مغلوب ساختن پیشی جستن دولت محدود ورود به ایالات متحده از چین

حرکت برای مقابله با گسترش coronavirus شیوع مغلوب ساختن پیشی جستن دولت روز جمعه گفت که این امر بار ورود توسط بسیاری از اتباع خارجی که به تازگی به چین سفر و قرار دادن برخی از مسافران تحت قرنطینه به عنوان آن را اعلام کرد نادر اضطراری برای بهداشت عمومی.

محدودیت های موقت به دنبال اطلاعیه ها توسط آمریکا خطوط هوایی Delta Air Lines و ایالات متحده هواپیمایی که آنها را تعلیق سرویس هوایی بین ایالات متحده و چین برای چند ماه.

این اختلال سفر فرستاده شوک از طریق بازار سهام و لرزاند صنایع است که بستگی به جریان کالا و مردم بین دو اقتصاد بزرگ. برنامه ریزی شد طرح میتوانست برای شرکت گسترده ای در سراسر زنجیره تامین جهانی از اپل به جاندیر تراکتور شرکت می باشد.

[عنوان خوانده شده در مورد آخرین تحولات در شیوع کروناویروس در اینجا.]

S&P 500 دچار بدترین حالت آن از دست دادن پس از ماه اکتبر کاهش 1.8 درصد به عنوان گسترش ویروس — و به طور فزاینده فوری تلاش های شرکت ها و دولت برای مهار آن دامن زد ترس از رکود اقتصادی.

دولت محدودیت های مسافرتی که اثر را در یکشنبه شب اعلام شد توسط Alex آذر وزیر بهداشت و خدمات انسانی که اعلام کرد که coronavirus مطرح “یک اضطراری برای بهداشت عمومی در ایالات متحده است.”

دولت اقدام محدود خواهد شد همه اتباع خارجی که به چین در سال گذشته 14 روز از ورود به ایالات متحده است. این محدودیت شامل نمی شود فوری اعضای خانواده از شهروندان آمریکایی و اقامت دائم. نزدیک به سه میلیون چینی ساکنان سفر به ایالات متحده در سال 2018 با توجه به اطلاعات فدرال بر اساس سفر سوابق.

این محدودیت های مسافرتی و هواپیمایی اطلاعیه نشان داد که چگونه به سرعت نگرانی در مورد ویروس را تشدید کرد به قبر تست اقتصاد جهانی برای آن وجود ندارد اخیر سابقه. سه هفته پس از اولین ویروس مربوط به مرگ گزارش شده در چین پیدا کرده است به طور فزاینده خود را قطع از آن بزرگترین شریک تجاری ایالات متحده و بسیاری از کشورهای دیگر.

مقامات چینی گفت: با وجود نداشته است اضافی 46 مرگ و میر در کشور, ترین تا کنون در یک دوره 24 ساعته افزایش مرگ و میر به 259. گفت: آن را تایید عفونت حال رشد به حدود 12,000 از 1,300 یک هفته قبل است.

حدود 100 نفر تایید شده اند در سراسر 21 کشور دیگر از جمله هفت موارد گزارش شده در ایالات متحده است. روسیه و ایتالیا و انگلیس هر یک از گزارش های خود را برای اولین بار عفونت در روز جمعه دو نفر از هر کشور است. چهار نفر در ایتالیا و روسیه شد شهروندان چینی مقامات وجود دارد گفت: بریتانیا نیست انتشار هر گونه اطلاعات.

به آدرس شیوع چین افزایش یافته قمری تعطیلات سال نو بود که به پایان رسید سه شنبه به هفته آینده. در شهرستانها در سراسر کشور از جمله کسانی که دور از مرکز شیوع بیماری وجود دارد وهم آور صحنه های جمعه از همه-اما-خالی کردن خیابان ها و بزرگراه ها ، مغازه ها بسته قطار بدون مسافر و تقریبا خالی از فضاهای عمومی که به طور معمول بسته بندی شده.

رکود در فعالیت مطرح شده است و ترس است که لوازم ضروری از جمله مواد غذایی اجرا خواهد شد کوتاه که دولت اصرار دارد آن را نمی خواهد اجازه می دهد اتفاق می افتد.

و معلوم نیست که چین موتور اقتصادی — بزرگ تولید کننده هم مصرف کننده کالا و قطعات صنعتی — ممکن است بازگشت به چیزی شبیه عادی.

بسیاری از شرکت ها گفت: آنها نسبتا خوبی برای این اختلال با تشکر در بخش اخیر کاهش تجارت تنش بین چین و ایالات متحده است. در مواجهه با تهدید تعرفه بسیاری از شرکت ها — به خصوص خرده فروشان — ذخیره کرده بود تا در واردات از چین یا تامین کنندگان در دیگر نقاط آسیا.

اما اگر محدودیت در چین نگهداری می شوند در محل برای بسیاری از سال و این ویروس را نگه می دارد پخش كردن سود می برند.

رها یک کفش شرکت مستقر در بوستون است و بسیاری از آن زنجیره تامین و تولید تسهیلات در Zhongshan در جنوب شرقی چین است. این شرکت موفق به دریافت آن بهار سفارشات قبل از تعطیلات سالانه بسته است و مجهز از طریق جولای. پس از آن گفت: سام برستو رئیس جمهور و رئیس اجرایی که می داند ؟

“ما واقعا می دانیم آنچه که ما در حال برنامه ریزی برای” آقای برستو گفت.

تیم کوک, اپل, مدیر اجرایی گفت: در یک درآمد تماس این هفته که بسیاری از تولید کنندگان کارخانه در چین باقی خواهد ماند بسته تا فوریه. 10.

اپل تا به حال بسته یک فروشگاه خرده فروشی در چین و گفت: ترافیک به فروشگاه خود را در سراسر چین کاهش یافته بود در روزهای اخیر. اپل اغلب “تمیز کردن عمیق” فروشگاه خود را به طور منظم چک کردن دما از کارکنان آن وجود دارد آقای کوک گفت.

خطوط هوایی نیز آماده برای طولانی مدت آشفتگی. آمریکایی گفت: تمام پروازهای بین ایالات متحده و چین بودند که به حالت تعلیق بلافاصله از طریق مارس 27.

ایران و دلتا گفت: پروازهای خود را در آن مسیر خواهد بود به حالت تعلیق در آینده پنج شنبه. ایالات گفت: این انتظار به سر عملیات در مارس 28, در حالی که دلتا گفت: تعلیق آن می گذشته از طریق آوریل 30. سه شرکت هواپیمایی اختصاص بیش از یک سوم از تمام سفر بین چین و ایالات متحده آمریکا در سال 2018 است.

در سال 2018 بیش از 8.5 میلیون مسافر بین ایالات متحده و چین با توجه به داده ها از ایالات متحده حمل و نقل گروه. اکثر پرواز در یک تعداد انگشت شماری از شرکت های هواپیمایی هیچ یک از آن بلافاصله در پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر جمعه در هیچ برنامه ای برای توقف و یا تغییر سرویس.

Coronavirus در حال حاضر بیمار بیشتر مردم از شیوع ویروس سارس را در هشت ماه شیوع 2002 و 2003.

سارس شیوع همزمان با نسبتا مختصر رکود از رشد جهانی در اوایل سال 2003 بود که به دنبال یک تیز دوباره بجای اول برگشتن.

سارس اما ناقص است مقایسه از آنجا که در آن زمان چین به نمایندگی فقط 5 درصد از اقتصاد جهانی است. در سال 2019 چین حدود 18 درصد با توجه به جی پی مورگان چیس اقتصاددانان.

“بسیار بزرگتر نقش چین در اقتصاد جهانی مقابل 2003 نشان میدهد بسیار بیشتر جهانی سرريز خطرات” بانک نوشت: در یک پژوهش توجه داشته باشید در روز جمعه.

روز چهارشنبه جی پی مورگان چیس اقتصاددانان کاهش پیش بینی خود را برای رشد اقتصادی چین به شدت برای سه ماهه اول به ترکیب تاثیر این ویروس. آنها در حال حاضر انتظار می رود که اقتصاد چین رشد خواهد کرد و در مقیاس سالیانه میزان 4.9 درصد در سه ماهه اول از 6.3 درصد سرعت آنها قبلا پیش بینی شده است.

جدید پیش بینی منعکس انتظار تیز decelerations در خرده فروشی و صنعتی تولید و کسب و کار سرمایه گذاری. اما پیش بینی نیز خواستار قوی جهش در فعالیت های اقتصادی در سه ماهه دوم به عنوان تاثیر شیوع ریزید.

نگرانی در مورد رشد اقتصاد جهانی را تحت فشار قرار دادند معیار آمریکا قیمت نفت به زیر 52 دلار در هر بشکه از بیش از 60 دلار در شروع سال و فرستاده اند که سهام شرکت های انرژی پایین تر است. سهام فنی نیز دچار خاص با ضعف در بخش نیمه هادی است که از نزدیک مربوط به زنجیره تامین مبتنی بر در و اطراف چین است.

روز پنجشنبه وزارت امور خارجه مطرح شده در آن سفر مشورتی به سطح 4 — “سفر نیست” — یک امتیاز این سایت متعلق به شرایطی که در آن دولت انتظار دارد که بسیار محدود توانایی برای کمک به شهروندان در خارج از کشور. سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد یک اورژانس بهداشت جهانی به دلیل گسترش ویروس هر چند که مخالف محدودیت در مسافرت و یا تجارت با چین.

آقای آذر, ایالات متحده آمریکا وزیر بهداشت و دیگر اعضای یک مغلوب ساختن پیشی جستن دولت وظیفه نیروی تاکید کرد روز جمعه که زمان خطر به آمریکا از coronavirus کم بود.

اما شدید محدودیت سفر پیشنهاد کرد که خطرات در ایالات متحده می تواند به سرعت رشد می کنند و غیر قابل پیش بینی.

Dr. Anthony S. Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت: در واشنگتن جلسه که اقدامات گرفته اند به دلیل وجود دارد “بسیاری از ناشناختهها” اطراف این ویروس و انتقال آن مسیر. بر خلاف آنفلوانزا است که نسبتا قابل پیش بینی از نظر عفونت و مرگ و مير دکتر Fauci وجود دارد گفت: نه همان یقین در مورد نرخ و مسیر coronavirus انتقال است.

“تعداد موارد شدت شیب دار هر روز با” دکتر Fauci گفت.

علاوه بر محدودیت های خارجی سفر از چین و ایالات متحده آغاز خواهد شد نصيبم همه پروازها از چین فقط به چند فرودگاه از جمله کندی بین المللی در نیویورک o’hare شیکاگو و سان فرانسیسکو بین المللی است.

مقامات گفت: هر شهروند آمریکایی از بازگشت به ایالات متحده از استان هوبئی در چین که در آن شیوع محور خواهد بود موضوع را به تا 14 روز از قرنطینه اجباری. هر آمریکایی از بازگشت به کشور است که بازدید بقیه از سرزمین اصلی چین در 14 روز گذشته را تحت پیشگیرانه سلامت غربالگری در انتخابی بنادر از ورود.

دولت همچنین اعمال دو هفته قرنطینه در 195 افرادی که تخلیه شدند روز شنبه از ووهان, چین به کالیفرنیا پایگاه نظامی.

برخی از بهداشت عمومی و کارشناسان سیاست گفت: محدودیت اعلام کرد دوشنبه هفته پس از این ویروس کشف شده در چین ممکن است به همان اندازه نمی مقامات امیدوار حاوی بگیرد.

در این مرحله به شدت محدود کردن مسافرت هوایی و از چین بیشتر از احساسی یا سیاسی واکنش دکتر گفت: Michael T. Osterholm متخصص اپیدمیولوژی و مدیر مرکز تحقیقات بیماری های عفونی و سیاست در دانشگاه مینه سوتا است.

“گاو را در حال حاضر در خارج از انبار,” او گفت: “ما در حال حاضر صحبت کردن در مورد بستن درب انبار.”

گزارش شد کمک توسط مت فیلیپس, پاتریشیا کوهن Niraj Chokshi جک Nicas, Knvul شیخ راسل گلدمن کریس باکلی ایلین یو, Richard C. حصار ریچارد Perez-Peña, Elisabetta Povoledo و جیسون هوروویتس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>