ممنوعیت سفر شیرجه رفتن چین به تعمیق انزوای بیش از coronavirusرشد coronavirus بیماری همه گیر است جدا چین به عنوان کشورهای دیگر در تلاش برای دفع عفونت هستند یا خود را کوچکتر شیوع نوار ورود به مسافران از چین و شرکت ها از جمله اپل در مقیاس پایین و سفر و کسب و کار وجود دارد.

انگلستان در روز شنبه اعلام کرد آن بود خارج شود اما ضروری کارکنان از سفارتخانه ها و کنسولگری ها در چین به عنوان مقامات در خانه برخورد با خرید اینترنتی از این دو مورد تایید در بریتانیا – یک دانشجو در دانشگاه نیویورک و بازدید از بستگان.

دانشگاه, معاونت, Charlie جفری گفت که اگر چه او را درک تشخیص را “باعث نگرانی و اضطراب” را مختل مطالعات انجام شده در دانشگاه. “ما در حال همکاری نزدیک با رهبری سازمان بهداشت عمومی انگلستان و سازمان های دیگر برای مدیریت این وضعیت,” او گفت:.

این دو نفر در حال حاضر تحت قرنطینه در نیوکاسل و نیویورک در هتل به آنها داده شده بود اقامت در شده است ضد عفونی.

مقامات در حال تلاش برای ردیابی افرادی که تا به حال “تماس نزدیک” با جفت – که تعریف شده است به عنوان هزینه های حداقل 15 دقیقه عرض دو متر از فرد آلوده.

در مجموع 203 نفر آزمایش شده است برای این بیماری در بریتانیا و تنها دو نتیجه مثبت بوده است. اکثریت قریب به اتفاق از عفونت های ناشی از این ویروس هستند و هنوز هم در داخل چین و متمرکز در استان هوبئی. شنبه حدود 12,000 موارد و 259 مرگ شده بود تایید کرد. اما سریع در سراسر جهان گسترش ویروس فراتر از چینی مرزهای مطرح شده است و ترس است که کشورهای دیگر می تواند چهره خود را در مقیاس بزرگ شیوع بیماری و بسیاری از دولت ها در حال بدست گرفتن به طور فزاینده ای قوی اقدامات لازم برای جلوگیری از یک بیماری همه گیر در خاک خود است.

روز شنبه, استرالیا به دنبال ما تحمیل یک جارو ممنوعیت ورود به اکثر مسافران از چین است. کانبرا گفت: شهروندان ساکنان و یا بستگان نزدیک می شود هنوز هم مجاز است. کشورها از جمله ازبکستان و ویتنام لغو پروازها از چین در دسترس نباشد.

ده ها تن از حمل و نقل تجاری نیز کاهش و یا متوقف پروازها به مقصد چین و چندین هتل های زنجیره ای گفته اند که آنها اجازه می دهد تا رزرو به لغو رایگان با مسافران یا افرادی که در حال برنامه ریزی برای بازدید از چین است. شرکت های بزرگ مانند گوگل و Facebook را ممنوع اعلام کرد سفر به این کشور در حالی که فروشندگان بین المللی مانند استارباکس و اپل دارای بسته فروشگاه ها وجود دارد.
The convoy transporting British nationals who had arrived from Wuhan to the Wirral on Friday

در هنگ کنگ وجود دارد که در آن قوی هستند خاطرات تاثیر 2003 شیوع سارس هزاران نفر از کارکنان بیمارستان رفت و در اعتصاب و خواستار آن است که مقامات نزدیک مرز.

بریتانیا هنوز در آورده ممنوعیت های مشابه اما اقدامات احتیاطی در حال افزایش است. هشتاد و سه شهروند بریتانیایی پرواز از ووهان در روز جمعه خود را صرف شب دوم از دو هفته در قرنطینه در Arrowe پارک بیمارستان در Wirral دیروز.

دانشگاه دربی نیز پرسید: “تعداد بسیار کمی” از دانش آموزان که در سمت چپ ووهان قبل از محدودیت های تحمیل شده بود به خود منزوی برای 14 روز. همه در حال حاضر هست.

موارد از انسان به انسان انتقال آن رانده سریع افزایش عفونت در داخل چین در حال حاضر شده است شناسایی شده در کشورهای دیگر از جمله آلمان و تایلند و تایوان و فرانسه و ژاپن و آمریکا.

“مسئله اصلی در حال حاضر برای جهان چیزی است که اتفاق می افتد در خارج از چین” آقا جرمی Farrar, مدیر ولکام تراست به بی بی سی گفت. “آنچه که ما نیاز به نگاه کردن به در حال حاضر است که [آن را] شروع به گسترش – اگر گسترش آن در جامعه و یا بین مردم خارج از چین خود را. و خواهد شد که سیگنال است که در واقع در کشورهای دیگر ممکن است رنج می برند از همان نوع از مسائل ما در چین است.”

او گفت: به شدت از هر گونه گسترده تر شیوع دروغ می تواند در هر نقطه بین چیزی شبیه فصلی زمستان آنفولانزا با بسیاری از عفونت ها اما کم نرخ مرگ و یا “چیزی شبیه به آنچه که ما در حال دیدن در چین در حال حاضر”.

“عدم اطمینان در لحظه بدان معنی است که ما نمی تواند مطمئن باشد که در مسیر این بیماری همه گیر در حال رفتن به” Farrar اضافه شده است.

راهنمای سریع

چه coronavirus و ما باید نگران است ؟

چه این ویروس باعث بیماری در ووهان?

آن است که یک عضو از خانواده کروناویروس است که هرگز قبل از مواجه می شوند. مانند دیگر coronaviruses آن آمده است از حیوانات و یا احتمالا غذاهای دریایی. جدید و نگران ویروس ها معمولا سرچشمه در حیوانات میزبان. ابولا و آنفولانزا نمونه هستند.

دیگر چه coronaviruses وجود دارد بوده است ؟

سندرم حاد تنفسی (سارس) و سندرم تنفسی خاورمیانه (Mers) در هر دو ناشی از coronaviruses است که از حیوانات.

چه علائم از ووهان coronavirus?

این ویروس باعث می شود ذات الریه. کسانی که افتاده اند بیمار گزارش شده دچار سرفه و تب و مشکلات تنفسی است. در موارد شدید می تواند وجود نارسایی ارگان ها. به عنوان این است که ذات الریه ویروسی, آنتی بیوتیک بدون استفاده هستند. از داروهای ضد ویروسی ما را در برابر آنفولانزا ، اگر مردم در بیمارستان بستری آنها ممکن است حمایت خود را از ریه ها و اندام های دیگر و همچنین مایعات. بازیابی بستگی به قدرت سیستم ایمنی بدن خود را. بسیاری از کسانی که فوت کرده اند شناخته شده اند در حال حاضر در سلامت فقیر.

این است که ویروس در حال انتقال از یک فرد به دیگری ؟

انتقال انسان به انسان تایید شده است توسط ملی چین کمیسیون بهداشت. به عنوان از ژانویه 30, مرگ و میر در چین می ایستد در 170 با 7,711 تایید موارد عفونت. در هفته گذشته تعداد تایید عفونت بیش از سه برابر شده و موارد یافت شده در 13 استان و همچنین شهرداری پکن و شانگهای و چونگکینگ و تیانجین. این ویروس نیز تایید شده است در خارج از چین در هنگ کنگ ماکائو و ژاپن و نپال و سنگاپور, کره جنوبی, تایوان, تایلند, آمریکا و ویتنام است. شده اند وجود دارد موارد تایید شده در انگلستان است. تعداد واقعی به قرارداد این ویروس می تواند به مراتب بالاتر به مردم با علائم خفیف ممکن است تشخیص داده شده اند. مدل سازی که توسط کارشناسان در امپریال کالج لندن نشان می دهد وجود دارد می تواند به عنوان بسیاری از 100,000 موارد با قطعیت قرار دادن حاشیه بین 30,000 و 200000.

چگونه نگران هستند کارشناسان ؟

ترس وجود دارد که coronavirus ممکن است گسترش به طور گسترده تر در طول هفته تعطیلات سال جدید قمری است که در 24 ژانویه هنگامی که میلیون ها نفر از چینی سفر خانه به جشن می گیرند اما این جشن را تا حد زیادی لغو شده و ووهان و دیگر شهرهای چین در مستند.

در چه نقطه شما باید رفتن به دکتر اگر شما سرفه می گویند ؟

مگر اینکه شما به تازگی از سفر به چین و یا در تماس با فرد مبتلا به این ویروس پس از آن شما باید درمان هر سرفه یا علائم سرماخوردگی به صورت عادی. بیمه خدمات درمانی توصیه می کند که به طور کلی وجود دارد بدون نیاز به مراجعه به دکتر برای سرفه مگر آن ماندگار است و یا شما با داشتن سایر علائم مانند درد قفسه سینه تنگی نفس و یا شما احساس می کنید بسیار ناخوش.

ما باید وحشت ؟

هیچ. گسترش این ویروس در خارج از چین نگران کننده است اما نه غیر منتظره توسعه است. آن را افزایش می دهد احتمال است که سازمان جهانی بهداشت اعلام کرد شیوع بیماری به بهداشت عمومی اورژانس از نگرانی های بین المللی در روز پنج شنبه شب. نگرانی های کلیدی هستند که چگونه انتقال این کروناویروس جدید است که بین مردم و چه نسبت به شدت بیمار و در بیمارستان است.

سارا Boseley سلامت ویرایشگر و هانا Devlin

مدل سازی منتشر شده در مجله لانست پیشنهاد بیش از 75 ، 000 نفر می تواند آلوده شده اند در ووهان یک هفته پیش حدود 50 برابر بیشتر از رسمی در سراسر جهان در مجموع از موارد در زمان. اگر توانايی انتقال این بیماری شد “مشابه در همه جا در داخل کشور و در طول زمان” کاغذ گفت: همه گیر در حال حاضر می تواند “رشد نمایی در چند شهرستانها عمده از چین با زمان تاخیر پشت ووهان شیوع حدود یک تا دو هفته”.

در داخل چین قوانین قرنطینه قرار داده است که حدود 50 میلیون نفر در مستند بودن سخت تر در بعضی از نقاط.

هوانگگنگ دوم-بدترین آسیب دیده شهرستان با بیش از 700 عفونت و 14 مورد مرگ و میر به طور موثر محدود تقریبا همه به خانه های خود. یک نفر از هر خانواده خواهد شد مجاز به دریافت مواد غذایی هر دو ماه اگر چه استثنا وجود دارد برای پزشکی کارگران و افراد بیمار به دنبال درمان و کسانی که نیروی انسانی سوپر مارکت ها و بیمارستان ها.

در جای دیگر دولت های محلی را تحت فشار قرار دادند تا پایان سال جدید قمری break; مدارس و دانشگاه ها نمی خواهد سر کلاس این هفته به عنوان برنامه ریزی شده و در برخی از مکان های کارخانه های گفته شده برای به تاخیر انداختن شروع مجدد کار کند.

مردم شده اند خواست برای به تاخیر انداختن مراسم ازدواج به ویژه تعداد زیادی برنامه ریزی شده برای امروز 2 فوریه – محبوب تاریخ به دلیل, نوشته شده به عنوان یک دنباله از اعداد است palindrome: “02 02 2020”.

حتی مجالس ترحیم تحت فشار هستند با خانواده ها خواست برای حفظ عزاداری “ساده و سریع” برای جلوگیری از تجمعات. بدن از coronavirus قربانیان به سوزانده شود به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>