مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به یک سال If فرمت به برخی از دریافت کنندگانمغلوب ساختن پیشی جستن دولت اجازه خواهد داد که به اصطلاح خیال به تمدید تبعید برای حمایت از یک سال و در حالی که آن را بررسی حکم دادگاه عالی قبل از, تازه, تلاش برای کشتن برنامه در سوال ارشد گفت: دولت در روز سه شنبه.

صدها نفر از هزاران نفر از خیال زندگی در آمریکا بدون اسناد و مدارک پس از ورود به کودکان است. اقدام معوق برای ورود دوران کودکی (If) در محل قرار داده شد توسط باراک اوباما و برخی از 644,000 مردم در حال ثبت نام.

مغلوب ساختن پیشی جستن بررسی پیروی از حکم ماه گذشته که دولت تا به حال اشتباه در راه آن تصمیم به پایان دادن به برنامه است.

دولت قصد دارد برای ادامه سیاست های موجود از عدم پذیرش متقاضیان جدید در محل پس از سال 2017 رسمی به رویترز گفت. اما دولت را گسترش واجد شرایط با یک سال برای کسانی که حفاظت از تبعید شد و با توجه به پایان می رسد زمانی که آنها لازم نیست که یک سابقه کیفری.

“برای هر کسی که refiles اگر آنها واجد شرایط و تعیین شد به کام ما خواهد تجدید آنها را مورد به مورد و بر اساس به سال آینده به صورت یک پسوند” این مقام گفت.

این تصمیم به معنی برنامه را در محل باقی می ماند از طریق انتخابات ریاست جمهوری است که در آن مغلوب ساختن پیشی جستن در حال مبارزه برای دور دوم در برابر دموکرات جو بایدن. تهمت خود ساخته تندرو موضع قانونی و غیر قانونی مهاجرت مرکزی پلت فرم خود را در انتخابات ریاست جمهوری و انتخاب مجدد او به مبارزات انتخاباتی.

Daca به طور فزاینده ای پشتیبانی می کند ، یک فوریه رویترز/ایپسوس نظرسنجی در بر داشت 64% از ما بزرگسالان پشتیبانی از هسته آن اصول. مشابه دسامبر 2014 نظرسنجی در بر داشت 47% پشتیبانی می کند.

دیوان عالی کشور سمت چپ درب باز برای مغلوب ساختن پیشی جستن به تلاش دوباره برای لغو این برنامه حکم در صورتی که دولت تا به حال برآورده نشده رویه الزامات و اقدامات “خودسرانه و هوس باز”.

این دولت است که با توجه به فایل مدارک با دادگاه منطقه ای در مریلند در روز سه شنبه. تصمیم به قبول برنامه های کاربردی جدید احتمالا در صورت بیشتر چالش های قانونی.

این مقام گفت این دولت را به انجام “جامع نقد و بررسی” از یادداشت آن در ابتدا استفاده می شود برای توجیه پیچ در پیچ پایین برنامه.

“ما قصد داریم به نقد و بررسی همه و همه زمینه ارتباطات است که مطلع آن اسناد به طوری که زمانی که دولت آینده در عمل Daca آن خواهد بود لنگر در این بررسی جامع” این مقام گفت.

این مقام گفت: معلوم نیست چه زمانی بررسی می کنند.

در مصاحبه با Noticias Telemundo در اوایل این ماه ناروا گفت که به زودی پرده از مهاجرت اندازه گیری که شامل برخی از حمایت Daca.

“ما در حال کار کردن پیچیدگی های قانونی در حال حاضر,” او گفت: “اما من قصد دارم به امضای بسیار عمده مهاجرت به عنوان یک دستور اجرایی که در دیوان عالی کشور در حال حاضر به دلیل If تصمیم گیری به من داده قدرت انجام آن است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن تفسیر معنای حکم دادگاه عالی – که آن را می توانید اجازه می دهد او را به حکومت بدون کنگره – ثابت شده است بسیار بحث برانگیز است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>