وزیر خزانه داری استیو Mnuchin وعده 1200 دلار کمک مالی پرداخت خواهد شد در دو هفته شروع


‘شما خواهد شد دریافت چک خود را در هفته نه ماه.’ وزیر خزانه داری استیو Mnuchin وعده 1200 دلار کمک مالی پرداخت خواهد شد در دو هفته شروع و وعده های سایت برای وام کسب و کار کوچک کار می کنند

  • وزیر خزانه داری استیو Mnuchin رد یک گزارش که گفت: آن را تا 20 هفته برای برخی از آمریکایی ها به محرک چک
  • “من نمی دانم که در آن شما در حال شنیدن این چیزها, او گفت:. ‘من به شما این خواهد بود سه هفته. من در حال حاضر ارتکاب به دو هفته’
  • یک گزارش از آمریکا یافت می شود که اکثر مردم نمی بینم پرداخت های خود را از coronavirus محرک لایحه تا آوریل 13
  • برای برخی از, آن می تواند تا 20 هفته به بررسی
  • 150 میلیون مالیات دهندگان خواهد بود واجد شرایط برای چک فرد از محرک لایحه
  • اما نمایندگان تنها دارای واریز مستقیم اطلاعات برای حدود نیمی از این افراد
  • حدود 60 میلیون پرداخت مستقیم پرداخت خواهد شد در این هفته از آوریل 13
  • هفته مه 4 IRS برنامه شروع به ارسال مقاله چک به کسانی که برای آنها آن را ندارد واریز مستقیم اطلاعات
  • کسانی که چک صادر خواهد شد در نرخ حدود 5 میلیون در هر هفته و آن را می تواند تا 20 هفته به گرفتن همه آنها را

وزیر خزانه داری استیو Mnuchin رد یک گزارش که گفت: آن را تا 20 هفته برای برخی از آمریکایی ها به محرک چک کرد و گفت این امر هفته و ماه نیست.

“من قبلا گفت که آن را سه هفته من با خوشحالی به ارائه گزارش در دو هفته اول پرداخت خواهد شد و مستقیم واریز به حساب مالیات دهندگان,’ Mnuchin روز پنجشنبه گفت که روزانه در کاخ سفید coronavirus جلسه.

اما یک گزارش از خانه دموکرات ها یافت می شود اکثر مردم نمی بینم پرداخت های خود را از coronavirus محرک لایحه تا مارس 13 و برای برخی از, آن می تواند تا 20 هفته به یک بررسی کنید.

Mnuchin شات است که زمانی که در مورد آن پرسید.

“من نمی دانم که در آن شما در حال شنیدن این چیزها’ گفت: این سوال خبرنگار که از او در آن است. ‘من به شما این خواهد بود سه هفته. من در حال حاضر ارتکاب به دو هفته است. ما در حال ارائه در تعهدات ما. IRS که من نظارت را ظرف دو هفته این پول خواهد شد در مردم حساب.’

Treasury Secretary Steve Mnuchin refuted a report that said it would take up to 20 weeks for some Americans to get their stimulus checks, saying it would weeks and not months

وزیر خزانه داری استیو Mnuchin رد یک گزارش که گفت: آن را تا 20 هفته برای برخی از آمریکایی ها به محرک چک کرد و گفت این امر هفته و ماه

او گفت: این سازمان می تواند راه اندازی یک وب پورتال برای مردم خود را وارد کنید و پرداخت مستقیم اطلاعات به طوری که آنها می تواند دریافت پول خود را سریع تر.

‘این یک کار بسیار بزرگ در اولویت است. رئیس جمهور روشن ساخته است که ما می خواهید برای دریافت این پول به سرعت به دست خود را, ” او گفت:.

او برشمرد روند آنها برنامه ریزی برای استفاده از توزیع پول خواهد بود که 1200 $برای یک فرد با درآمد کمتر از $75,000.

“من اطمینان آمریکا, آنها نیاز به پول در حال حاضر. آنچه که ما در حال رفتن به انجام دوباره اگر ما اطلاعات خود را, شما می توانید آن را در عرض دو هفته. امنیت اجتماعی شما می توانید آن را بسیار به سرعت پس از آن. اگر ما اطلاعات خود را, شما باید یک ساده, پورتال وب که در آن شما آن را آپلود. اگر شما لازم نیست که ما شما را از ارسال چک از طریق پست,’ Mnuchin گفت.

بیش از 6.6 میلیون نفر در زمینه بیکاری در هفته گذشته به عنوان رستوران ورزشگاه میله ها و دیگر کسب و کار بسته به عنوان بخشی از اجتماعی فاصله شیوه برای جلوگیری از گسترش ویروس.

Most Americans won't see their payments from coronavirus stimulus bill until April 13 and, for some, it could take up to 20 weeks to get a check as businesses have been shuttered

اکثر آمریکایی ها نمی بینم پرداخت های خود را از coronavirus محرک لایحه تا مارس 13 و برای برخی از, آن می تواند تا 20 هفته برای دریافت چک به عنوان کسب و کار شده اند توقیف

The Internal Revenue Service appears to be overwhelmed when it comes to sorting out the $250 billion that has to be distributed to Americans

سرویس درآمد داخلی به نظر می رسد به ضعف وقتی که می آید به مرتب کردن 250 میلیارد دلار است که نمی توان به آمریکایی ها

حدود 10 میلیون آمریکایی شغل خود را از دست داده و در زمینه بیکاری در این دو هفته که coronavirus آغاز شده به سرعت در حال گسترش در سراسر کشور است.

Mnuchin نیز گفت: کسب و کارهای کوچک قادر خواهد بود برای شروع به درخواست برای وام در روز چهارشنبه.

“ما نیاز به پول برای کسب و کار کوچک و کارگران آمریکایی’ او گفت.

او را رد کرد به گزارش وب سایت برای کسب و کارهای کوچک به استفاده از توفنده شد از بیش از حد بسیاری از کاربران است.

“ما شنیده ام بسیاری از بازخورد خوب دیروز برای ساده کردن فرآیند. آن است که رفتن به بالا و در حال اجرا است. اجازه دهید من فقط روشن باشد این بدان معنا نیست که هر کس خود را دریافت کنید وام فردا. اما این سیستم خواهد بود و در حال اجرا. ما مردم را تشویق بیش از هفته آینده ثبت نام. در حال حاضر شما می توانید در وب سایت و ببینید که چه اطلاعات شما نیاز دارید. فرآیند بسیار ساده است, ” او گفت:.

هر دو کسب و کار کوچک امداد و چک فرد برای کمک به سهولت درد از coronavirus اختصاص داده شد به عنوان بخشی از 2.2 تریلیون دلار بسته امداد که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به قانون امضا شده در روز جمعه.

اما این سرویس درآمد داخلی به نظر می رسد به ضعف وقتی که می آید به مرتب کردن 250 میلیارد دلار است که نمی توان به آمریکایی ها تحت $99,000.

داخلی سازمان اسناد موجود برخی از کاغذ چک نمی خواهد بیرون بروید تا سپتامبر واشنگتن پست گزارش داد.

در ابتدا IRS را توزیع حدود 60 میلیون پرداخت به احتمال زیاد در این هفته از 13 آوریل برای مالیات دهندگان که ارائه شده خود را پرداخت مستقیم اطلاعات از طریق خود را تا سال 2018 یا 2019, اظهارنامه مالیاتی, سی ان ان گزارش داد پس از آن به دست آمده یک یادداشت از خانه راه و وسیله کمیته که شامل اطلاعات در روند به دست آمده از جلسات با مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات دولت.

هفته مه 4 IRS آغاز خواهد شد پستی کاغذ چک به کسانی که آنها را ندارد و بانک اطلاعات است که در حدود 80 میلیون نفر است.

که بیشتر یک فرآیند طولانی مدت است.

کسانی که چک را صادر می شود در نرخ حدود 5 میلیون در هر هفته و آن را می تواند تا 20 هفته به گرفتن همه آنها را.

مردم با کمترین درآمد بر اساس تنظیم درآمد ناخالص خود را دریافت خواهید کرد چک اول و جدول زمانی می تواند تغییر سی ان ان گزارش شده است.

چک شامل 1200 $در هر فرد بالغ ساخت تا $75,000 یک سال قبل از توقف تدریجی و در مجموع برای کسانی که درآمد بیش از $99,000. که در نتیجه $2,400 به زن و شوهر متاهل ساخت تا 150.000 دلار با قیمت 500 دلار پرداخت برای هر کودک است.

کنگره کارکنان گفته شد حدود 150 میلیون مالیات دهندگان واجد شرایط خواهد بود اما از آن IRS در برآورد آنها تا به حال تنها حدود 70 میلیون نفر را واریز مستقیم اطلاعات است.

که ترجمه را به حدود 80 میلیون چک به طریق پست به باقی مانده گیرندگان.

‘اداره خدمات مالی برآورد می توانید آنها را برش 20 میلیون چک یک ماه’ یک منبع سی ان ان گفت.

سرعت است که از ذات به عنوان صورتحساب آمده به دلیل در پایان ماه و میلیون ها نفر از کار هستند و به کشورهای مختلف صادر کرده اند در خانه بمانند سفارشات را امتحان کنید و شامل بسیار مسری بیماری است.

حدود 90 درصد از آمریکایی ها در حال حاضر تحت نوعی از مستند تا از کمتر از 50 درصد فقط چند هفته پیش به عنوان تلفات افزایش یافت به 5,139 به عنوان بیش از 216,000 آمریکایی که آزمایش مثبت برای ویروس.

Roughly 10 million Americans have lost their jobs and filed for unemployment in the two weeks that the coronavirus started rapidly spreading

حدود 10 میلیون آمریکایی شغل خود را از دست داده و در زمینه بیکاری در این دو هفته که coronavirus آغاز شده به سرعت در حال گسترش

Treasury Secretary Steve Mnuchin originally said Americans would start seeing checks within three weeks

وزیر خزانه داری استیو Mnuchin در ابتدا گفت: آمریکایی ها خواهد شروع به دیدن چک ظرف سه هفته

IRS در حال حاضر برای معکوس کردن یک سیاست است که امنیت اجتماعی گیرندگان که نمی به طور معمول یک فایل اظهارنامه مالیاتی نیاز به ارسال یک بازگشت ساده به منظور واجد شرایط برای $1,200 امداد پرداخت.

هر دو حزب جمهوری خواه و دموکرات به قانونگذاران ابراز خشم در شرط قرار دادن سنگین فشار سیاسی در وزارت خزانه داری به معکوس تصمیم خود را.

بیش از 15 میلیون نفر در تامین اجتماعی نمی سالانه فایل اظهارنامه مالیاتی خود را به دلیل درآمد بسیار کم است.

علاوه بر معاون رئیس جمهور مایک پنس گفت: دولت می توانست راهنمایی در جمعه چگونه آمریکایی ها می تواند دریافت رایگان coronavirus آزمون.

‘رئیس جمهور قرار است یک اولویت در حصول اطمینان از هیچ آمریکایی به نگرانی در مورد هزینه coronavirus تست و کار هر روز را به مطمئن شوید که آنها لازم نیست که به نگرانی در مورد هزینه درمان او گفت:.

وی با اشاره به وظیفه خود نیروی کار در, یک پیشنهاد برای رئیس جمهور به استفاده از برخی از 100 میلیارد دلار است که ما در حال ساخت به بیمارستان در دسترس برای جبران این بیمارستان به طور مستقیم برای هر coronavirus درمان است که آنها ارائه به بیمه آمریکایی است. ما در حال کار کردن جزئیات است که رئیس جمهور تصمیم نهایی فردا.’

چه در 2 تریلیون دلار بسته محرک اقتصادی?

وام و تضمین برای کسب و کار دولت و دولت های محلی: 500 میلیارد دلار. شامل تا به 50 میلیارد دلار برای مسافر خطوط هوایی 8 میلیارد دلار برای محموله حامل $17 میلیارد دلار برای “کسب و کار حیاتی برای حفظ امنیت ملی است.” شرکت های پذیرش وام ممکن است خرید مجدد سهام برجسته; باید حفظ سطح اشتغال از مارس 13, 2020 “به حدی عملی”; و نوار برد برای دو سال به مدیران کسب درآمد بیش از $425,000 سالانه است. شرکت های واجد شرایط برای وام اگر بالای مقامات دولت و اعضای کنگره و یا خانواده خود را 20 درصد کنترل.

کسب و کارهای کوچک: شامل 350 $میلیارد دلار وام برای شرکت های با 500 کارمند یا کمتر از جمله سازمان های غیر انتفاعی خود اشتغالی افراد و هتل و رستوران های زنجیره ای با بیش از 500 کارگر در هر محل. دولت را فراهم می کند هشت هفته از کمک نقدی از طریق وام به پوشش حقوق و دستمزد و اجاره بها و سایر هزینه های زیادی از آن خواهد بود ببخشند اگر شرکت حفظ کارگران است. همچنین $17 میلیارد دلار برای کمک به کسب و کارهای کوچک بازپرداخت وام های موجود; $10 میلیارد دلار برای کمک هزینه تا $10,000 برای کسب و کارهای کوچک به پرداخت هزینه های عملیاتی.

اورژانس بیمه بیکاری: $260 میلیارد. شامل اضافی 13 هفته از پوشش برای افرادی که خسته منافع موجود. نیز پوشش می دهد بخشی از زمان خود اشتغالی, فرفره, اقتصاد, کارگران است. هفتگی افزایش سود تا 600 دلار.

مراقبت های بهداشتی: 150 میلیارد دلار. شامل 100 میلیارد دلار برای کمک به بیمارستان های عمومی و غیر انتفاعی سازمان های بهداشت و مدیکر و مدیکید تامین کنندگان.

کمک به دولت های ایالتی و محلی: 150 میلیارد دلار با حداقل 1.5 میلیارد دلار برای کوچکترین متحده است.

پرداخت های مستقیم به مردم: یک بار پرداخت 1200 $در هر فرد بزرگسال $2,400 هر زن و شوهر, $500 برای هر کودک است. مقدار شروع تدریجی در $75,000 برای افراد 150.000 دلار در هر زن و شوهر است.

معافیت مالیاتی: به طور موقت waives مجازات برای ویروس مربوط به اوایل برداشت و برطرف حداقل مورد نیاز سالانه پرداخت از برخی از حساب های بازنشستگی; افزایش کسر برای کمک های خیریه. کارفرمایانی که furloughed کارگران می توانند اعتبار مالیاتی برای برخی از آن پرداخت. به تعویق انداختن کسب و کار پرداخت مالیات حقوق و دستمزد تا 2021 یا 2022.

وزارت امنیت داخلی: 45 میلیارد دلار برای امداد رسانی به صندوق بازپرداخت دولت و دولت های محلی برای پزشکی پاسخ, جامعه, خدمات, دیگر اقدامات ایمنی. گسترش فدرال مهلت برای افرادی که گواهی نامه ی رانندگی با ویژگی های امنیتی پیشرفته به نام واقعی ID, از Oct. 1 در سال 2020 به هفت. 30, 2021.

آموزش و پرورش: 31 میلیارد دلار. شامل $13.5 میلیارد دلار برای دولت برای توزیع به مدارس محلی و برنامه های 14 میلیارد دلار برای کمک به دانشگاه ها و کالج ها.

Coronavirus درمان: 27 میلیارد دلار برای تحقیق و توسعه واکسن و درمان انباشت تجهیزات پزشکی.

حمل و نقل: شامل 25 میلیارد دلار برای حمل و نقل عمومی سیستم; $10 میلیارد دلار برای عموم تجاری متعلق به فرودگاه در نظر گرفته شده برای حفظ 430,000 حمل و نقل شغل; $1 میلیارد دلار برای Amtrak.

جانبازان: 20 میلیارد دلار از جمله 16 میلیارد دلار برای درمان جانبازان در چهارمحال و امکانات; 3 میلیارد دلار به صورت موقت و امکانات تلفن همراه.

مواد غذایی و کشاورزی: $15.5 میلیارد دلار برای مواد غذایی تمبر; $14 میلیارد دلار برای حمایت از درآمد و محصول قیمت; $9.5 میلیارد خاص و تولید کنندگان از جمله تخصص محصولات لبنی و دامی; $8.8 میلیارد تغذیه کودک. پول برای مواد غذایی, بانک, بازار کشاورزان.

دفاع: $10.5 میلیارد دلار برای وزارت دفاع از جمله 1.5 میلیارد دلار به حدود سه برابر 4,300 تخت در حال حاضر در بیمارستان نظامی; $1.4 میلیارد دلار برای متحده برای استقرار تا 20,000 اعضای گارد ملی برای شش ماه; $1 میلیارد دلار تحت دفاع تولید عمل می کنند برای کمک به بخش خصوصی افزایش تولید پزشکی دنده. پول را نمی توان مورد استفاده برای ساخت جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهادی دیوار در امتداد مرز مکزیک.

برنامه های اجتماعی: شامل $3.5 میلیارد دلار کمک مالی برای مراقبت از کودکان و آموزش و پرورش در اوایل برنامه; $1 میلیارد دلار در کمک های مالی برای کمک به جوامع محلی رسیدگی مشکلات اقتصادی; $900 میلیون در گرمایش و سرمایش کمک برای خانواده های کم درآمد; $750 میلیون اضافی برای نیروی انسانی برای شروع برنامه.

کمک های اقتصادی به جوامع: 5 میلیارد دلار در توسعه جامعه بلوک کمک های مالی برای کمک به دولت های ایالتی و محلی گسترش امکانات بهداشتی کودک و مراکز نگهداری مواد غذایی, بانک و ارشد خدمات; $4 میلیارد دلار کمک برای افراد بی خانمان; $3 میلیارد و کم درآمد مستاجرها; 1.5 میلیارد دلار برای کمک به بازسازی جوامع محلی صنایع از جمله صنعت گردشگری, صنعت, عرضه, زنجیر, وام کسب و کار; $300 میلیون دلار برای ماهیگیری میباشد.

آمریکایی های بومی جوامع: 2 میلیارد دلار برای مراقبت های بهداشتی و تجهیزات مدارس و دیگر نیاز دارد.

دیپلماسی: 1.1 میلیارد دلار از جمله $324 میلیون به تخلیه آمریکایی و دیپلمات ها در خارج از کشور; $350 میلیون دلار برای کمک به پناهندگان; $258 میلیون دلار بین المللی فاجعه کمک; $88 میلیون دلار برای سپاه صلح به تخلیه آن داوطلبان خارج از کشور.

انتخابات: 400 میلیون دلار برای کمک به ایالات آماده شدن برای سال 2020 انتخابات با مراحل از جمله گسترش رای از طریق پست اضافی سنجی و مکان است.

هنر: $150 میلیون دلار برای کمک های مالی فدرال به دولت های ایالتی و محلی هنر و علوم انسانی برنامه های; $75 میلیون دلار برای شرکت برای پخش عمومی; $25 میلیون برای واشنگتن کندی مرکز هنرهای نمایشی.

کنگره: 93 میلیون دلار از جمله 25 میلیون دلار برای خانه و 10 میلیون دلار برای کوچکتر سنا برای teleworking و هزینه های دیگر; $25 میلیون برای تمیز کردن کنگره و کنگره در ساختمان های اداری.

 

 

 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im