گردباد لمس کردن در اورلاندو ترک 2000 خانه بدون قدرت طوفان گرمسیری کریستبل دم


لحظه وحشتناک گردباد لمس کردن در مرکز شهر اورلاندو ترک 2000 خانه بدون قدرت به عنوان طوفان گرمسیری کریستبل تقویت در خلیج مکزیک است و انتظار می رود به ریزش زمین یکشنبه

  • تصویری فیلم شب شنبه را نشان می دهد یک گردباد گذشت بیش از اورلاندو – آن را به سمت چپ 2000 خانه بدون برق
  • از آن به عنوان طوفان گرمسیری کریستوبال در حال حرکت به شمال از طریق خلیج مکزیک
  • طوفان است و انتظار نمی رود به آمار فلوریدا اما اثرات آن انتظار می رود به احساس وجود دارد
  • کریستبل است که با توجه به ریزش زمین مدتی بعد از ظهر یکشنبه به نیواورلئان

تبلیغات

نمایشی تصویری اسیر گردباد بیش از مرکز شهر اورلاندو در شنبه شب.

کسانی که در نزدیکی توصیف بسیار باد می وزد و آشفته شرایط به عنوان طوفان تصویب از طریق مرکز شهر منطقه پس از سرویس ملی آب و هوا صادر شده یک گردباد هشدار.

نارنجی شهرستان کلانتر دفتر توئیتر خود نوشت: ‘نمایندگان در پاسخ به, گزارش از یک گردباد است که لمس کردن در سرخس نهر و کانوی مناطق. وجود دارد گزارش های متعدد از آسیب و قطع خطوط برق.’

حدود 2000 خانه بدون قدرت بودند با توجه به اورلاندو کمیسیون آب و برق.

گردباد بود و همچنین شناسایی بیش از کالج پارک منطقه شمال مرکز شهر NWS تایید کرد.

آب و هوا همراه با طوفان گرمسیری کریستبل – طوفان است و انتظار نمی رود به آمار فلوریدا اما اثرات آن arr با توجه به احساس می شود وجود دارد.

کریستبل تقویت شنبه آن را به عنوان پیشرفته نسبت به ایالات متحده در سواحل خلیج فارس با آن آوردن باران های سنگین که در حال حاضر باعث جاری شدن سیل و رانش زمین در مکزیک و مرکزی امریکا است.

Video filmed Saturday evening show a tornado passing over Lake Conway near Orlando airport

تصویری فیلم برداری شنبه شب نشان می دهد یک گردباد عبور از روی دریاچه کانوی در نزدیکی فرودگاه اورلاندو

Those caught in traffic at the time were able to shoot footage of the storm from their cars

کسانی که گرفتار در ترافیک در آن زمان قادر به ساقه فیلم از طوفان از اتومبیل های خود را

In footage from Orlando Regional Medical Center the tornado could be seen in the distance

در فیلم از اورلاندو مرکز پزشکی منطقه ای گردباد می تواند دیده می شود در فاصله

پس از تضعیف به افسردگی گرمسیری در حالی که در حال حرکت بر روی زمین در مکزیک ساحل خلیج فارس کریستبل به رهبری بازگشت به جنوب خلیج مکزیک از جزیره یوکاتان در روز جمعه و طراحی شده را به یک طوفان گرمسیری. پیش بینی گفت: این امر می رسند در خاک ایالات متحده آمریکا اواخر روز شنبه بود اما انتظار نمی رود به رشد را به یک طوفان.

ملی طوفان در مرکز میامی گفت: طوفان شد و انتظار می رود به آرامی تقویت تا زمانی که آن را می سازد و باران سیل آسا می رود یکشنبه شب همراه ایالات متحده در سواحل خلیج فارس.

بیرونی باران باند از طوفان در حال حاضر در حال حرکت در سراسر بخش هایی از سواحل خلیج فارس شنبه شب.

کریستبل حداکثر پایدار باد کرده بود تقویت شد و به 50 مایل در ساعت (85 kph) در اوایل روز شنبه بود و آن را در حال حرکت شمال در 12 مایل (19 کیلومتر).

همانطور که از شنبه شب طوفان شد, محور مورد 235 مایل (380 کیلومتر) جنوب-جنوب غربی از دهان از رودخانه می سی سی پی.

طوفان مرکز گفت: این طوفان می تواند باران های سنگین از شرق تگزاس به فلوریدا آخر این هفته و اوایل هفته آینده.

یک طوفان گرمسیری دیده بان نوشته شده بود برای شمال خلیج مکزیک و سواحل از Intracoastal شهر لوئیزیانا به میامی فلوریدا مرز.

Plenty of Orlando residents were able to record the tornado as it passed through the area

مقدار زیادی از اورلاندو ساکنان قادر به ضبط گردباد به عنوان آن را از طریق منطقه

Those in high-rise buildings were able to to snap graphic video of the tornado moving through

کسانی که در ساختمان های بلند قادر به ضربه محکم و ناگهانی تصاویر از گردباد از طریق حرکت

2,000 homes are without power as a result of the tornado but there was no significant damage

2000 خانه هستند بدون قدرت به عنوان یک نتیجه از گردباد اما هیچ آسیب قابل توجهی

در لوئیزیانا رژیم صهیونیستی است. جان ادم ادواردز با اعلام وضعیت اضطراری به آماده شدن برای طوفان احتمالی ورود.

‘در حال حاضر زمان برای ایجاد برنامه های خود را که باید شامل سنتی اورژانس موارد همراه با ماسک و ضد عفونی کننده دست به عنوان ما همچنان به مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس,’ ادوارد گفت: در بیانیه ای که پنجشنبه منتشر شد.

روز جمعه او خواسته رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به اعلام پیش-ریزش زمین اضطراری برای دولت با توجه به طوفان تهدید.

“ما با اعتماد به نفس است که وجود خواهد داشت گسترده بارش باران های سنگین و ساحلی سیل’ ادواردز گفت: در نامه ای به کاخ سفید است.

“من پیش بینی نیاز به اورژانس محافظ اقدامات تخلیه و پناه برای مناطق با خطر بالا. طول امکان آبگیری ناشناخته است و به احتمال زیاد نیاز به پست-سیل فعالیت است.’

Jefferson Parish, حومه شهر New Orleans به نام داوطلبانه تخلیه شنبه Jean Lafitte, کاهش Lafitte, Crown Point و Barataria به دلیل تهدید از طوفان موج جزر و مد بالا و سنگین باران. ساکنان خواست به حرکت وسایل نقلیه و قایق و اعضای کمپ به زمین بالاتر.

Tropical Storm Cristobal is moving northwards through the Gulf of Mexico

طوفان گرمسیری کریستوبال در حال حرکت به شمال از طریق خلیج مکزیک

Cristobal is expected to make landfall sometime Sunday afternoon close to New Orleans

کریستبل است که انتظار می رود به ریزش زمین مدتی بعد از ظهر یکشنبه به نیواورلئان

Although the storm is some way off the coast, many violent storms are being generated east

اگر چه طوفان است برخی از راه سواحل, بسیاری از طوفان خشونت آمیز در حال تولید شرق

“ما می خواهیم به مطمئن شوید که ساکنان امن هستند که این طوفان رویکردهای بنابراین ما در حال بدست گرفتن تمام اقدامات احتیاطی لازم را به طور کامل آماده,’ Jean Lafitte شهردار Tim Kerner جونیور گفت: حمایت کند.

یک جهت مشابه صادر شد شنبه برای چند Plaquemines جوامع اهل محله از جمله جک مبارک Grand فرعی رودخانه مرتل گروو دریاچه Hertiage, هارلم و Monsecour. رئیس جمهور کرک Lepine گفت: منظور صادر شد به عنوان یک احتیاط.

“ما نیاز به اطمینان حاصل شود ساکنان محافظت می شود که این طوفان به تساوی نزدیک, بنابراین ما در حال بدست گرفتن تمام اقدامات احتیاطی لازم را به طور کامل آماده شده او گفت:.

طوفان مرکز پیش بینی مسیر قرار می دهد آلاباما در کریستبل سمت شرق از جایی که مرکز ساحل می آید. هنوز هم در جنوب غربی بخشی از دولت انتظار می رود برای دریافت توفانی بادهای سنگین و باران, موج طوفان و احتمالا تورنادو به عنوان طوفان حرکت می کند و نزدیک به ساحل.

‘یکشنبه خواهد بود بسیار مرطوب و باد می وزد به عنوان کریستبل عبور غرب از این منطقه با قرار دادن مرکزی سواحل خلیج فارس در” کثیف سمت شرق از طوفان,’ آب و خدمات گفت.

کریستبل تشکیل این هفته در خلیج کامپچه از بقایای طوفان گرمسیری آماندا که فنر بود تا آخر هفته گذشته در شرق اقیانوس آرام و آمار مرکزی امریکا است.

دو طوفان همراه به خیس کردن منطقه با به اندازه 35 اینچ (89 سانتی متر) از باران در برخی از مناطق بیش از گذشته هفته است. حداقل 30 مرگ و میر نسبت داده شده به دو طوفان و جاری شدن سیل و رانش زمین آنها انداخته.

در بکلر در جنوب مکزیک, Quintana Roo, دولت, 230 خانواده جدا شدند توسط باران و تا به حال به airlifted از دیوید لئون, مکزیک ملی مدنی دفاع هماهنگ در روز جمعه گفت. لئون اضافه شده است نور آسیب در 75 شهرداری در هفت متحده است.

2020 فصل طوفان نام: آرتور, برتا, کریستبل دالی ادوارد, پری, گونزالو, هانا, Isaias, Josephine, کایل, لورا, مارکو, نانا, Omar, Paulette رنه در, سالی, Teddy, ویکی و Wilfred.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>