مسلح. اما تهدید خود را به استناد قیام عمل 1807 به ارسال فعال وظیفه نیروهای خود را به خیابان ها تحت فشار قرار دادند و برخی از افسران ارشد به آستانه.

“این یک لحظه بحرانی برای تصمیم گیری که آیا وزارت دفاع در حال رفتن به باید مستقل از سیاست های لحظه ای و تمرکز اصلی آن نقش دفاع از امنیت ملی و یا این که آیا آن را به سادگی رفتن به تبدیل شدن به یک بازوی سیاسی از رئیس جمهور” گفت: سابق وزیر دفاع لئون پانتا که خدمت زیر نظر آقای اوباما ،

آخرین به روز رسانی: جورج فلوید تظاهرات

10m پیش
زیادی اعتراض در دیترویت مسالمت آمیز به پایان می رسد.
1ساعت پیش
در واشنگتن اعتراض بارندگی و غرش رعد.
1ساعت پیش
10 معترضان بازداشت شده در منهتن برای نقض مقررات منع رفت و آمد.

به طور کلی Milley این کشور بالاترین افسر نظامی بود که منصوب به او زمان نقش آقای مغلوب ساختن پیشی جستن است قاطعانه مخالف استناد به قیام عمل می کنند با این استدلال که militarizing فدرال در واکنش به درگیری های غیر ضروری بود و می زند نظامی در سال به آمده است.

روز چهارشنبه آقای Esper پیوست General Milley در حذف مخالفان به استناد قانون و اعلام آن publicly. اما پس از آن هر دو در حال حاضر با وضعیتی وخیم از انتقاد آنها برای دریافت همراه آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در دوشنبه شب در راه رفتن خود را در سراسر میدان لافایت برای یک عکس op تسهیل توسط پلیس ضد شورش که به زور پاک کردن معترضان مسالمت آمیز با عوامل شیمیایی فلش نارنجک و نصب افسران.

اما ویران ساخته دوشنبه شب و با حضور آقای Esper و کلی Milley باعث سابق وزیر دفاع جیم Mattis به صحبت کردن در بیانیه ای که رئیس جمهور از تلاش برای تقسیم این کشور است.

اعتبار…داگ میلز/نیویورک تایمز

بعد از یک روز که در آن آقای Mattis بیانیه به طور گسترده ای مورد ستایش سابق افسران نظامی و حتی یکی از مقامات ارشد حزب جمهوری خواه و سناتور لیزا Murkowski آلاسکا رئیس جمهور به شدت انتقاد کرد در آقای Mattis, ارسال نامه ای در توییتر از سابق خود را وکیل مهدی جان Boland شدت حمله به سابق وزیر دفاع. “آن را بخوانید!” آقای ترامپ فرمان پیروان خود را.

در این نامه آقای Boland تلفظ خود را “وحشت زده و ناراحت” توسط آقای Mattis ، “شما از دست من” آقای Dowd, یک زمانی دریایی کاپیتان نوشت: آقای Mattis بازنشسته ژنرال چهار ستاره. “هرگز خواب شما می خواهم اجازه دهید یک دسته از هک سیاستمداران با استفاده از نام خود و شهرت به دست آورده با خون و احشاء جوان تفنگداران دریایی.”

آقای ترامپ نیز دوباره به دروغ اصرار داشت که او از کار اخراج آقای Mattis که در واقع استعفا در اعتراض به طرح خروج نیروهای نظامی از سوریه است. “من آتش جیمز Mattis” آقای ترامپ نوشت و افزود که او “خوب بود برای من!” در واقع زمانی که آقای Mattis پایین پا در دسامبر 2018 آقای ترامپ خود نوشت که “ژنرال جیم برخوردار خواهد بود بازنشستگی با تمایز است.” او داستان زندگی او را تغییر تنها به حفظ که او از کار اخراج آقای Mattis پس از رشد در مورد عصبانی سابق وزیر دفاع استعفای نامه.

در مکالمات خصوصی به تازگی با مشاوران رئیس جمهور گفت که آقای برخوردار به عنوان کسی که بیشتر نگران گرفتن دعوت به احزاب در واشنگتن از هر چیز دیگری با توجه به یک فرد آشنا با این بحث. او آمده است برای دیدن آقای Mattis همان راه او views یکی از شاگردان سابق کاخ سفید ستاد John F. کلی بازنشسته دریایی به طور کلی که به صورت دوره ای نظرات خود را در مورد کاخ سفید در دوره تصدی تکبر از نظر. آقای کلی گفت واشنگتن پست روز پنج شنبه که آقای تهمت بود نه گفتن حقیقت زمانی که او گفت که او از کار اخراج آقای Mattis.

در روز بعد آقای ترامپ مورد مناقشه کلی این ادعا که او نه بگویید رئیس کارکنان او که او تا به حال اخراج آقای برخوردار به دلیل کلی “بود و در درون دایره بود و کاملا خسته با این کار و در پایان فقط slinked دور به ابهام.”

او همچنین ناودان خانم Murkowski. “تعداد کمی از مردم می دانند که در آن آنها خواهید بود در مدت دو سال از در حال حاضر, اما من در ایالت آلاسکا (که من دوست دارم) مبارزات علیه سناتور لیزا Murkowski,” او نوشت.

ارشد پنتاگون رهبران در حال حاضر بسیار نگران از دست دادن حمایت عمومی است که به طور کلی Milley منتشر شد یک پیام به بالا فرماندهان نظامی روز چهارشنبه تایید است که هر عضو نیروهای مسلح سوگند سوگند به دفاع از قانون اساسی که او گفت: “به آمریکایی ها حق آزادی بیان و تجمع مسالمت آمیز.”

این یادداشت کمک به خلق و خوی برخی از ناآرامی در میان افسران بازنشسته. “این یک شروع” گفت: James G. Stavridis یک دریاسالار بازنشسته و فرمانده ناتو. “همه از خدمات ستاد نیز قرار ارشاد در برابر تبعیض نژادی. من فکر می کنم این مورد تا آنجا که آنها می توانند در بدون استعفا.”

گارد ملی فرماندهان که در ماه های اخیر فرستاده اند هزاران نفر از نیروهای نظامی برای کمک به جوامع آمریکایی در مبارزه با Covid-19 همچنین ابراز ترس است که حمایت از غیر نظامی و پلیس برای سرکوب تظاهرات می تواند لکه گارد کنید.

“ما در آمریکا باید استفاده نمی شود و یا قبول سرویس لباس اعضای هر یک از انواع نیاز به قرار دادن در یک موقعیت که در آن آنها نیاز به امن مردم در داخل ایالات متحده امریکا گفت:” مسلح ، ژنرال توماس Carden از گرجستان گارد ملی.

“در حالی که ما خوشحال به آن را انجام دهد و مفتخر به انجام آن این است که نشانه ای از زمان که ما نیاز به انجام این کار بهتر است به عنوان یک کشور و ما باید در این نگاه به عنوان یک اجبار تابع برای کشور ما برای انجام بهتر” به طور کلی Carden گفت. “ما آماده هستیم برای انجام این ماموریت در هر زمان ما به نام در به انجام این کار, اما من دعا می کنم من هرگز دوباره آن را انجام دهد.”

اعتبار…ارین Schaff/نیویورک تایمز

ریچارد کوهن, یک کارشناس نظامی-روابط است که یک استاد بازنشسته در دانشگاه کارولینای شمالی گفته است که در دوره بحران های بین رهبران سیاسی و نظامی ژنرال تکراری از ویژگی های تاریخ آمریکا اما به نام تنش های غیر معمول و به ویژه نگران کننده است.

“وجود دارد که بوی استبداد و ارعاب و حتی غیر قانونی — در آقای تهمت نگرش و هیاهو و اقدامات در نظر گرفته شده,” او گفت:.

کوری Schake مدیر خارجی و سیاست دفاعی مطالعات در آمریکا سازمانی موسسه و سابق امنیت ملی, مشاور رئیس جمهور جورج دبلیو بوش گفت: آقای تهمت بود از فولاد ضد زنگ حرفه ای از نظامی است.

“واقعیت این است که بسیاری از فعال وظیفه ماموران و افسران سابق در حال صحبت کردن در حمایت از قانون اساسی” او گفت:, “نشان می دهد که آسیب این است که به عهد و پیمان بین مردم آمریکا و نظامی است.”

مایکل کراولی و توماس گیبونز-نف کمک گزارش از واشنگتن و مگی Haberman از نیویورک است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>