تهمت می افزاید: شش کشور جدید به لیست ممنوعیت سفر

سه سال پس از رئیس جمهور تهمت برای اولین بار یک فرمان اجرایی را امضا محرومیت از ورود به ایالات متحده برای شهروندان از هفت اکثریت کشورهای مسلمان او را با اضافه کردن شش کشور جدید به اصطلاح ممنوعیت سفر لیست.

صحبت با خبرنگاران در پس زمینه بعد از ظهر جمعه با مسئولین ادارات دولتی و امنیت داخلی تایید کرد که تهمت بود امضای یک بیانیه با گسترش فهرست کشورهای مشمول ممنوعیت سفر به شامل میانمار (که مقامات با اشاره به با نام سابق خود را از برمه), اریتره, قرقیزستان, نیجریه و سودان و تانزانیا. موجود محدودیت های اعمال شده علیه ایران لیبی و کره شمالی و سومالی, سوریه, ونزوئلا و یمن تحت یک سوم تکرار اصلی ممنوعیت سفر و تایید توسط دیوان عالی کشور در سال 2018 نیز در محل باقی می ماند, مقامات گفت.

در میان شش کشور اضافه سودان و قرقیزستان در حال اکثریت مسلمان با مسیحیت و اسلام بیشتر از نزدیک در تقسیم به عنوان مذهب اصلی در تانزانیا و نیجریه. میانمار که عمدتا بودایی و دولت خود متهم شده است از تشویق یک کمپین پاکسازی قومی علیه اقلیت مسلمان این Rohingya — ساخت کشور یکی از بزرگترین رانندگان از پناهندگان در سال های اخیر است.

معترضان نگه نشانه حمایت از پایان دادن به ممنوعیت سفر به ایالات متحده برای شهروندان چندین اکثریت کشورهای مسلمان. (سارا Silbiger/گتی ایماژ)

ارشد DHS رسمی که کاهش یافته است به نام جمعه به خبرنگاران گفت: که تصمیم به اضافه کردن این کشورهای خاص به سفر بان کی مون لیست را بر اساس “عدم تمایل یا ناتوانی” برای دیدار با برخی افزایش امنیت و اطلاعات استانداردهای ایجاد شده توسط برگ برنده دولت به آدرس بالقوه امنیت ملی و امنیت عمومی را تهدید اتباع خارجی. در میان این “کمبود” DHS می گوید آن شناسایی شده در این کشور را بررسی قابلیت ها عبارتند از: فقدان الکترونیکی برنامه گذرنامه عدم ارائه اطلاعات کافی در دست داده و یا به سرقت رفته گذرنامه و دیگر مسائل مربوط به شناسایی مسافران که ممکن است یک خطر برای امنیت ملی است.

محدودیت های جدید اعمال شده در شش کشور اضافه شده جمعه — کدام اثر در فوریه. 22 — کمتر سختگیرانه از کسانی که اعمال شده به دیگر کشورهای حاضر در این فهرست است. آن باقی خواهد ماند.

محدودیت اعمال خواهد شد به طور خاص برای کسانی که به دنبال ویزای مهاجرت از برمه و اریتره قرقیزستان و نیجریه. برای سودان و تانزانیا محدودیت تنها تاثیر تنوع متقاضیان ویزا. این ممنوعیت را اعمال نمی شود به پناهندگان از این کشورها یک وزارت امور خارجه رسمی تایید کرد. آنها تخمین زده است که این مقررات به طور بالقوه می تواند تحت تاثیر قرار دهد در اطراف 12,400 متقاضیان در سال قبل از درخواست چشم پوشی و دیگر استثنا.

“آن را با تمرکز بر کسانی که مایل به اقامت در ایالات متحده نه افرادی که می خواهید به بازدید” DHS رسمی گفت.

رئیس جمهور تهمت نشانه ممنوعیت سفر به منظور اجرایی در پنتاگون به عنوان معاون رئیس جمهور مایک پنس چپ و سابق وزیر دفاع جیمز Mattis, look on Jan. 27, 2017. (Carlos Barria/فردا نیوز)

خواست تا توضیح دهد که چرا این محدودیت را نمی توان به بازدید کنندگان در نور اظهار داشت: هدف از جلوگیری از تروریست ها و دیگر مکان های عمومی ایمنی تهدیدات از ورود به کشور DHS رسمی گفت: “از آنجا که ما باید اعتماد به نفس بالاتر است که این شش کشور قادر خواهد بود برای بهبود … در یک دوره معقول زمانی ما احساس نمی [آن را] متناسب با اعمال محدودیت در همه مهاجر و غیر مهاجر ویزا.”

قصد او گفته شد به “اولویت بندی دسته بندی است که می تواند به بزرگترین چالش بلند مدت در روند حذف و مانند آن.” DHS تجربه رسمی گفته شد که آن را بسیار سخت تر به اخراج یک دارنده روادید در حال حاضر در کشور نسبت به انکار ورود در وهله اول. این سازمان تصمیم به “تمرکز انرژی در جمعیت هایی که ممکن است در حال حاضر بزرگترین چالش است.”

تمرکز بر مسدود کردن مهاجرت از این شش کشور به نظر می رسد برای بالا بردن سوال در مورد اداره امنیت ملی توجیه برای نسخه های قبلی از ممنوعیت.

“به دنبال در تمام حملات تروریستی در خاک ایالات متحده آمریکا در طول 1975-2017 دوره تنها .56 درصد متعهد شد توسط یک تروریست که وارد شده در یک کارت سبز” گفت: “الکس سریال کوتاه مدیر مهاجرت مطالعات در موسسه کاتو مرکز جهانی برای آزادی و رفاه است. سریال کوتاه منتشر جامع تجزیه و تحلیل خطر در مه است که به بررسی وضعیت مهاجرت و ملیت هر خارجی-متولد تروریستی که می خواهم محکوم شده است برنامه ریزی اقدام و یا انجام حملات در خاک ایالات متحده آمریکا بین سال 1975 و 2017.

بر اساس گزارش خود سریال کوتاه گفت: از اخبار یاهو که در طول این 42 سال دوره یک ترکیب 11 نفر از شش جدید ممنوعیت سفر به کشورهای درگیر شدند, در حملات تروریستی در خاک ایالات متحده آمریکا است که منجر به یک مجموع از شش مرگ و میر. از آن 11 تروریست ها تنها یک وارد این کشور با یک کارت سبز.

“بیشتر این ممنوعیت را مانع از یک قتل” گفت: سریال کوتاه.

موسسه کاتو گزارش گسترش در اوایل تجزیه و تحلیل منتشر شده توسط سریال کوتاه در ژانویه 2017 به عنوان مغلوب ساختن پیشی جستن آماده به ثبت نام خود را به منظور اجرایی در”حفاظت از کشور از تروریست خارجی, ورود به ایالات متحده” که دستور موقت توقف در سفر به ایالات متحده برای شهروندان ایران, عراق, سوریه, لیبی و یمن و سودان و سومالی. با وجود این اعلام کرد هدف از این فرمان اجرایی که به سرعت تبدیل شد بهتر شناخته شده به عنوان “مسلمان ممنوعیت” سریال کوتاه به همین ترتیب یافت که “کشورهایی که مغلوب ساختن پیشی جستن را انتخاب کرد به طور موقت تحریم نیست جدی با تروریسم و خطرات.”

تظاهرکنندگان گوش دادن به سخنرانان در طول یک تظاهرات در خارج از ایالات متحده 4 مدار دادگاه تجدید نظر در روز سه شنبه. (استیو Helber/AP)

مغلوب ساختن پیشی جستن به منظور امضا در Jan. 27, 2017, باعث اعتراضات گسترده در هرج و مرج و سردرگمی به عنوان مهاجران از کشورهای آسیب دیده از جمله برخی از دارندگان کارت سبز شد به طور غیر منتظره بازداشت در فرودگاه ها در سراسر ایالات متحده و در برخی موارد حذف شده از کشور است. وزارت امنیت داخلی اعلام کرد که ظرف 72 ساعت پس از سفارش رفت و به اثر 721 نفر با ویزای معتبر بودند مانع از شبانه روزی آمریکا محدود پرواز.

اصلی مسلمان ممنوعیت تجدید نظر شده بود چندین بار در میان یک نبرد قانونی طولانی. مهاجرت وکالت و حقوق مدنی سازمان های موفق در سراسر کشور بوده و به طور موقت جلوگیری دولت از اجرای سفارش از قضات فدرال در نیویورک و واشنگتن و همچنین مریلند و هاوایی. در ژوئن 2018 سوم و نسخه فعلی از تحریم بود توسط دیوان عالی کشور تایید است که آن را تا به حال “مشروع پایه در نگرانی های امنیت ملی.”

آخرین گسترش ممنوعیت سفر که می آید تنها چند روز پس از سومین سالگرد اصلی فرمان اجرایی شد و به طور گسترده ای محکوم مهاجر طرفداران حقوق به عنوان به خوبی به عنوان برخی از قانونگذاران دموکرات مانند می سی سی پی در کنگره Bennie تامپسون صندلی از خانه و میهن کمیته امنیت.

در یک بیانیه تامپسون توصیف جمعه اعلام به عنوان “یک بی پروایی نشان دادن مرحله شروع به برچیدن برنامه ویزای تنوع فرهنگی” که او گفت:, “بوده است دیرینه سیاسی اولویت برای رئیس جمهور است و مطابق با آنچه شده است به طور گسترده ای گزارش شده در مورد افکار خود را در مهاجرت از کشورهای عمدتا سیاه و قهوه ای جمعیت.”

“این واقعیت که او را ادا این تصمیم سیاسی در میهن یا امنیت ملی در شرایط عجیب و غریب” تامپسون اعلام کرد. “هر دو زمان و تمرکز این محدودیت های جدید نشان دهنده شرم آور یک مانور سیاسی است که لطمه می زند و هزاران نفر از مردم و خانواده ها است.”

در بیانیه ای مشترک Rep. جری Nadler و تشکر. Zoe Lofgren هر دو استیضاح مدیران در مغلوب ساختن پیشی جستن سنا محاکمه متهم به تهمت های نادرست اقدام فراتر از محدود اختیارات قانونی اعطا شده به رئیس جمهور تحت قانون مهاجرت فدرال “برای حفاظت از منافع ملی بدون در نظر گرفتن کوچک به خوبی تعریف شده گروه از افراد از ورود به کشور است.”

Lofgren و Nadler اشاره کرد که خانه قضائیه به زودی در نظر گرفتن قانون پیشنهادی به “لغو مسلمان ممنوعیت تقویت مفاد قانون مهاجرت و ملیت با منع تبعیض بر اساس دین و اطمینان حاصل شود که قدرت اجرایی به منع ورود افراد غیر شهروند دیگر نمی تواند در این شیوه است.”

حتی پس از حکم دادگاه عالی مدنی و گروه های مدافع حقوق بشر از جمله اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا باید همچنان به مبارزه با ممنوعیت سفر خود را آخرین استدلال حقوقی قبل از مدار چهارم دادگاه تجدید نظر در ویرجینیا در اوایل این هفته.

“بان کی مون باید به پایان رسید و نه گسترش” عمر Jadwat مدیر ACLU مهاجران’ حقوق پروژه در بیانیه ای گفت: پس از اعلام این جمعه. “رئیس جمهور تهمت است دو برابر را در امضای خود ضد اسلام و سیاست — و با استفاده از تحریم به عنوان یک راه برای قرار دادن حتی بیشتر از تعصبات خود به عمل به استثنای بیشتر جوامع از رنگ است.”

بنجامین جانسون مدیر اجرایی انجمن وکلای مهاجرت آمریکا گفت: “اگر چه دادگاه عالی قبلا تایید رئیس جمهور قدرت به صدور این ممنوعیت انکار مردم ورود به ایالات متحده صرفا بر اساس جایی که آنها از سیاست بد و خلاف اصول اساسی نظام حقوقی ما. AILA عمیقا مشکل این ممنوعیت قصد و تاثیر است.”

اصلاح: این مقاله پیش از این اعلام کرد که میانمار که عمدتا هندو. آن درست شده است تا منعکس کننده که این کشور عمدتا بودایی.

_____

بیشتر بخوانید از اخبار یاهو:

  • آیووا قفقاز: باید متنوع تر دولت رای اول ؟

  • بولتون استیضاح شهادت می تواند یک آزمون برای رئیس دادگستری رابرتز

  • در اینجا چیزی است که کاخ سفید نامه در مورد بولتون کتاب واقعا معنی

  • جدید اخبار یاهو/نظرسنجی نشان می دهد که رای دهندگان بر این باورند بولتون بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن — و آنها می خواهند بولتون به شهادت

  • جف بزوس روی گوشی های هک: یک تهدید برای ایالات متحده دموکراسی است ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>