مغلوب ساختن پیشی جستن دولت پیش نویس پیمان برای استخراج از معادن در ماهمغلوب ساختن پیشی جستن دولت در حال تهیه پیش نویس قانونی طرح برای معدن در ماه تحت جدیدی در آمریکا-حمایت و توافق بین المللی به نام آرتمیس توافق به گفته افراد آشنا با پیشنهاد پیمان.

این توافق خواهد بود که آخرین تلاش برای پرورش متحدان در سراسر ناسا برنامه ای برای قرار دادن انسان ها و ایستگاه فضایی در ماه, در دهه های آینده می آید و به عنوان غیر نظامی آژانس فضایی نقش فزاینده نقش مهمی در اجرای سیاست خارجی آمریکا. پیش نویس پیمان شده است به طور رسمی با ما به اشتراک گذاشته متحدان نشده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و دیگر spacefaring کشور دیدن ماه به عنوان یک دارایی استراتژیک کلیدی در فضای بیرونی است. ماه نیز دارای ارزش بلند مدت تحقیقات علمی است که می تواند فعال آینده ماموریت به مریخ – فعالیت هایی که تحت یک رژیم بین المللی فضایی قانون به طور گسترده ای به عنوان منسوخ شده است.

این آرتمیس پیمان به نام پس از ناسا جدید آرتمیس ماه برنامه پیشنهاد “ایمنی مناطق” که فراگیر آینده moon پایگاه برای جلوگیری از آسیب و یا تداخل از کشورهای رقیب و یا شرکت های فعال در مجاورت نزدیک.

این پیمان همچنین با هدف ارائه یک چارچوب تحت قوانین بین المللی برای شرکت های خود را به منابع آنها, معدن, منابع گفت.

در هفته های آینده مقامات آمریکا طرح به طور رسمی مذاکره توافق با فضای شرکای مانند کانادا و ژاپن و کشورهای اروپایی و همچنین امارات متحده عربی افتتاح مذاکرات با کشورهای مغلوب ساختن پیشی جستن دولت می بیند به عنوان داشتن “همفکر” منافع قمری معدن.

روسیه یک شریک عمده با ناسا در ایستگاه فضایی بین المللی نخواهد بود اوایل شریک در این پیمان منابع گفت که پنتاگون به طور فزاینده views مسکو به عنوان متخاصم برای ساخت “تهدید” ماهواره مانور نسبت به ما جاسوسی ماهواره در مدار زمین.

ایالات متحده یک عضو از سال 1967 فضا پیمان و می بیند “ایمنی مناطق” به عنوان یک پیاده سازی از یکی از آن بسیار مورد بحث مقاله است. آن ایالت که اجرام آسمانی و ماه “به موضوع نیست ملی تخصیص بودجه با ادعای حاکمیت با استفاده از استفاده و یا شغل و یا هر وسیله دیگر.”

“این است که برخی ادعای ارضی” به گفته یک منبع که نخواست نامش فاش شود به بحث در مورد توافق. ایمنی مناطق که اندازه بسته عمل اجازه می دهد برای هماهنگی بین فضای بازیگران بدون لحاظ فنی ادعا قلمرو به عنوان حاکمیت ،

“ایده این است که اگر شما در حال رفتن به آینده نزدیک کسی عملیات و آنها اعلام کرد ایمنی مناطق اطراف آن و سپس شما نیاز به رسیدن به آنها را در پیشبرد مشورت و بفهمند که چگونه شما می توانید انجام دهید که با خیال راحت برای همه است.”

این آرتمیس توافق بخشی از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برنامه ای برای چشم پوشی از این پیمان فرایند در سازمان ملل متحد و به جای رسیدن به توافق با “همفکر ملل” تا حدودی به دلیل یک پیمان فرایند را بیش از حد طولانی و کار کردن با غیر spacefaring متحده خواهد بود بی فایده ارشد دولت رسمی و گفتگو کرد.

به عنوان کشور به طور فزاینده درمان فضا به عنوان یک نظامی جدید, دامنه, به رهبری آمریکا توافق نیز حاکی از ناسا در حال رشد نقش به عنوان یک ابزار دیپلماسی آمریکا است و انتظار می رود به استوک سیتی اختلاف میان واشنگتن فضا رقبا مانند چین است.

“ناسا همه چیز در مورد علم و فناوری و کشف آن بسیار مهم است, اما من فکر می کنم کمتر برجسته است این ایده که ناسا یک ابزار دیپلماسی” ناسا مدیر جیم Bridenstine روز سه شنبه گفت.

ناسا در حال سرمایه گذاری ده ها میلیارد دلار به آرتمیس برنامه که خواستار قرار دادن انسان در کره ماه تا سال 2024 و ساختمان تا یک “پایدار با حضور” در قمری قطب جنوب پس از آن با شرکت های خصوصی معدن سنگ ماه و زیرسطحی آب است که می تواند تبدیل به موشک سوخت.

ایالات متحده تصویب یک قانون در سال 2015 شرکت های اعطای حقوق مالکیت به منابع آنها معدن در فضا اما بدون چنین قوانینی وجود داشته باشد در جامعه بین المللی است.

جوآن Gabrynowicz, editor-in-chief emerita از مجله فضایی, قانون گفت: یک توافق بین المللی باید قبل از اینکه ردی از “نوعی از منطقه منحصر به فرد برای علم یا به هر دلیلی”.

“این است که هر چیزی در هر کشور می تواند در انجام یک جانبه و هنوز هم آن را قانونی,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>