طوفان گرمسیری کریستبل تساوی به ما نزدیک تر سواحل خلیج فارس با 50mph بادهاباران زد به ما سواحل خلیج فارس روز یکشنبه پیش از ورود طوفان گرمسیری کریستبل است که در حال حاضر باعث یک گردباد در فلوریدا و تهدید بیشتر مقدس همراه با وزش شدید باد و طوفان خروش.

جاده ها و آب گرفتگی در سواحل لوئیزیانا و می سی سی پی و هزاران نفر بدون قدرت بودند حتی قبل از طوفان محصل.

که انتظار می رود برای رسیدن به خاک آمریکا اواخر روز شنبه هر چند این نمی شد انتظار می رود به رشد را به یک طوفان.

پیش بینی هشدار داد طوفان تاثیر می گذارد یک منطقه گسترده ای کشش حدود 180 مایل (290km) شرق به فلوریدا. اما آنها پیش بینی بدترین اثرات در جنوب شرق جنوبی لوئیزیانا و می سی سی پی که در آن برخی از نقاط می تواند تا 12به باران و طوفان موج تا 5ft (1.5 متر).

آن را بسیار کارآمد و بسیار گرمسیری بارش, National Hurricane Center مدیر کن گراهام گفت: در Facebook تصویری. طوفان همچنین می تواند تولید گردباد در بخش هایی از آلاباما, لوئیزیانا, می سی سی پی و فلوریدا.

باران کاهش یافت و به طور متناوب در نیواورلئان مشهور, فرانسوی, سه ماهه بعد از ظهر یکشنبه اما خیابان ها بودند و تقریبا خالی از سکنه با بسیاری از کسب و کار در حال حاضر سوار تا با توجه به کوروناویروس.

دانیل Priestman خرید برای مواد غذایی, اما گفت که او نمی بینم مردم دیوانه وار جوراب زنانه ساقه بلند به عنوان او قبل از طوفان. او گفت: مردم ممکن است ضعف های کروناویروس و اخیر خشونت های پلیس و تظاهرات.

آنها به نظر می رسید استعفا داد به هر چه اتفاق می افتد– اتفاق می افتد, او گفت:.

فاضلاب و آب مدیره از نیواورلئان گفت: در شهرستان های زهکشی سیستم تا به حال محدودیت و قدیمی بود بنابراین شهروندان باید از زیرگذر و مناطق کم ارتفاع که در آن می تواند آب استخر در طول اجتناب ناپذیر خیابان سیل.

در تخلیه جزیره بزرگ در لوئیزیانا یک بزرگراه در زیر آب بود و خیلی از این جزیره نیست, قابل قبول, Jefferson Parish عضو شورای ریکی Templet گفت: بار جزئي/New Orleans مدافع. Templet برنامه ای برای ماندن در این جزیره در طول طوفان و گفت: او را ندیده سطح آب بالا این پس 2012 طوفان.

لوئیزیانا گارد ملی تا به حال ده ها تن از وسایل نقلیه آب و قایق های نجات آماده برای رفتن در سراسر جنوب لوئیزیانا. سه تیم از مهندسین نیز در دسترس برای کمک به ارزیابی پتانسیل زیرساخت شکست نگهبان گفت: در انتشار اخبار.

در بیلاکسی یک اسکله تقریبا مستغرق توسط صبح روز یکشنبه. Squalls گرمسیری با نیروی باد به دهان از رودخانه می سی سی پی و شرایط انتظار می رود به وخامت ملی طوفان در مرکز میامی گفت.

Cristobals حداکثر پایدار باد باقی مانده در 50mph (85kph) و آن را در حال حرکت شمال 5mph (8kph). روز یکشنبه در 1 بعد از ظهر به وقت شرق آمریکا از طوفان بود محور 90 مایل (145km) در جنوب نیواورلئان.

اما طوفان در حال حاضر ساخته شده است و حضور آن احساس دوشنبه شب با یک گردباد است که لمس کردن در نزدیکی مرکز شهر اورلاندو خدمات ملی آب و هوا گفت. چرخان فقط از دست رفته یک گروه از معترضان در دریاچه Eola در حدود 7.30 pm. وجود دارد به نظر می رسد هیچ آسیب, اما درخت اندام بودند زدم و وجود دارد گزارش ها از قطع برق.

در لوئیزیانا فرماندار جان ادم ادواردز با اعلام وضعیت اضطراری به آماده شدن برای طوفان احتمالی ورود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>