مغلوب ساختن پیشی جستن اذعان همه گیر خواهد شد ‘بدتر’ در اولین Covid-19 جلسه در ماه

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اذعان کرده است که این بیماری همه گیر کوروناویروس است به احتمال زیاد به “بدتر قبل از آن بهتر می شود” در اولین نشست خبری اختصاص داده شده به این موضوع از آوریل.

رو به وخیم نظرسنجی تعداد فزاینده موارد و انتقاد شدید از فقدان رهبری رئیس جمهور ایالات متحده بازگشت به کاخ سفید تریبون تلاش برای نشان دادن نظم و انضباط بیشتر در هر دو سبک و ماده است.

در چند قابل توجه reversals او خواست مردم را به پوشیدن ماسک صورت وعده داده شده دولت او مشغول به کار بود در یک “استراتژی” و پیچیده در کمتر از نیم ساعت اجتناب از خود digressions در گذشته جلسات که به اوج خود رسید در یک پیشنهاد برای تزریق مواد ضد عفونی کننده در Covid-19 بيمار.

این بیماری همه گیر خواهد شد “احتمالا متاسفانه بدتر قبل از آن بهتر می شود” تهمت گفت: خواندن از اسکریپت اظهارات. “چیزی که من دوست ندارم گفت: در مورد همه چیز, اما این راه آن است.”

آن مشخص شده تغییر از ادعای خود در ماه گذشته به ویروس “محو شدن” و “مرگ”. و پس از یک بار رد آن باقی مانده به عنوان “embers” او در حال حاضر اذعان کرد که آن به خشم آمده است در کشورهای led توسط فرمانداران جمهوریخواه.

“ما باید اون سوی خاکستر سوخته و آتش سوزی و ما بزرگ آتش سوزی و متاسفانه در حال حاضر فلوریدا است کمی سخت و یا در یک موقعیت دشوار” او گفت:. “شما یک فرماندار در آنجا بزرگ فرماندار در تگزاس است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن شده است به طور گسترده ای محکوم به شکست منجر شود با یک استراتژی ملی و به جای انتقال مسئولیت به دولت فرمانداران. در میان مشکلات کمبود زیرساخت ها برای پردازش و ردیابی نتایج آزمون خروج مردم انتظار هفت روز یا بیشتر طول بکشد.

روز سه شنبه گفت: “ما در حال توسعه یک استراتژی است که رفتن به بسیار بسیار قدرتمند است. ما را توسعه داده اند آن را به عنوان ما به همراه.”

پس از چند ماه از امتناع از پوشیدن ماسک در مکان های عمومی, مغلوب ساختن پیشی جستن در نهایت پس در 11 ژوئیه و پس از ادعا آن است که وطن پرست. “ما در حال درخواست از همه که شما قادر به اجتماعی فاصله پوشیدن ماسک,” او گفت:. “دریافت یک ماسک آیا شما مانند ماسک و یا نه آنها تاثیر داشته باشد. آنها را یک اثر و ما باید همه چیز ما می توانید دریافت کنید.”

تولید یک ماسک از خود را متناسب با جیب او افزود: “من حمل ماسک … من ماسک حق در اینجا. من آن را حمل و من آن را با کمال میل.”

دیرهنگام تجدید نظر کافی بود برای جلب رضایت رئیس جمهور منتقدان, اما. هدر McGhee co-صندلی حقوق مدنی, گروه, رنگ, تغییر, گفت: شبکه MSNBC: “این سه ماه خیلی دیر و 30 یا 40,000 زندگی از دست رفته بیش از حد دیر است.”

با وجود مطيع تر و واقع بینانه تن تهمت نیز ارائه شده خوش بین کلمات در مورد کاهش مرگ و میر و پیشرفت در واکسن و درمان Covid-19. “واکسن می آیند و آنها که خیلی زودتر از چیزی که فکر می کردم ممکن است,” او گفت:.

او همچنین بارها و بارها استفاده می شود نژادپرستانه اصطلاح “چین” ویروس و بازیافت وعده خود را که یک روز “آن را ناپدید می شوند”.

بیش از 3.8 میلیون مورد گزارش شده در ایالات متحده از جمله 141,000 مرگ و میر. این جلسه شد آخرین چندین تلاش برای راهاندازی مجدد مغلوب ساختن پیشی جستن عمومی, پاسخ به همه گیر پس از چند ماه از تغییر آشکار انکار به “زمان جنگ” جای پا به تمرکز بر اقتصاد و موضوعات دیگر.

مغلوب ساختن پیشی جستن است و پیش نمایش این جلسات به عنوان داشتن یک خوب “شکاف” در 5 بعد از ظهر که قبلا افتخار, قوی, “رتبه بندی”. اما در روز سه شنبه او پیوست Anthony Fauci, ملت را بالا بیماری های عفونی متخصص که گفت مصاحبه او نه دعوت شده و نه با پاسخ هماهنگ کننده دبورا Birx آنها تهمت ادعا شده بود که “حق” از اتاق جلسه.

منتقدان پیشنهاد کرده اند که جلسات بازگشته اند البته در شکل های مختلف در تلاش برای تسلط بر رسانه ها در محل موردتوجه وتماشای عموم در هزینه مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات رقیب جو بایدن. پرسید که آیا او فکر می کند که آمریکایی ها باید قضاوت او در ماه نوامبر در دست زدن به همه گیر مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ داد: “این در میان چیزهای دیگر. من فکر می کنم مردم آمریکا قضاوت خواهد کرد ما در این است. اما آنها قضاوت ما در اقتصاد که در من ایجاد شده است.”

پیشتر در روز سه شنبه بایدن تصریح کرد انتقاد خود را از مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ به همه گیر. “او کارکنان خود اذعان می کند که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نتواند آزمون مهم بودن رئیس جمهور آمریکا: وظیفه مراقبت – برای شما برای همه ما” معاون سابق رئیس جمهور گفت: در New Castle, Delaware. “او ترک کرده است بر شما و او را ترک در این کشور است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im