مغلوب ساختن پیشی جستن مشاور: coronavirus کمک تهدید به ” پناهگاه شهرها اتفاق می افتدکاخ سفید مشاور اقتصادی لری Kudlow است نه حکومت کردن هر عنصر در آینده پتانسیل coronavirus امداد لایحه از جمله پول بیشتر برای دولت و دولت های محلی و کسب و کار کوچک برنامه.

اما او افزود که کاخ سفید در “نوع یک مکث دوره در حال حاضر” و اشاره کرد که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را تهدید به لینک کمک مالی به کشورهای امتیازات در سیاست های مهاجرتی می تواند در عین حال اقدام شود.

“در مورد متحده” Kudlow سی ان ان گفت دولت از اتحادیه روز یکشنبه “همانطور که می دانید رئیس جمهور است و از زمان به زمان صحبت در مورد لینک دادن که به پناهگاه شهرستانها. من فکر نمی کنم هر چیزی بوده است تصمیم گرفته نشده است.”

پناهگاه شهرستانها بیشتر اجرا دموکراتیک مقامات منطبق نیست با دولت فدرال در تلاش برای بازداشت و اخراج مهاجران بدون تحت مغلوب ساختن پیشی جستن تندرو مهاجرت رویکرد است.

در سخنرانی خود در کاخ سفید در این هفته رئیس جمهور گفت: “اگر شما در حال رفتن به دریافت کمک به شهرها و ایالات متحده برای این نوع از اعداد شما در حال صحبت کردن در مورد – میلیارد دلار – من فکر نمی کنم شما باید پناهگاه شهرستانها.”

روشن است که کاخ سفید خواهد بود از نظر قانونی قادر به حکم پیروی از چنین. ناظران نیز مورد سوال اختصاصی از بستن کمک های اقتصادی به استانها و شهرستانها به اولویت های سیاست به خصوص در زمان بحران ملی.

ایالات متحده ثبت کرده است بیش از 1.1 m coronavirus موارد و مرگ و میر را تصویب کرده است 66,000. بیش از 30 میلیون آمریکایی را برای ثبت نرخ بیکاری در شش هفته گذشته.

نمایندگان مجلس در حال بحث در مورد یک چهارم coronavirus امداد لایحه. دموکرات ها خواستار کمک به شهرها و ایالات متحده و برخی از فرمانداران هشدار داده اند اخراج گسترده اگر آنها موفق به آن را دریافت.

برخی از مغلوب ساختن پیشی جستن مشاوران باید گفت که نیاز به یکی دیگر از محرک لایحه هنوز روشن نشده است. Kudlow گفت: “ممکن است به خوبی وجود اضافی قانون”است.

“ما می دانیم که اقتصاد هنوز در خیلی انقباضی مرحله بسیار سختی همه جا,” او گفت:. “ما در تلاش هستیم تا از طریق این. من نمی خواهم به حکومت و یا هر چیزی در حال حاضر. ما در بحث های داخلی و پیشرو با اعضای کنگره است.”

کاخ سفید Kudlow گفته بود “فقط در تلاش برای ایجاد ثبات در همه چیز و مردمی از طریق این و پس از آن ما می خواهیم در یک زن و شوهر از هفته, آنچه باید انجام شود و شاید که چگونه به آن را انجام دهد”.

Kudlow خواسته شد اگر کمک به کسب و کارهای کوچک خواهد بود افزایش دوباره داده می شود که چگونه به سرعت این پول است که ادعا کرد.

“ممکن است” او گفت:. “ما ساخته نشده و یک تصمیم گیری نشده است. این شده است بسیار محبوب و موثر برنامه است. نگه داشتن مردم در حقوق و دستمزد بسیار مهم است.”

در حالی که دموکرات ها حمایت کرده اند پول بیشتری برای دولت های محلی و قبیله ای دولت میچ مک کانل ، رهبر جمهوریخواهان سنا درخواست کرده است برای حفاظت از بازگشایی کسب و کار از Covid-19-مربوط به پرونده های حقوقی.

همچنین در سی ان ان مریلند فرماندار لری هوگان یک جمهوری خواه متنبه کاخ سفید به سنا و دموکراتیک برگزار شد خانه برای بستن “تفرقه سیاست” به نیاز به کروناویروس امداد کمک های مالی.

“توقف و تمرکز بر کمک به,” او گفت:.

مغلوب ساختن پیشی جستن بر متوقف اقتصاد ایالات متحده شاهد تجدید حیات به عنوان حیاتی در یک انتخابات مجدد سال به عنوان نظر سنجی قرار داده و او را پشت سر, جو بایدن, خود presumptive چلنجر در کلید کالج انتخاباتی متحده است.

Kudlow گفت: “ما تا به حال بسیار قوی اقتصاد در طول تهمت سال و حتی در طول چند ماه اول این سال است. ما می خواهم به درخواست همان رایگان شرکت نمایند. علاوه بر این [یک] در نیمه دوم تک به تک [در این ماه] من فکر می کنم 2021 می تواند دیدنی و جذاب سال در اقتصاد با حق مجموعه ای از سیاست.”

رئیس جمهور حمایت کرده است معترضان خواستار پایان دادن به محدودیت های اجتماعی و مستندات حتی زمانی که آن معترض شده اند و مسلح وارد خانه ملت در میشیگان این هفته است. میشیگان دیده است و بیش از 43 ، 000 موارد و بیش از 4000 مرگ و میر ناشی از Covid-19.

بیش از نیمی از 50 ایالت آمریکا در حال حاضر آرامش اجتماعی خود فاصله دستورالعمل حتی به عنوان کارشناسان بهداشت عمومی احتیاط در مقابل حرکت بیش از حد سریع است.

روز یکشنبه ارشد میشیگان مشاور Dr Joneigh خلدون گفته NBC این دیدار با مطبوعات: “اگر ما به خوبی انجام نمی با این اجتماعی فاصله گرفتن اقدامات بیشتر مردم خواهد مرد و آن است که فقط حقایق.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de