مغلوب ساختن پیشی جستن دولت هیچ تاسف در مورد بازگشایی فشار می گوید Mnuchinخزانه داری ایالات متحده کار کرده است گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن دولت هیچ تاسف در مورد هل دادن متحده به بازگشایی اقتصاد خود را به عنوان کشور, صعود به بالا تمام وقت بیش از 50,000 جدید روزانه موارد در روز پنج شنبه با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز آمار و ارقام.

پرسید: اگر او پشیمان است که کاخ سفید تحت فشار متحده برای بازگشایی به سرعت به عنوان امکان پذیر است با وجود هشدارهای مکرر این کشور بالا کارشناسان بهداشت عمومی, استیون Mnuchin گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی گفت: “نه کاملا.”

موارد افزایش قابل توجهی در بیش از 40 متحده به خصوص در سراسر جنوب و غرب امریکا, کالیفرنیا فلوریدا و تگزاس – سه پرجمعیت ترین ایالت در کشور شاهد رکورد افزایش می دهد. فلوریدا در میان کشورهای سخت ترین ضربه از ماه ژوئن افزایش گزارش شده بیش از 10000 جدید کروناویروس عفونت در پنجشنبه بزرگترین سنبله تا کنون.

ایالات متحده ثبت 50,700 جدید موارد تایید شده در روز پنج شنبه با توجه به شمارش نگه داشته و توسط دانشگاه جانز هاپکینز. که نشان دهنده دو برابر شدن مجموع روزانه بیش از ماه گذشته و حتی بالاتر از آنچه در کشور شاهد در طول کشنده ترین مرحله از بحران در آوریل و مه که منطقه نیویورک بدترین کانون در ایالات متحده است.

“آنچه ما دیده ایم این است که بسیار نگران کننده هفته,” گفت: دکتر Anthony Fauci, دولت بالا عفونی-بیماری متخصص در جریان زندگی با انجمن پزشکی آمریکا.

بیش از یک دوجین شده اند مجبور به توقف بازگشایی قصد دارد در حالی که تعداد موجود در تخت بیمارستان و آزمایش ظرفیت تحت فشار است.

“این بحران به کار گرفته,” دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اصرار داشت در کنفرانس مطبوعاتی به صور آخرین شغل و ارقام که نشان داد نرخ بیکاری قطره به 11.1 درصد در ماه ژوئن از یک برآورد اولیه از 13.3 درصد در ماه مه.

“آن را باز به مراتب سریع تر از هر کسی فکر حتی ممکن است با موفقیت بیشتر گفت:” مغلوب ساختن پیشی جستن است که بارها و بارها عنوان افزایش موارد و در حال حاضر چهره تندتر راه برای انتخاب مجدد در ماه نوامبر.

“اعلام امروز نشان میدهد که اقتصاد ما این است که خروش دوباره. آن را به آینده بسیار قوی,” او اضافه شده است.

“من فکر می کنم ما تا به حال بسیار مراقب باشید در طرح” Mnuchin گفت: از فشار برای بازگشایی, در حالی که به تاکید است که این استراتژی هنوز هم “در درجه اول ایالات متحده “مسئولیت”.

برخی از جمهوری خواه به رهبری ایالات متحده است که به سرعت نقل مکان کرد به بازگشایی این بهار در مغلوب ساختن پیشی جستن اصرار مانند تگزاس در حال حاضر فشرده مکث در آن استراتژی است. دولت فرماندار گرگ ابوت روز پنج شنبه دستور داد که پوشش صورت باید فرسوده در سراسر بسیاری از دولت با وجود قبلا undercutting تلاش های دولت های محلی برای به اجرا درآوردن ماسک مورد نیاز است.

اما دیگران مانند فلوریدا همچنان حاضر به تغییر مسیر است. فلوریدا فرماندار ران DeSantis اصرار دولت بود “نه قصد بازگشت” در بازگشایی اقتصاد آن گفت: “مردم در حال رفتن به یک کسب و کار است نه آنچه رانندگی” را افزایش می دهد. او گفت: افراد جوان تر شده بود پیوستن به اجتماعی فاصله گرفته است.

دموکراتیک به رهبری کالیفرنیا که چندی پیش جشن گرفته شد برای آوردن تعداد مورد تحت کنترل در حال حاضر مجبور به بستن میله, رستوران ها و کسب و کارهای دیگر دوباره در 17 استان ها جلوتر از چهارم جولای تعطیلات آخر هفته.

اوهایو کانزاس و لوئیزیانا که به نظر می رسد برای کنترل گسترش ویروس فقط یک ماه پیش گزارش داده اند که برخی از آنها کمترین تک روز در مجموع در هفته. کارولینای شمالی و تنسی و تگزاس رکورد برای یک روز موارد در روز چهارشنبه.

این Covid پیگیری پروژه گفت: ما را هفت روز به طور متوسط برای جدید روزانه موارد دو برابر شده بود پس از 13 ماه ژوئن که بستری شدن در بیمارستان به حال شروع به پریدن کرد بیشترین تعداد از 21 مارس.

“ما آمار بسیار بد بدتر از هر کشور با توجه به تعداد موارد و تعداد مرگ و میر” Fauci به بی بی سی گفت امروز برنامه در روز پنج شنبه.

“مشکل با آن مواجه هستیم در حال حاضر است که در تلاش برای بازگشایی یا باز و آن را به برخی از فرم نرمال ما شاهد بسیار نگران کننده خوشه های مختلف فردی متحده در ایالات متحده و … که خبر خوبی نیست. ما به اون که تحت کنترل و یا ما در معرض خطر و حتی بیشتر شیوع در ایالات متحده است.”
California has been forced to roll back reopening businesses across the state.

اما تهمت و تیم خود را بارها و بارها در تضاد این کشور کارشناسان بهداشت عمومی گفتن مردم آن را بی خطر است به فشار پیش با بازگشایی اقتصاد در حالی که با دقت اضافه کردن این نکته که مسئولیت نهایی برای بازگشایی نهفته است با هر دولت است.

وزارت بهداشت و خدمات انسانی آمریکا و جراح عمومی, یکی از مقامات بهداشت و درمان در دولت فدرال تصریح کرد calls برای آمریکایی ها به دنبال اجتماعی فاصله اقدامات برای جلوگیری از گسترش coronavirus پیش از تعطیلات آخر هفته از جمله پوشیدن ماسک.

“یک دلیل وجود دارد که ما به خاطر آمدن به این مکان پیام های بهداشتی – آنها محاکمه و واقعی” بیانیه از جراح عمومی, جروم, Adams گفت. “همه ما باید نقش بازی در ضرب و شتم این ویروس و برگشت به مدرسه و محل کار و عبادت, بازی و سلامت کلی.”

اما عمومی پیام از کاخ سفید در ادامه به تناقض چنین مشاوره. در مصاحبه با فاکس کسب و کار در چهارشنبه تهمت پرسیده شد که آیا او واقعا معتقد است که او قبلا اعلام کرده که این ویروس را به سادگی ناپدید می شوند.

“من انجام دهد. من انجام,” او گفت:. “آره مطمئن شوید. در برخی از نقطه. و من فکر می کنم ما در حال رفتن به یک واکسن به زودی بیش از حد.”

مغلوب ساختن پیشی جستن افزود: “ما در حال رهبری در یک بسیار قوی مد … و من فکر می کنم ما در حال رفتن به بسیار خوب با کوروناویروس. من فکر می کنم که در برخی از نقطه که به نوعی فقط ناپدید می شوند. من امیدوارم.”

مغلوب ساختن پیشی جستن مواجه است انتقاد شدید برای کم اهمیت جلوه دادن خطرات ناشی از این ویروس برای امتناع خود را به ترویج اقدامات ایمنی ساده مانند پوشیدن ماسک. خواسته در این مورد روز چهارشنبه گفت: “فکر می کند ماسک خوب هستند” اما گفت که او باور نمی ساخت ماسک اجباری لازم بود.

در پاسخ به این شغل ارقام روز پنجشنبه رهبر اقلیت سنا چاک شومر دموکرات گفت: “امروز گزارش اشتغال فقط ممکن است اندکی اوج در یک مقدار بزرگتر دره و مگر رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن نشان می دهد که رهبری واقعی در مبارزه با بحران بهداشت و درمان … درد امریکا است تجربه فقط بدتر خواهد شد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de