مغلوب ساختن پیشی جستن مشاور هشدار داد از میلیون ها ویروس مرگ و میر در ماه ژانویه است. مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید: او را دیدم این یادداشت تنها در این هفته است.

رئیس جمهور تهمت شنبه گفت که او نمی یاد از دو یادداشت نوشته شده در ژانویه و فوریه توسط خود مشاور اقتصادی هشدار داد که یک COVID-19 همه گیر می تواند کشتن به عنوان بسیاری از 2 میلیون آمریکایی تا “شاید یک روز پیش.”

“من شنیده ام او نوشت: برخی از یادداشت ها صحبت کردن در مورد بیماری همه گیر” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در کاخ سفید coronavirus نیروی کار جلسه “آنها را ندیدم. من به نظر نمی آید برای آنها.”

در Jan. 29 پیتر ناوارو هشدار داد همکارانش در کاخ سفید است که اگر دولت نیست کوه تهاجمی مهار استراتژی برای coronavirus آن می تواند کشتن بیش از یک و نیم میلیون آمریکایی و هزینه کشور حدود 6 تریلیون.

تقریبا یک ماه بعد در فوریه. 23, ناوارو توزیع و حتی بیشتر وخیم دوم یادداشتی است که در آن او گفت: به عنوان بسیاری از 100 میلیون آمریکایی می تواند با آلوده COVID-19 که ممکن است کشتن بیش از 2 میلیون نفر از شهروندان ایالات متحده.

در فوریه. 27 تهمت در جریان کشور در شیوع کروناویروس اطمینان آمریکایی ها که آن را به خوبی تحت کنترل است.

“هنگامی که شما باید 15 نفر” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: تعداد موارد گزارش شده در ایالات متحده آمریکا در زمان “و 15 در عرض چند روز در حال رفتن به نزدیک به صفر است که یک کار خیلی خوب انجام داده ایم.”

فشرده این که آیا او تا به حال شده است مطلع از ناوارو هشدار رئیس جمهور گفت: او تا به حال نه.

“من او را در مورد آن فقط در حالی که کمی پیش از آنجا که من به عنوان خوانده شده چیزی در مورد یادداشت” مغلوب ساختن پیشی جستن به یاد می آورد. “من گفت:,” آیا شما یک یادداشت را?’ من به نظر نمی آید برای من نمی آن را ببینید من نمی بپرسید برای او برای نشان دادن آن به من است.”

رئیس جمهور تهمت صحبت در مورد بیماری همه گیر کوروناویروس در روز سه شنبه. (Alex براندون/AP)

ناوارو هیچ پزشکی پس زمینه و یا امنیت ملی مختصر; او یک اقتصاددان و مدیر تجارت و تولید سیاست برای دولت. روز دوشنبه او را به یک مبادله گرم با سی ان ان لنگر جان برمن بارها حمایت خود را از استفاده از هیدروکسی کلروکین برای درمان COVID-19 چیزی تهمت نیز ارتقا یافت. ناوارو اصرار به برمن که او واجد شرایط باید آگاهانه و موقعیت. “پزشکان اختلاف نظر در مورد همه چیز, تمام وقت,” او گفت:. “من صلاحیت نظر در علم این است که من یک دانشمند اجتماعی. من دکترا. و من درک می کنم که چگونه به خواندن مطالعات آماری.”

برای هفته ها به عنوان تعداد موارد تایید شده از COVID-19 پیوسته در سراسر کشور مغلوب ساختن پیشی جستن شده بود در این جلسه تریبون و اصرار داشت همه گیر ناشی از coronavirus “نامرئی دشمن” نمی توانست پیش بینی شده است.

“هیچ کس نمی دانست وجود دارد خواهد بود یک بیماری همه گیر و یا بیماری همه گیر از این نسبت ناروا” گفت: در 19 مارس ،

اما در مواجهه با این وجود ناوارو را یادداشت رئیس جمهور منتقل توضیح خود را. “هیچ کس گفت: آن را به اتفاق می افتد اما این امکان وجود دارد که وجود دارد همواره بوده است, امکان, اما مردم نمی خواهد در مورد آن صحبت کنید” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

خواسته زمانی که او برای اولین بار در مورد ناوارو را هشدار مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “شاید یک روز پیش دو روز پیش.” وجود خود را برای اولین بار گزارش روز دوشنبه توسط Axios.

مغلوب ساختن پیشی جستن است برای انتقاد بارها و بارها به تصویر کشیدن coronavirus شیوع به عنوان “تحت کنترل” و تشبیه آن به شایع آنفولانزا در زمانی که این ویروس به دست آوردن جای پایی در ایالات متحده در روز سه شنبه او به دنبال توضیح خود را خوشبو ارزیابی همه گیر آورده است که زندگی در آمریکا برای توقف سنگ زنی در حالی که آلوده کردن حدود 400,000 آمریکایی و کشتن بیش از 13000.

“موارد واقعا نمی ساخت اما شما باید به درک, من, تشویق کننده برای این کشور است. من نمی خواهم به ایجاد خرابی و شوک و هر چیز دیگری اما در نهایت زمانی که من گفت که من هم از بسته شدن [سفر از چین] پایین” مغلوب ساختن پیشی جستن و افزود: “من قصد دارم به بیرون رفتن و شروع به جیغ, این می تواند اتفاق می افتد, این می تواند اتفاق می افتد. پس دوباره به عنوان رئیس جمهور من فکر می کنم رئیس جمهور به یک cheerleader بود خود را برای کشور است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین گفت که او تا به حال هنوز جزئیات ناوارو را یادداشت.

“من اساسا آنچه در این یادداشت گفته بود که خیلی خوب یادداشت از این نظر است که او در مورد من حدس می زنم من نمی دیدن آن نشده است.”

_____

اینجا را کلیک کنید برای آخرین coronavirus اخبار و به روز رسانی. به گفته کارشناسان افراد بالای 60 و کسانی که ضعف سيستم ايمنی همچنان در خطر است. اگر سوالی دارید لطفا به CDC و WHO را منابع ،

ادامه مطلب:

  • چه باید بکنید اگر شما فکر می کنم شما باید coronavirus

  • چه علائم کروناویروس?

  • مشکوک به ویروس سارس و آنفولانزای نمونه های موجود در چمدان: FBI گزارش توصیف چین ‘امنیت زیستی در معرض خطر’

  • کربن تولید گازهای گلخانه ای کاهش یافته است اما با تغییر آب و هوا باقی می ماند یک تهدید وجودی

  • Coronavirus خبر خوب: جامعه رفاقت, زیبا و دلفریب, حیوانات خانگی, خنده دار, فیلم ها و بیشتر

  • است 2 تریلیون دلار به اندازه کافی برای نجات اقتصاد ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>