مغلوب ساختن پیشی جستن دوباره تلاش می کند برای جلوگیری احضاریه برای مالیات خواستار آن شدید Overbroad’

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در دوشنبه نصب شده ترین پرقدرت و دقیق حقوقی حمله هنوز در احضاریه برای او اظهارنامه مالیاتی توسط دادستان منطقه منهتن استدلال درخواست شد “wildly overbroad” و “صادر شده در ایمان بد” یک دادگاه جدید تشکیل پرونده نشان می دهد.

آقای تهمت وکلا خواسته یک قاضی فدرال در منهتن اعلام کرد که این حکم از دادستان منطقه کوروش R. ونس جونیور یک دموکرات بود “نامعتبر و غیرقابل اجرا.”

آنها همچنین خواسته است که قاضی دستور مشکل محرومیت آقای ونس از “مصرف هر گونه اقدام به اجرای حکم — که در پی سال از مالیات و دیگر سوابق مالی از حسابداران — و او جلوگیری آقای تهمت حسابداری شرکت Ncmec آمریکا از تبدیل بیش از هر یک از اطلاعات است.

“این Ncmec حکم بسیار گسترده است که این مقدار به طور غیر هدایت شونده و غیر قانونی سفر ماهیگیری به رئیس جمهور مالی شخصی و کسب و کار معاملات” وکلای نوشت.

آقای تهمت استدلال آمد تنها چند هفته پس از دادگاه عالی پاک راه را برای دادستان منهتن به دنبال پرونده های مالی خود را در یک تصمیم گیری است که دیده می شد به عنوان یک شکست برای آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و بیانیه ای در محدوده قدرت ریاست جمهوری.

آقای ونس بود subpoenaed آقای تهمت شرکت حسابداری در ماه اوت گذشته به مدت هشت سال از خود اظهارنامه مالیاتی شخصی و کسانی که از خانواده کسب و کار به عنوان بخشی از یک تحقیق hush-پرداخت پول به Stormy Daniels بزرگسالان-بازیگر فیلم, که گفت که او تا به حال یک امر با آقای مغلوب ساختن پیشی جستن.

رئیس جمهور که اعلام کرد این امر مبارزه کرده است احضاریه برای تقریبا یک سال با این استدلال که رئیس جمهور نشسته است و ایمنی از دولت تحقیقات جنایی ،

دیوان عالی کشور رد شده آقای تهمت موقعیت بر ایمنی اما گفت که او می تواند بازگشت به دادگاه پایین تر که در آن نبرد قانونی خود را شروع و بالا بردن اعتراض به حکم. این پرونده روز دوشنبه با تمرکز بر حکم خود به جای گسترده تر مسائل حقوقی که قبل از دیوان عالی کشور است.

آقای ونس که برنامه ریزی شده است برای پاسخ به آقای تهمت آخرین پرونده روز دوشنبه متهم کرده است آقای مغلوب ساختن پیشی جستن از عمد کشیدن از حکم مبارزه برای محافظت از خود را از تحقیقات جنایی و به دست آوردن این نوع از مصونیت که دادگاه عالی گفت که او حق ندارد.

“آنچه رئیس جمهور وکلا به دنبال در اینجا این است که تاخیر” کری R. دان وکیل ارشد در آقای ونس دفتر گفت: کاهش قاضی دادگاه ویکتور ماررو در یک جلسه در 16 ژوئیه. “من فکر می کنم که کل استراتژی در اینجا.”

آقای دان گفت که دیگر آقای ترامپ جنگیدند مورد بیشتر احتمال که اساسنامه محدودیت ها منقضی خواهد بود برای هر گونه جرائم که ممکن است مرتکب شده اند.

“اجازه دهید اجازه دهید تاخیر کشتن این مورد” آقای دان گفت: قاضی ماررو در دادرسی.

جی Sekulow, یکی از آقای تهمت وکلا رد این اتهام ، “استراتژی ما به دنبال تشریفات او گفت:” در ایمیل.

آقای ونس را دادستان استدلال کرده اند که قاضی ماررو در حال حاضر تصمیم بسیاری از مسائل آقای مغلوب ساختن پیشی جستن را مطرح کرده است. در ماه اکتبر گذشته قاضی نوشت 75-صفحه نظر آن را رد کرد رئیس جمهور استدلال که او مصون از تمام تحقیقات.

که در حکم قاضی ماررو در بر داشت وجود دارد “هیچ نشان از ایمان بد” و یا آزار و اذیت در آقای ونس تصمیم به صدور حکم و قاضی را رد کرد و آقای تهمت ادعا می کنند که شواهد وجود دارد از هر انگیزه دیگر از اجرای قانون است.

آقای ونس دفتر شده است به دنبال به اینکه هر ایالت نیویورک قوانین شکسته شد در ارتباط با hush-پول پرداخت شده در سال 2016 برای خانم دانیلز و یک زن دیگر توسط Michael D. Cohen رئیس جمهور سابق وکیل و دلال. آقای کوهن بعد التماس کرد گناه را به فدرال مالی مبارزات انتخاباتی نقض برای نقش خود را در پرداخت و محکوم به سه سال زندان.

آقای تهمت وکلا در دادگاه تشکیل پرونده گفت: آنها در ابتدا همکاری با دادستان منطقه را بررسی تبدیل بیش از صدها نفر از اسناد در پاسخ به زودتر حکم دادستان صادر کرده است به تهمت سازمان است.

اما رئیس جمهور وکلا گفت: آنها خودداری کردند زمانی که آنها متوجه شدند در طول مذاکرات بیش از دامنه اولین احضاریه که دادستان به آن معتقد بودند نیز تحت پوشش آقای تهمت مالیاتی.

آقای تهمت وکلا گفت که آقای ونس را پس از آن انتقام با صدور یک حکم جدید به شرکت حسابداری در تلاش برای “دور زدن رئیس جمهور.”

در این استدلال که این احضار شد بیش از حد گسترده آقای تهمت وکلا گفت که در آن خواستار “حجیم اسناد و مدارک مربوط به هر جنبه از کسب و کار و امور مالی از رئیس جمهور و متعدد در ارتباط اشخاص — از پیش پا افتاده به پیچیده و از پیش نویس ها و یادداشت رسمی به سوابق از منبع اسناد به خلاصه.”

“قرار دادن” آنها افزود: “آن را می پرسد برای همه چیز.”

حتی اگر این حکم در نهایت اجرا و آقای ونس را بدست می آوریم سوابق آنها بعید است برای تبدیل شدن به مکان در هر زمان به زودی. پرونده خواهد بود پوشش داده شده توسط هیئت منصفه پنهان کاری قوانین و ممکن است تنها ظهور اگر اتهام شد و بعد از آن ثبت و به آنها معرفی شدند در یک محاکمه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de