مغلوب ساختن پیشی جستن دولت رونمایی گسترش ممنوعیت سفرمغلوب ساختن پیشی جستن دولت در حال گسترش است و با رسیدن به آن بحث ممنوعیت سفر به شش کشور دیگر.

ایالات متحده به جلوگیری از صدور ویزا که ارائه یک راه برای اقامت به اتباع از کشورهای قرقیزستان نیجریه سودان میانمار و تانزانیا گفت: چاد Wolf اقدام وزیر امنیت داخلی در یک کنفرانس تلفنی در روز جمعه.

دولت همچنین جلوگیری از صدور “تنوع” ویزا به مردم از تانزانیا و سودان گرگ گفت.

در گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن گفته است که مهاجران باید تنها مجاز به ایالات متحده بر اساس شایستگی و نه از طریق هر نوع سیستم قرعه کشی.

گرگ با توجه به ایسنا ارائه دلایل متعدد برای صدور ممنوعیت برای جدید مجموعه ای از کشورها است. او گفت: آنها را برآورده نمی کنند استاندارد برای اطلاعات امنیتی با ایالات متحده است.

“این کشورها در بیشتر قسمت ها می خواهند مفید,” گرگ گفت: “اما برای انواع دلایل مختلف به سادگی موفق به دیدار با کسانی که حداقل مورد نیاز است که ما گذاشته است.”

این حرکت به احتمال زیاد به راه اندازی مجدد بحث داغ بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت سیاست های مهاجرتی. بلافاصله پس از ممنوعیت اعلام شد تعدادی از مهاجرت سازمانهای مرتبط با تقبیح حرکت می کند.

دولت واشنگتن و فرماندار جی Inslee گفت: گسترش “خیانت ارزش است که اتصال ما به عنوان آمریکایی ها”.

فرماندار جی Inslee
(@GovInslee)

گسترش ممنوعیت سفر این است که توهین به قانون اساسی & خیانت ارزش است که اتصال ما به عنوان آمریکایی ها.

WA بود که دولت برای اولین بار برای به چالش کشیدن رئیس جمهور مسلمان بان. ما دوباره کار برای محافظت از مردم از این تبعیض است.

من گفته: https://t.co/8IOzadQVX8 pic.twitter.com/jBnz0puJ4i

ژانویه 31 سال 2020

دیگر منتقدان خود اضافه کردند.

“مغلوب ساختن پیشی جستن تلاشهای دولت برای گسترش ممنوعیت توهین آمیز و در واقع مضر به امنیت ملی ما” سازمان عفو بین الملل ایالات متحده آمریکا, مدیر اجرایی, مارگارت هوانگ در بیانیه ای گفت:.

“تحقیقات ما نشان داد که چگونه هر نسخه از این ممنوعیت نشان داده است خود را به کشنده خطرناک و فاجعه بار باشد. این سیاست است که ریشه در نفرت سفید برتری و نژاد پرستی,” او اضافه شده است.

گسترش بان کی مون همچنین خواستار افزایش جهانی زنگ از به سرعت در حال گسترش coronavirus. روز جمعه سه شرکت هواپیمایی: Delta, ایران و آمریکا به حالت تعلیق پرواز ایالات متحده به چین به عنوان ویروس گسترش از طریق این کشور و مقامات بهداشت کار شامل آن وجود دارد.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در بعد از ظهر جمعه نیز به طور موقت به حالت تعلیق اجازه می دهد اتباع خارجی که به چین سفر کرده از ورود به کشور. که تعلیق می رود به اثر 2 فوریه. آن را شامل نمی شود فوری خانواده ها از شهروندان آمریکایی و یا افرادی که اقامت دائم از آمدن به ایالات متحده است.

ممنوعیت سفر شده اند مداوم flashpoint از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت. اولین نسخه از ممنوعیت سفر و مسدود تقریبا همه مهاجران و مسافران به ایالات متحده از هفت کشور جهان است. مسلمانان ساخته شده تا اکثریت جمعیت در این کشورها. دادگاه به چالش می کشد به ممنوعیت به دنبال آن بود و در نهایت توسط دیوان عالی کشور تایید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>