وزارت خزانه داری می گوید: کسب و کار کوچک وام های پشتیبانی بیش از 50 میلیون شغل: به روز رسانی زنده

در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن:

 • خزانه نشان می دهد بیشتر در مورد که کسب و کار کوچک وام.
 • در اینجا برخی از شرکت ها و سازمان هایی که دریافت کمک های مالی.
 • سهام تکنولوژی بسیج منجر وال استریت بالاتر است.
 • یک آینده بدون پول نقد نزدیک است.
 • Uber خرید Postmates برای $2.65 میلیارد دلار به مواد غذایی و تحویل شرکت تحکیم.

خزانه نشان می دهد بیشتر در مورد که کسب و کار کوچک وام.

رستوران پزشکی دفاتر و نمایندگی خودرو بودند بالا دریافت کنندگان وام های بزرگ از دولت فدرال $660 میلیارد دلار کسب و کار کوچک برنامه امداد با توجه به آمار منتشر شده در روز دوشنبه با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت.

داده که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت منتشر شد تحت فشار قانونگذاران و ناظر گروه ارائه شده ترین نگاه دقیق و در عین حال در بخش ها و کسب و کار است که در زمان استفاده از یک برنامه با هدف نگه داشتن کارگران در حقوق و دستمزد در میان ویروس ناشی از خاموش شدن ناگهانی.

در عین حال اطلاعات منتشر شده در روز دوشنبه بود و محدود به شرکت هایی که دریافت وام از بیش از 150.000 دلار از طریق چک حفاظت از برنامه در حالی که دولت گفت که 86.5 درصد از وام بودند کمتر از این مبلغ است.

 • بیش از 40,000 کامل و یا محدود-رستوران ها خدمات دریافت وام به ارزش تا آنجا که $32 میلیارد دلار است.

 • پزشکان دفاتر دریافت وام به ارزش تا آنجا که $19 میلیارد دلار است. مجموع وام شد تا آنجا که $17 میلیارد دلار برای اتومبیل نمایندگی مجاز و فروش 13 میلیارد دلار برای دفاتر قانون و 5 میلیارد دلار برای دندانپزشکان. لوله کش و سازمان های مذهبی و مدارس نیز با عنوان لیست.

 • ده ها تن از مستاجران در ساختمان های متعلق به رئیس جمهور تهمت یا مدیریت توسط خود شرکت دریافت وام — بالا بردن احتمال که آقای ترامپ ممکن است به طور غیر مستقیم بهره مند از حمایت دولت.

 • از $521 میلیارد اختصاص داده شده از طریق چک حفاظت از برنامه در مورد $68.2 میلیارد — حدود 13 درصد را به شرکت در کالیفرنیا است. یکی دیگر از $41.1 میلیارد سرازیر شد به تگزاس کسب و کار.

 • نزدیک به 5000 کسب و کار دریافت وام های فردی بین 5 میلیون و 10 میلیون دلار, با توجه به داده ها. دولت شامل محدوده برای مقدار وام نه چهره های خاص.

 • داده ها نشان داد که بیش از 3000 شرکت گفت: آنها را حفظ 500 کارمند دقیقا این برنامه محدود می کند.

 • دولت گفت که پول اختصاص داده شده از طریق این برنامه تا کنون کمک کرده بود پشتیبانی بیش از 50 میلیون شغل است. سهم کلی کسب و کار کوچک حقوق و دستمزد پشتیبانی از هر دولت در محدوده 72 درصد در ویرجینیا به 96 درصد در فلوریدا. — لوقا Broadwater, بهترین Smialek جیم Tankersley و بن Protess

در اینجا برخی از شرکت ها و سازمان هایی که دریافت کمک های مالی.

اعتبار…ربکا Smeyne برای نیویورک تایمز

چک حفاظت برنامه ارائه می دهد کسب و کار با 500 یا کمتر کارکنان وام است که می تواند بخشیده شود اگر کارفرما مطابق با شرایط خاص مانند استفاده از بخش عمده ای از بودجه را به کارکنان پرداخت. اطلاعات منتشر شده در روز دوشنبه بود و محدود به شرکت هایی که دریافت وام از بیش از 150.000 دلار ارائه فقط بخشی از تصویر که در آن پول رفت. در اینجا برخی از کسب و کار وزارت خزانه داری گفت: دریافت وام.

 • Kasowitz بنسون تورسقانون تأسیس شرکت و اجرا توسط رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن دیرین وکیل شخصی مارک E. Kasowitz دریافت وام از بین 5 دلار و 10 دلار میلیون نفر است. این شرکت به نمایندگی آقای ترامپ برای بیش از یک دهه قبل از او رئيس جمهور در معاملات کسب و کار و در مسائل دیگر مانند کمک آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در حفظ و طلاق ثبت شده است ، آقای Kasowitz و این شرکت نیز به نمایندگی آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در طول Robert S. مولر سوم بررسی به دخالت در انتخابات ریاست جمهوری 2016.

 • به عنوان سالن های کنسرت در سراسر کشور رفت و تیره برای جلوگیری از گسترش این ویروس تور شرکت قابل توجه نوازندگان نظر می رسد که اعمال شده برای وام به شناور باقی می ماند. Lil’ Jon تور Inc., برای مثال دریافت یک وام از بین 150.000 دلار و $350,000. تامار Juda, Lil Jon به روزنامه گفت که وام اجازه داده بود که هنرمند خود را به نگه داشتن هسته تفریحی کارکنان شاغل.

 • حداقل چهار نفر e-sport, ویدئو شرکت های بازی دریافت وام از بین 150.000 دلار و 2 میلیون دلار با بزرگترین رفتن به حسادت بازیدریافت کرده است که بین $1 میلیون و 2 میلیون دلار, با توجه به داده ها. دالاس مبتنی بر حسادت یکی از بزرگترین بازیکن در جهان از e-ورزشی و زمینه های رقابتی تیم در بازی مانند “Fortnite” و “گشت.”

 • بسیاری از واشنگتن فکر می کنم مخازن و حمایت از گروه های پذیرفته شده وام از جمله برخی که به طور معمول در مخالفت با هزینه های دولت. محافظه کار شهروندان در برابر دولت ضایعات پذیرش یک وام از $350,000 و 1 میلیون دلار به عنوان شهروندان آمریکاکه مبارزه برای فعال کردن شرکت ها به صرف بودجه نامحدود در انتخابات است. ضد مهاجرت در مرکز مهاجرت دانشجویان به دریافت وام از بین $350,000 و مبلغ 1 میلیون دلار به عنوان شورای مسیحی کالج ها و دانشگاه ها.

 • پول انجامید طیف سیاسی با حزب محافظه کار لیبرال و گروه های معتدل با استفاده از این پول برای کمک به دفع اقتصادی ضربه از این بیماری همه گیر. هر دو اسرائیل در پردیس ائتلاف و CAIR بنیادکه با این نسخهها کار برای ترویج یک تصویر مثبت از اسلام و مسلمانان آمریکایی دریافت بین $350,000 و 1 میلیون دلار است. Media Matters for Americaچپ-یادگیری در سازمان است که به دنبال مبارزه با “محافظه کار اطلاعات غلط” دریافت یک وام از $1 میلیون و 2 میلیون دلار.

 • گروه های متصل به کنگره همچنین دریافت وام. هر دو کنگره سیاه حزبی بنیاد و کنگره اسپانیایی انجمن موسسه دریافت وام از $350,000 و 1 میلیون دلار است. — لوقا Broadwater, بهترین Smialek جیم Tankersley دیوید McCabe بن Protess و Kellen براونینگ.

سهام تکنولوژی بسیج منجر وال استریت بالاتر است.

اعتباری…علامت Lennihan/آسوشیتد پرس

وال استریت داشت ادامه داد: برای پنجمین روز دوشنبه با تکنولوژی سهام پیشرو این تجمع به عنوان سرمایه گذاران ادامه داد: به قلم مو رنگ کردن نشانه هایی از احیا coronavirus میان امید برای بیشتر هزینه های دولت به تقویت اقتصاد است.

S&P 500 با افزایش بیش از 1.5 درصد در حالی که تکنولوژی-سنگین شاخص Nasdaq composite با صعود بیش از 2 درصد به عنوان شرکت هایی مانند آمازون, اپل, Netflix و توییتر بسیج.

پس از آشفته کشش در ماه ژوئن سهام باید به طور پیوسته جبران تقریبا همه از ضرر و زیان خود را از آن دوره با یک رالی است که برداشته S&P 500 با بیش از 5 درصد در یک هفته.

که اجرای سرپیچی کرده است تعداد فزاینده ای از coronavirus موارد در سراسر ایالات متحده و اقدامات جدید برای مهار این ویروس که شامل خاموش کردن برخی از کسب و کار دوباره تا حدودی به دلیل داده های جدید نشان داد که اقتصاد به دست آوردن جای پا خود.

در هفته گذشته آمار و ارقام نشان داد که کارفرمایان اضافه شده نزدیک به پنج میلیون نفر از کارگران به غیرکشاورزی در ماه ژوئن خرید خانه به شدت افزایش یافت و ضریب اطمینان مصرف کننده شروع به پریدن کرد. روز دوشنبه موسسه مدیریت عرضه گفت: فعالیت در ایالات متحده در بخش خدمات بازگشت در ماه گذشته.

سرمایه گذاران همچنین در انتظار قانونگذاران در واشنگتن اجازه بیشتر هزینه های دولت برای جبران بیشتر آسیب های اقتصادی. هر چند جزئیات هزینه هر طرح و جدول زمانی برای آن — به مراتب از برخی کاخ سفید روز دوشنبه پیشنهاد را بیشتر صرف.

“من فکر می کنم رئیس جمهور شده است بسیار روشن است که او حمایت از یکی دیگر از محرک بررسی” علامت مراتع کاخ سفید رئیس ستاد به خبرنگاران در روز دوشنبه. آقای مراتع گفت: یک طرح می تواند گرد هم می آیند و بعد در ژوئیه اما اشاره کرد که “همه به نظر می رسد در این به عنوان “آخرین قطار خروج از ایستگاه’ به طوری که آنها می خواهید به ضمیمه برخی از کسانی که علاقه ویژه ای نیاز دارد که” نشان می دهد که مقدار باقی مانده بود به مذاکره شود.

هنوز هم با اقتصاددانان هشدار داده است که بهبود می تواند آهسته تر از بازار در حال حاضر انتظار می رود این تجمع مستعد ابتلا به یک تغییر ناگهانی در احساسات اگر شاخص های تغییر. یک ماشه برای این تغییر می تواند آینده گزارش های درآمدی نجومی زمانی که بسیاری از شرکت ها و آدرس های مالی تاثیر coronavirus برای اولین بار در ماه.

وال استریت را سود روز دوشنبه پس از یک رالی جهانی سهام با سهام در چین صعودی پس از یک جبهه-صفحه سرمقاله در دولتی چین اوراق بهادار مجله خواست سرمایه گذاران را به استفاده از “صعودی بازار انتظارات” بیرون آمدن از این بیماری همه گیر. — محمد هادی

یک آینده بدون پول نقد نزدیک است.

اعتبار…Elliott Verdier برای نیویورک تایمز

در یک نمونه چهار شنبه هنگامی که کاربران در Julien کرنو پنیر فروشگاه در پاریس بار در پنیر کاممبر و chèvre برای هفته حدود نیم خواهد پرداخت با حفر به جیب خود را برای یورو یادداشت ها و سکه ها.

اما در عصر coronavirus تقریبا هر کس در لا Fromagerie بخواهد به پرداخت با پلاستیک.

“آنها نمی خواهید به لمس هر چیزی” آقای کرنو گفت. در حالی که پول نقد است که هنوز هم پذیرفته شده و حتی قدیمی تر خریداران خود سخت ترین مشتریان به حساب می آید دیجیتال عادات — به طور داوطلبانه در حال ساخت سوئیچ.

Coronavirus شتاب یک تغییر جهت به سمت یک cashless آینده, افزایش جدید محاسبات برای تجار و غنی سازی دیجیتال صنعت پرداخت.

“ما در حال زندگی می کنند از طریق شگفت انگیز جهانی آزمایش اجتماعی است که وادار کردن دولت ها و کسب و کار و مصرف کنندگان به تجدید نظر خود را عامل مدل ها و هنجارها برای تعاملات اجتماعی گفت: Morten Jorgensen مدیر RBR, یک شرکت مشاوره ای متخصص در بانکداری تکنولوژی کارت و پرداخت. “مردم عادات در حال تغییر به عنوان ما صحبت می کنند.”

کسانی که پویایی در حال ایجاد یک لحظه طلایی برای شرکت های کارت اعتباری و بانک ها و سیستم عامل های دیجیتال که در حال سرمایه گذاری بر بحران به منظور تشویق مصرف کنندگان و خرده فروشان به استفاده از کارت ها و برنامه های گوشی های هوشمند که عملکرد سودآور هزینه.

پرداخت و پردازش شرکت های مانند پی پال (که سهام تا حدود 55 درصد در این سال) و Adyenمستقر در هلند (تا 72 درصد) نیز ایستاده به دست آوردن. پس از انجام تجزیه و تحلیل داده های و پیشگیری از تقلب شرکت ها و کسب و کار است که قادر به تجار به قبول پرداخت کارت. — لیز Alderman

Uber خرید Postmates برای $2.65 میلیارد دلار به مواد غذایی و تحویل شرکت تحکیم.

اعتبار…Issei کاتو/ایسنا

Uber موافقت کرده است برای به دست آوردن مواد غذایی تحویل اندازی Postmates برای $2.65 میلیارد دلار به عنوان سوار-نقطه شرکت با هدف رشد حضور خود را در تقاضای تحویل مواد غذایی در حالی که کسب و کار اصلی آن دست به گريبان است.

این شرکت اعلام کرد تمام سهام معامله در صبح روز دوشنبه. بارگذاری خواهد شد ترکیب Postmates خود تحویل مواد غذایی شرکت تابعه بارگذاری می خورد که در حال رشد بوده است در طول بیماری همه گیر کوروناویروس.

تحویل مواد غذایی برنامه های که اتصال درایور رستوران ها و مشتریان شده اند به سرعت در سال های اخیر سوخت سرمایه و ارتش از قرارداد کارگران است. اما خدمات آنها را بسیار متفاوت از یکدیگر منجر به رقابت سنگین و فشار به نگه داشتن هزینه های پایین است. بیشتر مردم شده اند با استفاده از خدمات تحویل در طول همه گیر اما سود گریزان شده اند.

به عنوان یک نتیجه, تحویل, برنامه, شرکت ها را دور یک دیگر با هدف به معاملات برای به دست آوردن مقیاس. Postmates قبلا مورد بحث ممکن است معاملات با DoorDashبزرگترین خدمات در ایالات متحده و دیگر رقیب Grubhub, با توجه به دو نفر با آگاهی از این مذاکرات.

در ماه های اخیر Uber همچنین در مورد خرید Grubhub. اما ماه گذشته, Grubhub شد و به جای آن به فروش می رسد فقط به خوردن غذای آمادهاروپایی تحویل شرکت برای $7.3 میلیارد دلار است.

با هم Postmates و بارگذاری می خورد می توانست 37 درصد سهم از تحویل مواد غذایی فروش در ایالات متحده با توجه به ادیسون روند که آهنگ کارت اعتباری هزینه. DoorDash باقی خواهد ماند بزرگترین بازیکن با 45 درصد در حالی که Grubhub را 17 درصد است. — مایک اسحاق و ارین گریفیث

وارن بافت می سازد برای اولین بار پس از همه گیر خرید.

اعتبار…مت هوستون/آسوشیتد پرس

برکشایر هاتاوی خرید ملک انرژی خط لوله گاز و شبکه روز یکشنبه در یک 9.7 میلیارد معامله از جمله بدهی.

کسب است و وارن بافت بزرگترین در چهار سال قرار دادن به استفاده از برخی از برکشایر $137 میلیارد دلار پول نقد شمع. شده است وجود دارد برخی از سرمایه گذار اضطراب به تازگی در مورد آقای بافت های اخیر خشکسالی از معامله ، خرید ملک و دارایی خواهد بیش از دو برکشایر در سهم بازار از گاز جنبش در آمریکا به 18 درصد است.

در همان روز معامله اعلام شد اما قلمرو و شرکای آن لغو طرح ساخت ساحل اقیانوس اطلس خط لوله است. فقط در ماه گذشته, آنها تا به حال به ثمر رساند و یک پیروزی زمانی که دیوان عالی کشور حکم داد که این خط لوله که باید نقل مکان کرد و گاز به ویرجینیا و کارولینای شمالی از غرب ویرجینیا — می تواند ساخته شده تحت Appalachian Trail overruling اعتراض از گروه های زیست محیطی.

در معکوس این شرکت گفت که شش-سال-قدیمی پروژه رو بیشتر حقوقی جنگ و هزینه تاخیر است که نمی خواهد آن را ارزشمند. تغییر سیاست از سوخت های فسیلی است که ممکن است در پاییز بیشتر از نفع اگر دموکرات ها را به سود در ماه نوامبر انتخابات ریاست جمهوری در حال حاضر نشان می دهد می تواند یکی دیگر از عوامل است. در اعلام مقابله با برکشایر Dominion, تاکید یک “باریک” تمرکز بر تبدیل شدن به یک “پایداری متمرکز” ابزار کاهش اتکا به سوخت های فسیلی است.

آقای بافت به نظر می رسد به این باور است که منافع اقتصادی از معامله غلبه بر آن خطرات سیاسی استدلال می کند امروز DealBook عضویت در خبرنامه. و او را نادیده گرفته و سیاست خطوط لوله در موقعیت های دیگر. این بهار برکشایر حمایت از سرمایه گذاری در صادرات گاز طبیعی مایع ترمینال در کبک در میان تظاهرات توسط فعالان محیط زیست و گروه های بومی. — Michael J. de la Merced

با فروشگاه ناپدید مراکز می تواند بود.

اعتبار…چانگ W. Lee/نیویورک تایمز

مراکز در حال حاضر در مشکل قبل از همه گیر به خرید نقل مکان کرده بود به طور فزاینده ای آنلاین. اما یک رشته از ورشکستگی براده توسط خرده فروشان عمده مانند Neiman Marcus و J. C. Penney در ماه های اخیر می تواند شتاب خود را کاهش است.

به عنوان بسیاری از آنجا که 25 درصد از این کشور را حدود 1200 مراکز می تواند تعطیل در میان ذرات از کروناویروس گفت: دبورا Weinswig بنیانگذار Coresight تحقیق مشاوره و تحقیقات شرکت که متخصص در خرده فروشی و فن آوری است.

سنتی حومه مرکز خرید ساخته شده در اطراف فروشگاه های بزرگ که لنگر کوچکتر لباس و فروشگاه تخصصی.

فروشگاه حدود 30 درصد از بازار مربع در ایالات متحده با 10 درصد است که در آینده از سیرز (که برای ورشکستگی زمینه در سال 2018) و J. C. Penney با توجه به سبز خیابان مشاوران املاک و مستغلات شرکت تحقیقاتی.

به عنوان فروشگاه های مبارزه و یا تعطیل دیگر خرده فروشان دیگر قادر به تغذیه کردن ترافیک پا که در آن بزرگ مجریان مورد استفاده برای تولید.

بسیاری از کوچک بازار خرده فروشان را در بند خود اجاره به اصطلاح — شرکت-اجاره جملات — است که اجازه می دهد آنها را به پرداخت کاهش می یابد اجاره و یا حتی شکستن اجاره نامه اگر دو یا بیشتر از لنگر فروشگاه ترک محل.

که می تواند منجر به حتی بیشتر در بازار جای خالی و چند گزینه برای پر کردن خالی عرض در طول یک بیماری همه گیر که خریداران در حال حاضر عصبی بودن در فضاهای محصور شده است. — Sapna Maheshwari

این #vanlife کسب و کار پررونق است.

اعتبار…اندی کوکران

ده ها تن از شرکت های جدید ظاهر شوند به اجاره و یا فروش مجهز جای خواب, وانت, برخی از در حال حاضر با yearlong لیست انتظار. برنامه های در حال جوشکاری به کمک این ون ساکنان پیدا حقوقی پارکینگ. بزرگ R. V. پارک کنگلومرا شروع به چشم جدید علاقه و کشف کردن راه برای سرمایه گذاری.

چند ماه گذشته احساس هرج و مرج و ون زندگی فروش است که می تواند ثبات در حرکت مداوم است. “آنچه که ما می گویند: ما برای ساخت خود ال” گفت: Leland گیلمور بنیانگذار محک وسایل نقلیهکه باعث می شود سفارشی وانت. “این کمی فرار عروق غلاف فرار.”

آقای گیلمور به طور معمول به فروش می رساند سفارشی وانت برای 100.000 $$300,000 نه از جمله هزینه های ون که معمولا $40,000-و-تا مرسدس بنز اسپرینتر. تقاضا دارد تقریبا دو برابر شده مستندات آغاز شد, او گفت:, و معیار وسایل نقلیه فقط استخدام سه نفر است.

Vanlife شده است تاثیر گذار در روند Instagram برای سال. این معمولا شامل یک جوان خوب به دنبال زن و شوهر در یک ون ارسال gauzy پرتره از یکدیگر و جارو صحنه های از مکان بازدید کردند. فانتزی زندگی آنها فروخته شده است آزادی و سادگی یک کاهش اساسی در بار — اما نه به راحتی. برای این برگشت به دنبال خسته و فرسوده با بسیار زیاد گوساله و وحشی ، Vanlife زیبایی است روند نزدیک به کوچک-صفحه اصلی جنبش در عین حال حتی غنی تر lusher و به طور معمول جذاب است.

به عنوان همه گیر شده است پوشیده در یک فانتزی است بیشتر مردم برای پیدا کردن خود را داشتن. — نلی Bowles

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de