تجارت مشاور هشدار داد کاخ سفید در ماه ژانویه از خطرات ناشی از یک بیماری همه گیر

یک مشاور ارشد کاخ سفید قویا هشدار داده مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات دولت در اواخر ماه ژانویه که coronavirus بحران می تواند هزینه ایالات متحده تریلیون دلار قرار داده و میلیون ها نفر از آمریکایی ها در خطر بیماری و یا مرگ.

هشدار نوشته شده در یک یادداشت توسط پیتر ناوارو رئیس مغلوب ساختن پیشی جستن تجارت مشاور بالاترین سطح هشدار شناخته شده به گردش در داخل بال غربی به عنوان دولت بود و گرفتن آن از اولین مراحل اساسی برای مقابله با یک بحران است که در حال حاضر مصرف رهبران چین و رفتن به upend زندگی در اروپا و ایالات متحده است.

“عدم حفاظت از سیستم ایمنی و یا یک موجود درمان یا واکسن را آمریکایی ها بی دفاع در مورد تمام عیار شیوع کروناویروس در خاک ایالات متحده آمریکا” آقای ناوارو را یادداشت گفت. “این عدم حفاظت در افزایش خطر ابتلا به کروناویروس در حال تحول به یک تمام عیار همه گیر خصوصی زندگی میلیون ها نفر از آمریکایی ها است.”

تاریخ Jan. 29 آن در طول یک دوره زمانی که آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در حال بازی کردن خطرات به ایالات متحده و او را بعد از رفتن به می گویند که هیچ کس نمی تواند پیش بینی چنین ویرانگر نتیجه.

آقای ناوارو گفت: در این یادداشت که دولت در مواجهه با یک انتخاب در مورد چگونه تهاجمی بود و در مهار شیوع گفت: انسانی و اقتصادی هزینه خواهد بود نسبتا پایین اگر این تبدیل به یک مشکل در امتداد خطوط از آنفولانزای فصلی.

اما او در ادامه به تاکید است که “خطر بدترین حالت همه گیر سناریو نباید نادیده گرفته شود” با توجه به اطلاعاتی که از چین است.

آخرین به روز رسانی: شیوع کروناویروس

  • ناوارو هشدار داد در ماه ژانویه که یک بیماری همه گیر می تواند مخاطره زندگی میلیون ها نفر از آمریکایی ها است.
  • کاخ سفید وظیفه نیروی اعتصاب با احتیاط خوش بینانه تن.
  • نخست وزیر بوریس جانسون منتقل شده است به مراقبت های ویژه.

در یکی از بدترین سناریو ذکر شده در این یادداشت بیش از یک و نیم میلیون نفر آمریکایی ها می میرند.

این یادداشت به تاریخ همان روز که آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به نام کاخ سفید نیروی کار برای مقابله با این تهدید و به عنوان دولت بود و وزن که آیا به نوار برخی از مسافران از چین یک گزینه تحت فشار قرار دادند توسط آقای ناوارو.

آقای ترامپ را تایید محدودیت در سفر از چین روز بعد هر چند این امر می تواند هفته قبل از او شروع به گرفتن بیشتر مراحل تهاجمی به سر کردن گسترش ویروس.

سوال در مورد آقای تهمت مدیریت بحران به خصوص در روزهای اولیه خود را زمانی که او پیشنهاد شد در حال استفاده توسط دموکرات ها برای تضعیف و انتخاب مجدد او چشم انداز به احتمال زیاد به تعریف خود در انتخابات ریاست جمهوری. آقای ناوارو را یادداشت شواهدی وجود دارد که برخی در درجات بالایی از دولت تا به حال حداقل در نظر گرفته شده امکان وقوع تبدیل به چیزی به مراتب جدی تر از آقای تهمت بود تصدیق عموم در آن زمان است.

نه آقای ناوارو و نه سخنگویان کاخ سفید در پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

این یادداشت که به مرور توسط نیویورک تایمز فرستاده شد از آقای ناوارو به شورای امنیت ملی و سپس توزیع به چند مقامات در سراسر دولت, مردم, آشنایی با حوادث گفت. آن را به تعدادی از مقامات بالا به عنوان به خوبی به عنوان دستیاران به میک Mulvaney سپس اقدام رئیس ستاد آنها گفت: اما معلوم نیست که آیا آقای مغلوب ساختن پیشی جستن آن را دیدم.

آقای ناوارو به خوبی تاسیس چین هاوک که مدت طولانی است که عدم اعتماد از دولت این کشور و شیوه های تجارت. هر دو آقای ناوارو و متی Pottinger ارشد معاونت در شورای عالی امنیت ملی در میان چند مقامات اصرار همکاران در ماه ژانویه را به یک خط سخت تر در رابطه با این تهدید در حال رشد از coronavirus.

اما هشدارهای خود را به دیده می شد توسط دیگر مقامات در درجه اول به عنوان منعکس کننده نگرانی های خود را در مورد چین رفتار و نگرانی های خود را نگاه کنید بیشتر prescient در حقیقت از آنها در واقع شدند و دیگر مقامات استدلال می کنند.

با خط موضوع “تحمیل ممنوعیت سفر در چین؟” آقای ناوارو باز این یادداشت با نوشتن “اگر احتمال یک بیماری همه گیر است و بیشتر از تقریبا 1% یک بازی نظری تحلیل coronavirus را نشان می دهد پاک کردن استراتژی غالب است فوری سفر بان کی مون در چین است.”

آقای ناوارو به این نتیجه رسیدند در یک نقطه: “صرف نظر از اینکه coronavirus ثابت می شود یک بیماری همه گیر در سطح شیوع بیماری وجود دارد برخی از هزینه های مرتبط با درگیر شدن در سیاست برای مهار و کاهش گسترش این بیماری است. بیشتر به راحتی در دسترس گزینه برای جلوگیری از گسترش شیوع این است که به موضوع ممنوعیت سفر به و از منبع شیوع یعنی سرزمین اصلی چین است.”

او پیشنهاد کرد که تحت یک “تهاجمی” مهار سناریو ممنوعیت سفر ممکن است نیاز به آخرین تا زمانی که 12 ماه مناسب برای مهار یک مدت زمان که در آن نقطه برخی از دستیاران کاخ سفید را دیدم به عنوان غیر قابل تحمل.

این سفر پس از آن محدودیت های اعمال شده توسط آقای تهمت بود نه کاملا ممنوعیت سفر از چین و بسیاری از مسافران از کشور در ادامه به جریان به ایالات متحده است.

آقای ناوارو بود که در تقابل با کارشناسان پزشکی مانند دکتر Anthony S. Fauci که استدلال کرده بود که از جمله ممنوعیت سفر تنها تاخیر احتمالی در پخش.

آقای ناوارو اشاره به این که بحث در روز شنبه طی یک جداگانه بحث با دکتر Fauci در اتاق وضعیت در مورد اینکه آیا ضد مالاریا, داروی هیدروکسی کلروکین شد موثر در درمان یا پیشگیری از این ویروس با توجه به دو نفر آشنا با حوادث.

در این یادداشت آقای ناوارو هشدار داد که آن را “بعید معرفی coronavirus به جمعیت ایالات متحده در تعداد قابل توجهی را تقلید ‘آنفولانزای فصلی’ رویداد نسبتا پایین سرایت و مرگ و مير.”

او با اشاره به سابقه بیماری همه گیر flus و پیشنهاد شانس بالا شدند برای یکی پس از پاتوژن در حال توسعه در چین است.

“این سابقه تاریخی به تنهایی باید به اندازه کافی برای اثبات نیاز به اقدام تهاجمی برای جلوگیری از شیوع,” او نوشت: رفتن به می گویند اوایل برآورد که چگونه به راحتی این ویروس پخش شد پشتیبانی احتمال این که این خطرات حتی بیشتر از تاریخ آنفولانزا بیماری های همه گیر پیشنهاد شده است.

علامت Mazzetti کمک گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>